ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Bugi

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-01-2022, 14:46   #1
who the fuck is that guy?
Średnio zaawansowany

who the fuck is that guy?'s Avatar

Miasto: Poznań
Mentioned: 1 Post(s)
who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!
who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!
Domyślnie Brak możliwości zaatakowania postaci, która bije sie z MOB'ami?

Witam,
Dziś bijąc się na płatnych MS'ach zauważyłem pewien błąd mianowicie:
Zaatakowałem postać (wbiłem PK), oponent próbował zlurować MS'y, żeby mnie zabić, a ja nie mogłem go zaznaczyć, gdyż walczył on z MOB'ami. Dodam, że on ciągle mógł mnie atakować z MOB'ami, gdyż miałem pk, on nie miał yellow skull'a, więc ja nie mogłem go zaznaczyć. Uważam, że jeżeli ktoś ma PZ (zaatakował PK) to powinienem móc go atakować mimo to, że bije się z MOB'ami.
who the fuck is that guy? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2022, 14:47   #2
Mordeczka69
Zaawansowany

Mordeczka69's Avatar

Miasto: Rzeszów
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

no ale gdzie tu jest błąd?
@who the fuck is that guy?
Jak nie potrafisz używać pk to go nie odpalaj, to że trafiłes na osobę bardziej ogarniętą niż ty nie oznacza że coś jest błędem.

Ostatnio edytowane przez Mordeczka69 : 10-01-2022 o 15:21
Mordeczka69 jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2022, 14:54   #3
Średnio zaawansowany

who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!
who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!who the fuck is that guy? jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mordeczka69 Zobacz post
no ale gdzie tu jest błąd?
serio pytasz? on mógł mnie atakować, bo miałem pk, a ja go nie mogłem, bo bił się z mobami
Stary 10-01-2022, 15:10   #4
Ektoplazma
* Never Give Up *

Ektoplazma's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !
Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !Ektoplazma to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał who the fuck is that guy? Zobacz post
serio pytasz? on mógł mnie atakować, bo miałem pk, a ja go nie mogłem, bo bił się z mobami
No takie uroki pk ?

Tak jest od czasów jak zaczałem tutaj gre, jest to raczej celowe ustawienie. Majac pk licz się na atak z kazdej strony...
Tak samo jakbys zaznaczyl moba z autoattaku to nikt nie moze cie zabic, przydatne na najazdach albo gdy ty nie chcesz sie bic a jakis ziomal cie chce wkurzac wysylajac do temple.

Ten temat to zgłoszenie bug'a czy gorzkie żale autora?
#edytuj

Ostatnio edytowane przez Ektoplazma : 10-01-2022 o 23:15
Ektoplazma jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2022, 15:13   #5
Średnio zaawansowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ektoplazma Zobacz post
No takie uroki pk ?

Tak jest od czasów jak zaczałem tutaj gre, jest to raczej celowe ustawienie. Majac pk licz się na atak z kazdej strony...
Tak samo jakbys zaznaczyl moba z autoattaku to nikt nie moze cie zabic, przydatne na najazdach albo gdy ty nie chcesz sie bic a jakis ziomal cie chce wkurzac wysylajac do temple.
moim zdaniem, jeżeli on mnie zaatakował to normalnie powinienem móc go bić, co innego jeżeli by mnie nie zaatakował.
Stary 10-01-2022, 15:53   #6
Zbanowany Kowal
Nowicjusz

Zbanowany Kowal's Avatar

Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!
Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!Zbanowany Kowal jest LEGENDĄ!
Domyślnie

No przecież możesz go atakować z czaru, tylko z broni nie możesz. Dopiero jak skończy bić moby to możesz go zaznaczyć
Zbanowany Kowal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2022, 16:04   #7
Adam Czarodziej
Wymiennik

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
No przecież możesz go atakować z czaru, tylko z broni nie możesz. Dopiero jak skończy bić moby to możesz go zaznaczyć
Jak może bić go z czaru skoro wbił na nim pk i tamten nie miał yellow skulla ? Problemy z czytaniem widzę :/

#t
Jedyna opcja ubić moba którego atakuje z broni i go zaznaczyć. Czy to błąd? Raczej nie bo tak jest od początków serverze

#down
Fakt ale no to są uroki gry wątpię ze po tylu latach ktoś coś zmieni w tym
Afroman Rook 1095-?
Sir Showtek - ?
Cineq 3020 -3050

Ostatnio edytowane przez Adam Czarodziej : 10-01-2022 o 16:17
Adam Czarodziej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2022, 16:14   #8
Średnio zaawansowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
Jak może bić go z czaru skoro wbił na nim pk i tamten nie miał yellow skulla ? Problemy z czytaniem widzę :/

#t
Jedyna opcja ubić moba którego atakuje z broni i go zaznaczyć. Czy to błąd? Raczej nie bo tak jest od początków serverze
to prawda, ale jezeli gosc luruje potwory, zeby mnie zabic, a ja nie moge go wtedy bić to troche nie fair
Stary 10-01-2022, 17:55   #9
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 10 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Dopiero co wybudziłeś się ze śpiączki? - Masz konto na forum od 2017 roku... Wyjaśnię Ci to, a co mi tam...

Dawno, dawno temu, w czasach gdy na APO rycerze expili z uhem rzuconym pod "dupsko" pewien gracz (według legend był to złoczyńca Zarex) podstępem, wykorzystywał fakt, że rycerz nie mógł uciec mapclickiem, ponieważ był otoczony przez np. Ots Queeny oraz summony tj. Ots Kingi, zaznaczał danego gracza - strzelał do niego z power boltów oraz dodatkowo wrzucał w niego runami SD. Lata minęły, pojawiły się Wardy i dalej to samo. Rycerze w trapach otaczali się Wardami, a Zarex nadal podstępem ich atakował.

Administracja postanowiła przeciwdziałać temu procederowi i tak powstała blokada uderzenia gracza, który ma "zaznaczonego" moba. No chyba, że masz white/red skulla, wtedy możesz atakować gracza, ale tylko z run/czarów - nadal nie możesz zaznaczyć go z "ręki" jeśli tenże gracz wcześniej zaznaczył wybranego moba.

*to samo było na bossach/najazdach
Stary 10-01-2022, 18:12   #10
Średnio zaawansowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Dopiero co wybudziłeś się ze śpiączki? - Masz konto na forum od 2017 roku... Wyjaśnię Ci to, a co mi tam...

Dawno, dawno temu, w czasach gdy na APO rycerze expili z uhem rzuconym pod "dupsko" pewien gracz (według legend był to złoczyńca Zarex) podstępem, wykorzystywał fakt, że rycerz nie mógł uciec mapclickiem, ponieważ był otoczony przez np. Ots Queeny oraz summony tj. Ots Kingi, zaznaczał danego gracza - strzelał do niego z power boltów oraz dodatkowo wrzucał w niego runami SD. Lata minęły, pojawiły się Wardy i dalej to samo. Rycerze w trapach otaczali się Wardami, a Zarex nadal podstępem ich atakował.

Administracja postanowiła przeciwdziałać temu procederowi i tak powstała blokada uderzenia gracza, który ma "zaznaczonego" moba. No chyba, że masz white/red skulla, wtedy możesz atakować gracza, ale tylko z run/czarów - nadal nie możesz zaznaczyć go z "ręki" jeśli tenże gracz wcześniej zaznaczył wybranego moba.

*to samo było na bossach/najazdach
bardzo dobrze to rozumiem, jednakze mysle, ze jest to lekko dziwne, bo gosciu moze Ci nalurowac potworów i wtedy próbuje Cie zabic, a ty nie mozesz go zaatakowac dopoki nie zabijesz potworow
Stary 10-01-2022, 23:35   #11
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 10 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azielu$
Domyślnie

Generalnie po zmianie regulaminu ta blokada powinna zostać usunięta. Skoro "Rywalizacja oraz system pvp są nieodzownym elementem gry." to uniemożliwienie zaatakowania postaci, która walczy z potworami jakoś tu nie pasuje.
Azielu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2022, 13:13   #12
Cygan
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Cygan to ANIOŁ!
Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!Cygan to ANIOŁ!
Domyślnie

Napierw Update potem dodatki. Ten system funkcjonuje od kilku dobrych lat niech tak pozostanie...
Cygan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania