User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 30 z 30

Wątek: Yagami

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam. Odświeżam temat dot. Yagamiego. Na rooku dostałem delete, na mainie bana na miesiąc, który już się skończył. Wbiłem po miesiącu na serwer i wstawiłem hota na game chat ''18:26 Voltan: ladny bot, pozdrawiam 18:27 Voltan: a nagranie juz leci dalej 18:27 Voltan: no jeszcze nieladnie sie odzywasz''. Voltan to zauważył i napisał, po co tym spamuje jak i tak dostałem delete, więc mu odpisałem, czy zwalił konia po informacji o moim deleterze.

    Tutaj mała pomyłka, nie na 3 dni ban tylko na 7 dostałem



    Moje pytanie. Co mają wspólnego poprzednie wybryki skoro zostałem ukarany za nie banem do 2027r?

    I tutaj rozmowa na poziomie z rudym klaunem:


    Czy Wy drodzy gracze też dostajecie takie bany? Czy tylko ja jestem tutaj takim wyjątkiem? 17:49 Man Rookgard: [1458]: ten serwer to dno juz wszystko i tak i tak rozjebali

    Dziękuje Yagami, jesteś wspaniałym chłopcem. Doceniam to, że tak bardzo mnie kochasz. Pozdrawiam Cie cieplutko.

  2. #22
    Wszechobecny! Zark's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Patologiczna wioska Przeworsk
    Posty
    829
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To że Yagami jest zbrodniarzem każdy z nas wie. Myślę że unban Gwnstopro Rook przywróci równowagę na rooklandzie.

    Pozdrawiam cieplutko!

  3. #23
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda tu grac bany daja jak im sie chce... coraz mniej osob gra i wciaz daja bany o byle gowno (maja wlasny regulamin) sam juz tu narazie nie gram poki sie nie ogarna ;p (szczegolnie yagami)

    #DOWN

    Niech zwiekszaja dlugosc banow juz teraz gra po 30-40 osob trzymacie poziom xd
    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 30-04-2016 o 15:42

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Yagami jako jedyny ze wszystkich ogarnia najwięcej, więc nie rozumiem o co ten cały płacz. Gwn niech się cieszy, że i na Main'ie delete nie ma, ponieważ to co sobą reprezentuje przechodzi ludzie pojęcie. Kary na 24/ 48 godzin nie działają, więc może poskutkują dłuższe bany. Być może to pomoże.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za słowo "zipy z cipy" dostałem bana na 4 dni. Porażka ogólnie teraz jak oni banują i to jest śmieszne i żałosne/ Zrobili teraz na to taką "modę"


    Tak dalej będzie to zostaną tu sami z swoimi pupilkami ;]

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Za słowo "zipy z cipy" dostałem bana na 4 dni. Porażka ogólnie teraz jak oni banują i to jest śmieszne i żałosne/ Zrobili teraz na to taką "modę"


    Tak dalej będzie to zostaną tu sami z swoimi pupilkami ;]
    Zastanów się ile razy można karać kogoś takiego jak ty banem na 12/24h ?
    Nagrywamy po xx razy noob chary a sytuacja ciągle się powtarza więc wiadome ze dla osób notorycznie karanych za to samo a w twoim przypadku za wyzwiska kara powinna być większa oraz przyznana na postać z największym poziomem a nie na te "noob" chary ;]
    Bardzo dobre zachowanie ze strony ST/GM recydywa powinna być karana x2 za każdym kolejnym przewinieniem w małym odstępie czasu wtedy osoby które pierwszy raz dostaną upomnienie lub mniejszego bana będą się czuły sprawiedliwie wobec graczy notorycznie łamiących regulamin takich jak autor tematu lub np Hokage

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze dobrze, niech banuja. A na serwerze będą grac sami Admini oraz garstka Zipow , hmm zapomniałbym o dwóch zaangażowanych graczach tego serwera Sasha oraz Zarex.

    gratulacje dla adminow tego serwera . A dla Mortiisa największe gratulacje (tak dalej , do przodu)

  8. #28
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no dobra bart ale skoro st i innym się nie chce pilnować i lepiej wjebać bana na dłużej bo ile można to niech zrezygnują skoro dla nich to za dużo w końcu to apowicze otrzymują server a nie oni czyż nie? update raz na pól roku/rok a banów coraz więcej i na dłużej bo ktoś się obraził i myśli ze jest bóg wie kim w normalnym życiu ktoś go opluje i pobije i co da mu bana lub mute? no nie róbmy z siebie debili ;c

    jak dla mnie gwn powinien dostać ub a nie delete za boty bo w regulaminie jest jasno powiedziane ze delete za cave bota a nie za to ze typ sobie bocil na trainie ;c skoro nie chce sie wam pilnowac to zrezygnujcie proste ;]

    Cytat Napisał Franek Pall Zobacz post
    Gościu, bany wynikają z pilnowania, tak? Więc może najpierw pomyśl, a dopiero później pajacuj. Jeśli ktoś jest upominany x razy, a następnie dostaje kilka banów i dalej robi to samo, to powinno się przechodzić do usuwania postaci. Może wtedy tacy ludzie zaczną wyciągać jakiekolwiek wnioski z kar, które dostają. Jeśli nie chciałoby się im (st/gm) pilnować serwera, to banów nie byłoby w ogóle, a na serwerze byłby chaos. Jeśli nawet w grze internetowej nie potrafisz się zachować, to jak zachowujesz się w rzeczywistości? Wyzywasz ludzi spotkanych na ulicy, plujesz na nich? Jak Twoim zdaniem wygląda pilnowanie? Obecnie bany nakładane przez nowych ST są śmiesznie krótkie, więc i tak osoby, które non stop wyzywają innych mają lżej.

    #t
    Bany przyznane przez Yagamiego są w 100% słuszne. To co wypisywałeś/wypisujesz w grze jest żałosne. Nikogo nie bawi i nikt nie wie co daje Ci takie pisanie. Jesteś jedną z najbardziej żałosnych osób grających na tym serwerze. Dorośnij i wróć, masz na to wystarczająco czasu. Na miejscu Yagamiego już dawno całą tą waszą ferajnę trwale bym usunął i byłby spokój zamiast jakiegoś błaznowania tu na forum i zwracania na siebie uwagi. Za sam sposób w jaki się tu wypowiadasz powinieneś dostać kilka punktów karnych. Mam nadzieję, że to żałosne cwaniactwo wyjdzie wam bokiem. Pozdrawiam.
    hmmmm kolesiostwo 2x w twoim wykonaniu bo co innego moglbys napisac jak bronienie ziomka czyz nie?
    jesli myslisz ze usuwanie komus postaci za to ze robi z siebie debila jest dobrym posunięciem to powodzenia
    nawet w pracy spotkasz takich ludzi i co zostają oni wyrzuceni z pracy czy nie? no ale co czlowiek takiego kalibru jak ty moze o tym wiedziec skoro mysli ze robienie z siebie wyuczonego moze go do czegos doprowadzic skoro z mysleniem ciezko ;c
    tak tak i napisz mi jeszcze ze nie umiem pisac ;]
    Ostatnio edytowane przez Natsu : 30-04-2016 o 22:01

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Z Twoich koszmarów ;>
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gościu, bany wynikają z pilnowania, tak? Więc może najpierw pomyśl, a dopiero później pajacuj. Jeśli ktoś jest upominany x razy, a następnie dostaje kilka banów i dalej robi to samo, to powinno się przechodzić do usuwania postaci. Może wtedy tacy ludzie zaczną wyciągać jakiekolwiek wnioski z kar, które dostają. Jeśli nie chciałoby się im (st/gm) pilnować serwera, to banów nie byłoby w ogóle, a na serwerze byłby chaos. Jeśli nawet w grze internetowej nie potrafisz się zachować, to jak zachowujesz się w rzeczywistości? Wyzywasz ludzi spotkanych na ulicy, plujesz na nich? Jak Twoim zdaniem wygląda pilnowanie? Obecnie bany nakładane przez nowych ST są śmiesznie krótkie, więc i tak osoby, które non stop wyzywają innych mają lżej.

    #t
    Bany przyznane przez Yagamiego są w 100% słuszne. To co wypisywałeś/wypisujesz w grze jest żałosne. Nikogo nie bawi i nikt nie wie co daje Ci takie pisanie. Jesteś jedną z najbardziej żałosnych osób grających na tym serwerze. Dorośnij i wróć, masz na to wystarczająco czasu. Na miejscu Yagamiego już dawno całą tą waszą ferajnę trwale bym usunął i byłby spokój zamiast jakiegoś błaznowania tu na forum i zwracania na siebie uwagi. Za sam sposób w jaki się tu wypowiadasz powinieneś dostać kilka punktów karnych. Mam nadzieję, że to żałosne cwaniactwo wyjdzie wam bokiem. Pozdrawiam.

    #up
    Dokładnie, nie umiesz pisać. Dokładnie za takie robienie z siebie debila, postać o nicku Alfons Senior, została usunięta. Jeśli ktoś publicznie robi z siebie debila jeszcze w pracy, to zostaje z automatu zwolniony. Chyba że taki prostak kopie rowy i przy tym robi z siebie debila, to ma szansę na awans. Wydurnianie się w pracy może powodować zagrożenie bezpieczeństwa. Temat jednakże dotyczy tibii, a ja nie bronie kolegi tylko gm'a, który po takim czasie użerania się z żałosnym gościem, który wchodzi do gry, żeby pokazać jakim to on jest prostakiem i jakich to on wyzwisk nie zna, zbanował go na czas adekwatny do jego postępowania. Nie muszę udawać wyuczonego, ale Tobie pokazywanie swoich dysfunkcji idzie wyśmienicie.
    Ostatnio edytowane przez Franek Pall : 30-04-2016 o 22:42

  10. #30
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Masz rację - zostałeś ukarany za przewinienia deletem, ale tak jak napisał Yagami: Twoje przewinienia się w momencie delete nie kasują/zerują. Jaką byś postać nie zrobił to nadal jesteś Ty - ta sama osoba, która dostała delete na tamtej postaci. Wcale nie dziwię się Yagamiemiu, że przedłuża Twoje bany, bo i sam zrobiłbym to samo. Jeżeli nie ogarniesz nadal swojego słownictwa, to będziemy wyciągać dalsze konsekwencje jakie by one miały nie być. Chcesz wyzywać? To nie tutaj...

Podobne wątki

  1. Yagami
    By Seyhado in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 15-10-2014, 18:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •