User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Fragment "Lustro"

  1. #1
    Łowca postów KePuczasta's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Poznań <okolice>
    Posty
    278
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Fragment "Lustro"

    ...kochała go, jak on glupiec mógł uwierzyć w ludzkie gadanie!? A przecież mówiła, że kocha go nad życie a on okazał się... Pojdzie do niej i przeprosi będzie błagał by mu wybaczyla... Przecież obiecał jej "na zawsze"
    Puk, puk... Rozległo się pukanie echem na pustej klatce.
    -Dzień dobry, moglaby Pani zawołać Anie?- zapytał jej matki która otworzyła drzwi.
    Tamta wybuchła płaczem, zamykając drzwi powiedziała do niego tylko...
    -W środę będzie pogrzeb...

    2 lata później.....

    - Daj spokój, Łukasz, nie możesz tak siedzieć i ciągle sie dreczyc - powiedział do mnie poraz setny tata - ja już mam dość, albo wyjdziesz gdzieś z kolegami, dopóki jakichś masz, albo jutro wysyłam cię na terapię do psychiatry!
    W sumie miał rację, nie miałem ochoty sie z nikim widzieć, myślałem, że skoro ona nie żyje to ja również nie zasługuje na to by cieszyć się kolejnym dniem, ciągle mialem przed oczyma jej smutne wiecznie oczy, ale tym razem tata miał rację, ja żyje...
    - Dobrze - powiedziałem - wyjde z Kamilem pograć w piłkę, może byc?
    Tatę ucieszyła moja odpowiedz, pewnie myślał, że to zasluga postraszenia mnie psychiatra, ale nie bede go wyprowadzał z błędu, w końcu sam stwierdziłem, że czas się ruszyć...

    Kamil z radością przyjął moja propozycje pokopania, zawsze był moim najlepszym przyjacielem, ale gdy zobaczylem jego zmartwione spojrzenie, zacząłem żałować, że to akurat do niego zadzwoniłem...
    Nie pytał o nic, ale i tak wiedziałem, że zastanawia się jak bardzo przeżyłem śmierć Ani...

    - Ogólnie w tej starej świetlicy otworzyli jakiś klub muzyczny, wiesz tam gdzie w bilard graliśmy, może... - Zawiesił głos - może masz ochotę, się napić?
    - A chętnie - jego spojrzenie w którym odbiła sie ulga, mówiło wszystko, chyba bardziej sie o mnie martwił niż myslalem - może wyrwiesz sobie jakąś dupe - powiedziałem, bo byl on raczej typem lovelasa, ale o dobrym sercu - i przestaniesz się nade mna trzasc jak kura!
    - Weź! Już nie to samo, mam ideał kobiety a tutejsze panienki nie mieszczą sie w skali - zażartował
    Cieszylem się, że zgodziłem sie z nim wyjść...

    Fakt, nawet spoko przebudowali nasza stara świetlicę, przy wejściu do klubu była kasa, zaraz za nią szatnia a schodami w dół schodzi się na dwa różne parkiety i do wielkiego baru pomiędzy, wszystko w takim spoko nowoczesnym, ale nie jebiacym po oczach stylu...

    Kamil jeszcze jeszcze płacił za siebie, a ja stanąłem na szczycie schodów żeby zobaczyć jak wygląda bar i czy są jakieś ciekawe laski.
    Wtedy ją zobaczyłem, stała z koleżanka przy barze, ciągnęła na parkiet...
    - To co? Na łowy... Laki? Co jest? - Powiedział Kamil, ale zobaczył moja blada twarz i sie zaniepokoił
    - Ania.... - powiedziałem i usiadlem na środku schodów........
    Co o tym myślicie, tylko proszę o szczera ocenę a nie taka przez pryzmat jak to wszyscy mnie nie lubią...
    Ostatnio edytowane przez KePuczasta : 17-01-2015 o 01:49
    zbyt duża sygnaturka!

    //k

  2. #2
    Gaduła Angu$ XD's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    144
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To Twoje, czy jak?
    Może Cię nie lubię, ale chętnie przeczytałabym całość.
    Jak masz więcej czy coś to podeślij ;p

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 21-12-2013, 22:57
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2011, 23:34
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 02-07-2011, 03:09
  4. Antoni Malczewski "Maria" fragment
    By fR33 in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 09-12-2009, 21:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •