User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Wątek: Co o mnie s?dzisz, czyli oceniamy siebie nawzajem :P

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Co o mnie sądzisz, czyli oceniamy siebie nawzajem :P

    Cześć

    W tym temacie wyrażamy opinię na temat wszystkich którzy wypowiedzieli się nad wami. Np. Ja wypowiedziałem się pierwszy i osoba pode mną pisze swoje zdanie na mój temat. Użytkownik który wypowie się dwa posty niżej ocenia mnie i osobę która napisała post pode mną, rozumiecie?
    Źle zrozumieliście!
    #Down
    Był ale usunęli :P

    #Edit
    Każdy wie że w "Hyde park" nie można nabijać postów, ale nie przesadzajcie z ich pisaniem. Moim zdaniem jedna osoba może pisać post
    jeżeli pod ostatnim jej postem wypowie się min. 8 osób.

    [Nixon] Mini regulamin, który obowiązuje od godziny 11:10, 24 maja 2008r:
    1. Pomimo braku licznika nie można pisać wiele postów. Można się wypowiedzieć dopiero po 8 postach innych osób. Inaczej warn za spam.
    2. W każdym poście musi się znaleźć opinia na temat wszystkich osób, które są wypisane wyżej. Posty typu: 'Dlaczego mnie nie lubisz', albo specjalne pomijanie wielu osób będzie nagradzane usunięciem posta. W skrajnych przypadkach warnem.
    3. Zabrania się nadużywania wulgaryzmów.

    Jak mi się coś przypomni, to dopiszę. Mam nadzieję, że autor nie będzie miał mi za złe tego regulaminu

    Ostatnio edytowane przez Nixon : 24-05-2008 o 12:04

  2. #2
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czytałem niektóre Twoje posty i muszę powiedzieć, że jesteś jednym z tych myślących na tym forum.
    Nic do Ciebie nie mam. (oby tak dalej)


    PS: Chyba kiedyś był już taki temat.

  3. #3
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Busst , bardzo mądry użytkownik , jako moderator sumiennie i sprawiedliwie wykonuje swoją pracę. Jak najbardziej oceniam Go na 10/10.
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego!

    O prawdziwej wartości rodziców dowiecie się dopiero po ich utracie...

  4. #4
    Gaduła Wrona's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Oleśnica
    Posty
    182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Busst, jeden ze sprawiedliwych, normalnych moderatorów. Jeśli ich ilość miałaby się zmniejszyć, to Ty na 10000% byś został w gronie modków ! I jeszcze plusik że mieszkamy 30 km od siebie xP

    Kurde :P Listek, wyprzedziłeś mnie.. Nie wiem co napisać o Tobie, jeszcze cię za dobrze nie poznałem na tym forum, jak na razie nie mam zastrzeżeń.
    Ostatnio edytowane przez Wrona : 23-05-2008 o 23:07
    1.Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen Remix)
    2.Orjan Nilsen - La Guitarra
    3.The Thrillseekers - City Of Angels (Arnej Remix)
    4.Danjo & Styles - Duende 2008 (Danjo's Kanova Guitar Remix)

  5. #5
    Ko0oDeeXiiiK
    Guest

    Domyślnie

    Wrona?
    Spoko ziomek pomógł mi kilka razy dając IP do serwa w Csie
    Rzadko się wypowiada z tego co widzę.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinniście pisać tak:
    # psujek - noob, czop, żal
    # Busst - Fajny koleś, znam go jedynie z postów wydaje się całkiem spoko.
    # Listek - chyba na Tibii z nim rozmawiałem, jeżeli to on, to jest normalny ;p
    # Wrona - mądry człowiek
    # Ko0oDeeXiiiK - ziom, potrafi żartować i w ogóle ThE Best

    Teraz rozumiecie?

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujek - Jeden z mądrzejszych na forum.
    Busst - Bardzo inteligenty, jak i dobry moderator.
    Listek - Stara się być konfekwentny i prawie zawsze mu to wychodzi.
    Wrona - Czasem twoje posty mnie denerwują , ale wydajesz sie na spoko ziomka.
    Kodex - Znamy się troszke, a już Cię polubiłem. Jesteś naprawdę spoko, piszesz to co myślisz, jesteś szczery, naprawdę za to Ciebie podziwiam.

    @Down
    Poznaj :<
    Ostatnio edytowane przez Oxidosiss : 23-05-2008 o 23:24

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujekbanned - Kiedyś Cie troszeczke znałem w grze, ale nic ponadto, wydajesz się byc spoko : )
    Busst - Nic do Ciebie nie mam. Wporzo : )
    Listek - Tak jak Busst : )
    Wrona - Nie znam : <
    Ko0oDeeXiiiK - Oł jeah. x) Super ziomuśś :*
    Oxidosiss - Nie znam :<

  9. #9
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujekbanned - Jakoś nie znam zbytnio. Ale chyba jest za Man Utd. wiec go lubie ;dd.
    Busst - Wydaje sie być zrównoważony, ogólnie dobra strona mocy.
    Listek - Bliżej nie poznałem ale zastrzeżeń nie mam.
    Wrona - Nie znam.
    Ko0oDeeXiiiK - źą, ziom, ziąą, zajebisty koleś.
    Oxidosiss - nie znam też ^^.
    Tre Cool - Wiem tylko, że jest kolegą Mejger'a, a koledzy Mejgera to też moi koledzy ;* ;d.
    Tak, jestem pierwszym ownerem chara 'Pietro' - obecnie nie mam z nim nic wspólnego.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Bydgoszcz Ostrzeżeń 3/5 to sie nazywa wolnosc slowa.. ^.- Facking Mc Maciek!
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tre Cool - wydaje mi sie ze jesteś w tej nielicznej grupie użytkowników tego 4um co pisze dużo i na temat.. czytałem dużo twoich postów i dlatego mam takie zdanie.

    ^edit
    Niech Mortiis sie wypowie to każdy będzie tylko jego opisywał
    ^down
    to nie było śmieszne...
    Ostatnio edytowane przez ~Helian~ : 24-05-2008 o 00:31

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Bródno / Zamość :<
    Posty
    284
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujekbanned - United! Nic więcej ;d
    Busst - Ja go nie lubię, ale wydaje się być w porzo ;D ;<
    Listek - Określiłbym to jednym słowem: ble
    Wrona - Jakiś czopadas ;<
    Ko0oDeeXiiiK - Nub, nigdy nie ma czasu
    Oxidosiss - wydaje się wporzo ;d
    Tre Cool - Triiii, może trójkącik? ;d
    Pietro - To jest mój chłopak! ;D I my się nie rozstaniemy nigdy ;d
    ~Helian~ - Ma nieuadne jajko w podpisie ;<
    Ostatnio edytowane przez Mejger : 24-05-2008 o 00:28

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujek - Wydaje się być spoko, bliżej go nie poznałem.
    Busst - Jedna z tych osób, które na tym forum podziwiam najbardziej, spoko źą!
    Listek - Ma nie uadnom dópe f afatasze
    Wrona - Hmm fajny vatar, kabina samolotu ? ;d Skoro gra w CS to jest spoko
    Kodex - Lamka w CS, lubie go bo mówi do mnie mastah
    Oxidosiss - śmieszny koleś, nie poznałem bliżej
    Tre Cool - Klocky Legło Kox !! Naprawdę zajebisty kolo, ty muj źą
    Pietro - Rzadko napisze, też kolejna lamka w CS'a ;p Ale fajny typek
    Helian - pamiętam jego stary avatar i zawsze się zastanawiałem czy to ładna dupa nie mam zastrzeżen spoko typ
    Mejger - Bez większego komentarza, spoko typ, poznał bym go bliżej<bez skojarzeń>

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    205
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Eheh Mehu spoko typ xdd Lekki bot w CS!111
    Ogólnie można z nim pogadać itp. xd
    Szkoda że nie dostał Moda ; (( xd
    Nie chce mi się reszty oceniać , ale prawie wszyscy co pisali to moje wafle = o
    Ostatnio edytowane przez mikiel : 24-05-2008 o 08:47

  14. #14
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujek - Spoko ziom, kiedyś go nie lubiłem
    Busst - Też miałem z nim pare spięć ale ogółem jest spoko, jako moderator sie stara
    Listek - Gdyby nie te przecinki!
    Wrona - Mądry.
    Kodex - Kiedyś spoko kolega, zmienił sie choć ostatnio przystopował z wyzywaniem mnie
    Oxidosiss - Kłótnia z nim na CB i ban przez to na Tettmeiera, żal trochę xDD
    Tre Cool - Nie wiem co o nim napisać. Taki czwaroklasista : OO
    Pietro - siedzi tu od dawna, pamiętam go ze starego forum :P
    Helian - Jego nie lubie <bez obrazy> ale jak czytam twoje posty to mam mdłości
    Mejger - imoł wogule lama i nikt go nie koha bo sie tnie ;<
    Mehu - Gada mi o grze w CS'a jak ja jestem w tym słaby xd
    Mikiel - Lubie go ;]
    Tetti - yyy a kto to w ogóle jest? jakiś pedał pewnie ;]
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tetti Zobacz post
    Psujek - Spoko ziom, kiedyś go nie lubiłem
    Busst - Też miałem z nim pare spięć ale ogółem jest spoko, jako moderator sie stara
    Listek - Gdyby nie te przecinki!
    Wrona - Mądry.
    Kodex - Kiedyś spoko kolega, zmienił sie choć ostatnio przystopował z wyzywaniem mnie
    Oxidosiss - Kłótnia z nim na CB i ban przez to na Tettmeiera, żal trochę xDD
    Tre Cool - Nie wiem co o nim napisać. Taki czwaroklasista : OO
    Pietro - siedzi tu od dawna, pamiętam go ze starego forum :P
    Helian - Jego nie lubie <bez obrazy> ale jak czytam twoje posty to mam mdłości
    Mejger - imoł wogule lama i nikt go nie koha bo sie tnie ;<
    Mehu - Gada mi o grze w CS'a jak ja jestem w tym słaby xd
    Mikiel - Lubie go ;]
    Tetti - yyy a kto to w ogóle jest? jakiś pedał pewnie ;]

    Ale sharować chciałeś :< moge powiedzieć , że wydajesz się spoko, czytając po twoich postach. Na gg gadaliśmy raz, więc tyle moge powiedzieć.

    @Down

    To jest ziom :P Na Apo nie spotkałem tak super zioma, jakim jest NIXON
    Ostatnio edytowane przez Oxidosiss : 03-06-2008 o 15:07

  16. #16
    XD Nixon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujek - Nie znam go aż tak dobrze.
    Busst - Dobry moderator, stara się.
    Listek - Dobry moderator, ambitna i pomocna osoba, z którą zawsze można porozmawiać.
    Wrona - Nie znam.
    Kodex - Dobry kumpel, często śmieszny. Lami w cs'ie.
    Oxidosiss - Osoba skromna, z którą można pogadać na gg.
    Tre Cool - Dobry znajomy.
    Pietro - Nie znam aż tak dobrze, żeby się wypowiadać.
    Helian - Tak samo jak wyżej.
    Mejger - Osoba, z którą można porozmawiać.
    Mehu - Nie znam aż tak, żeby się wypowiadać.
    Mikiel - Znajomy.
    Tetti - Dobry kumpel, można z nim porozmawiać, często doradzi.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nikogo tutaj na tyle dobrze nie znam, żeby oceniać, prócz Bussta i Oxidosisa.. ;]

    Busst - Pff.. Konfident :s .. Raz mnie on ropnął albo ktoś inny w evul, tam gdzie kiedyś był bug i osoby z PK mogły się chować, a potem robił wielką aferę i prosił o bana dla mnie :S .. Pewnie zabolało Cię to, co Ci powiedzial, wiec wyzyj sie i daj mi warna za wyzywanie Oxidosisa ... Niech Ci dygnie kabló xD.

    Oxidosiss - Warna możecie mi już dać, bo tutaj mnie może ponieść To jest poprostu taki debil, że szkoda słów . Tutaj udaje nie wiadomo kogo, jednak osoby, które go dobrze znają, wiedzą jaki on jest . Taki baran z małym kutasem bez jaj :s. Na przykład wyzywa mnie, że jade na bocie, a gdy jego best friend również jedzie na bocie to do niego nic nie ma . Albo inny przykład : wyzywasz mnie, że nie wychodzę na dwór, bo mnie orają na dworze. Jednak twój kuzyn czy huj wi kto to jest, powiedział dokładnie na Skype mi i paru jeszcze osobą, jaka jest prawda, że to ty boisz się wychodzić na dwór bo ciagle wszyscy Cię wyzywają.. . Poprostu swoje wady przypisujesz innym, i jestem wieśniakiem.. Wszystko co mówisz negatywnego na innych, to sam poprostu taki jesteś. Wyzywasz ciągle, tzn. ostatnio nie gadamy (a raczej kłócimy) rodziców. Każdy chyba wie dlaczego tak robisz.. Bo sam pewnie masz uraz do osób mających dzieci. Dlaczego ? Bo pewnie Ciebie w domu biją lub nie wiadomo co robią. Jesteś dwulicowy i wogule frajer z Ciebie. Albo dałem fotkę twojemu bratu. Oczywiscie on dal tobie.. A ty jestes na tyle glupi, ze dales ja na tibia.pl/forum i się ziejesz, że ja jestem ciota a ty koks bo chodzisz od paru lat na siłkę.. Twój brat nie lepszy :s .. Dawał kazdemu link w tibi. Ja swojego wyglądu się nie wstydzę, jednak mnie to wkurwiło, gdy zobaczyłem na naszej klasie fotki twoje i twojego brata . Twój brat to przypomina jakies UFO wogule taki dziwny ;o. A ty ? Sama skóra i kosci :s.
    Rozpisałem się trochę xD. Taki własnie jest Oxidosis ;].. Tempy debil xD.

    Ojjj zapomniałem o Psujku xD. Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętasz :PPP. Te stare czasy, gdy jeszcze byłem w Angels ;o. Poprostu byłeś/jesteś zajebisty i zawsze byłeś chętny do pomocy xD.



    edit down
    Jo cie tyRZ xD.


    edit Oxidosis down
    HAhAAH ... No więc wiedziałem, że tak powiesz ;].. Twój kuzyn donio moze się wypowiedzieć ? Niech wypowie się Maskotek i Figo Kondrad, którzy gadali wtedy na Skype noobsie ;>. Ja najeżdżam Ci na rodziców ? Wszyscy z tej gildi na harmoni apo team, mogą powiedzieć jak KIEDYŚ było, gdy jeszcze byłem w tej gildi i się kłuciliśmy.. Miałeś brak pomysłów na wyzywanie mnie ? To odrazu ***** na starych jechałeś :s .. Niby miniaturkę widziałem ? Jednak wątpie, żeby za tą twarzą krył się "koksiór z mięśniami" HAHA xD. Nic z tego co mówiłem, nie było zmyślonę ;].. Jeśli ktoś jest tak bardzo ciekawy, to PM do mnie i mogę dać dowody .. Bo mam parę screenów z rozmów z Oxidosisem.. nawet jeszcze z APO xD Gdy go na RS'sie zajebałem i mu EQ poleciało xD. A fotka na tibia.pl ? Po jakimś czasie usunąłeś link do niej, a temat to już chyba został skasowany ;].. Jednak wiele osób może to potwierdzić, jak było naprawdę.. Fakt, też Cię wyzywałem ale na starych nie jechalem. I dalej debilu udajesz kogoś kim nie jesteś :s .
    Z kolegami ? Kuzynem ;d ? Twój brat twierdzi, że to tylko kolega, a kuzyn to wy tak se "jaja" robicie ze wszystkich ;].. Dlatego pisałem tam wyżej "niby kuzynem" .. Więc ty kłamiesz, czy twój brat ? I twój kuzyn by tak na Ciebię mówił ? Jednak przyznałeś na guild czacie, że on se jaja robił (fakt, że przyznałeś RACJĘ) a teraz on nic takiego nie mówił ? I ja ciebie zapewniam, ze on se jaj nie robil, bo na gg tez tak mi kopiowal wasze rozmowy xD. Jak mu raz pisales, zeby po ciebie wyszedl na klatke bo sie sam boisz wychodzic na dwór xD.




    PS. THX ZA UPOMNIENIE XD.
    Ostatnio edytowane przez NieBanujBerafita OKEY ? : 24-05-2008 o 13:00

  18. #18
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujek - Fajny temat koksie, lubie cie xD
    Busst - Dobry moderator ;o
    Listek - Fajna, moderatorowa pupa ;*
    Wrona - Nie znam za bardzo.
    Kodex - Sądząc po wypowiedziach innych wydaje się spoko ziomek
    Oxidosiss - Nie gadamy ze sobą (kiedyś razem pkowaliśmy) YOU ARE SPOKO XD
    Tre Cool - Nie znam
    Pietro - Wydaje się być fajny.
    Helian - Tak jak pietro;p
    Mejger - Nie znam sorki.
    Mehu - Coś kojarze ;o
    Mikel - Nie znam ;s
    Tetti - Też nie znam
    Nixon - Spox modek ;]
    NieBanujBerafita OKEY ? - koffam cie ;** (na serio xd) ------- NIE BANUJCIE GO, BO ZRUJNUJECIE MI ŻYCIE

    @Wujek Margoth
    Przed ,,OKEY'' jest spacja ;o
    Ostatnio edytowane przez Shuriken : 24-05-2008 o 12:32

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    186
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał NieBanujBerafita OKEY ? Zobacz post
    Nikogo tutaj na tyle dobrze nie znam, żeby oceniać, prócz Bussta i Oxidosisa.. ;]

    Busst - Pff.. Konfident :s .. Raz mnie on ropnął albo ktoś inny w evul, tam gdzie kiedyś był bug i osoby z PK mogły się chować, a potem robił wielką aferę i prosił o bana dla mnie :S .. Pewnie zabolało Cię to, co Ci powiedzial, wiec wyzyj sie i daj mi warna za wyzywanie Oxidosisa ... Niech Ci dygnie kabló xD.

    Oxidosiss - Warna możecie mi już dać, bo tutaj mnie może ponieść To jest poprostu taki debil, że szkoda słów . Tutaj udaje nie wiadomo kogo, jednak osoby, które go dobrze znają, wiedzą jaki on jest . Taki baran z małym kutasem bez jaj :s. Na przykład wyzywa mnie, że jade na bocie, a gdy jego best friend również jedzie na bocie to do niego nic nie ma . Albo inny przykład : wyzywasz mnie, że nie wychodzę na dwór, bo mnie orają na dworze. Jednak twój kuzyn czy huj wi kto to jest, powiedział dokładnie na Skype mi i paru jeszcze osobą, jaka jest prawda, że to ty boisz się wychodzić na dwór bo ciagle wszyscy Cię wyzywają.. . Poprostu swoje wady przypisujesz innym, i jestem wieśniakiem.. Wszystko co mówisz negatywnego na innych, to sam poprostu taki jesteś. Wyzywasz ciągle, tzn. ostatnio nie gadamy (a raczej kłócimy) rodziców. Każdy chyba wie dlaczego tak robisz.. Bo sam pewnie masz uraz do osób mających dzieci. Dlaczego ? Bo pewnie Ciebie w domu biją lub nie wiadomo co robią. Jesteś dwulicowy i wogule frajer z Ciebie. Albo dałem fotkę twojemu bratu. Oczywiscie on dal tobie.. A ty jestes na tyle glupi, ze dales ja na tibia.pl/forum i się ziejesz, że ja jestem ciota a ty koks bo chodzisz od paru lat na siłkę.. Twój brat nie lepszy :s .. Dawał kazdemu link w tibi. Ja swojego wyglądu się nie wstydzę, jednak mnie to wkurwiło, gdy zobaczyłem na naszej klasie fotki twoje i twojego brata . Twój brat to przypomina jakies UFO wogule taki dziwny ;o. A ty ? Sama skóra i kosci :s.
    Rozpisałem się trochę xD. Taki własnie jest Oxidosis ;].. Tempy debil xD.

    Ojjj zapomniałem o Psujku xD. Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętasz :PPP. Te stare czasy, gdy jeszcze byłem w Angels ;o. Poprostu byłeś/jesteś zajebisty i zawsze byłeś chętny do pomocy xD.



    edit down
    Jo cie tyRZ xD.
    Berafito? Ten co najeżdża na rodziców? Czemu wszystko to co ty robisz przypisujesz na mnie.. Kości? widziałeś tylko twarz i to jeszcze na miniaturce.
    No wiesz yhm, moge poprosić kuzyna który niby tak mówił, żeby tutaj się wypowiedział, twoja wola. Nie wiem czy zmyślanie Cię satysfakcjonuje, ale mój komentarz zostawie dla siebie. Nie lubiliśmy się nigdy, no cóż mogłeś mnie opisać jaki jestem według Ciebie, a nie bezczelnie zmyślać.
    Aha i jeszcze jedno, daj mi link z tą fotką którą na forum.tibia.pl wrzuciłem, pozdro.

    I czy wyzywaniem jest, że ktoś mówi że druga osoba jedzie na boocie?

    Wracając do kuzyna.. znam go od urodzenia, wątpie żeby coś takiego mówił i dla twojej wiadomości, lubie wyjść na dwór i pograć z kolegami w piłkę .

    Nie rozumiem Cię troszke, teraz taki wielce kumpel na gg, a na forum tak zmyśla ja mam w dupie co inni myślą o mnie, mam tutaj swoich kumpli którzy walą w takie wypowiedzi jak twoje. W ogóle co kogo interesuje, co robię ? Oni wiedzą jaki ja jestem i mają swoje zdanie. Ja mógłbym skłamać i napisać podobnie o Tobie jak ty o mnie ;]
    Ostatnio edytowane przez Oxidosiss : 23-06-2008 o 13:55

  20. #20
    Bywalec Wujek Margoth's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Psujek - Bardzo spoko człek ;P Kiedyś nie lubił mnie ale mnie poznał i zakochał się Xd (Napisz bo gg twojego nie mam -.-)
    Busst - Mało gadaliśmy ale spoko jesteś
    Listek - o.O Nie znam :<
    Wrona - Ujdziesz w tłoku Xd
    Kodex - Cyganisko! -.- Noob... ale zajebiscie spoko! xD =*
    Oxidosiss - Spoko :]
    Tre Cool - Następny nióbi Xd
    Pietro - Nie znam
    Helian - Spoko
    Mejger - Spoko
    Mehu - DaÓn Xd Bardzo spoko
    Mikel - Jeśli to 1st mikiel to jest mega bardzo spoko ;]
    Tetti - KoX Xd Będęgo widział Spoko ;]
    Nixon - Nóp Xd Myśli, że jak zrobił APOC i z niego kożystam to jest fajny Xd
    NieBanujBerafitaOKEY ? - Nie lubię Cię ; O
    Shuriken- Nie znam o.O

Podobne wątki

  1. Oceniamy podpisy i avki!
    By Ales Thon in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 3557
    Ostatni Post / Autor: 04-12-2014, 15:12
  2. Co o mnie sądzisz czyli opinie&krytyka :)
    By Ktoś in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 1336
    Ostatni Post / Autor: 08-09-2014, 07:44
  3. Oceniamy Nicki
    By Astin in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 24-12-2008, 16:19

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •