ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-08-2010, 16:06   #21
Adasik
Master Atom!

Adasik's Avatar

Miasto: Ruda Śląska
Mentioned: 0 Post(s)
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Adasik Send a message via Skype™ to Adasik
Domyślnie

17 :P. Tzn skończę w listopadzie więc już bliżej niż dalej Poza tym można zobaczyć w moim profilu na forum :P
Adasik jest offline  
Stary 31-08-2010, 16:31   #22
Sensimila <3
Banned

Miasto: Kosmos
Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !
Sensimila <3 to wzór do naśladowania !Sensimila <3 to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sensimila <3
Domyślnie

Wywiad bardzo dobry. Estetyczny, długi, nie monotonny i z dobrze dobraną osobą. Pozdrawiam Adama
Sensimila <3 jest offline  
Stary 31-08-2010, 17:42   #23
Skryper.!
Łowca postów

Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!
Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!Skryper.! jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Keszuwa Zobacz post
Wywiad bardzo dobry. 10/10 Adasik jest bardzo dobrą osobą do przeprowadzenia z nim wywiadu. Ciekawe odpowiedzi, lecz nie dowiedzieliśmy się ile ma lat? Szkoda, że zamkną ten temat z powodu napinki Jeblicza?
YYYY keszu ciekawe odpowiedzi? Ja tu co chwila widze "YY sam nie wiem". Jak dla mnie to jest dziecko komputera, ktore nie ma swojego pogladu. I tyle.
Co do wywiadu to pytania trafne, lecz odpowiedzi wydaja sie jakby udzielala je osoba niepelnosprawna umysłowo. Dziekuje
Stary 31-08-2010, 21:09   #24
Saylor
Banned

Miasto: Krapkowice
Saylor ma wspaniałą przeszłość!!
Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!Saylor ma wspaniałą przeszłość!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Saylor Send a message via Skype™ to Saylor
Domyślnie

Cytat:
Napisał Benn Zobacz post
Aha.
@topic
Jeszcze widziałem kilka błędów.
8/10
@adasik
Mam pytanie jak mogłeś mnie nigdy nie widzieć jak konto to mam 3 miesiące i w tej chwili posiadam ponad 400+ postów??
Ponieważ, gdy dostałeś vipa to dopiero udzielałeś się tak konkretnie.. Tak to chyba tylko pisałeś w działach, gdzie posty są wliczane.

# co do wywiadu, to według mnie bardzo, ale to bardzo dobry. Elegancko dobrane napisy i kolory, dzięki czemu świetnie się czyta.

Pierwszy raz widzę, że Adasik ma o mnie w miarę dobre zdanie

Pozdrawiam i zachęcam do robienia dalszych wywiadów(oczywiście czekam też na nasz)

Adasik, Never Back Down rządzi!

Bardzo lubię ten film!

Ostatnio edytowane przez Saylor : 31-08-2010 o 21:12
Saylor jest offline  
Stary 31-08-2010, 21:25   #25
Huskar
VIP

Miasto: 52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!Huskar jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Huskar
Domyślnie

No wywiad zajebisty pod względem pytań. Mam pewne zastrzeżenia co do estetyki ale i tak jest okej. Good job man

Pozdrawiam.
Stary 01-09-2010, 11:20   #26
Krulowiec
Banned

Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !
Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !Krulowiec to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Niezły wywiad 10/10
Adama miałem okazje poznać na skype, spoczq ziom.
Krulowiec jest offline  
Stary 01-09-2010, 13:40   #27
#Lordzik#
Uzależniony

#Lordzik#'s Avatar

Miasto: Kutno.
#Lordzik# ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Wywiad dobry, kolory dobrane nawet, nawet ;c. Ofc. beka z Akuzinki uheueheuheuehueheu ^^.
Stary 04-10-2010, 18:02   #28
Gargamel
Średnio zaawansowany

Miasto: Warszawa
Gargamel nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Gargamel Send a message via Skype™ to Gargamel
Domyślnie

Nie lubię Adasika, ale wywiad b. dobry. Kolory fajne, ogólnie miło się czyta. 10/10
Gargamel jest offline  
Stary 04-10-2010, 18:19   #29
1st R. Boonek
Banned

Miasto: Glasgow
1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !
1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !
Domyślnie

W wywiadzie mi sie tylko kolory nie podobaja ;D A tak to all ok 8/10
1st R. Boonek jest offline  
Stary 04-10-2010, 18:27   #30
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Co tu dużo mówić (pisać) Świetny wywiad ze zajebistą osobą. W zasadzie nic nowego się nie dowiedziałem. RMF MaXXX najlepszą odpowiedź

Pozdro Ada$

P.S Co do wywiadu to pytania fajne, ale jakoś kolory dziwnie dobrane. Można było zrobić to o niebo lepiej. 8/10
Splaxor jest offline  
Stary 04-10-2010, 18:42   #31
Deads
Banned

Miasto: Wadlewo
Deads to ANIOŁ!
Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!Deads to ANIOŁ!
Domyślnie

Wywiad z grubciem ;*** Muaaa
na pewno więcej wiem o Tb niż w tym wywiadzie

#
wywiad nawet dobry 5/10
Deads jest offline  
Stary 17-04-2011, 21:11   #32
Prawie jak Kamil
Zaawansowany

Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!
Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!Prawie jak Kamil jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Deads Zobacz post
Wywiad z grubciem ;*** Muaaa
na pewno więcej wiem o Tb niż w tym wywiadzie

#
wywiad nawet dobry 5/10

Co Ty możesz wiedzieć? Twój mózg nie był by w stanie ogarnąć tylu informacji za jednym razem ;/ A co do 'grubcia' Czekamy na twoje zdjęcie :] Jak wiesz moje i Adama zdjęcie jest na 4um, a co z tego wynika? Nie wstydzimy się swojego wyglądu, szkoda, że Ty nie możesz tego powiedzieć ;[

TOP.
Zajebisty wywiad :] 10/10
Prawie jak Kamil jest offline  
Stary 18-04-2011, 07:41   #33
Cout
Zaawansowany

Cout's Avatar

Miasto: Łódź
Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!
Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!Cout to ANIOŁ!
Domyślnie

Wywiad osobiście mi się podoba , oceniam go na 9/10

Nie gram na APO .
Cout jest offline  
Stary 18-04-2011, 20:55   #34
Old-Don Ja
Gaduła

Old-Don Ja's Avatar

Miasto: Tychy
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Send a message via Skype™ to Old-Don Ja
Domyślnie

Wywiad ogarnięty 10/10.
Zrobisz jeszcze kilka i bd w te klocki najlepszy
Pozdro siema yoł
Old-Don Ja jest offline  
Stary 18-04-2011, 20:55   #35
Vinai
Banned

Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!
Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!Vinai jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Wywiad ładny , przejrzysty aż chce się czytać. Dla mnie 10/10
Vinai jest offline  
Stary 19-04-2011, 01:10   #36
Azonka
Banned

Miasto: Olsztyn
Azonka to ANIOŁ!Azonka to ANIOŁ!Azonka to ANIOŁ!
Azonka to ANIOŁ!Azonka to ANIOŁ!
Domyślnie

Wywiad ciekawy, ale nie perfekcyjny.

Brawo! 9/10.
Azonka jest offline  
Stary 21-04-2011, 17:30   #37
.Vasquez.
Banned

Miasto: Koszalin
.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!.Vasquez. jest nie do zastąpienia!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .Vasquez.
Domyślnie

Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad lecz mały minus za kolory.Ogólnie 9/10.
.Vasquez. jest offline  
Stary 23-04-2011, 19:42   #38
Mr Fsza
Master Atom!

Mr Fsza's Avatar

Miasto: Kraków->Olkusz ;* Rooksplayer.
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mr Fsza Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Mr Fsza Wyślij wiadomość przez MSN do Mr Fsza Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mr Fsza Send a message via Skype™ to Mr Fsza
Domyślnie

Świetny wywiad jednak mogłeś dać inne kolory przy zadawaniu pytań
9,5/10
200lvl=top-6#300lvl=top-6# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /

Mr Fsza jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania