ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne > Wywiady

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-01-2011, 20:03   #1
Zdenio
Łowca postów

Zdenio's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała _/
Mentioned: 0 Post(s)
Zdenio ma wyłączoną reputację
Domyślnie Seviper by Zdenio :P

Witam was serdecznie
To mój pierwszy wywiad jaki zrobiłem i chcę wam przedstawić gościa którego jeszcze nie było

Rl życie :

Zdenio: Witam Cie Seviper . Przedstaw się nam , skąd jesteś , ile masz lat ?

Seviper: Witam Cie również Mam na Imie Michał Pochodzę z Krakowa lecz mieszkam obecnie w Andrychowie w kwietniu kończę 26 lat

Zdenio: Uczysz się , jeśli tak to gdzie i w jakiej szkole ?

Seviper: Nie już zakończyłem naukę Obecnie Pracuje zagranica

Zdenio: W jakim kraju i czym się tam zajmujesz ?

Seviper: We Włochech pracuje w Sieci Telefonów komórkowych Tim

Zdenio: Pracujesz tam na stale czy okresowo ?

Seviper: Na stałe A Do polski zjeżdżam na Święta / Wakacje

Seviper: Teraz zrobiłem sobie trochę dłuższa przerwę bo w Polsce zostaje do Maja

Zdenio: Czym się zajmujesz po godzinach pracy ?

Seviper: Jeśli jestem we Włoszech to Znajomi / Basen /Siłownia. Jeśli jestem w Polsce To większość ze znajomymi Imprezy

Zdenio: Jakie jest twoje ulubione hobby ? Uprawiasz jakiś sport ?

Seviper: Co do Hobby to wędkarstwo. A Sporta Siatkówka / Piłka nożna

Zdenio: Jakiej muzyki lubisz słuchać ? Podaj nam jakąś ulubioną twoją piosenkę

Seviper: Słucham HH - nie mam jakiejś ulubionej Ciężko mi wybrać

Zdenio: A twój ulubiony wykonawca ?

Seviper: Nie ma się Co okłamywać wychowałem się na Peji I tego Słucham

Zdenio: Masz może jakaś dziewczynę ? Planujesz jakieś małżeństwo w niedalekiej przyszłości ?

Seviper: Dziewczynę mam No jak narazie nie planujemy Czas Pokaże

Zdenio: Jakie miałeś przezwisko w podstawówce/gimnazjum ? Jeśli miałeś więcej niż jedną , to wymień wszystkie jakie pamiętasz

Seviper: Miałem Poprostu Misiek od Imienia Michał

Zdenio: Myślę że wiemy już dość o twoim prywatnym życiu . Przejdźmy do gry

Gra :

Zdenio: Jakimi postaciami grasz na APO ?

Seviper: Dinnedhel ( 1 - 666 MS ) Dawipek ( 1 - 323 Rook man ) Baczeq ( 1275 - 1457 Ek ) Hesperide ( 1550 - 1597 Rp ) Vojska (516 - 520 Rook man ) Esercito ( 1.3k Rp ) Seviper ( 1587 - .... [ 1694rosnie ] ek )

Seviper: Obecnie gram Seviperem

Zdenio: Lubisz pk'owac w City ?

Seviper: A czasem jak jest straszna nuda albo nie mam ochoty na expienie to się pobawię

Zdenio: Masz już jakieś mijse zrobione , które weszły w styczniowym update ?

Seviper: Tak 43 z 50 30pkt Taski / 18 z Npc

Zdenio: Jak myślisz ile APO jeszcze będzie istniało ?

Seviper:
Teraz zaczęło się coś dziać i widać , że ludzi teraz więcej gra Ale Nie daje więcej jak 2 lata

Zdenio: Kiedy zacząłeś grać na APO i jak/przez kogo tu trafiłeś ?

Seviper: Gre na APO zacząłem gdzieś w 2006/7 Roku Trafiłem tutaj poprzez znajomego z innego servera

Zdenio: Jakie były pierwsze wrażenia , te pierwsze dni gry na APO ?

Seviper: No jak to zawsze na początku było ciężko ale z upływem czasu było coraz lepiej no zreszta jak widać jestem do tej pory

Zdenio: Jak oceniasz prace Administracji ?

Seviper: Co do pracy administracji nie mogę powiedzieć nic złego Kamil z resztą starają się jak mogą żeby Najlepszy polski Ots 7.6 istniał jak najdłużej I wielkie podziękowania dla nich

Seviper: 17:42 Awansowales z 1695 poziomu na 1696 poziom.

Zdenio: Gratuluje

Zdenio: Jak myślisz czemu ludzie odchodzą z APO ?

Seviper: Przez nienawiść / zazdrość jeden do drugiego

Zdenio:Czy jakiś cleaner/gm podpadł Ci w grze i sie mści na Tobie ?

Seviper: Nie miałem nigdy takiej sytuacji Jak narazie

Zdenio: Gdybyś miał okazje zmienić jedną rzecz na APO ? Co by to było ?

Seviper: Atmosfera panująca tutaj to jakaś paranoja Wiem , że to nie było by łatwe ale cóż trzeba by spróbować

Zdenio: Jak myślisz czym mogą być spowodowane te crashe i bugi ?

Seviper: Co do crashy i bugów to ciężko mi powiedzieć ale możliwe , że ktoś z innego servera coś robi jak się zna na tym bo są różne programy

Zdenio: Ok myślę że na Twój temat i twojej gry na APO wiem już sporo , zatem przejdźmy do forum .

Forum :

Zdenio: Kiedy założyłeś pierwsze konto na forum ?

Seviper: Zaraz Przy rozpoczęciu Gry lecz ono zostało usunięte za zbyt mocne słowa kierowane do innych użytkowników

Zdenio:
Jakie obecnie posiadasz konto ?

Seviper: Febim

Zdenio: Jak oceniasz stan forum ?

Seviper: Stan Forum Oceniam jako średni , gdyż Cleanerzy / moderatorzy usuwają tematy których nie powinni. Jeśli chcesz kogoś ostrzec przed złodziejami / oszustami to chyba po to jest forum a nie , że robisz temat a za 5 minut już go nie ma

Zdenio: Ile dziennie/tygodniowo poświęcasz czasu na forum ?

Seviper: Dziennie to tak do 30 minut bo nie czytam wszystkich postów wystarczy mi , ze popatrzę kto jest autorem

Zdenio: Jak myśli który z cleanerów / moderatorów najlepiej spełnia swoje obowiązki ?

Seviper: Szczerze nigdy nie zwracałem na to uwagi

Zdenio:
Jeśli miał byś możliwość to co byś zmienił / dodał na owym forum ?

Seviper: Na tym forum jak dla mnie to niczego nie brakuje poza dyscyplina

Zdenio: Ok . Dzięki za wywiad , milo się gawędziło . Cze _/

Seviper: No 3 maj się

To by było na tyle myślę że się wam miło czytało i poznaliście już Michała .
Stary 01-02-2011, 09:14   #2
KaZeK
Banned

Miasto: Brzeszcze
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !KaZeK to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Wszystko ok, tylko strasznie mało pytań :/
Mogłeś go zapytać o ulubiony film zapytać albo coś ;p

#Całokształt 8/10
KaZeK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 09:33   #3
1st R. Boonek
Banned

Miasto: Glasgow
1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !
1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Slaby wywiad z jakims pionem

0/10

a btw. "z seviperem"? ktorym? 1? 2? 45? ; o To nie jest seviper, bo nie on tego chara zrobil

Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 01-02-2011 o 11:09
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 11:02   #4
Febim
Banned

Miasto: Kraków / Andrychów
Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Febim Send a message via Skype™ to Febim
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
Slaby wywiad z jakims pionem

0/10

Pion to jest z Ciebie ;<
Febim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 11:13   #5
Xienu$
Banned

Miasto: Sieniawa/Jarosław
Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!
Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!Xienu$ to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Xienu$ Send a message via Skype™ to Xienu$
Domyślnie

o.O nie wiedziałem ze masz 26 lat xd
a przy okazji już nie grasz seviperem zd
Xienu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 11:24   #6
Emzeto ^.^
Łowca postów

Emzeto ^.^'s Avatar

Miasto: Gumisiowe
Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!
Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!Emzeto ^.^ jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Emzeto ^.^
Domyślnie

Fajny wywiad daje 8/10 mało pytań ; /xd
Emzeto ^.^ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 23:06   #7
Adasik
Master Atom!

Adasik's Avatar

Miasto: Ruda Śląska
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !Adasik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Adasik Send a message via Skype™ to Adasik
Domyślnie

Fajny wywiad z ciekawą osobą, ale oczekiwałem czegoś więcej :P
8/10, bo troszkę krótki
Adasik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 23:30   #8
Szejk
Banned

Miasto: Kutno.
Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!
Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!Szejk jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Szejk Send a message via Skype™ to Szejk
Domyślnie

Dobry wywiad tylko szkoda, że mało pytań. Estetyka na piątkę! (:
Szejk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2011, 23:43   #9
Karpek
Banned

Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!Karpek pomaga każdemu, kto tej pomocy potrzebuje!
Domyślnie

Fajne pytania, estetyka bardzo dobra, nie widziałem, żeby były jakieś błędy.
9/10, dlatego, że troszkę za mało pytań. ^^

Rób następne wywiady.
Karpek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 00:36   #10
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdenio Zobacz post
Baczeq ( 1275 - 1457 Ek )
O ile dobrze pamiętam sprzedałem Ci go na 1.285

@topic
Ciekawy wywiad. Krótki i zwięzły. Konkretne pytania i konkretne odpowiedzi. Idealnie dopasowane kolorki. Bardzo fajnie mi się go czytało. Zdenio rób więcej wywiadów.
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 03:58   #11
Febim
Banned

Miasto: Kraków / Andrychów
Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!Febim po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Febim Send a message via Skype™ to Febim
Domyślnie

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
O ile dobrze pamiętam sprzedałem Ci go na 1.285

@topic
Ciekawy wywiad. Krótki i zwięzły. Konkretne pytania i konkretne odpowiedzi. Idealnie dopasowane kolorki. Bardzo fajnie mi się go czytało. Zdenio rób więcej wywiadów.

Możliwe , że się pomyliłem Więc sorki
Febim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 06:58   #12
Bum
Banned

Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!Bum ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

26 CHUECHUECHUE
Wywiad przeprowadzony dobrze, tylko niektóre pytania mnie rozjebły.
9/10
Bum jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 08:36   #13
Lolipops
Bywalec

Lolipops's Avatar

Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!
Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!Lolipops jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lolipops Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Lolipops Wyślij wiadomość przez Yahoo do Lolipops Send a message via Skype™ to Lolipops
Domyślnie

Ogólnie jak na pierwszy wywiad całkiem,całkiem troszkę błędów w pisowni ale miło się czyta.
8/10
Lolipops jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 08:44   #14
ViVuSeK
Mastah!

ViVuSeK's Avatar

Miasto: Ruda Śląska
ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !
ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !ViVuSeK to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Hmmmm ?

Wywiad ciekawie jest zrobiony.
Mógł być lepszy ,między innymi mogłeś na środku dać działy i mogły być trochę większe.
Następnie pytania - średnio opracowane ,ale jest ich mało. Wiem ,że dałbyś radę dać jeszcze z 20 ; ) Dużo napisałeś pytań ,z działu "Sondy" ,przynajmniej można tak powiedzieć - "Jak oceniasz stan forum" (Mój temat ;p ;p) ,albo "Co byś dodał /zmienił na forum"?
8.5 / 10 na zachętę ,bo jest to twój pierwszy wywiad.
ViVuSeK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2011, 10:35   #15
Neko^
Łowca postów

Neko^'s Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!
Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!Neko^ jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Neko^ Send a message via Skype™ to Neko^
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karpek Zobacz post
Fajne pytania, estetyka bardzo dobra, nie widziałem, żeby były jakieś błędy.
9/10, dlatego, że troszkę za mało pytań. ^^

Rób następne wywiady.
Cytat:
Zdenio: W jakim kraju i czym się tam zajmujesz ?
Cytat:
Seviper: We Włochech pracuje w Sieci Telefonów komórkowych Tim
Więcej nie zauwazylem.
7/10
Stary 02-02-2011, 18:55   #16
Kicuuu
Średnio zaawansowany

Kicuuu's Avatar

Miasto: Daleko !
Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!Kicuuu jest znany i lubiany!
Domyślnie

No troszku sie o nim dowiedzielismy i oceniam tą prace na 8/10
Kicuuu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2011, 11:42   #17
Mr Fsza
Master Atom!

Mr Fsza's Avatar

Miasto: Kraków->Olkusz ;* Rooksplayer.
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !Mr Fsza to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mr Fsza Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Mr Fsza Wyślij wiadomość przez MSN do Mr Fsza Wyślij wiadomość przez Yahoo do Mr Fsza Send a message via Skype™ to Mr Fsza
Domyślnie

słaby wywiad brzydkie kolorki wszystkie pytania co inni 4/10
200lvl=top-6#300lvl=top-6# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /

Mr Fsza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2011, 18:57   #18
Coller
Łowca postów

Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!
Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!Coller jest LEGENDĄ!
Domyślnie

FAjny wywiad,rób takich więcej
Daje Ci 8na10 + reput'a
Coller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2011, 16:16   #19
Wcale nie Devil Murder
Banned

Miasto: MORDOR C'NIE Lubisz: to suko
Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!Wcale nie Devil Murder ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Wcale nie Devil Murder
Domyślnie

Średnio mi się wywiad podobał... Poza tym - kto to jest Seviper?!
Wcale nie Devil Murder jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2011, 15:39   #20
~Bocianex~
Bywalec

~Bocianex~'s Avatar

~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!
~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!~Bocianex~ jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika ~Bocianex~ Send a message via Skype™ to ~Bocianex~
Domyślnie

Zdenio twoje wywiady sa na prawde bardzo dobre 9/10

Cytat:
Napisał Wcale nie Devil Murder Zobacz post
Średnio mi się wywiad podobał... Poza tym - kto to jest Seviper?!
Taki dziwny typ co ciagle na queenach zamiata xd

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania