ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-02-2010, 13:05   #1
Mikiel Król Sedesów, ej!
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 0 Post(s)
Mikiel Król Sedesów, ej! robi wiele dobrego.Mikiel Król Sedesów, ej! robi wiele dobrego.
Domyślnie Maatini by Mikiel

Mikiel: Cześć. Na początku przedstaw się wszystkim użytkownikom.

Maatini::Cześć. Mam na imię Mateusz, mam 15 lat, a w kwietniu skończę 16. Mieszkam w Szczecinie oraz uczę się w gimnazjum nr 24 w Dąbiu.

Mikiel: No to mieszkamy w tym samym mieście, oraz uczyliśmy się w tej samej szkole. Masz jakieś rodzeństwo?

Maatini::Tak, mam starszą siostre, ma 19 lat i nazywa się Kamila. Obecnie studiuje Obronę Narodową w Szczecinie.

Mikiel: Okej, przejdźmy do twoich zainteresowań, czym się głównie interesujesz?

Maatini::Głównym moim zainteresowaniem jest sport, oraz nauka. Obecnie trenuję piłke nożną.

Mikiel: Też kiedyś trenowałem piłke, ale nie będę się rozpisywał, bo to nie wywiad ze mną Może przybliżysz nam swoją role w klubie, oraz jaki to jest klub.

Maatini::Gram w Jezioraku Szczecin OKS, przeważnie występuję na lewej pozycji, bądź środku pomocy. Jest to mój pierwszy klub w jakim gram.

Mikiel: No to życzę owocnej kariery i braku kontuzji. Zostając przy piłce nożnej, kto jest twoim ulubionym zawodnikiem, oraz jakiemu klubowi kibicujesz.

Maatini::Moim ulubionym zawodnikiem jest Ronaldinho. Choć w Barcelonie pod koniec nie czarował, za to w Milanie znów pokazuje klase. Ulubionym klubem jest rodzima Pogoń Szczecin oraz Fc Barcelona.

Mikiel: Wiadomo, Pogoń najlepsza! Interesujesz się też innymy sportami, czy tylko piłka nożna?

Maatini:: Tak, często gram w siatkówke i tenis ziemny, lubię oglądać w TV piłkę ręczną, snooker oraz wiele innych sportów.

Mikiel: Bierzesz jakieś używki typu alkohol/papierosy?

Maatini::Papierosów nigdy, nie mam zamiaru palić, tracić pieniądze i psuć sobie zdrowie. Raz paliłem stuff, ale to było tylko raz na spróbowanie. Alkohol to wiadomo człowiek nie kaktus pić musi.

Mikiel: Oki doki, przejdźmy do popularnego tematu na tym forum, jakim jest muzyka. Jaki rodzaj muzyki preferujesz?

Maatini:: Hip-hop/Rap.

Mikiel: Dziś była premiera płyty O.S.T.R.'a. Jaka jest twoja opinia o tej płycie oraz czy ją kupiłeś?

Maatini:: Oczywiście, że kupiłem, mam prawie wszsytkie płyty Adama, to nie mogło tej zabraknąć. Bardzo miłe zaszkoczenie było gdy ujżałem dodtakowe 18 tracków na drugim cd. Płyta jest bardzo dobra, świetnie dobrane sample i mistrzowskie bity. Jedyne co mi sie nie podoba to ta historia Nikodema

Mikiel: Ostanio ten gatunek muzyczny jest popularny wśród młodzieży, możesz wymienić jakiś artystów których słuchasz i cenisz?

Maatini:: Tak, oczywiście. Jest ich kilkkunastu, są to między innymi Ostr, Eldo, Pmm, Zeus, Pih, Fokus, Łona, RHX, Pyskaty

Mikiel: No to widzę że czołówka polskiej sceny. A co sądzisz o naszej rodzimej scenie hip-hopowej? Jak wiadomo, mamy dobrych MC takich jak Łona, Głowa, oraz marnych typu Sage, Sobota.

Maatini:: Jeśli chodzi o Łone to jest klasa sama w sobie jeśli chodzi o hip-hop. Prezentuje w swoich utworach pełno sarkazmu i filozofii. Uwielbiam to. Jeśli chodzi o tą ciemną strone, to po prostu ich nie trawię, to są zwykle pozerzy ta cała ekpia Stoprocent i jarają się nimi dzieciaki co biegają w stopro po ulicach.

Mikiel: Rap jak wiadomo, ma jeszcze bardzo ciemną strone, czyli reprezentacja JP oraz niż intelektualny typu RPS. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

Maatini:: Zostawię to bez komentarza, dla mnie to nic nie ma związanego z rapem.

Mikiel: Okej, odbijmy trochę od rapu. Co sądzisz o innych rodzajach muzyki? Jak jesteś do nich nastawiony.

Maatini:: Lubię posłuchać rocka, kiedyś słuchałem techno, ale nie trawię sztucznego popu, silikonowych gwiazdek jak Doda, oraz takiego death metalu co krzyczą 'ave satan'.

Mikiel: Ja osobiście lubię Pussycat Dolls posłuchać Okej, przejdźmy do Tibii, kiedy zaczeła się twoja kariera, jaki osiągnałeś lvl etc.

Maatini::Moja przygoda w tibii zacząła sie od klienta 7.92 wtedy z kolega zrobiłem postac na Honerze nick Zapgira Zonera i wbiłem nią 14 poziom (w tedy to był lans na podwórku) Po czym padłem na zerku i zacząłem grać na ots. Początkowo to byly jakies ots typu 150exp. Po jakimś czasie na podwórku pewien kolega Paweł (mikiel) powiedzial mi o apo i tak zacząłem grać na apo wbiłem tam 160ek. Jak skoćczyłem kariere na apo zacząłem grac z Pawłem (mikielem) gre na rl. Świat Pacera nick Maatini 82lev knight. Teraz nie gram w tibie

Mikiel: Co spowodowało, że skończyłeś gre na APO?

Maatini::Była to śmieszna sytuacja, kupiłem paca na 140lev i w ten sam dzieć wbiłem 160lev i jakoś mi sie znudzilo. Nie miałem ochoty grać, strasznie dużo wtedy spędzałem na komputerze a za bardzo nie mogłem bo siostra też musiała korzystać. I jakos musiałem to pogodzić, myślę że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.

Mikiel: Okej, skończmy temat Tibii, bo dla mnie jak i pewnie dla większości użytkowników jest to nudzący temat. To co najważniejsze się dowiedzieliśmy. Czas na forum, jak długo jesteś na nim?

Maatini::Od 2007r.

Mikiel: No to trochę krócej ode mnie, ja od 2006 Maatini to był twój pierwszy nick, czy ukrywałeś się pod innym nick'iem?

Maatini:: Maatini to mój pierwszy nick.
Mikiel Król Sedesów, ej! jest offline  
Stary 27-02-2010, 13:21   #2
Mikiel Król Sedesów, ej!
Banned

Mikiel Król Sedesów, ej! robi wiele dobrego.Mikiel Król Sedesów, ej! robi wiele dobrego.
Domyślnie

Mikiel: Dlaczego założyłeś konto na forum, co Cię do tego skłoniło?

Maatini:: Chyba jak większość graczy chciałem pochwalić się lootem czy lev zdobytym na apo.

Mikiel: No to przeciwnie niż ja, ja tu wbiłem by spędzić całe życie. Posiadasz pogrubiony nick, chciałbyś zdobyć zielony nick i posade moderatora?

Maatini:: Nie, nie dałbym sobie rady z ogarnięciem wszystkiego, ale pożyjemy zobaczymy.

Mikiel: Kogo byś widział na tym stanowisku z użytkowników?

Maatini:: Moim zdaniem ^Crayon.

Mikiel: Co sądzisz o użytkownik Wolly? Ostatnio jest afera o nim, że oszukał, również użytkownicy nie lubią go bo uważają że 'nabija posty'.

Maatini::Wolly nic mam nic do niego, co do tej afery, pisał na cb że to jego kolega ukradł. On bardziej liże tyłek niż nabija posty, ale to moje zdanie.

Mikiel: Jak wiadomo na forum są użytkownicy takiego typu jak West Side Ryder albo Arystos, co sądzisz o nich?

Maatini::Zwykłe buce spinające się przez kabel, bo na dzielnicy są poniżani, myślą że są śmieszni i fajni ale się mylą!

Mikiel: Nadszedł czas na CS'a. Ostatnio otrzymałeś adma na serwie. Jest to odpowiedzialna funkcja, jak sobie radzisz?

Maatini::Nie jest to łatwa pozycja, każdy myśli że admin to łatwa i przyjemna praca, a to nie jest prawda. Częściej trzeba być na spectu niż w grze, czeęto dostajemy zgłoszenia od osób które po zginięciu oskarżają o wh bźdź aima i trzeba to sprawdziź. Ale z pozostałymi administratorami dajemy sobie rade, miło sie współpracuje i pomagamy sobie wzajemnie.

Mikiel: Kogo uważasz za najlepszego admina?

Maatini::Siebie? (xd) Moim zdaniem nie ma lepszego admina czy gorszego, wszyscy dajemy z siebie 101% i staramy się by graczom sie grało jak najlepiej. Tylko jakoś nigdy jeszcze nie widziałem Viida w grze : o

Mikiel: Ahh, ta skromność. Twoim zdaniem serwer TP byłby lepszym rozwiązaniem niż FFA?

Maatini:: Ten server to jest takie 50% tego i 50% tego, w regulaminie pisze żeby grać bardziej tp a w nazwie że to ffa. Niech tak zostanie, to jest ok, ej!

Mikiel: Dzięki za udzielenie wywiadu, chciałbyć kogoś pozdrowić?

Maatini:: Oczywiśćie! A więc pozdrawiam Ciebie
,Kazika (Pampalini), Draha, Mejgera, Cryon, Rzufia, Sempacza, Ok,ej Kamora, Devixxa, Azbesta, Oxiego, Sedana, Bondiego, Zoltana, Tygrysa, Santano, Tett, Byouta, Grote, Veto, Karlosa, Dedusia, Muflona, Wollyego. Kolejnośc nie ma znaczenia. Również dziękuję, że przeprowadziłeś ze mną wywiad.

Ostatnio edytowane przez Mikiel Król Sedesów, ej! : 27-02-2010 o 13:30
Stary 27-02-2010, 13:27   #3
Azbestowy - KRUL FETYSZUW
Banned

Miasto: \,,/
Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest dobrą osobą!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azbestowy - KRUL FETYSZUW
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mikiel Król Sedesów, ej! Zobacz post
[I][B] A więc pozdrawiam Ciebie
,Kazika (Pampalini), Draha, Mejgera, Cryon, Rzufia, Sempacza, Ok,ej Kamora, Devixxa, Azbesta, Oxiego, Sedana, Bondiego, Zoltana, Tygrysa, Santano, Tett, Byouta, Grote, Veto, Karlosa, Dedusia, Muflona, Wollyego. Kolejnośc nie ma znaczenia. Również dziękuję, że przeprowadziłeś ze mną wywiad.[/FONT]
JEEEEEEEEEST!!!
#topic
Która to liga ten Jeziorak? :s A tak ogólnie to całkiem fajnie graficznie zrobiony wywiad, tylko ze jak sie dluzej czyta to troche literki skaczą. A może to tylko moje odczucie?
Azbestowy - KRUL FETYSZUW jest offline  
Stary 27-02-2010, 13:27   #4
Τettmeier
Mastah!

Miasto: Płock
Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !
Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !Τettmeier to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Τettmeier Send a message via Skype™ to Τettmeier
Domyślnie

Wow, mikiel jakie zdolności do przeprowania wywiadów xD
Ludzie może ktoś zrobi z tym mikielem też wywiad bo jak widzę to on tutaj się wyrywa do odpowiedzi na pytania stawiane do Maatiniego

Dzięki Maatini za pozdro, wszystko pięknie ładnie prócz jednego pytania
Cytat:
Mikiel: Ahh, ta skromność. Twoim zdaniem serwer TP byłby lepszym rozwiązaniem niż TP?
TP niż TP?
Stary 27-02-2010, 13:28   #5
Veto
VIP

Veto's Avatar

Miasto: Katowice
Veto ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Dzieki za pozdro xD Wywiad ładny, kolory w zasadzie dobrze dobrane - no i co najważniejsze - dowiedziałem się wiele o Maatinim Żałosnym Ogryzku

Ostatnio edytowane przez Veto : 02-07-2010 o 14:07
Veto jest offline  
Stary 27-02-2010, 13:29   #6
Wujaszek
Nabijacz postów

Wujaszek's Avatar

Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!
Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!Wujaszek jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Wywiad noobka z noobkiem xd
Fajny, dobry dużo się dowiedziałem, rób więcej.
9/10
Wujaszek jest offline  
Stary 27-02-2010, 13:35   #7
Sempacz__
Banned

Sempacz__ pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

hehs dobry wywiad XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dzieki za pzdr

Cytat:
Teraz nie gram w tibie
noonononon
Sempacz__ jest offline  
Stary 27-02-2010, 14:08   #8
.Storm.
Banned

.Storm. pomógł już kilku osobom..Storm. pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Dobry wywiad, ale troche zadługi... 10/10 ale nieznam osoby z ktora btyłwywiad.
.Storm. jest offline  
Stary 27-02-2010, 14:10   #9
Karpek
Banned

Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Wywiad nawet fajny, troche się dowiedziałem o Maatinim.
8/10.
Karpek jest offline  
Stary 27-02-2010, 16:29   #10
Precision
VIP

Precision's Avatar

Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!
Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!Precision jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Precision
Domyślnie

Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad. Możesz robic kolejne, moge to być ja ( xd ).

!Wymiany!

Precisionek 1-[620]
Precision jest offline  
Stary 27-02-2010, 16:29   #11
Mortalix
Uzależniony

Mortalix's Avatar

Miasto: Poznań
Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!
Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!Mortalix jest LEGENDĄ!
Domyślnie

#Maatinii
Co Ty sobie wkręcasz? D:

#Topic
Bardzo podoba mi się wywiad.
Ciekawe pytania i w ogóle... D:
Jest ok, ej!
Stary 27-02-2010, 16:52   #12
tajemniczy
Gaduła

tajemniczy's Avatar

tajemniczy pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika tajemniczy Wyślij wiadomość przez MSN do tajemniczy
Domyślnie

maatini powiem ze masz fajna siostre
wywiad spoko.
Stary 27-02-2010, 17:27   #13
Seba Master Knight
Banned

Seba Master Knight nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

No spoko teraz znam Twoje słabe strony i mogę cie jeździć na chatboxie HAAHHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAHHAHAAH
wywiad taki sobie sedes go robił więc troche obsranyy ale może być daje 8/11.
czcionka fajna oczywiści mikiel napisany brązowym wiadomo dlaczego aghahha
Seba Master Knight jest offline  
Stary 27-02-2010, 18:18   #14
Rzulf
VIP

Rzulf's Avatar

Miasto: Słubice / Zielona Góra
Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!Rzulf ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Rzulf Send a message via Skype™ to Rzulf
Domyślnie

Maxiq za wywiadzik i licze na rewanszyk! <33333

Dobra.

Dobre pytania, odpowiedzi jak i cały wywiad.

Dziękuję za pozdrowienia ;*

Rzulf jest offline  
Stary 27-02-2010, 19:00   #15
SedaN*
VIP

SedaN*'s Avatar

Miasto: Wrocław :O
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika SedaN*
Domyślnie

Zapoznaj mnie ze swoją siostrą. xdd No też lubię barcelone, ale chelsea rox.

Wywiad udany, dz za p0zDr0 : D
SedaN* jest offline  
Stary 27-02-2010, 20:05   #16
Pampalini
Banned

Miasto: Katowice-Nikiszowiec
Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!Pampalini jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

ooo wywiad z moim przyjacielem <3 oczywiście dziękuje za pozdrowienia:* wywiadzik doskonały 10/10 <3
Pampalini jest offline  
Stary 27-02-2010, 21:55   #17
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Leicester 桶
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sempacz__ Zobacz post
hehs dobry wywiad XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dzieki za pzdr

noonononon
a we 2 zapierdalaliscie na war otsie XDDDDDD

_TOPIC
zajebiaszcze dwie osoby , Mikiel i Maatini , gz wywiadu ; D.
10/10 koleszkowie pozderki '\o/'
Stary 27-02-2010, 22:42   #18
Wolly
Banned

Miasto: Kraków
Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!Wolly po prostu wymiata!
Domyślnie

Wywiad dobry, bo dobrałeś odpowiednie pytania, a odpowiedzi były treściwe.

Dzięki, że się konstruktywnie o mnie wypowiedziałeś. I dzięki za pozdrowienia!
Wolly jest offline  
Stary 02-03-2010, 16:35   #19
Mikiel Król Sedesów, ej!
Banned

Domyślnie

Dzięki za komenciaki hehe. Nie będę robił żadnych wywiadów, ten były jedyny, bo Maatini chciał
Stary 02-03-2010, 17:42   #20
Carlos _/!
Średnio zaawansowany

Carlos _/! nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

faIiIo$$kI! ff_ffJ44cc!kkk <333333 maXxIq i zaPpPrO dO sIebbb!3!! :***
Carlos _/! jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd