User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: ~@Capitan Rook By Sir Krystian@~

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie ~@Capitan Rook By Sir Krystian@~

    Witam!
    Pragnę przedstawić mój iście krótki wywiadzik z Capitanem.
    Ja
    Capitan
    Ok zaczynamy!

    ~~~Real Life~~~
      • Ya: Czesc! Na poczatek zaczniemy od real life ;D Przedstaw się użytkownikom.
      • Capitan Rook: Cześć nazywam się Damian mieszkam w Łodzi mam 20 lat ( ukonczone ).
      • Ya: Drogi Damianie czym na codzień się zajmujesz? Szkoła/Praca?
      • Capitan Rook: Nie no szkołe to juz ukonczyłem dawno ( Technikum Logistyczne ) a teraz obecnie pracuje w Powiatowym Urzedzie Pracy.
      • Ya: Ciekawy kierunek.Czy odpowiada Tobie aktualna praca ? Czy Planujesz ja zmienic?
      • Capitan Rook: Szczerze mówiac praca jak praca wazne ze sa pieniazki a praca jest naprawde lekka , czŁowiek sie nie narobi. Odnosnie zmian hmm pozyjemy, zobaczymy.
      • Ya: Dobrze nie bede Cie meczył już tą praca.Czy masz może rodzeństwo?
      • Capitan Rook: Tak mam starszego brata.
      • Ya: Jesli można wiedziec ile ma lat?
      • Capitan Rook: Jest 6 lat starszy ode mnie , wiec ma 26 lat.
      • Ya: Ok.Czym sie interesujesz jesli można wiedziec ? Może jakis sport?
      • Capitan Rook: Interesuje sie przedewszystkim maŁo znanym sportem Dart's - gra w lotki aktualnie gram w Łódzkiej Lidze Darta i tym sie zajmuje od 4 lat.
      • Ya: Hmm.Pierwszo slysze o danym sporcie.Posiadasz może jakies osiagniecia w tej dziedzinie?
      • Capitan Rook: Tak jestem wicemistrzem polski juniorow z przed 2 lat - rozgrywki indywidualne.
      • Ya: Gratuluje suckesów.Od przejdzmy do kolejnego pytania.Jakiego rodzaju muzyki słuchasz?
      • Capitan Rook: Ooo to dobre pytanie. W sumie wszystkiego sŁucham co wpada w ucho choc najbardziej to lubie hity z lat 80-90 .
      • Ya: Może jakis ulubiony zespół / kawałek?
      • Capitan Rook: Modern Talking - Cheri Cheri Lady
      • Ya: O.o Rowniez uwielbiam ten kawałek oraz wiekszosc piosenek tego zespołu ale przejdzmy do kolejnego pytania przeciez to nie wywiad o mnie . Interesujesz sie piłka nożna?
      • Capitan Rook: Tak interesuje sie ale nie polska PiŁka bo polscy PiŁkarze maja krzywe nogi;/ zdecydowanie niemiecka , hiszpanska liga
      • Ya: Jakas ulubiona druzyna?
      • Capitan Rook: W sumie to mam 2.Bayern i Real Madryt

    ~~Gra~~

      • Ya: Okej.Przejdziemy teraz do Gry.Kiedy zaczołeś grać na APO? I skąd dowiedziałeś się o danym serwerze?
      • Capitan Rook: Moja przygode na apo zaczaŁem oj bardzo dawno temu bo w roku 2006 dokladnie to byŁ sierpien a dowiedzialem sie o serwerze od kolegów z osiedla bo sami na tym serwerze juz grali.
      • Ya: Stare dobre czasy.Jakie najwieksze osiagniecie udalo sie zdobyć na tym serwerze?
      • Capitan Rook: Nie wiem czy to mozna nazwac osiagnieciem ale wygraŁem konkurs który organizowaŁ tygrys musialem mu przyniesc dane przedmioty i dostaŁem za to hunting spear.
      • Ya: A Jaki poziom udalo Ci się osiagnąc na tym że serwerze?
      • Capitan Rook: W sumie to ciezko opisac bo graŁem 3 postaciami na rooku w sensie ( expiac ) i zawsze to byŁa kontynuacja gry nie ze kupowalem postac z lepszym lvl-em a postacie zmienialem ze wzgledu na skille. Aktualnie gram Przystojniaczkiem i posiadam 626 poziom.
      • Ya: A Czy przez caly okres gry spotkałeś jakiś ludzi godnych uwagi na tym serwerze czyt.Kolegów?
      • Capitan Rook: Ciezko powiedziec tak naprawde... ludzie tu sa naprade FaŁszywi ale miaŁem w sumie 2 osoby które juz nie graja mamy nadal kontakt a nawet z jedna z nich prawdopodobnie bede sie widziaŁ w sierpniu.
      • Ya: Czy możesz zdradzic nick? Czy to bardziej poufne?
      • Capitan Rook: Oczywiscie ze moge to jest 1 owner postaci Jagielka rook , pozdrawiam Mateusz
      • Ya: Również Pozdrawiam.Przejdzmy do real tibi.Grałeś jak tak to jaki serwer? Jakies osiagniecia?
      • Capitan Rook: Na real tibi pogralem pól roku moim osiagnieciem byŁ wybocony char 164 ek ale nie pamietam na jakim swiecie.

    ~Forum~
      • Ya: Ok.Przejdzmy do Forum.Kiedy zalozyles pierwsze konto i jaki miało nick?
      • Capitan Rook: Trudno jest mi powiedziec kiedy zalozylem pierwsze konto na forum, ty mozesz tego nie pamietac ale forum aktualne to drugie forum serwera APO forum kiedys posiadaŁ inny adres i tam zalozyŁem konto a co do nicku to naprawde nie pamietam.
      • Ya: Pamietam.Pierwsze forum bylo zalozone na silniku phpfusion jesli sie nie myle.A jaki teraz posiadasz nick?
      • Capitan Rook:Oczywiście: #*~Capitan#*~
      • Ya: Jak oceniasz prace moderatorów na obecna chwilę?
      • Capitan Rook: Uwazam ze przydaŁby sie ktos nowy ktory by poprawiŁ prace na forum bo jest niestety na srednim poziomie ale to tylko moja ocena.
      • Ya: Myslisz ze nadawal by się do tej pracy?
      • Capitan Rook: Szczerze?. Kiedys nad tym rozmyslaŁem znam sie na tym sam prowadziŁem forum gildijne.
      • Ya: Okej.Widze ze sie spieszysz wiec zmierzajmy ku koncowi.Jak oceniasz wyglad forum?
      • Capitan Rook: Wyglad jak wyglad uwazam ze nie krzywdzi oka .
      • Ya: Ok.Jak oceniasz naszych forumowiczow? Co sadzisz np. o Sashy Rookslayerze?
      • Capitan Rook: PoŁowe ludzi osobiscie bym wyjebaŁ z tego forum sami nie wiedza o czym pisza i nawzajem sie spinaja do siebie. Co sadze o Sashy Rookslayerze? Jest to czŁowiek który ma 2 twarze i w zaleznosci jaki ma humor to tak siebie przedstawia.
      • Ya: Czy w tej grupie forumowiczy ktorych bys wyrzucil znalazlbym sie ja?
      • Capitan Rook: Nie , dzieki takim ludziom jak ty jeszcze wchodze na to forum XD.
      • Ya: Ahh jak zacnie sie czuje Dziekuje .Ok wywiad dobiega ku koncowi.Dziekuje za wywiad.Czy chcialbys kogos pozdrowic?
      • Capitan Rook: Tak pozdraiam CaŁa Ekipe APO ,Czeczena aka Bartka , Jagielke ( Mateusza ) , Moon Reda aka Cipke;* , Zrazika , Nalesniczka i tych którzy czuja sie pozdrowieni .
      • Ya: Ok.Dzieki rownież pozdrawiam



    Pierwszy wywiad w moim wykonaniu proszę o łagodną ocenę.


    Pozdrawiam Sir Krystian
    Ostatnio edytowane przez Sir Krystian : 20-07-2013 o 18:00

  2. #2
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedno pogrubione, drugie nie. Pogrub wszystko, lepiej będzie to wyglądać. Poprawisz a ocenie wywiad.

    #edit
    Żeby nie było, wywiad oceniam na 5 w 10cio punktowej skali.
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 20-07-2013 o 17:10
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  3. #3
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    słabe połączenie kolorów, miernie wyglądające użycie bbcode i jakieś śmieszne 'Ya'

    6/10 na zachęte, bo to Twój pierwszy wywiad

    @Splaxor/edit
    oj, pomyłeczka.

    dodam, że mocno się śmieje z skopiowanych liter prosto z tibii
    Ł Ł Ł Ł Ł
    @edit2
    nie ma sprawy, też się troche zaskoczyłem
    Ostatnio edytowane przez Demon : 20-07-2013 o 18:11
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #4
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze, że przeszedłeś do dalszego etapu bo tymi dwoma pytaniami o pracę na pewno go wymęczyłeś...

    Co Cię obchodzi ile rodzeństwo ma lat? Czekałeś aż napisze, że ma siostrę co ma 16 lat (ukończone)?

    Jak sam potem zauważyłeś ten wywiad nie jest z Tobą, więc po co piszesz co lubisz?

    Ya: Myslisz ze nadawal by się do tej pracy?
    Odpowiedziałbym: kto?

    Wywiad lipny. Krótki. Za dużo się nie dowiedziałem o użytkowniku. Sporo błędów ortograficznych i literówek. Jak wstawiasz wywiad to się go modyfikuje, a nie copy & paste. Troszkę mógłby być bardziej czytelny.
    Nie wiem czy miałbym ochotę na przeczytanie kolejnego wywiadu w Twoim wykonaniu.

    Ocena: 2/10
    Jeden punkt za Real, a drugi za muzykę z lat 80' i 90'.

    @edit
    Upss. Miała być łagodna ocena. E nie ma co kłamać...


    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    6/10 na zachęte, bo to Twój pierwszy poradnik
    yyy...

    @edit for Dejmon

    Pozwól, że zostawię cytat. Tak się uśmialiśmy z Kazkiem na GC, że szkoda usuwać
    Też mnie śmieszą te Ł, więc pisałem copy & paste.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 20-07-2013 o 17:03

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie ma to jak pytac Mariczka o Sashe hahah
    beka mocna ;p

    Cytat Napisał #*~Capitan#*~ Zobacz post
    Zgadza się przecież nie mogłem oficjalnie napisać że to idiota XD

    Wywiad mi się bardzo podoba mimo że to Krystiana pierwszy wywiad daje mu mocna 8-czkę
    nie no... sasza to super gosc, wysłał mi nawet zapro na fejsie kiedys ;p
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 20-07-2013 o 19:14

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Łódź
    Posty
    214
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xienus o.O Zobacz post
    nie ma to jak pytac Mariczka o Sashe hahah
    beka mocna ;p
    Zgadza się przecież nie mogłem oficjalnie napisać że to idiota XD

    Wywiad mi się bardzo podoba mimo że to Krystiana pierwszy wywiad daje mu mocna 8-czkę


    Cytat Napisał Xienus o.O Zobacz post
    nie no... sasza to super gosc, wysłał mi nawet zapro na fejsie kiedys ;p
    Was łączy klub nawet pod jednym zdjęciem ! haha
    Ostatnio edytowane przez #*~Capitan#*~ : 20-07-2013 o 18:03

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad mógłby być lepszy, gdyby nie kilka błędów oraz kłamstw. Nie ma to jak pytać się o mnie. Wy jesteście bez kitu jacyś nienormalni. Jestem waszym autorytetem, czy coś w tym stylu? Bo gdzie nie wejdę, to pierwszy temat ''Sasha''.. Oceniam wywiad na 4/10.

  8. #8
    Nabijacz postów Nexav.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    501
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @topic
    Co do wywiadu to sorry, ale mi się nie podoba.. Zaczynając od ortografii po jakies literówki i kończąc na głupich pytaniach. 2/10
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 20-07-2013 o 19:15

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taki sławny że z nim wywiady robią xd haha !
    Wywiad na 8 bo te literówki trochę lipa xD

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    5/10 średni wywiad :/
    Gratuluje za chęci zrobienia wywiadu

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    [youtube]5e4q3sqBUgg[/youtube]
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Krystian Zobacz post
    Ya: Okej.Przejdziemy teraz do Gry.Kiedy zaczołeś grać na APO? I skąd dowiedziałeś się o danym serwerze?
    Wiele innych błędów, to wkurwiające ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ, pogrubienie (od czego to zależało co pogrubisz??) :/
    Kolory z dupy.

    2/10 za chęci

Podobne wątki

  1. Capitan Rook Life CD.
    By Capitan Rook in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 17-01-2009, 15:59
  2. Capitan Rook
    By Kornas Pall in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 09-11-2008, 22:23
  3. Capitan Rook Life
    By Capitan Rook in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni Post / Autor: 30-10-2008, 22:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •