ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-07-2020, 21:11   #101
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

ale zaraz zaraz nie tylko squid jest tu gamemasterem
@Mortiis @Squid @Voltan @Rinson @Point @Inquso @Nedin
Belmondo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2020, 22:53   #102
Goldenka
Zaawansowany

Mentioned: 6 Post(s)
Goldenka to wzór do naśladowania !
Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał TuK! Zobacz post
Ja to sobie tylko skomentuję w ten sposób.

Ale tak czy siak mam nadzieję, że w końcu coś będzie bo nudzi mnie stanie w tej samej pozycji przez xxx wbitych leveli, a u góry zmienia się tylko siocher.
on tu akurat wstawił ssa z wyspy eventowej na rook która została wprowadzona po 2 latach od napisania tego newsa xD
Goldenka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-07-2020, 17:59   #103
BlackD.exe
Nowicjusz

BlackD.exe's Avatar

BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!
BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!BlackD.exe to wcielenie dobra!
Domyślnie

6 lat później
>liczba graczy nie przekracza 10 zimą, kiedy wszyscy mają wolne
>każda systematycznie grająca osoba posiada pozycję, jak nie w grze, to na forum
>azbest bierze drugi ślub, po pierwszym nieudanym z Judytą
>na chatboxie gruby wyzywa się z berkutem, kto jest grubszy i kto ile wpierdala dziennie
>mortiis "18zł miesięcznie wpływa za pacce, zostawiam ten ots dalej"
>
Stary 11-07-2020, 19:33   #104
Szalomek
Zaawansowany

Mentioned: 3 Post(s)
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Domyślnie

Beka z tibiojeb**w 😂
Szalomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2020, 14:39   #105
Squid
Skrypter 7.6

Squid's Avatar

Miasto: Goat Castle
Mentioned: 46 Post(s)
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

No trochę mnie nie było (przybył nowy pierścień w ekwipunku) - kolejne screeny z zapowiedziami już niebawem
Stary 31-07-2020, 15:04   #106
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 11 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Cytat:
Napisał Squid Zobacz post
No trochę mnie nie było (przybył nowy pierścień w ekwipunku) - kolejne screeny z zapowiedziami już niebawem
Gz mężusiu.

Czekamy na efekty.
PS. Na ile wróciłeś?
Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 31-07-2020 o 19:48
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2020, 15:24   #107
Persis
Nowicjusz

Persis jest LEGENDĄ!Persis jest LEGENDĄ!Persis jest LEGENDĄ!Persis jest LEGENDĄ!
Persis jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Może pogram jednak jeszcze chwilę... Będę się łudził że nastąpi aktualizacja i znów mi się odechce...
Persis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2020, 17:14   #108
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Squid mam wiele zajebistych nowych pomyslow, jesli nie wiesz co robic, wal smialo do mnie
Belmondo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-08-2020, 01:08   #109
Ketanol Dencabre
Zaawansowany

Ketanol Dencabre's Avatar

Miasto: Ancient
Mentioned: 5 Post(s)
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Belmondo Zobacz post
Squid mam wiele zajebistych nowych pomyslow, jesli nie wiesz co robic, wal smialo do mnie
Squid, mam wiecej nowych i lepszych pomyslow, odzywaj sie do mnie.
Ketanol Dencabre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-08-2020, 01:12   #110
Artis
Uzależniony

Artis's Avatar

Miasto: The Lost Area.
Artis ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
Squid, mam wiecej nowych i lepszych pomyslow, odzywaj sie do mnie.
Jak najbardziej, ma dużo nowych pomysłów

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania