ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-07-2010, 19:17   #1
Nirex
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Nirex pomógł już kilku osobom.Nirex pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Nirex
Smile Wywiad z Saylor by Nirex

WyWiAd Z sAyLoReM !!

Kolejny z moich wywiadów troszeczke wyszedlem z prawy :/

Kolorki:

Saylor

Nirex

Gra

Standardowe pytanie. Jak masz na imie, ile masz lat i gdzie mieszkasz

No to tak. Nazywam się Krzysztof, mam 16 lat i pochodzę z małego miasteczka Krapkowice, nieopodal Opola

Twoje miasteczko ile liczy sobie mieszkańców?

No tak dokładnie nie wiem, lecz z tego co pamiętam to około 15tysięcy mieszkańców.

Jak spędzasz czas w te wakacje?

No niestety tu jest dość przykra sprawa, miałem jechać nad morze z siostrą, lecz jak co roku połamałem noge i nici z pierwszego miesiąca wakacji.

Uuu.... :/ Wyrazy współczucia. Tak co roku łamiesz nogi? Heheh

Od kilku lat niestety tak jest, wina naszego boiska

Rozumiem że razem z kolegami spotykacie się na boisku i rozgrywacie "mistrzostwa świata podwórkowe"

No oczywiście, coś trzeba robić. Piłka nożna to jedyny sport jaki uprawiam i lubie

Jaką średnie miałes na koniec roku szkolnego?

Aktualnie kończąc gimnazjum miałem średnią 3,8.

Jakiej muzyki słuchasz?

Ogólnie nie mam ulubionego stylu, słucham przeważnie radia i japońskich piosenek, anime

Jaki film wybrałeś na swojego "ulubieńca"? Może podasz nam tytul?

Ulubiony film, mało jest takich, które przypadły mi do gustu, lecz na pewno dobrym filmem jest tytuł Lustra(ang.Mirrors)

Posiadasz jakiejś rodzeństwo?

Tak, mam brata i siostry

Wolałbyś być jedynakiem czy jednak dobrze mieć rodzeństwo?

Zależy, czasami jest ciężko, ale bez rodzeństwa nie było by tej atmosfery w domu Najlepiej jest w Święta, dlatego dobrze mieć dużą rodzine.

Aktualnie posiadasz jakiejś zwierzątko?

Nie posiadam, lecz za jakieś trzy tygodnie będe miał szczeniaka

Gra

Kiedy dowiedziałeś się o APO 7.6?

U to było jakieś 3 lata temu. Wtedy ogólnie rozpoczynałem przygodę z Tibią.

Twój pierwszy har na APO 7.6 jaki nosił nick?

Ehh mój pierwszy char, który pamiętam to Mroczna Baby(jakiś 200rp)

Jaki największy lvl osiągnołeś na APO?

No to właśnie moją ostatnią postacią(Kamael) osiągnołem i jakiś 1175lvl

Gratuluję Co zmieniłbyś na serverze 7.6?

Co zmieniłbym? Teraz już nic, bo administracja zrobiła kilka naprawdę dobrych posunięć do przodu.

Twoim zdaniem APO bedzie dalej dlugo działać czy to będzie kwestia kilku miesięcy?

Apo będzie działać tak długo jak Mortiis będzie miał zysk z zakupionych paccy, więc raczej jeszcze sporo czasu będziecie mogli pograć

Masz zamiar jeszcze kiedyś wrócić na APO?

Raczej nie, chyba że jako ktoś do pomocy. Jako gracz zakończyłem swoją przygodę z Tibią.

Teraz troszkę o serverze cs 1.6.

Cs 1.6

Założenie servera cs APO było dobrym posunięciem przez ekipe czy myślisz inaczej?

Tak, to był bardzo dobry pomysł. Serwer był świetną okazją do wspólnej zabawy i oczywiście konkurencji. Niestety od pewnego czasu to się zmieniło

Według Cb administratorzy servera spełniają swoje obowiązki?

Nie! Na serwerze widzę tylko Farrah'a, Mortalixa i teraz Kristo. Ogólnie jeszcze nie dawno nie dało się grać. Admin wszedł tylko wtedy jak napisało się do niego wiadomość.

Kto twoim zdaniem najlepiej gra w cs'a na naszym serverze?

Nie chce tutaj nikogo faworyzować. Wiem tylko jedno. Poziom jest wysoki, przynajmniej dla mnie

Ile już pogrywasz w cs'a?

Około roku

Posiadasz steam?

Tak, od niedawna posiadam

Co sądzisz o konkursie na steam organizowanym na naszym servie/

No tak. Crayon postarał się. Gdyby nie ten konkurs wątpie by grało tyle osób, lecz jest to też dobra okazja dla Cheaterów. Ogólnie dobre posunięcie!

Crayon'a, jest jednym z najlepszych graczy na serwerze Apo

Porozmawiajmy o 4um

Forum

Co najbardziej przeszkadza Ci na naszym forum?

Nabijanie postów przez nieodpowiedzialnych użytkowników, oraz głupkowate teksty w postach.

Byłeś zarejestrowany na "starym" forum?

Nie, nie byłem.

Kto według Cb zasługuje na pozycje moderatowa/cleanera?

Aktualnie jest wystarczająco dużo takich osób.

W jakim dziale według Ciebie powstają najbardziej bezsensowne tematy?

W dziale O wszystkim i o niczym, oraz Opinie & Krytyka

Jest cos co byś zmienił na naszym forum?

Nic, forum jest bardzo dobre

Dobrze to juz koniec wywiadu chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam Ciebie za wywiad, oraz wszystkich znajomych z forum i serwera Apo Cs oraz szczególnie pozdrawiam KaZeK, Scoop, Adasia i Marville. Dziękuje za wywiad.

Nie ma za co. Dzx za pozdro

Koniec
Nirex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 16:40   #2
KaZeK
Banned

Miasto: Brzeszcze
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Strasznie mało pytań :/

Zero nawiązania do zadanych pytań... Niestety 3/10.

#Jako iż to 1 wywiad z Saylorem to go akceptowałem.
KaZeK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 17:27   #3
` Cinasek
Banned

Miasto: Gdańsk
` Cinasek jest dobrą osobą!` Cinasek jest dobrą osobą!` Cinasek jest dobrą osobą!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika ` Cinasek
Domyślnie

wywiad z Kamael'em ;d Znałem go dlatego 8/10 ;d
` Cinasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 17:46   #4
~Mari
Banned

Miasto: ██████████
~Mari pomógł już kilku osobom.~Mari pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika ~Mari
Domyślnie

Cieniutko, masa błedów, pytania ujdą, kolorki w miare. Na zachęte 6/10
~Mari jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 18:17   #5
Goatee
Uzależniony

Goatee's Avatar

Miasto: ████
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !Goatee to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Goatee Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Goatee Wyślij wiadomość przez Yahoo do Goatee Send a message via Skype™ to Goatee
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nirex Zobacz post

No niestety tu jest dość przykra sprawa, miałem jechać nad morze z siostrą, lecz jak co roku połamałem noge i nici z pierwszego miesiąca wakacji.
Dobra wymówka aby expić xddddddd

Słaby ten wywiad ;s mało się dowiedziałem o tym użytkowniku ;s
Hyper Beast 1 - [...]
Goatee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 19:08   #6
Nirex
Banned

Nirex pomógł już kilku osobom.Nirex pomógł już kilku osobom.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Nirex
Przepraszam że wywiad słaby no ale wiecie ... :/ Trzy miesiace bez robienia wywiadów ...
Nirex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 19:27   #7
Seth Drut
Guru!

Seth Drut's Avatar

Seth Drut to ANIOŁ!
Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!Seth Drut to ANIOŁ!
Domyślnie

Mi tam się wywiad podoba ;d
9/10 bo z fajnym typkiem

Seth Drut 0 - ...
Seth Drut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2010, 19:32   #8
.vimpex.
Banned

Miasto: Skała
.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!
.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!.vimpex. jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .vimpex.
Domyślnie

Wywiad fajny, lecz moim zdaniem za mało pytań.
Kolory fajnie dobrane i ogólnie nie jest najgorzej.
7/10.
.vimpex. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2010, 10:20   #9
Blood Raven
Expert

Blood Raven's Avatar

Miasto: Czerwieńsk/Zielona Góra
Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !
Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !Blood Raven to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Fajny wywiad kolory dobrze dobrane tylko trochę mało pytań...mogłeś go męczyć bardziej o real życiu
Stary 26-07-2010, 10:43   #10
OjciecDyrektor
Średnio zaawansowany

OjciecDyrektor's Avatar

Miasto: Rzeszów
OjciecDyrektor nie ma jeszcze wyrobionej reputacji
Domyślnie

Spoko wywiad,trochę literówek,ale spoko ^^
Stary 26-07-2010, 14:19   #11
Devixx
VIP

Devixx's Avatar

Miasto: Chełm
Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !
Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !Devixx to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Devixx Wyślij wiadomość przez MSN do Devixx Send a message via Skype™ to Devixx
Domyślnie

Cytat:
Jaki największy lvl osiągnołeś na APO?

No to właśnie moją ostatnią postacią(Kamael) osiągnołem i jakiś 1175lvl
Jest trochę literówek do poprawy (również "GRA" się powtarza). Wywiad z bardzo fajnym user'em. Niestety estetyka oraz kolory do siebie nie pasują.

Jedynie 2/10 ;c
Stary 04-08-2010, 02:47   #12
Really?
Banned

Miasto: Kutno.
Really? nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Really?
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nirex Zobacz post
har
Jeśli chodzi o postać - character to skrótem analogicznie jest char.

#Topic

Mogło być więcej pytań, ale nie jest źle. Oceniam wywiad na 6/10. Co do samego saylora to jest ten grubasek w okularach ze zdjęcia z Jabbą? Jeśli tak to nieźle Krzysiu wyszedłeś.
Really? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 04:44   #13
ViVuSeK
Mastah!

ViVuSeK's Avatar

Miasto: Ruda Śląska
ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !
ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wywiad nawet dobrze sofrmułowany ,ale brakuje mi w nim stylu.
Większość pytań już znana ,że wcześniejszych wywiadów więc kolejny minus ,ale widać ,że się postarałeś więc dam 7/10 na zachęte.
ViVuSeK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 07:49   #14
Flamaster
Łowca postów

Flamaster's Avatar

Flamaster to ANIOŁ!
Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!Flamaster to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Flamaster
Domyślnie

Niestety tylko 5/10.
Parę literówek oraz powtarzający się wyraz "GRA". Pytania znane z poprzednich wywiadów :/
Flamaster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 09:47   #15
Huskar
VIP

Miasto: 52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Huskar
Domyślnie

Jak na pierwszy raz uważam ,że niezle Ci to wyszło. Pamiętaj "trening czyni mistrza"

8/10
Stary 04-08-2010, 10:15   #16
SedaN*
VIP

SedaN*'s Avatar

Miasto: Wrocław :O
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !SedaN* to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika SedaN*
Domyślnie

W temacie gdzie powinny być pytania do gry umieściłeś pytania z życia prywatnego. Lekki błąd ;x. Wywiad jak wywiad. Nic specjalnego. 6/10.
SedaN* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 10:59   #17
Nagash
Bywalec

Nagash's Avatar

Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!
Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!Nagash to ANIOŁ!
Domyślnie

Małe ale... Pytałeś go o Grę, a pytania mdz. innymi były "Gdzie mieszkasz?", więc to trochę nie w tym miejscu. Wywiadzik taki sobie. Dam ci nieco ponad połowę 6/10.
Nagash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2010, 15:51   #18
Kaziu Extreme
Nabijacz postów

Kaziu Extreme's Avatar

Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !
Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !Kaziu Extreme to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Fajny wywiad dobre kolory malo pytan:/ ale i tak mi sie poodoba 9/10.
Kaziu Extreme jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2010, 16:46   #19
Dj Blend
Nowicjusz

Dj Blend nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Flamaster Zobacz post
Niestety tylko 5/10.
Parę literówek oraz powtarzający się wyraz "GRA". Pytania znane z poprzednich wywiadów :/
Ojezu powtarzajacy sie wyraz gra i co z tego w wywiadzie nie codzi o taki mikroskopijne bledy tylko o forme o informacje w wywiadzie zawarte.

Moim zdaniem wywiad wyszedl ci calkiem dobrze. Kolory wywiadu sa calkiem fajnie spasowan Ocena 9/10
Dj Blend jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2010, 17:28   #20
???
Banned

??? nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Noo mogłeś bardziej się postarać , niewiem poco pytania o rodzeństwo daje 5/10.
??? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania