User Tag List

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 160

Wątek: Nie doszed? pacc? Pisz tu!

  1. #21
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wysłałem pacca wczoraj, dokladnie o tej godzinie, na stronie pisało ze bedzie w ciagu 12 godzin, napisalem dobrze bo mam odbitke tego co pisalem i porownywalem z tym co bylo na stronie, i pytanie czy dojdzie ten pacc za jakis czas, ze 10 zł poszlo i nie wroci

    v@ okej dzieki ; d

    @dannrook
    co za debil, juz mi oddpisal Mc Maciek, a Ty nie wiem co chcesz zrobic, nabic postac byc fajnym, czy sie przylizac komus, ze pojedziesz jakiegos nowego co sie nie zna, masz juz az 23 posty , to chyba jestes juz fajny, czy jeszcze za malo postow?
    Ostatnio edytowane przez Michlo : 17-09-2008 o 01:12

  2. #22
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pieniążki wysłane pocztą idą max 5 dni, bankiem max 3 dni Musisz jeszcze trochę poczekać...
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post .

    Cytat Napisał Michlo Zobacz post
    wysłałem pacca wczoraj, dokladnie o tej godzinie, na stronie pisało ze bedzie w ciagu 12 godzin, napisalem dobrze bo mam odbitke tego co pisalem i porownywalem z tym co bylo na stronie, i pytanie czy dojdzie ten pacc za jakis czas, ze 10 zł poszlo i nie wroci

    v@ okej dzieki ; d
    Jakbyś umiał czytać i potrafił używać mózgu to wiedziałbyś, że do 12 godzin od zaksięgowaniu pieniędzy na koncie( wiem, wiem nie rozumiesz co to znaczy, otóż znaczy to, że jak np. wysłałeś o 15 wczoraj a pieniądze dojdą np. dzisiaj o 15 to Mortiis teoretycznie powinien się wyrobić i aktywować ci pacca do tej 3 rano, ale różnie to bywa ponieważ konto jest sprawdzane 2 razy dziennie i jak np Mortiis sprawdzi o 12 i np. o 18 a kasa dojdzie o 19 30 to na pewno będziesz miał pacca na następny dzień po 12)
    Maam nadzieję, że to jest zrozumiałe...

  4. #24
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mc Maciek Zobacz post
    Pieniążki wysłane pocztą idą max 5 dni, bankiem max 3 dni Musisz jeszcze trochę poczekać...
    czyli jeśli kolega wysłał mi pacca tydzień temu w poniedziałek, a do dzisiaj go nie ma to co? Jaka jest możliwość, pozatym że mnie oszukał?

    [Mc Maciek] Jeśli mówi, że wysłal 8 września i nie ma do teraz, to możliwe, że Cię oszukał... Poproś go o zdjęcie/kopię dowodu wpłaty.
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 17-09-2008 o 22:13

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Witam.
    Czekam na pacc-a juz prawie 2 tygodnie i nic niema ani b ani m.Prosze o przeslanie pacc-a jak najszybciej.Nick-Maly mistrz miecza.
    Ps:muj kolega tez wyslal ze mna w 100% dobry druczek i pacca niema ale to juz problem kolegi ja czekam na mojego pacca.
    Pozdro dla wszystkich

  6. #26
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Już wyżej pisałem jak długo idzie kasa pocztą i bankiem.

    Jeśli 2 tygodnie nie dochodzi Ci PACC, napisz na e-mail, który jest podany przy zamawianiu Premium na stronie APO i podaj tam wszystkie te dane, które wpisałes w przelewie, a najlepiej wyślij jego zdjęcie/skan.
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  7. #27
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tez Wyslalem pacc i nic.
    Czekam juz 6 dni (
    Zróbcie cos z tym plaxxxx

  8. #28
    Zaawansowany Kolbas's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Feldkirch/\Austriia
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up jedyne co Ci mogę powiedzieć to to że Ci nikt w to nie uwierzy w szczególności GameMaster. Bo takie wiadomość jaką nam przedstawiłeś są setki. Typu wysłałem na pacc a jajko mam.
    Potrzebujesz na odzyskanie Pacc jeśli woglę jest tą prawda.
    Mocnych dowodów, zdjęcia druku z potwierdzeniem wysłania.
    Forum, niby nikt sie nie zajmuje a jakos funkcjonuje!

  9. #29
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja tez mam problem, w tytule przelewu zamiast INTERGAMING wpisalem "INTERGAMINIG" wiem to przez moja nieuwage ale mam nadzieje ze pacc dojdzie xd licze na ciebie mortis

    juz raz pisalem ale hyba cos nie weszlo moj post a wiec wyslalem przelewem 10 zl ale zamiast INTERGAMING ŻOŁNIERZI I AWP WPISALEM INTERGAMINIG czy pacc dojdzie
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 25-10-2008 o 13:37

  10. #30
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, dojdzie, czekaj cierpliwie
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  11. #31
    Średnio zaawansowany Old Knighcik's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Wyslalem kase na pacca w poniedzialek przez inteligo i do dzisiaj nie mam pacca a juz jest piatek raczej wszystko dobrze napisalem napisalem emaila do Mortiisa czy doszla kasa to nic nie odpisal ... -.-

    @edit.
    Juz wiem chyba co zle zrobilem , bo ja mialem zapisany nr.konta Mortiisa na kartce i tam chyba w tytule wpisalem tak o moje passy czyli np. xxxxxxx Rosstein. A kumple mi mowili , ze trzeba tam wpisac nr zamówienia a ja tego nie zrobilem i dlatego mam teraz pytanie czy pacc dojdzie czy musze jescze raz wysylac ? :P

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Old Knighcik : 01-11-2008 o 12:13
    Knighcik 1-363 lvl , 392-466
    Rosstein 605-624
    Karub 263-266
    Vertigo 646-666.
    Koniec z apo.

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    64
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam. Czekam Już 5 Dni Na Mojego Pacc. Kolega Zrobił Mi Przelew, Pokazał że przelew doszedł i coś tu nie gra. mój nick to Amedine

  13. #33
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Old Knighcik & Amedine
    Skoro czekacie już na PACC dłużej niż 5 dni roboczych, a macie potwierdzenie wpłaty, to zeskanujcie ten druczek (albo zróbcie screena, jeśli przelew poszedł internetem) i wyślijcie na maila, którego podano Wam podczas zamawiania PACC na stronie... No, i oczywiście napiszcie w mailu o co chodzi ^^

    Później trzeba tylko cierpliwie czekać na odpowiedź albo PACC'a ;P
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  14. #34
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wysłałem 10 zł na pacca przelewem internetowym wczoraj koło godziny 18. Kiedy mogę się spodziewać pacc?

    [Mc Maciek] Wystarczy poczytać tematy w tym dziale, w większości jest poruszany ten temat... Przelew przez Internet idzie maksymalnie 3 dni.
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 08-11-2008 o 14:17

  15. #35
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Problem o.O

    Wbilem na stronke APO zalogowalem sie i nacisnalem zamow PACC. Pokazalo mi moj nr zamowienia i na jakie konto mam wplacic kase. Pieniazki wplacilem, ale jak teraz sie loguje na str. wchodze w zakladke PACC to tam nie ma zadnych zlozonych zamowien. Co mam zrobic ?

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W piątek 14 listopada wysłałem kase na pacc a do dzisiaj czyli niedzieli jeszcze tego pacca niema!!!Prosze powiedzieć kiedy mogę się spodziewać pacca?

    [Mc Maciek] Poczytaj wszystkie posty w tym temacie, to się dowiesz
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 16-11-2008 o 11:49

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation

    Witam. Ja wysłałem kasę na pacca wczoraj mTransferem i do teraz tego pacc nie ma. O której Mortiis sprawdza konta?


    [Mc Maciek]
    Cytat Napisał Mc Maciek Zobacz post
    Pieniążki wysłane pocztą idą max 5 dni, bankiem max 3 dni Musisz jeszcze trochę poczekać...
    Po co pytacie się za każdym razem o to samo? ;|

    Cytat Napisał Haste Mu Zobacz post
    Witam. Ja wysłałem kasę na pacca wczoraj mTransferem i do teraz tego pacc nie ma. O której Mortiis sprawdza konta?


    [Mc Maciek]


    Po co pytacie się za każdym razem o to samo? ;|
    mTransferem kasa dochodzi w ten sam dzień i o tej samej godzinie oraz minucie kiedy została wysłana. Powinni zrobić tak jak na rl Tibii, że jak wyślesz im kasę to od razu jest pacc a nie. A ten sposób kartą kredytową z PayPal-a jest lipny bo próbowałem to zrobić 6 kartami kredytowymi po czym każda dochodziła do połowy transakcji a gdy chciałem sfinalizować to pisze, że nie mogą zweryfikować mojej karty. Jeżeli Mortiis chce zarabiać więcej niech coś z tym zrobi bo jak na razie system kupowania pacc jest lipny.

    @Topic
    Sprawa została wyjaśniona a przelew zrealizowany.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 08-12-2008 o 18:47

  18. #38
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Niedoszedl pac :/

    Witam !!!
    Słuchajcie mam taki problem zrobiłem przelew na poczcie w piątek około 7:30 wiem że w sobote i niedziele poczty są nie czynne więc miałem nadzieje że dojdzie dzisiaj ale wciąż go nie mam na pewno dobrze wypełniłem ale w ostatniej linijce tytułem cd. napisałem datę jak myślicie , czy są szanse cze pacc przyjdzie bo kiedy patrze na stronkę ciągle pisze "oczekuje na wpłatę"

    Ile to może potrwać?

    @Edit a mieszkam w Przemyślu tu gdzie Mortis

  19. #39
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie no, na litość boską!!! Ludzie, ile razy można Wam powtarzać jak długo idzie PACC? Popatrzcie się na ten temat: praktycznie każdy post to pytanie "wysłałem pieniądze dzisiaj, kiedy dojdzie PACC?"! Ile Wam można powtarzać jedno i to samo:

    Pieniądze pocztą idą maksymalnie 5 dni roboczych
    (soboty, niedziele i święta się NIE LICZĄ)!


    Pieniądze bankiem idą maksymalnie 3 dni robocze
    (soboty, niedziele i święta się NIE LICZĄ)!


    Jak zobaczę jeszcze jeden post tego typu, wlepiam od razu i bez ostrzeżenia WARNA!


    W tym temacie proszę pisać TYLKO jeśli PACC Wam nie dochodzi po 7 dniach od wysłania pieniędzy (dajcie Mortiisowi te 2-3 dni na jego aktywowanie)!
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 08-12-2008 o 18:55
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  20. #40
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Unhappy

    ej kupilem pacc tydzien (4 grudzień 08 r.) temu i co?
    I nie doszedl prosze pomocy
    Moj nick Tadzik Knight
    Nie wiem moze coś źle wypełniłem
    ja to zawsze mam pecha

    I kase wyslalem Bankiem A nie pocztą ;/
    Ostatnio edytowane przez Tadzik Knight : 11-12-2008 o 23:05

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 20-06-2010, 15:57
  2. Nie doszed? kod pacc
    By Analfabeta in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 13-11-2009, 08:29
  3. Nie Doszed? Mi Pacc
    By Analfabeta in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-10-2009, 22:44
  4. Pacc nie doszed?
    By destis in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 20-07-2008, 05:32

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •