ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2009, 19:43   #1
PrZeMaS ZiOm 92
Banned

Miasto: Niemcz/BDG
Mentioned: 0 Post(s)
PrZeMaS ZiOm 92 nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość przez ICQ do PrZeMaS ZiOm 92 Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika PrZeMaS ZiOm 92 Wyślij wiadomość przez Yahoo do PrZeMaS ZiOm 92
Wink Wywiad z Joker Palladin by Przemas Ziom.

JA : Przemas Ziom
Joke : Joker Palladin

Ja : Witam , mogę przeprowadzić z tobą wywiad?
Joke : Siemma. Dlaczego nie .
Ja : A więc jak masz na imię , ile masz lat, gdzie mieszkasz?
Joke : Mam na imie Kuba mam 16 lat i mieszkam w Niemczu około 10km od Bydgoszczy.
Ja : Kiedy zaczęła się twoja przygoda z tą "szatańską" grą jaką jest Tibia?
Joke : Moja przygoda zaczeła sie jakies 3-4 lata temu.
Ja : Opowiec nam o swojej postaci . Jaki masz lvl ...
Joke: Pierwszą moja postacią był Jaremon level szedl wtedy bardzo wolno o siano było bardzo trudno. Następnie char przepadł. Następnie zaczołem grać postacią Joker palladin.Tą postacia gram już dłuższy czas i mam już 950 level.
Ja : Powiec nam ile czasu dziennie poświęcałeś na grę w Tibię? .
Joke : Tooo tak w zeszłym roku od wakacji do grudnia grałem okolo 4-5h dziennie z tego wzgledu iż mnialem indywidualne nauczanie. Aktualnie gram tylko w weekendy bo w technikum to juz nie przelewki.
Ja : Masz może wrogów , ktorzy najbardziej zaszli ci za skóre??mozesz ich wymienić?
Joke : Hmmm.Nie pamiętam nickow tych ludzi. Ale nie lubie ludzi ktorzy kupują chary na allegro i kozaczą.
Ja : Co sądzisz o pracy GameMasterów? Twoim zdaniem dobrze prowadzą serwer , wystarcająco dużo uwagi mu poświęcają , żeby ukarać "botów" ?
Joke : Sądze ze praca GM jest okey. Przeszkadza mi tylko 1. Odaja lvl tym ktorzy zostali zrookowanie przez osoby trzecie (ok niech zostaną im oddane) ale jeżeli Royal Boonek zrokował sie sam to dlaczego zostal mu oddany lvl ? Sam sie rookował wiec wiedział czym to grozi. Nie wszystkim zostaje oddany lvl po rookowaniu wiec jest to troche niesprawiedliwe. Jak wszyscy to wszyscy .
Ja : Dobrze , teraz coś o życiu prywatnym.
Ja : Czym się zajmujesz na codzień , jakie jest twoje hobby , zainteresowania ?
Joke : Na codzień chodze do szkoły 1kl. technikum ekonomiczne. Moje hobby to żużel oraz piłka nożna.
Ja : Uprawiasz może jakis sport?
Joke : Uprawiałem ale zdrowie teraz nie pozwala mi na to. (8 śrub i blacha w nodze).
Ja : Uuuu współczucia.. Jeszcze tylko jedno pytanie. Którego GM-a lubisz najbardziej i najlepiej twoim zdaniem spełnia swoje obowiązki ?
Joke : Uważam że każdy GM spełnia swoją prace dobrze. Jednak jak dla mnie to najlepiej na APO pracuje Santano i Mortiis.
Ja : Dobrze. Nasz wywiad powoli się kończy . Chcesz może kogoś pozdrowić ?
Owszem . Pozdrawiam: Przemas ziom , Zappa, Old Sufietex i Jaremon ,Dawidsoni , Etabex Ossia , White Uhera i jeszcze oczywiscie Mysticus . i tych ziomkow ktorzy skączyli już przydgode z APO.
Ja: Dziękuję że zgodziłeś sie bym przeprowadził z tobą wywiad.
Joke: Nie ma sprawy pozdro.

To mój 1st wywiad ale nie proszę żebyście się litowali ponieważ człowiek uczy się na błędach . ;] Komentowac.
PrZeMaS ZiOm 92 jest offline  
Stary 10-11-2009, 23:21   #2
White Uher 92
Banned

White Uher 92 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Mi się potoba wszystko napisane i wgl. ;] pozdro i go go 1k
White Uher 92 jest offline  
Stary 12-11-2009, 19:19   #3
LudziO 15
Średnio zaawansowany

LudziO 15's Avatar

Miasto: Bydgoszcz/Niemcz
LudziO 15 nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość przez ICQ do LudziO 15 Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika LudziO 15 Wyślij wiadomość przez Yahoo do LudziO 15 Send a message via Skype™ to LudziO 15
Domyślnie

Jaaak na 1 raz to nawet dobrze dobrze pozdrooo
Stary 12-11-2009, 19:52   #4
Adasik
Master Atom!

Adasik's Avatar

Miasto: Ruda Śląska
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Adasik Send a message via Skype™ to Adasik
Domyślnie

Fajny wywiadzik ale twoja ortografia dalej po oczach. "Powiec? a może powiedz? skączyli? czy też może skończyli?
9/10 za rażącą ortografię.
Adasik jest offline  
Stary 14-11-2009, 19:27   #5
JoKe
Banned

Miasto: Bydgoszcz
JoKe nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość przez ICQ do JoKe Send a message via Skype™ to JoKe
Domyślnie

Ładnie ślicznie estetycznie ogólnie fajnie
JoKe jest offline  
Stary 14-11-2009, 19:36   #6
Lord Morgan.
Expert

Lord Morgan.'s Avatar

Miasto: Daaaleko.
Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!
Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!Lord Morgan. to wcielenie dobra!
Send a message via Skype™ to Lord Morgan.
Domyślnie

Wywiad dobry, ale dobrales zle kolory i zle sie czyta ale wywiad bardzo ladny oceniam go na 8,5/10
Stary 14-11-2009, 21:08   #7
Baniu
Zaawansowany

Miasto: Słubice
Baniu nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

no wywiad ladny i Wspolczuje ci Joker jak przeczytalem ze nauczanie inwidualne mialesz to pomyslalem odrazu jakis debil;p co ty gra w tibie;p ale sie mylilem Wspoczuje naprawde
Stary 14-11-2009, 22:47   #8
Crim
Łowca postów

Crim's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!Crim jest znany i lubiany!
Talking

Ta odrazu debil xD.
Po prostu moje zdrowie nie pozwoliło na to by iść do sql.

(Nowe konto bo tamto nie wiem dlaczego zostało zablokowane Żal.pl xD)

Joker PaLLadiN 248 -1080
Crim jest offline  
Stary 15-11-2009, 01:53   #9
Duff
Banned

Duff robi wiele dobrego.Duff robi wiele dobrego.
Domyślnie

No wywiad taki sobie... Sporo bledow ortograficznych. Zaczolem? Chyba zacząłem. Opowiec? Aha Masz problemy to nie rob wywiadow.
Duff jest offline  
Stary 15-11-2009, 16:41   #10
.!Z@rk!.
Gaduła

.!Z@rk!.'s Avatar

Miasto: Przeworsk
.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!
.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!.!Z@rk!. to wcielenie dobra!
Domyślnie

Prócz tych błędów wywiadzik nawet spoko.

Pozdrawiam : )
Hie Hie
.!Z@rk!. jest offline  
Stary 25-12-2009, 22:23   #11
.Panicz.
Banned

Miasto: Z daleka
.Panicz. pomógł już kilku osobom..Panicz. pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Sporo błędów.
Wywiad DZIEWIĘĆ NA DZIESIĘĆ (<--- znaki -.-)
.Panicz. jest offline  
Stary 25-12-2009, 22:46   #12
Quki18
Łowca postów

Quki18's Avatar

Miasto: Łomża
Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!
Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!Quki18 ma wspaniałą przeszłość!!!
Domyślnie

Fajne pytania ale kolor napisów zmień bo strasznie oczy bolą mnie więc daje i tak 7/10
Quki18 jest offline  
Stary 26-12-2009, 09:43   #13
Elite Pitek
Banned

Miasto: Suchedniów
Elite Pitek nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
wywiad ladny ale krotki i twoja ortografia troche do dupy ;/
daje 8/10
Elite Pitek jest offline  
Stary 26-12-2009, 10:55   #14
v.37.0 Azbestowy v.37.0
Banned

v.37.0 Azbestowy v.37.0 nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Domyślnie

Cytat:
Napisał PrZeMaS ZiOm 92 Zobacz post
[

Ja : Witam , mogę przeprowadzić z tobą wywiad?
Joke : Siemma. Dlaczego nie .
SZOK! To coś niesamowitego! Ogólnie wywiad świetny, tylko kolor bardzo źle dobrane
v.37.0 Azbestowy v.37.0 jest offline  
Stary 26-12-2009, 10:59   #15
Teres
Nowicjusz

Teres's Avatar

Teres nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Dobry wywiad, idzie Ci bardzo dobrze
Teres jest offline  
Stary 26-12-2009, 12:32   #16
Wolly
Banned

Miasto: Kraków
Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!
Domyślnie

Jak na pierwszy wywiad, to nie jest źle. Dobrałeś słabo kolory, pamiętaj, że nie koniecznie musi być 'pomarańczowo' i 'niebiesko' - są takie opcje jak: 'pogrubienie', 'podkreślenie'. Dodatkowo, jeśli masz problemy z ortografią, to pisz w Mozilli. Po napisaniu wywiadu sam, przeczytaj go kilka razy.
Wolly jest offline  
Stary 26-12-2009, 12:35   #17
Storm
Banned

Miasto: Sto(L)ica
Storm pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Nom, jezeli to Twoj pierwszy to naprawde jest bardzo fajny i wogole.
10/10
Storm jest offline  
Stary 26-12-2009, 16:41   #18
Flama
Gaduła

Flama's Avatar

Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!
Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!Flama jest LEGENDĄ!
Domyślnie

hmm nie będę pisał 10\10 bo nie jest to coś co zapiera dech albo nie pozwala oderwać się od teksu chodź na sekundę
Średnio
Krótki i mało treściwie
5/10

Flama jest offline  
Stary 26-12-2009, 17:06   #19
Alvaster
Łowca postów

Alvaster's Avatar

Miasto: Śrem
Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!
Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!Alvaster to wcielenie dobra!
Domyślnie

Jak na 1 raz to nawet nawet. 7/10
Trochę kolorki źle dobrane.
Pozdro :}
Stary 26-12-2009, 18:47   #20
Veres
Gaduła

Veres's Avatar

Miasto: Poznań
Veres jest nie do zastąpienia!Veres jest nie do zastąpienia!Veres jest nie do zastąpienia!Veres jest nie do zastąpienia!Veres jest nie do zastąpienia!Veres jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

@Up
Dokladnie.
@Topic
Wywiad spox 8/10.........

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania