User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dodać Nightbane do najazdu

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    49 89.09%
  • Nie

    4 7.27%
  • Nie mam zdania

    2 3.64%
Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: Nightbane

  1. #1
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja krótka: Dodać Nightbane do najazdu automatycznego ze Stiffem

    Większość graczy wybiera się na tego bossa tylko po to aby wykonać misję u Ahmeda lub zdobyć Scroll of Escape przez co jest to zapomniany m0bek . W końcu ten najazd mógłby mieć więcej sensu jak iść na samego Stiffa po meat & 2 dragon eggs.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Z jednej strony na tak, tylko czy wtedy obecne Nightbane nie zostanie zapomniane?
    ZOSTAŁO zapomniane . W takim też razie po co Creator za świętą bramą skoro jest Creator Quest ?

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    Byłbym na tak pod warunkiem że Nightbane najazdowy byłby troszkę inny tzn. nie posiadał w sobie HOTY rook ale naliczało by do misji i można by było wyloocić kamienie.
    Dodając tą propozycje chciałem czegoś na wzór najazdu z rookgardu gdzie występuje Quoerses z którego można zdobyć blue motyla oraz zostać przez niego zabici do misji Bazina . Może jak by moja propozycja została zrealizowana to Ahmed byłby trochę częściej bitym bossem i Hoty które zostałyby oddane na niego nie byłyby jak teraz wynoszone z rooka.

    /Inquso
    Masz opcję edycji
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 30-08-2018 o 21:48
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak! Bicie NB bez misji nie ma sensu obecnie.

  3. #3
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z jednej strony na tak, tylko czy wtedy obecne Nightbane nie zostanie zapomniane?

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  4. #4
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak.
    Akurat do Stiffa to dobry pomysł, bo na Composera jak sie idzie jest Minos, Master itp, na śwPiotrze to samo są Creatory, a nie ukrywajmy bić tyle Stiffa praktycznie po nic?
    #edit
    każdy pisze żeby nie zaliczało do misja ahmeda, ale dlaczego? Creatory na śwPiotrze zalicza, a tu miało by nie zaliczać? czy może minos i master na composerze też zalicza i też ma nie zaliczać? nie widzę tu problemu żeby miało nie zaliczać
    #edit
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    zrobiłeś przynajmniej 10 misji ahmeda śmieszku? gdy wykonałem misje jako 3 na serwerze to creatory były już na sky. Ile już wam Squid pozmieniał i ułatwił z nutami 19% które wypaduja? z biciem omnibów na takim dużym respie? nie będę wymieniał wszystkiego. nie kompromituj się nawet jak chuja wiesz
    I tu się zdziwisz bo wykonałem 90+ misji u ahmeda, ale ty widzę lubisz popłakać bo byłeś zawsze gnębiony.
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 31-08-2018 o 13:07

  5. #5
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Byłbym na tak pod warunkiem że Nightbane najazdowy byłby troszkę inny tzn. nie posiadał w sobie HOTY rook ale naliczało by do misji i można by było wyloocić kamienie.

  6. #6
    Średnio zaawansowany Bolec uOrkiestra's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem zdecydowanie na TAK. Łatwiej mi jest lotnąć niebieskiego motyla, niż hotę na main. Za samo x50 shadow crystals, gdzie zbieranie na returned jest kwestią 2,5h do 6h; ale to jest już syzyfowa praca. Raczej jeden czy dwa Nightbane będzie wystarczające.
    Andrzej Bolec (1 - ....)[1930 - STOP]
    Jojne (1097 - ...)
    Orsoneq (3821 - ...)

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na tak, mimo ze sam ahmeda nie mam to jednak fajnie by bylo jakby ludzie mieli latwiejszy dostep do tej hoty dzieki ktorej moga pojsc na bossa
    jak zobaczylem post w ktorym ktos przeliczal ile shadow crystali trzeba wydropic zeby wedlug Squida trafic rarka z ahmeda to az glowa boli
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    może i dużo trzeba kamieni by wejść na bossa ale kamienie można w miarę szybko dropnąć na returnedach zwłaszcza gdy ma się h lvl (Ci którzy mają done ahmeda w większości to h lvle)
    Ja i tak ahmeda nie bede robic bo jest to zupelnie nieoplacalna misja, ale przypomne tylko wyliczenia Trickstera na ktore natknalem sie w tym temacie http://www.forum.toproste.pl/showpos...00&postcount=2
    Reasumując:
    -Hota z rooka to łatwy przdmiot do zdobycia, wystarczy że zabijesz około 100 Nightbane (czyli nazbierasz 4600 shadow crystali),
    -żeby zdobyć rara z Ahmeda musisz wejść ok. 150x,
    -czyli musisz wyloocić ok. 690 000 shadow crystali, luz,

    690k shadow crystali to troche sporo xD
    Ostatnio edytowane przez Desou : 01-09-2018 o 16:04

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    każdy pisze żeby nie zaliczało do misja ahmeda, ale dlaczego? Creatory na śwPiotrze zalicza, a tu miało by nie zaliczać? czy może minos i master na composerze też zalicza i też ma nie zaliczać? nie widzę tu problemu żeby miało nie zaliczać
    zrobiłeś przynajmniej 10 misji ahmeda śmieszku? gdy wykonałem misje jako 3 na serwerze to creatory były już na sky. Ile już wam Squid pozmieniał i ułatwił z nutami 19% które wypaduja? z biciem omnibów na takim dużym respie? nie będę wymieniał wszystkiego. nie kompromituj się nawet jak chuja wiesz


    hota leci z ostatniego bossa na najezdzie ank. zabilem go 4x i lotlem 2 hoty rook. nihtbane zabilismy w chuj wiecej razy i hota nie spadla. byl bym na tak gdyby nie zaliczalo bossa do misji ahmeda

    mam nadzieję że i tego nie zepsują

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    I tu się zdziwisz bo wykonałem 90+ misji u ahmeda, ale ty widzę lubisz popłakać bo byłeś zawsze gnębiony.
    chyba chodzi ci o to ze kupiłeś jakąś postać która była na 90tej misji i w jakiś sposób ją wykonałeś huehueuhe

    Cytat Napisał Desou Zobacz post
    jak zobaczylem post w ktorym ktos przeliczal ile shadow crystali trzeba wydropic zeby wedlug Squida trafic rarka z ahmeda to az glowa boli
    może i dużo trzeba kamieni by wejść na bossa ale kamienie można w miarę szybko dropnąć na returnedach zwłaszcza gdy ma się h lvl (Ci którzy mają done ahmeda w większości to h lvle)
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 01-09-2018 o 13:27

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogolnie to jestem za, ale juz lepiej dodac hota do lootu ze Stiffa, a Nightbane zostawic w spokoju.

    Co do samego spawnu na scrollu to moim zdaniem ilosc kamieni przy kazdym wejsciu jest za duza. Warto rozwazyc czy idac z ekipa, ktora odebrala juz nagrody ze skrzyn nie powinny rzucac kamieni tylko na Doom Casterach, a przy ostatniej dzwigni np. 1x improved shadow crystal.

  10. #10
    Nowicjusz giorgioni's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A nie lepiej coś zrobić z nihtbane i trochę dodać mu buffa?
    Na świecie istnieje więcej niż jeden człowiek.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem wystarczyłoby poprawienie częstotliwości wypadania hota z danego potwora. Myślę, że nie byłoby wtedy płaczu oraz byłoby większe zainteresowanie chodzeniem na owego moba. Jestem na tak.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ofc tak
    niestety administracja jest na tyle zajęta, że pewnie nie da rady tego wprowadzić

    szkoda

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    przy obecnej czestotliwosci restartow i ilosci automatycznych najazdow taki stiff nie trafia sie za czesto wiec mysle ze pojawiajacy sie kolo niego nightbane nie wplynalby jakos znaczaco na czestotliwosci zabijania ahmeda a na pewno zachecilby graczy do chodzenia na stiffa z ktorego nic dobrego nie leci

    dobry pomysl, swietna propozycja i jestem za!

  14. #14
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Halo halo. Skoro ekipa serwera jest w mocnym składzie to coś by się mogło ruszyć. Wielu osobą spodobała sie propozycja. Joł
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darkside Czarodziej Zobacz post
    Halo halo. Skoro ekipa serwera jest w mocnym składzie to coś by się mogło ruszyć. Wielu osobą spodobała sie propozycja. Joł

    Tyle było propozycji, które były akceptowane przez "ekipę".. Już dawno połowa z nich powinna wejść w życie, ale nie, po co.. Oni wiedzą lepiej co trzeba dodać, my się nie znamy.

    Każdy widzi, że loot z bossów Ahmedowych jest chujowy to Squid i tak napisze, że jest dobry i mamy pecha.. Mnie tu już nic nie zdziwi.


    Co do Nightbane to dobra propozycja, dodać go gdzieś to automatu oraz zwiększyć mu częstotliwość wypadania hota.. W ogóle oni powinni poprawić większość bossów, nie wspomnę o Stiffie, z którego NIGDY mi nic nie spadło.

  16. #16
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak tylko zgodze się tutaj z Awesome aby ten nightbane najazdowy z automatu był lekko zmodyfikowany a w szczególności usunięte zostały z niego (niepełne) hoty.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

Podobne wątki

  1. Ekipa na Nightbane
    By Zerbo in forum Questy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 06-03-2018, 09:24
  2. Nightbane oraz Doom Castery
    By Sasha Banned in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 15-10-2017, 11:41

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •