ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Poradniki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2019, 16:23   #1
Khartusik
Łowca postów

Khartusik's Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie Jak rozpocząć taski {Npc Popi}

Wymagania:
15+ poziom doświadczenia

Nagroda:
Możliwość wykonywania tasków.
Oraz możliwość używania komendy "!task" dzięki, której możemy sprawdzić ilość potworków do zabicia.

Potwory z którymi musimy się zmierzyć:
- Bug
- Larva
- Hyaena
- Lion
- Tarantula
- Centipede
- Terror Bird
- Elephant
- Kongra
- Sibang
- Tiger
- Panda
-Merlkin

Na wstępie zaczynamy w temple Capital City.

Później kierujemy się na statek, który znajduje się na północny-zachód od temple.

Po dotarciu udajemy się na wyspę Soran.

Cytat:
14:03 Magazyn Mielonki: hi
14:03 Fargum: Witam Cie, od wielu lat przeprawiam odwaznych przez morza i oceany. Czy zechcesz odwiedzic inne krainy?
14:03 Magazyn Mielonki: sor
14:03 Fargum: Plyniemy!
Po przepłynięciu na Soran, udajemy się na północ i schodzimy z pomostu.

Następnie udajemy się na północny-wschód.

Po dojściu do wyznaczonego celu, schodzimy piętro -1.

Teraz czeka nas rozmowa z Npc Erdo:
Cytat:
14:12 Magazyn Mielonki: hi
14:12 Erdo: Witaj, Magazyn Mielonki! Witaj! Co Cie do mnie sprowadza?
14:12 Magazyn Mielonki: misja
14:12 Erdo: Mam pewna bron, ktora przyda sie kazdemu wojownikowi! Jest tak wspaniala, ze energia z niej uderzajaca nawet nie pozwala jej zobaczyc! Jej nazwa to bron ostateczna! Pomoge ci ja zdobyc. Najpierw jednak ty musisz mi pomoc. Zgadzasz sie?
14:12 Magazyn Mielonki: tak
14:12 Erdo: Wspaniale! Zdobadz dla mnie krzyz! Nie wiem niestety jak go mozesz zdobyc, ale slyszalem, ze pewien mlody rycerz zyjacy w niewielkiej chatce w srodku dzungli cos o nim wie. Znajdz go!
Teraz wracamy do temple w Capital City tam gdzie zaczynaliśmy.

Następnie udajemy się na Desert (Pustynia City) który znajduje się na południowy-wschód.

Po dotarciu na Desert musimy się udać na Tiquande gdzie przesiaduje Npc Popi.

Po dojściu pod jego siedzibę wchodzimy na piętro +2.

A następnie z nim rozmawiamy:

Cytat:
14:50 Magazyn Mielonki: hi
14:50 Popi: Dlaczego tu przyszedles?! Tu jest niebezpiecznie!
14:50 Magazyn Mielonki: krzyz
14:50 Popi: Skad o nim wiesz?! Jestes tu zeby mi go zabrac?! Nie! Tylko MYSLIWY moze go miec!!! To moj najcenniejszy skarb! Idz! Idz!
14:50 Magazyn Mielonki: mysliwy
14:50 Popi: Ale ty chcesz mi zabrac krzyz! Moj krzyz! Nie mozesz byc mysliwym!!! Idz!
14:51 Magazyn Mielonki: nie
14:51 Popi: Na pewno?! Wiec chcesz byc mysliwym?!
14:51 Magazyn Mielonki: tak
14:51 Popi: O! Fajnie!!! Wiec dopisuje cie do spisu mysliwych! Mysliwi dostaja punkty! Jak dostaniesz 100 to powiem ci gdzie ukrylem moj krzyz, oki?!
14:51 Magazyn Mielonki: tak
14:51 Popi: Papa! Jak bedziesz chcial zaczac swoja pierwsza misje to przyjdz znowu!

Teraz możemy brać misje.

Cytat:
14:52 Magazyn Mielonki: hi
14:52 Popi: O! Jestes! Siema! Chcesz wykonac zadanie?! Teraz?!
14:52 Magazyn Mielonki: tak
14:52 Popi: Na razie masz 0 punktow! A ja mam kilka misji na twoj poziom, ale moga byc trudne! Chcesz posluchac?!
14:52 Magazyn Mielonki: tak
14:52 Popi: Mam dla ciebie zadania! Takie: 300 Elder Demonow!! 200 Skeleton Lordow!! 100 Monster Skeletonow!! 350 Elf Soldierow!! 100 Pitilessow!! 250 Dracul!! 180 Demon Lordow!! Wszystkie za 2 punkty!! Ktore chcesz?!
14:52 Magazyn Mielonki: 100 Pitilessow
14:52 Popi: Idz wiec i zabij 100 Pitilessow! Gdy wrocisz, dostaniesz 2 punkty!!!! Powodzenia!

Po zabiciu odpowiedniej ilości potworów udajemy się ponownie do Npc Popi, a następnie rozmawiamy z nim:

Cytat:
15:14 Magazyn Mielonki: hi
15:14 Popi: Skonczyles misje! Gratuluje!!!!!! Oto twoja nagroda! Otrzymujesz tez punkty!! Fajnie prawda?! Jak chcesz nastepna to napisz! Papa!
Uwaga!
Aby zaliczyło nam potwora , to my musimy zadać ostateczny cios.

Musimy też pamiętać że z taski się zmieniają wraz z wyższym poziomem.

Myślę że troszeczkę pomogłem i Przepraszam za błędy.

Mile widziany Repucik

Lord Boonek 4594-...
Johny Mielonka 1-...

Misiu Kozaczek Rook 1-209 /-/ Khartusik 1-1010 /-/ Splewka{Baczeq} 1223-1543 /-/ Dzielny Tabaluga 2660 -2709
Khartusik jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2019, 16:35   #2
Mordeczka69
Średnio zaawansowany

Mordeczka69's Avatar

Miasto: Czeczenia!!
Mentioned: 0 Post(s)
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Super poradnik, przyda się wielu graczom
moje poradniki się sklejają, ale wolno idzie bo za dużo na raz zacząłem nagrywać :-D
Stary 06-11-2019, 18:02   #3
Sasha Rook
Nowicjusz

Sasha Rook's Avatar

Miasto: Szczecin
Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!
Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!Sasha Rook ma wspaniałą przeszłość!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rook Send a message via Skype™ to Sasha Rook
Domyślnie

Poradnik już lepszy od poprzedniego, lecz jeszcze sporo Ci brakuje, aby one były idealne - idealne jak moje.
Pewnie przyda się nowym osobom rozpoczynającym grę na tym OTSie.

Main 3620-5205
Sasha Life!

Sasha Rook jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2019, 19:13   #4
Soller
Nowicjusz

Soller's Avatar

Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!
Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!Soller to wcielenie dobra!
Domyślnie

Good job! bede podsylal nowym

Soller 1-?
Soller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2019, 20:51   #5
gwnstopro
Bywalec

gwnstopro's Avatar

Miasto: Giewont
gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !gwnstopro to wzór do naśladowania !
gwnstopro to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika gwnstopro
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rook Zobacz post
Poradnik już lepszy od poprzedniego, lecz jeszcze sporo Ci brakuje, aby one były idealne - idealne jak moje.
Pewnie przyda się nowym osobom rozpoczynającym grę na tym OTSie.
Jakie Twoje były?? Powinieneś mieć zakaz komentowania czegokolwiek tutaj. Poradnik mi się nie przyda aczkolwiek krótki, dokładny i o to chodzi. pozdro dla wszystkich prócz jednego, wiadomo kogo
Stary 07-11-2019, 00:06   #6
Damballa
Nowicjusz

Damballa ma wspaniałą przeszłość!
Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!Damballa ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Świetne wykonanie, wszystko czarno na białym. 10/10 z mojej strony.

Pozdrawiam
Damballa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2019, 10:03   #7
smerfus
Zaawansowany

smerfus's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gratulacje swietnie wykonanej roboty!! Napewno się przyda graczom którzy zapewne zasila nasze szeregi w bliskim okresie czasu
Stary 07-11-2019, 12:16   #8
Rekrut
Mastah!

Rekrut's Avatar

Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Bardzo dobry poradnik. Krótko zwięźle i na temat! Oby tak dalej
Nowym się przyda a ostatnio jest ich kilku
a sasha sie nie przejmuj ;]

10/10
Mój Life
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2019, 14:07   #9
Kornas Pall.
Bywalec

Miasto: Puławy
Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!Kornas Pall. jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Brawo Wczoraj bardzo potrzebowałem tego poradnika Czekam na kolejne
Benol 1-106
Kornas Pall. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2019, 00:07   #10
Master Lucas ban
Nowicjusz

Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!Master Lucas ban ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Poradnik na plus, przyda się nowym.

Proponowałbym zabrać się za jakiś większy quest bo dobrze ci to idzie

/t 9.5/10
Master Lucas ban jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2019, 16:43   #11
Karnagus
Nowicjusz

Mentioned: 1 Post(s)
Karnagus nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Super poradnik.
Mam już dostęp do Popiego, ale na 100% przyda się nowym graczom.
Karnagus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania