User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Kamera do 1tys.

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Kamera do 1tys.

    Siemka!
    Poszukuję aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania/kamerki na własny użytek, do rozpoczęcia kręcenia jakichś tam domowych produkcji. Chciałbym uzyskać dobrą głębiej ostrości na ujęciach, dlatego kieruję do Was dwa pytania:
    1. Czy dostanę do tysiąca złotych taką kamerkę w miarę nową? (Ew. może być używana jakaś).
    2. Czy lepiej jest dorzucić hajsu do nowego telefonu typu Huawei P20 Pro, który ma z tyłu 3 kamery i ponoć zarówno zdjęcia jak i filmy są kozackie.
    Dzięki i pozdrówki.
    Ostatnio edytowane przez lucjann : 13-07-2018 o 14:09

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja posiadam lustrzanka cyfrową CANON EOS 1300D + 18-55 DC III i nie narzekam. Ponad dwa lata już ją mam i sprawuje się dobrze. Kosztuje ponad 1000 złotych, ale używkę zapewne kupiłbyś taniej i zmieściłbyś się do tysiaka.

    1. Powinieneś coś znaleźć, jest sporo na rynku owych lustrzanek.
    2. Ta opcja jest bardziej rozsądna moim zdaniem.

    Polecam osobiście dozbierać coś pieniędzy i kupić telefon, już taki z górnej półki. Moja lustrzanka leży w szafie i się kurzy, od czasu do czasu jej używam, ale to rzadko.. Mam nadzieje, że pomogłem.

    @down

    Chyba nie wiesz co piszesz. XD
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 17-05-2018 o 18:32

  3. #3
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    100
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Broń boże nie idź w takiego canona jak napisał sasha. 1300d to strasznie stara produkcja, a od jakiegoś czasu ludzie uciekają kompletnie od lustrzanek. Za duży gabaryt - to samo uzyskasz na bezlusterkowcu. Jeśli chcesz kręcić coś tam "koło domu" to kup sobie GoPro 4, wyłącz fisheye i będziesz sobie nagrywał. Jeśli jednak chcesz coś lepszego to pomyśl nad Sony A5000. Nie wiem jak z ceną w Polsce, ale myślę, że w okolicy 1000 dostaniesz używaną z obiektywem 16-50mm. Nie jest to może jakiś super obiektyw (koło domu wystarczy) aczkolwiek zawsze możesz dokupić sobie coś na mount F za dosłownie kilka dyszek z przysłaną poniżej 2 i będziesz miał świetną głebie Absolutnie nie idź w jakieś stare, duże canony. Z resztą paleta kolorów w Canonie jest serio słaba. Bez obróbki wstyd pokazywać komukolwiek.
    @Sasha Rookslayer
    a to dlaczego? Uargumentuj to, chętnie porozmawiam na tematy sprzętowe. Tak jak napisałeś na chatBoxie - ty masz i Ci się podoba. OK, ale zapewne to jedyny aparat jaki miałeś w rękach kiedykolwiek więc to trochę słabo sugerować się tym i jeszcze komuś polecać? Nie przyszło Ci na myśl, że jeśli nie miałeś chociaż po jednym z każdej wiodącej firmy aparacie to porównanie masz zerowe?
    Twoja odpowiedź 'chyba nie wiesz co piszesz' - tak właśnie odpowiada się, gdy brakuje argumentów a trzeba wcisnąć swoje 5 groszy.
    Ostatnio edytowane przez Kacper! : 18-05-2018 o 01:10

  4. #4
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Ja posiadam lustrzanka cyfrową CANON EOS 1300D + 18-55 DC III i nie narzekam. Ponad dwa lata już ją mam i sprawuje się dobrze. Kosztuje ponad 1000 złotych, ale używkę zapewne kupiłbyś taniej i zmieściłbyś się do tysiaka.

    1. Powinieneś coś znaleźć, jest sporo na rynku owych lustrzanek.
    2. Ta opcja jest bardziej rozsądna moim zdaniem.

    Polecam osobiście dozbierać coś pieniędzy i kupić telefon, już taki z górnej półki. Moja lustrzanka leży w szafie i się kurzy, od czasu do czasu jej używam, ale to rzadko.. Mam nadzieje, że pomogłem.

    @down

    Chyba nie wiesz co piszesz. XD
    Stary dojebany canon i jeszcze starsza sigma. Obiektyw ciemny, w pomieszczeniu nic nie nagrasz, głębia mizerna... broń Boże słuchać tej opinii.
    Osobiście brałbym gopro przez kompaktowosc

Podobne wątki

  1. Kamera online al'a big brother
    By Wszystko in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 15-07-2013, 22:21
  2. Ukryta kamera
    By Palladyn Zlosci in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 14-02-2013, 16:14
  3. Kamera Internetowa
    By _woto_ in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 14-01-2012, 18:12
  4. Kamera Internetowa
    By _woto_ in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 01-02-2011, 21:40
  5. Ukryta kamera w RPA
    By Laluś in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-05-2010, 18:32

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •