User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o najazdach przeprowadzanych przez Disca?

Głosujących
107. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem z nich w pełni zadowolony.

    68 63.55%
  • Jestem z nich częściowo zadowolony/chciałbym, żeby były przeprowadzane w nieco inny sposób.

    23 21.50%
  • Nie jestem z nich zadowolony; chcę, aby Disc nie miał możliwości robienia najazdów.

    16 14.95%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 66

Wątek: Codzienne najazdy Disca.

  1. #1
    Guru! <Magiczny>'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    -
    Posty
    936
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Codzienne najazdy Disca.

    Irytuja mnie codzienne najazdy Disca, bo powoduja lagi i robi sie z tego jakis orshaabal ots. Dobrze, ze sa najazdy, ale niecodziennie. Rozumiem Disc'a, ze cieszy sie z tej posady, ale moze zrobic cos innego, a niecodzienne jest to samo. Na koniec chcialem pozdrowic go srodkowym kciukem do gory.

    Z powazaniem MAGICZNY.
    Ostatnio edytowane przez <Magiczny> : 19-07-2011 o 13:06

  2. #2
    Gaduła Hollow's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja pierdole najpierw płaczą że nic nie robią a jak już robią to znowu płacz....
    Pierdolone dzieci zdechnijcie.
    Half Dead...

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    517
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hollow Zobacz post
    Pierdolone dzieci zdechnijcie.
    Podbijam. Jak nie było najazdów, to na forum były masowe płacze Mi najazdy nie przeszkadzają. Wręcz odwrotnie. Miło, że ktoś stara się uprzyjemnić nam grę.

    @Down
    Ale za to ile osób zginie przy zabijaniu bossów :>
    Ostatnio edytowane przez Franco de la Pucio : 19-07-2011 o 13:15

  4. #4
    Łowca postów palobo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał <Magiczny> Zobacz post
    Irytuja mnie codzienne najazdy Disca, bo powoduja lagi i robi sie z tego jakis orshaabal ots. Dobrze, ze sa najazdy, ale niecodziennie. Rozumiem Disc'a, ze cieszy sie z tej posady, ale moze zrobic cos innego, a niecodzienne jest to samo. Na koniec chcialem pozdrowic go srodkowym kciukem do gory.

    Z powazaniem MAGICZNY.




    Signed.

    Najpierw buczycie o zmniejszeniu ilości kasy, po czym dzień w dzień stawiacie wszystkie bossy po kolei.
    Druga sprawa, to freezy, które najazdy powodują.

    A tak poza tematem, to chciałem odnieść się do osoby Disca - jak w administracji może być ktoś, kto obraża się na jakąkolwiek krytykę w jego stronę? Powinien wyciągać z tego wnioski, a nie wyjeżdżać z tekstami typu:

    13:50 Disc: W ramach odwdzieczenia sie za placz, jedyne co dam na Main to Yeti.

    Tyle ode mnie, osobiście jestem niezadowolony z tego co prezentuje Disc.
    Serdecznie nie pozdrawiam.


    Edit:
    Cytat Napisał ~Bocianex~ Zobacz post
    Przez kilka dni nie bylo najazdow,ale pewnie ktos zrobi jeszcze 1000 tematow zeby nie bylo ich.
    Pl? : O
    Ostatnio edytowane przez palobo : 19-07-2011 o 13:28

  5. #5
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie jest to uciążliwe, ale ten najazd z dziś mnie rozwalił.
    Tiger Kingi dla low level, i ja nie spojrzałem, że napisał od 15-1100 a ja mam 1127. I dostałem bana za destruktywne zachowanie.
    Nic nie mam do niego, najazdy są ok, ale nie będę w nich uczestniczył bo mnie zbanuje za bicie potworów. ;s

  6. #6
    Bywalec ~Bocianex~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przez kilka dni nie bylo najazdow,ale pewnie ktos zrobi jeszcze 1000 tematow zeby nie bylo ich.

  7. #7
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jej... Macie problemy... Najpierw jest płacz na forum, że nie ma najazdów, a jak już są to oczywiście też jest źle... Wiadom, nigdy nie będzie tak, że dogodzi się wszystkim, ale bez przesady... Chyba nic się nie stanie jeśli nawet padniecie pare razy przez taki najazd... Ja oczywiście jestem za najazdami... Mam jeszcze tylko takie małe wrażenie, że przemawia przez Was zazdrość... Dokładniej chodzi o posadę jaką otrzymał Disc. Ja tam nie mam nic ani do najazdów, ani do Disc'a...

  8. #8
    Mastah! KamilQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Sosnowiec.
    Posty
    1 060
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał TuK! Zobacz post
    Nie jest to uciążliwe, ale ten najazd z dziś mnie rozwalił.
    Tiger Kingi dla low level, i ja nie spojrzałem, że napisał od 15-1100 a ja mam 1127. I dostałem bana za destruktywne zachowanie.
    Nic nie mam do niego, najazdy są ok, ale nie będę w nich uczestniczył bo mnie zbanuje za bicie potworów. ;s
    Przynajmniej teraz nauczysz sie czytac, Disc pisał ze bedzie banował 1,1k +.
    Nawet jednego zraportowałem i wyłapał bana.


    @top
    Najazd był ok.
    Pierw płacz ze nie ma a potem płacz ze są najazdy, ludzie ogarnijcie sie ; o

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał <Magiczny> Zobacz post
    Irytuja mnie codzienne najazdy Disca, bo powoduja lagi i robi sie z tego jakis orshaabal ots. Dobrze, ze sa najazdy, ale niecodziennie. Rozumiem Disc'a, ze cieszy sie z tej posady, ale moze zrobic cos innego, a niecodzienne jest to samo. Na koniec chcialem pozdrowic go srodkowym kciukem do gory.

    Z powazaniem MAGICZNY.
    Codzienne? Ogarnij sie Przez ostatnie 3 dni nie było żadnego najazdu robionego przeze mnie. Ktoś inny Wam robił? Wątpię jako jedyny chyba męczę się z tym syfem i robię te najazdy, żeby coś działo się na tym serwerze.
    Jeśli tak bardzo Wam nie pasują najazdy, przecież nie muszę ich robić. Dodajcie sondę do tematu, bo chciałbym się dowiedzieć kto chce abym nadal robił co jakiś czas najazdy a kto nie. Szczerze potraficie tylko płakać, w Ekipie jest kilka osób które mają full komendy i miały je długo przede mną i jakoś nie widać za często najazdów. Wyprosiłem aby komenda /m była na pozycji Senior Tutora, przez bite 2/3 tygodnie prosiłem, aby chociaż to przemyśleli. Teraz ją dostałem i szczerze myślałem, że najazdy Wam będą odpowiadać, ale jak widzę myliłem się. Dla mnie "no-problem" mniej roboty będę robił to co inni, tylko bany i bany.

  10. #10
    Gaduła TeDoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aż tak wam to przeszkadza? fajnie że są najazdy bo można sie rozerwać a nie only exp exp exp..

    Niby że są lagi? yhh chyba coś ci sie miesza kochany.. nawet najmniejszego laga nie miałem jak były najazdy.. wiec takie kity to wkręcaj mamusi -.-

  11. #11
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziwne, bo ja ani razu nie mialem laga, a Ty jakoś masz...
    Jest najazd-zle, nie ma najazdu-zle... Może ***** niech nie robią juz nic, zadnych najazdow czy tam upów bo zawsze cos sie WAM NIE PODBA!!!!
    Bulii 1290-..?/Jaguaross 783-...?/Kind Pall 1-...??
    Elienz 1-430/Iriliuz 1302-1538
    Asasyn salach 1160-1200/Krzak Drut 1026-1100
    Talos Druid 1-333

  12. #12
    Gaduła Morfeuxsz's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Disc, to nie dziwka. Wszystkim wam nie dogodzi, wiec skończcie płakać i wyjdźcie na dwór.
    Leo Master 1451- 1499

    Malahada Astin 1606 - ?

  13. #13
    Łowca postów palobo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Disc Zobacz post
    chciałbym się dowiedzieć kto chce abym nadal robił co jakiś czas najazdy a kto nie
    To rób je co jakiś czas, a nie dzień w dzień.. Tak bardzo chcecie zrobić z APO poważny serwer, który byłby alternatywą dla Tibii 9+.. I był - podobnie jak na rl, najazd raz w miesiącu - możliwość zdobycia rare itemów.
    Robisz je dzien w dzien (oprocz weekendu, w ktorym 'discowi spalil sie dysk'), dokladnie te same potworki, tylko () zmieniasz lokalizację. Powodujesz lagi, debugi i znaczny wzrost kasy - czyli coś, z czym ekipa stara się walczyć od dłuuugiego czasu.

    Cytat Napisał Disc Zobacz post
    Wątpię jako jedyny chyba męczę się z tym syfem i robię te najazdy, żeby coś działo się na tym serwerze.
    Syfem? Ktoś każe ci być na uprzywilejowanej pozycji? I powiedz mi jeszcze jedno.. Co za problem poświęcić 10 min dziennie, pobiegać po mapie, przywołać 157 kingów, 2 dark princess, minosa, wkleić kilka "ostrzeżeń" z hotkeya i patrzeć jak przez 1,5h low levele biją tiger kinga?
    Ostatnio edytowane przez palobo : 19-07-2011 o 14:01

  14. #14
    Świeżak Lethornek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    ! Zdolny śląsk !
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na początku było spoko no ale ileż można... Najazd powinien być raz w tygodniu jeden a konkretny...


    Disc - Fajnie że się starasz, brak Ci jeszcze trochę fantazji, której możesz pozazdrościć Caavowi czy Tygrysowi, rób najazdy ale kurde nie po 10x dziennie i cały czas to samo :l Raz na tydzień, góra dwa razy i byłoby zajebiście
    Ostatnio edytowane przez Lethornek : 19-07-2011 o 14:04

  15. #15
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi to nie przeszkadza. Zawsze jakieś urozmaicenie gry. Wzrost kasy jest nieunikniony . gracze mało wydają kasy npc. a dużo od niego otrzymują;s

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi tak samo nie przeszkadza, lepsze to niż stanie pod depo i nudzenie się

  17. #17
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najpierw płacz że nic się nie dzieję, aż w końcu 2 debili zacznie płakać że GM robi najazdy. Jebnijcie się w łeb i to tak bardzo mocno. Najazdy nie powodują lagów - powoduje je Twoj internet albo komputer. Na najazdach więcej się traci ładunków/sli niż się nalooci z tych bossów. W sumie nawet pewnie nie wiesz co z nich leci i z jaką częstotliwością, więc skończ pierdolić. Najazdy są dobre i jestem za robieniem ich codziennie.

  18. #18
    Zaawansowany Falk avar's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Kraczewice
    Posty
    100
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak nie było najazdów to każdy płakał że nie było, a teraz jak ktoś się tym zajął to tez płaczecie. Nikt wam nie każe abyście chodzili na te najazdy. Teraz jak Disc robi najazdy to przynajmniej coś się dzieje na tym APO. Ja osobiście nic nie mam do najazdów.
    JLB

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lethornek Zobacz post
    Na początku było spoko no ale ileż można... Najazd powinien być raz w tygodniu jeden a konkretny...


    Disc - Fajnie że się starasz, brak Ci jeszcze trochę fantazji, której możesz pozazdrościć Caavowi czy Tygrysowi, rób najazdy ale kurde nie po 10x dziennie i cały czas to samo :l Raz na tydzień, góra dwa razy i byłoby zajebiście
    Słuchaj nie robię najazdu po to aby fantazjować, więc wybacz. Jakoś nie widzi mi się pisanie, że "Mroczne siły ciemności chcą przejąć kontrole nad miastem Canyon" etc. Może brakuje fantazji, ale po co mi ona skoro mam chęć i ochotę której im brak? Nigdy nie zrobiłem nawet 3x najazdu w ten sam dzień, więc o czym Ty człowieku piszesz? Daj mi przykład kiedy zrobiłem 10x najazd w ciągu jednego dnia.
    Proszę o dodanie sondy do tematu!

  20. #20
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    672
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie wierze sa najazdy placz nie ma najazdow placz to co wy chcecie... ogarnijcie sie... disc chce wam urozmaicic gre a wy i tak placzecie ... ja oczywiscie jestem za tym aby najazdy byly jak najczesciej
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

Podobne wątki

  1. codzienne trz?sienie ziemi
    By Poiwo in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 15-01-2012, 17:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •