User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Moje zdani to:

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    7 38.89%
  • Tak, ale... (komentarz)

    1 5.56%
  • Nie

    10 55.56%
Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: KlejNutki aktualizacja!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie KlejNutki aktualizacja!

    Siema
    Jak wiemy jakiś czas temu do takich potworów jak: Crack, Conveter, Omniba, Undead Mastash został wprowadzone KlejNutki z odpowiednimi wartościami:

    Crack ---> 10 - 12%
    Conveter ---> 19%
    Omniba ---> 16%
    Undead Mastah ---> 13%

    Ostatnio bijąc po raz któryś Master Atoma spadła mi KlejNutka 10%, której oczywiście nie podniosłem, ponieważ expiąc na Crackach mam ich kilka gbp.
    Więc jak możemy się domyślić KlejNutki zostały dodane, a ich drop z innych potworów nie został poprawiony. Co sugeruję? Zmienić wartości wypadających KlejNutek z poszczególnych potworów, ponieważ dla mnie to jest śmieszne, że bijąc Master Atoma, który respi się raz na 1h (respy eventowe) czy raz na 30min (Volcano) spada mi nutka 10%...
    To samo tyczy się Main Composera gdzie maksymalny % spadającej nutki to bodajże 17%, a mob ten pojawia się w trakcie automatycznego najazdu (raz w tygodniu?)

    Moje propozycje:
    Master Atom --> zmienić z 10% na 18%
    Minos --> dodać klejnutkę 20%
    Main Composer --> zmienić przedział wypadających nutek na 16-25%
    Cave Skeleton --> zmienić z 11% na 15%
    Creator --> zmienić z 8% na 13%, z 9% na 15%, z 10% na 17%.

    #edit
    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Tak, najlepiej od razu 99% w jednej nutce...

    Pozostawiam bez dalszego komentarza.
    W tej propozycji chodzi mi bardziej o zachowanie jakichś proporcji związanych z mocą potwora a wypadającymi z niego itemami, które został zachwiane po wprowadzeniu KlejNutek do wyżej wymienionych potworów.

    #edit2
    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Jakbyś nie zauważył to nigdy tak nie było, że najlepsze nutki z najmocniejszych mobów. I TAK MA BYĆ. Quest jest dla każdego a nie tylko dla hlvl. Co ma moc potwora do tego? Czujesz się jakoś bardziej uprzywilejowany, że zabiłeś minosa czy creatora, że oczekujesz ułatwień w queście DLA WSZYSTKICH? Jakoś nikt nie płakał, jak z Demodrasa leciało 13% a z najsilniejszego moba Creatora 10%... Toż to nie do pomyślenia! Ehhh...
    Mhm. Czyli wprowadzajac lepsze nutki do lepszych potworów (mocniejszych) quest nagle stanie się niewykonalny dla low lvl? I dostępny tylko dla hlvl? No spoko, spoko. Tylko jeszcze chce zauważyć, ze mniejsze lvle mają mniejsze ilości do zabicia/zebrania itp...

    #edit3
    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Jakbyś nie zauważył to nigdy tak nie było, że najlepsze nutki z najmocniejszych mobów. I TAK MA BYĆ. Quest jest dla każdego a nie tylko dla hlvl.
    Dodam tylko tyle.
    [*]Misja 74: Misja polega na ubiciu devil atomow (na 60% nut musialem ubic 32 devile)[*]Jezeli posiadamy poziom wiekszy niz 3k to mozna je bic na respach eventowych w przeciwnym wypadku pozostaje nam pieklo(przypominam ze na wejscie trzeba uzyc czaru "demonica stratonum" i w tym miejscu mozna bic devila schodami gora dol. T
    o miejsce jest tak male ze nie trzeba dawac ss'a ;p) oraz devil cod
    [*]Misja 80: Misja polega na ubiciu Captain of empire (na 62% nutek musialem ubic 76 kapitanow)[*]Captainy mozna spotkac tylko na Ots Quest 2 (wejscie od 1500lvl+) niestety w poradniku Merranusa wiekszosc ss'ow wygasla wiec nie bardzo mam jak podac gdzie dokladnie sa.[*]Nagroda: BH
    1500+

    Ubijanie Mini Minosów, czy Omenów też dla low, tak?
    Skoro quest dla wszystkich to dlaczego BH jeszcze z kingów nie leci?

    #edit4
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    JESTEM NA NIE!

    Ja ponad polowe misji zrobilem na nutach 9% ktore lecialy z double a reszte na 11% ktore lecialy z cave szkieletow... Teraz leca takie nuty ze masakra i jeszcze narzekacie...
    Arku czasy się zmieniają. To tak jakbyś płakał o wprowadzenie Cracków czy Nili, bo Ty expiłeś na Wardach..

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Czemu but na twarz? Może dzięki temu taki low lvl może sobie zarobić, co? Oczywiście o tym nie pomyślałeś. Wyciągają 8-10%, ale ile przy tym kasy zarobią dodatkowo? Pomyślałeś? Chyba nie.
    Może dlatego, że oni mają oprócz zajebistych nut, viali, jeszcze zajebisty exp?
    No w sumie masz racje niech sobie zarobią, 2uc za Golda to nic, w porównaniu do 4uc za nutke
    Ostatnio edytowane przez Malff : 20-10-2017 o 11:12

  2. #2
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja bym jeszcze trochę większe % dał, wkoncu nikt na te bossy nie chodzi
    Na tak

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  3. #3
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, najlepiej od razu 99% w jednej nutce...
    To, że jesteś hlvlem nie oznacza, że musisz loocić najlepsze nutki ze wszystkich możliwych mobów.
    Pozostawiam bez dalszego komentarza.
    Cytat Napisał Malff Zobacz post
    #edit

    W tej propozycji chodzi mi bardziej o zachowanie jakichś proporcji związanych z mocą potwora a wypadającymi z niego itemami, które został zachwiane po wprowadzeniu KlejNutek do wyżej wymienionych potworów.
    Jakbyś nie zauważył to nigdy tak nie było, że najlepsze nutki z najmocniejszych mobów. I TAK MA BYĆ. Quest jest dla każdego a nie tylko dla hlvl. Co ma moc potwora do tego? Czujesz się jakoś bardziej uprzywilejowany, że zabiłeś minosa czy creatora, że oczekujesz ułatwień w queście DLA WSZYSTKICH? Jakoś nikt nie płakał, jak z Demodrasa leciało 13% a z najsilniejszego moba Creatora 10%... Toż to nie do pomyślenia! Ehhh...

    Cytat Napisał Malff Zobacz post
    Mhm. Czyli wprowadzajac lepsze nutki do lepszych potworów (mocniejszych) quest nagle stanie się niewykonalny dla low lvl? I dostępny tylko dla hlvl? No spoko, spoko. Tylko jeszcze chce zauważyć, ze mniejsze lvle mają mniejsze ilości do zabicia/zebrania itp...

    Ubijanie Mini Minosów, czy Omenów też dla low, tak?
    Skoro quest dla wszystkich to dlaczego BH jeszcze z kingów nie leci?
    Jakbyś nie zauważył potwory do zabicia w misjach są w kolejności siłowej, czyli na początku masz do zabijania cyklopy - zabijając je wpada Ci trochę poziomu, musisz wbić minimum jeden aby wziąć kolejną misję. Expiąc aby zdobyć klejnuty/przedmioty do misji również wbijasz level. Tak więc jak robisz ntą misję to nie masz już tego 15 poziomu

    Cytat Napisał Malff Zobacz post
    Może dlatego, że oni mają oprócz zajebistych nut, viali, jeszcze zajebisty exp?
    No w sumie masz racje niech sobie zarobią, 2uc za Golda to nic, w porównaniu do 4uc za nutke
    Zajebisty exp tyczy się tylko profesji magicznych. EK oraz RP nie mają wielkiego pola do popisu na tym respie Sami prosiliście o takie respy (typowo dla profesji magicznych) oraz o to, aby nowi gracze mieli większe szanse na dogonienie topki
    Co do nutek - lecą rzadko a to sprawia, że mają dobrą cenę Cena goldów również powoli się podnosi
    Ostatnio edytowane przez Squid : 20-10-2017 o 11:28
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  4. #4
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tych Minosów, czy Creatorów nie bije się tak dużo, aby nagle h'lvle zrobiły w moment Ahmeda. Wypadnięcie jednorazowe takiej lepszej nutki zawsze jest jakimś cennym lootem, który można wykorzystać - a co h lvl ma zrobić z taką nutką 10% z M Atoma?
    Kiedyś wszyscy lecieli na Composera, bo z niego leciały największe %, a teraz lepiej iść na Convy
    Ideę locenia tych 19tek przez low lvle rozumiem, no ale to jest but na twarz dla większych poziomów, które z całkiem mocnych mobów wyciągają 8-10%
    Niewielka zmiana mogłaby się i tutaj pojawić.
    Jes
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Tak, najlepiej od razu 99% w jednej nutce...
    To, że jesteś hlvlem nie oznacza, że musisz loocić najlepsze nutki ze wszystkich możliwych mobów.
    Pozostawiam bez dalszego komentarza.
    Wydaje mi się, że w tym momencie wyjaśniłeś wszystko doskonale.

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Ideę locenia tych 19tek przez low lvle rozumiem, no ale to jest but na twarz dla większych poziomów, które z całkiem mocnych mobów wyciągają 8-10%
    Niewielka zmiana mogłaby się i tutaj pojawić.
    Jes
    Czemu but na twarz? Może dzięki temu taki low lvl może sobie zarobić, co? Oczywiście o tym nie pomyślałeś. Wyciągają 8-10%, ale ile przy tym kasy zarobią dodatkowo? Pomyślałeś? Chyba nie.

    Sorry, ale nigdy nikt z tym nie miał problemu oraz nie było nigdy takiej propozycji. Nie można ze wszystkim iść na łatwiznę, niech każdy się męczy Nie ma nic od razu, a jakby takie coś wprowadzili, to od razu byście robili sobie nutki 99% i mieli za chwile Ahmeda zrobionego. Nie o to w tych misjach chodzi

    Jestem na nie.
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 20-10-2017 o 11:06

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    JESTEM NA NIE!

    Ja ponad polowe misji zrobilem na nutach 9% ktore lecialy z double a reszte na 11% ktore lecialy z cave szkieletow... Teraz leca takie nuty ze masakra i jeszcze narzekacie...

  7. #7
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Można zwiększyć % nutek z mocniejszych mobów kosztem możliwości ich wylootowania - to najlepsze rozwiązanie. Nutka 10% z Master Atoma to śmieć dla kogoś kto może wylootować 19% z Convertera.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na moje to i mogą nutki lecieć nawet 30% z Rotwormów. Zadania są tak monotonne, bossy od Ahmeda również tak nieopłacalne, więc moim zdaniem na ten zamek może się dostać nawet 1000 poziom.. :v

    Squid tak już namieszał, że nie da się tego odkręcić..

    Cytat Napisał Malff Zobacz post
    Moje propozycje:
    Master Atom --> zmienić z 10% na 18%
    Minos --> dodać klejnutkę 20%
    Main Composer --> zmienić przedział wypadających nutek na 16-25%
    Cave Skeleton --> zmienić z 11% na 15%
    Creator --> zmienić z 8% na 13%, z 9% na 15%, z 10% na 17%.

    Jedynie to byłbym za zmianą w Master Atomie, Minos oraz Main Composerze - w końcu to specjalny mobek, który został stworzony pod nutki. :v

    Squid i tak już przesadził powiększając respy Convertonów, z których leci 19%. Ciekawe gdzie rekompensata dla ludzi, którzy czekali na poprawę misji po kilka miesięcy.. Którzy zrobili zadania na nutkach 8-12%..

    No i moje pytanie jeszcze brzmi, gdzie ta super ekstra nagroda za wykonanie 100 zadań u Ahmeda? Tak nakręcał, tak chwalił.. A co z tego wyszło? Nie ma żadnej nagrody, są jakieś bossy, które w ogóle prawie expa nie dają (2%) i nic z nich nie wypada.. Zamiast być na plus to tylko człowiek jest na minus, więc po co to robić? :v Gdzie tu sens i logika.

    #t

    Jak już wcześniej wspomniałem, na moje mogą lecieć 30% nutki nawet z Rotwormów, więc jestem na tak. ;]
    Ostatnio edytowane przez Sasha Banned : 20-10-2017 o 11:39

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście jestem na nie. Dzięki temu zarobiłem sobie sporo kasy, a gdyby Wam z każdego potwora leciały nutki 18-19% to nawet na hotel bym nie zarobił. Wam leci z potworow po kilka SC, więc co Wam szkoda kupować od Nas niskopoziomowych lrvrli nutki 19%? W dodatku macie komendę łączenia nutek, więc próbuj je łączyć, a nie płaczesz. Jestem na nie, elo.

  10. #10
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post

    Squid i tak już przesadził powiększając respy Convertonów, z których leci 19%. Ciekawe gdzie rekompensata dla ludzi, którzy czekali na poprawę misji po kilka miesięcy.. Którzy zrobili zadania na nutkach 8-12%..
    Ty tłuku jak kupisz telewizor za 1000zł a za pół roku sprzedawany będzie za 500zł to też będziesz chciała rekompensatę? Xddddddddd

    #
    Dobrze jest jak jest. Na tych 19% i tak masz łatwe misję a zdobyć je teraz to nie problem.

    #Boonek
    A kto Ci broni iść 4.5k lvle na Conventery? Zresztą cenę notek ustalają gracze, nie można ich sprzedać u npc.
    Ostatnio edytowane przez Goatee : 20-10-2017 o 18:07
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja proponuje niech ktos z administracji wezmie takiego 4.5k msa i sprobuje nim przez 1h zlocic jak najwiecej hajsu, a potem niech w takim samym eq idzie 2k msem na takie convertery czy tiny i niech sprawdzi roznice... przypuszczam, ze 2k ms zlocic pare razy wiecej jezeli taka nutka warta jest az 4 uc. Logika zerowa znow low lvle zarabiaja wiecej niz h lvla, jeszcze zeby h lvle mogly locic jakies bez kitu dobre itemy, czy duzo tych sc, ale skadze ms czy ed na wyzszym lv moga zarobic jedynie na pasku (motyle)


    #tak

Podobne wątki

  1. KlejNutki z Cracków
    By Goatee in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2017, 01:27
  2. [Rook i Main] sople klejnutki
    By Merranusowy in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2016, 12:14
  3. Klejnutki.
    By Dzikusek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 01-07-2014, 23:57
  4. KlejNutki!
    By Achuy in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 01-06-2014, 18:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •