User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Adios... Co on kur*a robi !?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Adios... Co on kur*a robi !?

    Witam

    Pisze kolejny temat z powodu naszego 'kochanego' Adiosa...
    No więc tak:
    Dzisiaj w nocy szedłem sobie po City i napisalem "O ku*wa!", po kilku sekundach dostałem bana za destruktywne zachowanie na 6 dni !!
    Po dosłownie 2 minutach koleś napisał też "ku*wa" i dostał bana na 4 dni... Czytajcie dalej ;P
    Adios stał sobie w City. Obok niego podszedł koleś i zaczął spamować tekstami typu: "Sell mms , g legi itd." pisał tak z 10 razy pod rząd i co? Bana nie dostał ! Najśmieszniejsza rzecz, to to że pisałem do niego(Adiosa) raport z postaci Arek Laryy, przez dwa "y" na końcu i nawet namelocka nie dał, po prostu n/c.

    Mortiis zrób coś z tym poje*em bo on jest niedok*rwiony!!!!
    Nawet nie raczył odpisać dlaczego koleś, który napisał to samo słowo co ja, dostał bana na krócej?
    Mój nick w grze to Arek Lary.

    #Down
    On napisał w gorszym kontekście niż ja... On napisał do kogoś "kur*a" wyzywając kogoś, a ja spontanicznie... I nie kozaczę, tylko Adios jest po prostu walnięty... Nawet na raport nie odpisze i nie banuje każdego słusznie. Twoim postem za bardzo się nie przejmuję, bo Ty masz negatywne nastawienie do mnie, więc "zawsze?" będziesz wyrażał się krytycznie ;o .

    #Mosuke
    Nie chodzi mi o to że dostałem bana na te 6 dni, bo jakoś przeżyje bez Tibii . Chodzi mi o to że koleś dostał bana na 4 dni, a ja na 6!!!! Poza tym jak napisał Wiceps, przed depo klnie mnóstwo osób, ale on zbanował tylko mnie i tego kolesia... A reszta miał głęboko w dupie. Spamowali, wyzywali się(nie wszyscy) itd.
    Ostatnio edytowane przez Psujekbanned : 19-07-2008 o 14:02

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przeklnales to ban, tamten pewnie w inny kontekscie czy cos, poza tym nie dziw sie, ze bedziesz dostawal dluzsze bany za takie kozaczenie.
    A ten drugi miasl dostac bana za sprzedawanie czegos?xd

    Cytat Napisał Psujekbanned
    Mortiis zrób coś z tym poje*em bo on jest niedok*rwiony!!!!
    Tez uwazam, ze powinni ci konto usunac. =oo

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem przesadził, bo za słowo 'O *****' można było dać max 1-2h... inni co 2 zdanie przeklinają i nie odstają bana...

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Jasło
    Posty
    199
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czesciowo to tez twoja wina.Mogles nie przeklinac No cos taka juz sprawiedliwosc.Ciesz sie ze tylko na 6 dni.Moze napisz odwolanie do Mortiisa , moze to cos da

  5. #5
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dwa dni temu był komunikat napisany: "Od dziś za wylgaryzm banujemy bez ostrzeżenia" Wulgaryzm czyli liczba pojedyńcza. Jak najbardziej ban słuszny, ale długi Mogliby dawać bany na kilka godzin, a nie dni.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tamten koleś powinien dostać bana na tyle samo dni na ile ty dostałeś.

    Moim zdaniem dobrze, że teraz bany są takie długie, przynajmniej gracze będą się bardziej bali łamać regulamin.
    Ostatnio edytowane przez Chir : 19-07-2008 o 16:55

  7. #7
    VIP Adios's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Moje Miasto
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    Człowieku zastanów sie co Ty robisz. Nie dość że w każdym temacie mnie obrażasz do końca nie wiadomo za co, chyba za te słuszne bany. To na dodatek każdy twój temat to coraz większe kłamstwa. Masz problem z pamięcią ? Czy specjalnie piszesz nieprawdę ? Nie umiesz napisać normalnie tematu, w normalnym polskim języku, bez wyzwisk ? Idź trochę ochłoń... Poczytaj sobie regulamin. Co do długości banów to my [Ekipa APO] decydujemy na jaki czas dajemy bana, wy gracze chcieli byście aby bany były na 1h a to i tak dla was stanowczo za długo. Dostaniecie długiego to może w końcu sie nauczycie iż regulamin trzeba przestrzegać. Prosę zamknijcie ten temat.
    ,,Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi."

    autor: Albert Einstein

    ZAPRASZAM DO LEKTURY !!

Podobne wątki

  1. Adios
    By Tajniak in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 12-12-2008, 07:35
  2. Adios ^^
    By *Chojrak* in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 13-09-2008, 16:22
  3. Adios.
    By Grulix in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 28-08-2008, 19:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •