User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 32

Wątek: Maatini by Mikiel

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Maatini by Mikiel

    Mikiel: Cześć. Na początku przedstaw się wszystkim użytkownikom.

    Maatini::Cześć. Mam na imię Mateusz, mam 15 lat, a w kwietniu skończę 16. Mieszkam w Szczecinie oraz uczę się w gimnazjum nr 24 w Dąbiu.

    Mikiel: No to mieszkamy w tym samym mieście, oraz uczyliśmy się w tej samej szkole. Masz jakieś rodzeństwo?

    Maatini::Tak, mam starszą siostre, ma 19 lat i nazywa się Kamila. Obecnie studiuje Obronę Narodową w Szczecinie.

    Mikiel: Okej, przejdźmy do twoich zainteresowań, czym się głównie interesujesz?

    Maatini::Głównym moim zainteresowaniem jest sport, oraz nauka. Obecnie trenuję piłke nożną.

    Mikiel: Też kiedyś trenowałem piłke, ale nie będę się rozpisywał, bo to nie wywiad ze mną Może przybliżysz nam swoją role w klubie, oraz jaki to jest klub.

    Maatini::Gram w Jezioraku Szczecin OKS, przeważnie występuję na lewej pozycji, bądź środku pomocy. Jest to mój pierwszy klub w jakim gram.

    Mikiel: No to życzę owocnej kariery i braku kontuzji. Zostając przy piłce nożnej, kto jest twoim ulubionym zawodnikiem, oraz jakiemu klubowi kibicujesz.

    Maatini::Moim ulubionym zawodnikiem jest Ronaldinho. Choć w Barcelonie pod koniec nie czarował, za to w Milanie znów pokazuje klase. Ulubionym klubem jest rodzima Pogoń Szczecin oraz Fc Barcelona.

    Mikiel: Wiadomo, Pogoń najlepsza! Interesujesz się też innymy sportami, czy tylko piłka nożna?

    Maatini:: Tak, często gram w siatkówke i tenis ziemny, lubię oglądać w TV piłkę ręczną, snooker oraz wiele innych sportów.

    Mikiel: Bierzesz jakieś używki typu alkohol/papierosy?

    Maatini::Papierosów nigdy, nie mam zamiaru palić, tracić pieniądze i psuć sobie zdrowie. Raz paliłem stuff, ale to było tylko raz na spróbowanie. Alkohol to wiadomo człowiek nie kaktus pić musi.

    Mikiel: Oki doki, przejdźmy do popularnego tematu na tym forum, jakim jest muzyka. Jaki rodzaj muzyki preferujesz?

    Maatini:: Hip-hop/Rap.

    Mikiel: Dziś była premiera płyty O.S.T.R.'a. Jaka jest twoja opinia o tej płycie oraz czy ją kupiłeś?

    Maatini:: Oczywiście, że kupiłem, mam prawie wszsytkie płyty Adama, to nie mogło tej zabraknąć. Bardzo miłe zaszkoczenie było gdy ujżałem dodtakowe 18 tracków na drugim cd. Płyta jest bardzo dobra, świetnie dobrane sample i mistrzowskie bity. Jedyne co mi sie nie podoba to ta historia Nikodema

    Mikiel: Ostanio ten gatunek muzyczny jest popularny wśród młodzieży, możesz wymienić jakiś artystów których słuchasz i cenisz?

    Maatini:: Tak, oczywiście. Jest ich kilkkunastu, są to między innymi Ostr, Eldo, Pmm, Zeus, Pih, Fokus, Łona, RHX, Pyskaty

    Mikiel: No to widzę że czołówka polskiej sceny. A co sądzisz o naszej rodzimej scenie hip-hopowej? Jak wiadomo, mamy dobrych MC takich jak Łona, Głowa, oraz marnych typu Sage, Sobota.

    Maatini:: Jeśli chodzi o Łone to jest klasa sama w sobie jeśli chodzi o hip-hop. Prezentuje w swoich utworach pełno sarkazmu i filozofii. Uwielbiam to. Jeśli chodzi o tą ciemną strone, to po prostu ich nie trawię, to są zwykle pozerzy ta cała ekpia Stoprocent i jarają się nimi dzieciaki co biegają w stopro po ulicach.

    Mikiel: Rap jak wiadomo, ma jeszcze bardzo ciemną strone, czyli reprezentacja JP oraz niż intelektualny typu RPS. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

    Maatini:: Zostawię to bez komentarza, dla mnie to nic nie ma związanego z rapem.

    Mikiel: Okej, odbijmy trochę od rapu. Co sądzisz o innych rodzajach muzyki? Jak jesteś do nich nastawiony.

    Maatini:: Lubię posłuchać rocka, kiedyś słuchałem techno, ale nie trawię sztucznego popu, silikonowych gwiazdek jak Doda, oraz takiego death metalu co krzyczą 'ave satan'.

    Mikiel: Ja osobiście lubię Pussycat Dolls posłuchać Okej, przejdźmy do Tibii, kiedy zaczeła się twoja kariera, jaki osiągnałeś lvl etc.

    Maatini::Moja przygoda w tibii zacząła sie od klienta 7.92 wtedy z kolega zrobiłem postac na Honerze nick Zapgira Zonera i wbiłem nią 14 poziom (w tedy to był lans na podwórku) Po czym padłem na zerku i zacząłem grać na ots. Początkowo to byly jakies ots typu 150exp. Po jakimś czasie na podwórku pewien kolega Paweł (mikiel) powiedzial mi o apo i tak zacząłem grać na apo wbiłem tam 160ek. Jak skoćczyłem kariere na apo zacząłem grac z Pawłem (mikielem) gre na rl. Świat Pacera nick Maatini 82lev knight. Teraz nie gram w tibie

    Mikiel: Co spowodowało, że skończyłeś gre na APO?

    Maatini::Była to śmieszna sytuacja, kupiłem paca na 140lev i w ten sam dzieć wbiłem 160lev i jakoś mi sie znudzilo. Nie miałem ochoty grać, strasznie dużo wtedy spędzałem na komputerze a za bardzo nie mogłem bo siostra też musiała korzystać. I jakos musiałem to pogodzić, myślę że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.

    Mikiel: Okej, skończmy temat Tibii, bo dla mnie jak i pewnie dla większości użytkowników jest to nudzący temat. To co najważniejsze się dowiedzieliśmy. Czas na forum, jak długo jesteś na nim?

    Maatini::Od 2007r.

    Mikiel: No to trochę krócej ode mnie, ja od 2006 Maatini to był twój pierwszy nick, czy ukrywałeś się pod innym nick'iem?

    Maatini:: Maatini to mój pierwszy nick.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mikiel: Dlaczego założyłeś konto na forum, co Cię do tego skłoniło?

    Maatini:: Chyba jak większość graczy chciałem pochwalić się lootem czy lev zdobytym na apo.

    Mikiel: No to przeciwnie niż ja, ja tu wbiłem by spędzić całe życie. Posiadasz pogrubiony nick, chciałbyś zdobyć zielony nick i posade moderatora?

    Maatini:: Nie, nie dałbym sobie rady z ogarnięciem wszystkiego, ale pożyjemy zobaczymy.

    Mikiel: Kogo byś widział na tym stanowisku z użytkowników?

    Maatini:: Moim zdaniem ^Crayon.

    Mikiel: Co sądzisz o użytkownik Wolly? Ostatnio jest afera o nim, że oszukał, również użytkownicy nie lubią go bo uważają że 'nabija posty'.

    Maatini::Wolly nic mam nic do niego, co do tej afery, pisał na cb że to jego kolega ukradł. On bardziej liże tyłek niż nabija posty, ale to moje zdanie.

    Mikiel: Jak wiadomo na forum są użytkownicy takiego typu jak West Side Ryder albo Arystos, co sądzisz o nich?

    Maatini::Zwykłe buce spinające się przez kabel, bo na dzielnicy są poniżani, myślą że są śmieszni i fajni ale się mylą!

    Mikiel: Nadszedł czas na CS'a. Ostatnio otrzymałeś adma na serwie. Jest to odpowiedzialna funkcja, jak sobie radzisz?

    Maatini::Nie jest to łatwa pozycja, każdy myśli że admin to łatwa i przyjemna praca, a to nie jest prawda. Częściej trzeba być na spectu niż w grze, czeęto dostajemy zgłoszenia od osób które po zginięciu oskarżają o wh bźdź aima i trzeba to sprawdziź. Ale z pozostałymi administratorami dajemy sobie rade, miło sie współpracuje i pomagamy sobie wzajemnie.

    Mikiel: Kogo uważasz za najlepszego admina?

    Maatini::Siebie? (xd) Moim zdaniem nie ma lepszego admina czy gorszego, wszyscy dajemy z siebie 101% i staramy się by graczom sie grało jak najlepiej. Tylko jakoś nigdy jeszcze nie widziałem Viida w grze : o

    Mikiel: Ahh, ta skromność. Twoim zdaniem serwer TP byłby lepszym rozwiązaniem niż FFA?

    Maatini:: Ten server to jest takie 50% tego i 50% tego, w regulaminie pisze żeby grać bardziej tp a w nazwie że to ffa. Niech tak zostanie, to jest ok, ej!

    Mikiel: Dzięki za udzielenie wywiadu, chciałbyć kogoś pozdrowić?

    Maatini:: Oczywiśćie! A więc pozdrawiam Ciebie
    ,Kazika (Pampalini), Draha, Mejgera, Cryon, Rzufia, Sempacza, Ok,ej Kamora, Devixxa, Azbesta, Oxiego, Sedana, Bondiego, Zoltana, Tygrysa, Santano, Tett, Byouta, Grote, Veto, Karlosa, Dedusia, Muflona, Wollyego. Kolejnośc nie ma znaczenia. Również dziękuję, że przeprowadziłeś ze mną wywiad.
    Ostatnio edytowane przez Mikiel Król Sedesów, ej! : 27-02-2010 o 13:30

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    \,,/
    Posty
    818
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikiel Król Sedesów, ej! Zobacz post
    [I][B] A więc pozdrawiam Ciebie
    ,Kazika (Pampalini), Draha, Mejgera, Cryon, Rzufia, Sempacza, Ok,ej Kamora, Devixxa, Azbesta, Oxiego, Sedana, Bondiego, Zoltana, Tygrysa, Santano, Tett, Byouta, Grote, Veto, Karlosa, Dedusia, Muflona, Wollyego. Kolejnośc nie ma znaczenia. Również dziękuję, że przeprowadziłeś ze mną wywiad.[/FONT]
    JEEEEEEEEEST!!!
    #topic
    Która to liga ten Jeziorak? :s A tak ogólnie to całkiem fajnie graficznie zrobiony wywiad, tylko ze jak sie dluzej czyta to troche literki skaczą. A może to tylko moje odczucie?

  4. #4
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wow, mikiel jakie zdolności do przeprowania wywiadów xD
    Ludzie może ktoś zrobi z tym mikielem też wywiad bo jak widzę to on tutaj się wyrywa do odpowiedzi na pytania stawiane do Maatiniego


    Dzięki Maatini za pozdro, wszystko pięknie ładnie prócz jednego pytania
    Mikiel: Ahh, ta skromność. Twoim zdaniem serwer TP byłby lepszym rozwiązaniem niż TP?
    TP niż TP?
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  5. #5
    VIP Veto's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Katowice
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzieki za pozdro xD Wywiad ładny, kolory w zasadzie dobrze dobrane - no i co najważniejsze - dowiedziałem się wiele o Maatinim Żałosnym Ogryzku
    Ostatnio edytowane przez Veto : 02-07-2010 o 14:07

  6. #6
    Nabijacz postów Wujaszek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad noobka z noobkiem xd
    Fajny, dobry dużo się dowiedziałem, rób więcej.
    9/10

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hehs dobry wywiad XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dzieki za pzdr

    Teraz nie gram w tibie
    noonononon

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry wywiad, ale troche zadługi... 10/10 ale nieznam osoby z ktora btyłwywiad.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad nawet fajny, troche się dowiedziałem o Maatinim.
    8/10.

  10. #10
    VIP Precision's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    890
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad. Możesz robic kolejne, moge to być ja ( xd ).

    !Wymiany!

    Precisionek 1-[620]

  11. #11
    Uzależniony Mortalix's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Maatinii
    Co Ty sobie wkręcasz? D:

    #Topic
    Bardzo podoba mi się wywiad.
    Ciekawe pytania i w ogóle... D:
    Jest ok, ej!

  12. #12
    Gaduła tajemniczy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    177
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    maatini powiem ze masz fajna siostre
    wywiad spoko.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No spoko teraz znam Twoje słabe strony i mogę cie jeździć na chatboxie HAAHHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAHHAHAAH
    wywiad taki sobie sedes go robił więc troche obsranyy ale może być daje 8/11.
    czcionka fajna oczywiści mikiel napisany brązowym wiadomo dlaczego aghahha

  14. #14
    VIP Rzulf's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Słubice / Zielona Góra
    Posty
    510
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Maxiq za wywiadzik i licze na rewanszyk! <33333

    Dobra.

    Dobre pytania, odpowiedzi jak i cały wywiad.

    Dziękuję za pozdrowienia ;*
    Ja nie mogę żyć tak, mówić że jest git, gdy jest pizda.



  15. #15
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapoznaj mnie ze swoją siostrą. xdd No też lubię barcelone, ale chelsea rox.

    Wywiad udany, dz za p0zDr0 : D

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ooo wywiad z moim przyjacielem <3 oczywiście dziękuje za pozdrowienia:* wywiadzik doskonały 10/10 <3

  17. #17
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sempacz__ Zobacz post
    hehs dobry wywiad XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dzieki za pzdr


    noonononon
    a we 2 zapierdalaliscie na war otsie XDDDDDD

    _TOPIC
    zajebiaszcze dwie osoby , Mikiel i Maatini , gz wywiadu ; D.
    10/10 koleszkowie pozderki '\o/'
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad dobry, bo dobrałeś odpowiednie pytania, a odpowiedzi były treściwe.

    Dzięki, że się konstruktywnie o mnie wypowiedziałeś. I dzięki za pozdrowienia!

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzięki za komenciaki hehe. Nie będę robił żadnych wywiadów, ten były jedyny, bo Maatini chciał

  20. #20
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    faIiIo$$kI! ff_ffJ44cc!kkk <333333 maXxIq i zaPpPrO dO sIebbb!3!! :***

Podobne wątki

  1. [HOT] [MIKIEL] Firma - Reprezentuje JP [/HOT] [/MIKIEL]
    By Dexter Rook Sorcerer in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 14-12-2010, 23:36
  2. Wywiad z Old Mikielem By Maatini
    By Maatini Na stówe in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 19-07-2009, 21:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •