ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: jak się podoba?
Dobry pomysł. 19 79.17%
Głupi pomysł (dam lepszy) 4 16.67%
Nie mam zdania. 1 4.17%
Głosujących: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2019, 10:34   #1
Mordeczka69
Średnio zaawansowany

Mordeczka69's Avatar

Miasto: Czeczenia!!
Mentioned: 0 Post(s)
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Domyślnie Poradniki do Questów.

Siemanko, jak wiadomo większość poradników wygasła a nikt z moderatorów nie zdecydował się ich odświeżyć... więc proponuje abyśmy my gracze wzięli się do roboty ;-)
proponuje żeby pod tym tematem zgłaszały się osoby chętne do zrobienia poradnika lub zrobienia screenów do tych juz istniejących.

ja zacznę całą zabawę:

Jaki Quest? Pandemonium Armor
termin wykonania? do 1 listopada
forma? video poradnik.
Stary 25-10-2019, 10:37   #2
Damballa
Średnio zaawansowany

Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!
Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!Damballa to ANIOŁ!
Domyślnie

Siemanko ^^

Szczerze to sam chciałem wczoraj taki temat stworzyć z pytaniem o pomoc właśnie graczy.

T#
Ja z chęcią pomogę.
Damballa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2019, 10:40   #3
Zark
Wszechobecny!

Zark's Avatar

Miasto: Patologiczna wioska Przeworsk
Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !
Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !Zark to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Zark
Domyślnie

Wspaniały pomysł!

Pozdrawiam cieplusio
Zark jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2019, 11:08   #4
Rekrut
Mastah!

Rekrut's Avatar

Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Dobry pomysł lecz nie pomogę bo questy mam done. Muszą zrobić to osoby które questy dopiero będą robic.
Mój Life
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2019, 12:37   #5
Apendor
Game Master

Apendor's Avatar

Mentioned: 36 Post(s)
Apendor ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Apendor
Domyślnie

Dobry pomysł i raczej nie podlegający większej dyskusji. Możecie zgłaszać się do mnie bezpośrednio na pw z kompletem screenów do danego poradnika, będę to edytował na bieżąco. Postaram się też dorzucić coś od siebie.
Stary 25-10-2019, 12:40   #6
Khartusik
Łowca postów

Khartusik's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Apendor Zobacz post
Dobry pomysł i raczej nie podlegający większej dyskusji. Możecie zgłaszać się do mnie bezpośrednio na pw z kompletem screenów do danego poradnika, będę to edytował na bieżąco. Postaram się też dorzucić coś od siebie.
Zrobiłem poradnik na Pandemoniu Armor czeka na akceptacje

Johny Mielonka 1-...

Misiu Kozaczek Rook 1-209 /-/ Khartusik 1-1010 /-/ Splewka{Baczeq} 1223-1543 /-/ Dzielny Tabaluga 2660 -2709 /-/ Lord Boonek 4594-4624 /-/ Shikamaru Sick 5321-5325
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2019, 12:58   #7
smerfus
Zaawansowany

smerfus's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jak mi się uda to również dorzucę coś od siebie!!

Tak oczywiście jestem na tak! Świetna idea i oby inni gracze ją podzielali to w momencie uda się zrealizować
Stary 25-10-2019, 20:45   #8
Sasha Rook
Banned

Miasto: Szczecin
Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!
Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!Sasha Rook to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rook Send a message via Skype™ to Sasha Rook
Domyślnie

Mógłbym zrobić większość poradników, oczywiście nie za darmo.
Odnośnie pomysłu, może być. Na pewno komuś przydadzą się poradniki.

Od miesiąca miałem kilkadziesiąt wiadomości czy nie mam aktualnych zdjęć danego questa, ponieważ zdjęcia wygasły.
Sasha Rook jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2019, 21:08   #9
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Zaznaczyłem „nie mam zdania”.

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2019, 02:19   #10
rumun
Nabijacz postów

rumun's Avatar

Miasto: hushushush
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !rumun to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika rumun
Domyślnie

Kilka dni temu zrobiłem prawie całego tokena, gdybyś wcześniej wpadł na ten pomysł porobiłbym screeny
Averion Druid 1979-2033, 2102-2412, 2450-2660
Mard Geer 3740-?
rumun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-10-2019, 08:07   #11
Legion
Zaawansowany

Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !
Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !Legion to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Świetny pomysł, przyda się na pewno!
Legion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2019, 21:56   #12
Pamareno073
Nowicjusz

Pamareno073 pomógł już kilku osobom.Pamareno073 pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

i gdzie te poradniki ?
Stary 04-11-2019, 23:05   #13
Khartusik
Łowca postów

Khartusik's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pamareno073 Zobacz post
i gdzie te poradniki ?
Jeden już jest

Pandemonium Armor Quest
http://www.forum.toproste.pl/showthr...59#post1208959

#edit 1
Jest i drugi.

Jak rozpocząć taski {Npc Popi}
http://www.forum.toproste.pl/showthr...40#post1209140

#edit 2
Trzeci i czwarty też jest.

Droga na Priestess of Death.
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=137934

Droga na Toxic Plant i Fiber Flower.
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=137931

Johny Mielonka 1-...

Misiu Kozaczek Rook 1-209 /-/ Khartusik 1-1010 /-/ Splewka{Baczeq} 1223-1543 /-/ Dzielny Tabaluga 2660 -2709 /-/ Lord Boonek 4594-4624 /-/ Shikamaru Sick 5321-5325

Ostatnio edytowane przez Khartusik : 09-11-2019 o 01:25
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania