User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: telefon w abonamencie play

  1. #1
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie telefon w abonamencie play

    hi
    http://www.play.pl/telefony/samsung-...=SMP_NFUNEU_20
    zastanawiam sie nad lte s3 galaxy heheh , wszystko praktycznie jest w tym pakiecie , niby 100zl to trocheeee sporo ale telefon stoi 1200zl gdzies wiec na 24msc to jakby 50zł za sam telefon , a abonament 50zł wiec znosnie
    obecnie mam w redbullu i spooro wydaje na doladowania niby przy 30zl mam 1gb neta , pakiet za 10zl smsow do wszystkich i za 10zl nielimitowane rozmowy w play ale dzwoie sporo do plusa itp. i wychodzi mi z 70zl na miech-.- więc wole dolożyc do abonamentu i miec telefon z lte itp
    coś lepszego przy tym abonamencie mozna kupic?

  2. #2
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zależy czy chcesz telefon za 1 zł czy za ile? Bo z tych za złotówkę to raczej marny wybór.
    Zresztą kolejna osoba z SIII? To już staje się nudne.
    I czy koniecznie musi to być play i na czym Ci najbardziej zależy, żeby co ten abonament miał?

  3. #3
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak się czaisz na s3 to polecam raty. Na allegro nówka kosztuje już około 800-850 zł z LTE 900-1000. I zamiast pakować się w abonament weź sobie karte. Wyjdzie taniej, bo ja np ładuje telefon za 30 zł i zostaje mi 9 zł do innych sieci. Reszta jest nielimitowana.

    widzę, że chcesz też rozmawiać w krajach UE, nie wiem czy faktycznie chcesz dzwonić do krajów UE czy po prostu tak zaznaczyłeś to wtedy wiadomo, że abonament i w grę wchodzą s3, lg l9 i budżetowy core plus.

    A telefony, pomyśl jeszcze nad LG L9 II. Ogólnie rzecz biorąc play nie ma zbyt dobrych telefonów w dobrych cenach. Za to nadrabia ofertą.

    telefon mam w play na kartę w formule 4.0
    Ostatnio edytowane przez Faworyt : 17-04-2014 o 09:12
    PiS
    Polecieli i Spadli

  4. #4
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lordzik napisałem telefon z lte s3 chodzi gdzieś 1000zł , umowa 24 miesiące to wychodzi dajmy na to 50zł za telefon (nie chce mi sie liczyc)wiec jakby 50zł to koszt rozmów , a mam wszystko darmowe ,lte co prawda nie ma u mnie ale niedlugo bedzie mam do wroclawia 30km a juz 15 km odemnie jest lte , rozmowy w ue moga sie przydac , ale nie wiem , byc moze bede poza granicami graju ,na chwile obecną mam REDBULLA ktory podlega pod playa
    przy doładowaniu 30zł mam tak 1gb neta za darmo , następnie rozmowy za 10zł do play za darmo i redbulla i smsy do wszystkich za 10zł i zostaje mi z tych 30zł 10zł na inne sieci (rozmowy)
    Promocyjne MB3025 MB (ważne do 21.04.2014)
    Promocyjne MB w strefie taniego Internetu0 MB
    Suma doładowań w tym miesiącu40,00 zł
    Bilans doładowań635,00 zł


    z tego co patrzylem to sporo doladowuje pogadam z 20min z plusem i juz 5zł nie ma ,więc chyba opłaca mi się ta oferta?daje tą stówe i mam telefon wart 1200zł więc jakby abonament w ciagu 2 lat to 2400zł więc 1200zł to wychodzi po 50zl miesiecznie za nielimitowane wszystko , mmsy i inne pierdoly i nic mnie nie interresuje

    co radzicie?

    Faworyt nie napisałeś w jakiej sieci masz itp.
    ja sporo dość dzwonie po innych sieciach też

    btw.
    Podsumowanie 01.03.2014 - 01.04.2014 Pokaż statystyki
    Połączenia wychodzące Wiadomości SMS / MMS Transfer danych Produkty multimedialne Łączny koszt
    508:19 min. 614 / 0 szt. 203729 kB 0 szt. 101,52 zł

    chyba nic wiecej nie musze dodawać 101zł zapłacilem w tatym miesiacu za rozmowy do innych sieci oprocz tego nielimitowane do play mam za 10zł


    @down
    nie doplace 450zl za telefon , dla mnie 100zl miesiecznie to i tak juz duzo , tam mam lte ,u mnie wszyscy maja playa a zaraz potem plus z orange ma moze 1/10osob
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 16-04-2014 o 12:28

  5. #5
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jeżeli chcesz już tego "pleja" to raczej tylko ten SIII.

    Mój starszy ostatnio przedłużał umowę w orange i za 79,90 ma nielimitowane do wszystkich sieci i na stacjonarne. (Tylko, że bez pakietu neta, bo mu niepotrzebny)

    Tak z ciekawości wszedłem to teraz już się coś pozmieniało.

    http://www.orange.pl/kid,4002009272,...7,article.html

    Tu masz ofertę za 89 z 2gb pakietem neta. (Przykładowo Zetka jest za 450 zł w tym abonamencie).

  6. #6
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra zakupilem s3 lte , zabawka zajebista ; ) zrobilem dobry interes w play

Podobne wątki

  1. Pgc-play.pl - ffa
    By froxy in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 26-01-2013, 02:10
  2. Pgc-play.pl [ffa]
    By froxy in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-12-2012, 21:20
  3. Gun-Play.pl [BF2][TP]
    By Moltran in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 30-01-2010, 00:11
  4. Play 25 z?
    By Greyback in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 24-11-2009, 21:02
  5. PLK Play-Off
    By Devil Mike in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 09-04-2009, 10:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •