User Tag List

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 81 do 98 z 98

Wątek: Odbanowanie Woder Bone

  1. #81
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    373
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @UP
    Jak mozna miec dowody na cave? To jest proste jak h*j.... Przychodzi gm, pisze kilka razy swoj tekst "Prosze wylaczyc bota.....ble ble ble" Jezeli nie odpiszesz to masz bana. Widocznie Woder nie odpisal. Czyli co ty pierdolisz o jakis dowodach?

  2. #82
    Expert `Artas's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Kożuchów
    Posty
    456
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale Wy ludzie jestescie na prawde pojebani. Co Was to obchodzi dlaczego odbanowali Franka? Najwidoczniej mial mocne dowody i oddali postac, a to, ze Wy macie jedynie gadki 'prosze mi oddac postac bo mialem hacka lub ktos za mnie jechal na cave!11!! ' to i wylacznie Wasz problem. Zajmijcie sie swoimi pixelkami i nie sapcie juz tak, uwierzcie to tylko gra, ktora ma byc wyluzowaniem lub zabiciem nudy. Tyle ode mnie, pjontka.

    [01-01, 00:40] Helloween Ja na bani jestem... [01-01, 00:45] Helloween poluwke bolsa ojebalem. i grama skopcilem. sam / [10-06, 16:01] Goatee yyy, kto to Zygmunt I stary?
    ;/

  3. #83
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ChamTrzymaPion Zobacz post
    Eq warte 500k cc?! To co on ku*wa na sobie nosił?!

    Policzmy sensownie... kaptur 200k cc, g bolt 50k cc, klapki 30k cc, panda 10k cc, perfect ~50k cc, s legsy ~30k cc?
    Co nam daje w sumie 370k cc..... ile brakuje do 500?! No chyba ze zamiast kuszy biegal z Silver wandem i magic mace.... chociaż nawet wtedy nie byłoby 500.. pozdro 600
    heh kolejny dowod ze cos tu jest niejasnego;]

    Prosimy o wyjasnienie.

  4. #84
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Może miał eq + domek, jezus maria, to po co ku*wa administracja straszyła tak deletami. Dawać delete za boty i nie ma odwołania bo to bez sensu, bye apo nie forum.
    EQ warte 500kcc o domku nic nie bylo mowione
    bany za wosso sa i tego nie sciagaja nawet jak sa niesluszne, a za cave sluszne to sciagna
    Edzia hackneli a mu lvl nie oddaliscie a to nie jego wina
    Woder cave jego wina a mu oddaliscie

    @GM
    niech Mortiis sie tu wypowie jak ma odwage

  5. #85
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    HMM, a iemki i kasa w DP? to chyba tez sie liczy...
    Moim zdaniem za Cave powinna byc kara - 60dni BANNED!

    A gdy po 60 dniach ktos dalej uzywa Cave ban x2!

  6. #86
    Zaawansowany Mpa <3's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i huj? boli was to? dajcie sobie spokoj. myslicie ze da cos to ze robicie spam? LOL ROTFL LMAO : cc woderowi UNBANOWALI CHARA ;/ to jest nie fair. umie zadbac o siebie i sobie odzyskal i tyle.

    ogolnie nie interesuje mnie to czy maja mu dac czy cos czy huj wie co. masz problem? zmien ots zrob kopie apo i za cave deletuj i nie unbanuj tyle ;d nic z tym nie zrobicie trzeba sie z tym pogodzic

    A tak PS. tak pisze i lize dupsko <3 PLAX FRI ITANZ WODER !!:cc:c:c:c:c:
    Cytat Napisał Zgredeq Zobacz post
    w takich działach a co do lota to powiększcie go max d0 5cc + czesz cze itemki typu softy, wh Itp ;P.
    gg : 2319527

  7. #87
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wypowiem się czy dobrze, czy źle, że Woder odzyskał chara bo mnie to gówno obchodzi...

    Ale jak rok temu mi usunęli 1100 rp- a to wtedy było coś, to jak jakiś miech temu chciałem odzyskać Mortiis się nie zgodził. A dostałem delete niesłusznie i administracja o tym wie.

  8. #88
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Bo kur*a santano znowu zaczyna szaleć. Kolejna błędna decyzja... przesadziliście przecież. Coś czuje, że woder bone pomagał wam w mapie, lub testować nowe okolice dlatego mu cofneliście, tak samo jak niektóre osoby z apo jak neko.

  9. #89
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak to jest na tym servie.Liczy się tylko kasa zapewne prócz tego co Santano napisal dostali jeszcze z 200zl i Mortiis teraz cieszy miche.Mi też dali Delete postaci i na nic nie pomogły emaile do Mortiiska bo on ma wyjebane na wszystkich tylko kasa mu w głowie.A co do Wodera to 500kcc to nic skoro na Apo z 20000kc jest z kopii pewnie.Więc miejcie wyjebane na ten Śmieszny Serv.

  10. #90
    Zaawansowany Fllushy's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A może Woder miał mocne dowody , że był przy komputerze , kiedy cave był "puszczony" ? Wy odrazu wjeżdżacie na Mortiis'a jaki on to zły GM jest , jak to się sprzedaje , a gówno wiecie *****. Zazdrościcie mu lvl'a , że się tak plujecie?
    Nawet jak dał kase za unban'a to jego sprawa nie wasza , więc mordeczki już , oki ?

  11. #91
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Fllushy Zobacz post
    A może Woder miał mocne dowody , że był przy komputerze , kiedy cave był "puszczony" ? Wy odrazu wjeżdżacie na Mortiis'a jaki on to zły GM jest , jak to się sprzedaje , a gówno wiecie *****. Zazdrościcie mu lvl'a , że się tak plujecie?
    Nawet jak dał kase za unban'a to jego sprawa nie wasza , więc mordeczki już , oki ?
    No to za boty i tak i tak dostał delete, usuneli wtedy wszystko z jego chara przecież, więc mniej kasy na serwerze. Botował to tak ma, za to ja cave będę teraz używać i prześle znajomym wersje darmową bota będzie miło jak nie wyjdziesz na respa, bo cave będzie?

  12. #92
    Zaawansowany Fllushy's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    No to za boty i tak i tak dostał delete, usuneli wtedy wszystko z jego chara przecież, więc mniej kasy na serwerze. Botował to tak ma, za to ja cave będę teraz używać i prześle znajomym wersje darmową bota będzie miło jak nie wyjdziesz na respa, bo cave będzie?
    Jak będzie cave to go trapne i wyślę filmik Santano'wi. Sami się tak czepiacie regulaminu , że GM mają go przestrzegać to czemu niby teraz mieli zrobić wyjątek i dać mu delete za cave "przy komputerze" . O ile dobrze pamiętam za to ban na 800h jest.
    @down
    Szkoda , że zazdrość i głupota nie boli.
    Ostatnio edytowane przez Fllushy : 03-01-2010 o 00:07

  13. #93
    Wszechobecny!
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    /t
    Posty
    855
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Śmiech, żenada, żal, ból......

    Czemu do Twojego super posta nie dodałeś punktu:
    • Istnieje możliwość odkupienia postaci po delejcie.

    Na ss`ie widać że woder znów ma full eq, co z tego że stracił kllka level`i ? I tak to odrobi z botem....

    [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
    44943fe207611d5625258c1059d25ec8
    First Boonek aka Torus 3120-x

  14. #94
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wezcie nie robcie se jaj delete to delete a nie chwilowe pozbawienie postaci
    KOLEJORZ ! <333

  15. #95
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jak moze udowodnic ze byl przed kompem??? Fotke mu w pokoju zrobili...?
    jak bylby przed kompem to by odezwal sie ze jest i by problemu nie bylo
    a tak to jest i widocznie go nie bylo...

    @GM
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Regulamin
    Ostatnio edytowane przez Senshi : 03-01-2010 o 03:06

  16. #96
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    No to moze teraz ja sie wypowiem? Niestety, ale w przyznaniu bana nie bylo pomylki. Moje rozmowy z Santano skonczyly sie na tym, ze stracilem wszystko z Wodera i sama postac padla 8 razy bez sl. Mysle ze to duza cena jaka musze poniesc. Co do komentarzy o 500 lvlach, mowicie ze ich tez mozna odbanowac zabierajac 100 lvli i eq, ale czy 100 lvli i eq 500 lvla jest proporcjonalne do full eq, kasy, itemow w dp oraz 100 lvli 2,2k rp? Heh no nie wiem... Btw. to juz moj drugi life w opinie i krytyka a ja nie dalem ssa : / Musze go w koncu wrzucic : //


    Powiem ci kim jesteś... popieprzonym dzieckiem, który świata poza pixelami nie widzi... "rozmowy z Santano" << haha Lecisz jak zawsze do Santana z płaczem, że cię wyzywają, że masz bana, a dupa nie lizak. Oj straciłeś 500kcc i 100lvli... zaraz się rozpłacze. Co z tego że nabiłeś 400 lvli na Blackd i masz 2000kcc ogółem z domkami...pff

    Santano, sprzedałeś się!

  17. #97
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Pierwsze city / śląsk
    Posty
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mitek Zobacz post
    Jechal na cave pol roku. A teraz co. Zal. Jak tak bedzie dalej to odchodze z apo. :/
    zegnaj :<


    Ja powiem tyle jesli jest w regulaminie czy gdzies tam ze cave - delete to tak powinno byc i koniec kropka.

  18. #98
    Uzależniony Scoop's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    756
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Click To samo tyczy się przywracania postaci, jeżeli postać Woderowi została przywrócona to widocznie Santano miał jakieś powody aby to zrobić, oczywiście możecie o tym dyskutować w tym dziale, ale widzę, że co poniektórzy nie umieją wyrazić swojego zdania kulturalnie, zamykam.
    Happy End : )

Podobne wątki

  1. Woder Bone
    By Zbigniew Wodecki in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 21-12-2009, 21:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •