User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Quest of The Nine - bramki.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Quest of The Nine - bramki.



    Witam, dostaje masę wiadomości, iż wymagania, aby przedostać się przez daną bramką na owym quescie są lekko niepoprawne. W poradniku napisałem:

    1. Użycie 25000 razy swojego najsilniejszego czaru.
    2. Mieć pozdrowienia od pewnego NPC, który znajduje się na pohu w jednym z wielu teleportów. Znajdziecie sami w tym miejscu. Jeżeli ktoś dalej nie wie gdzie, to polecam rzucać czar 'finde exa', który was doprowadzi do owego NPC.
    3. Odpowiednio wytrenowany skill w fist fightingu.
    4. Odpowiednią ilość misji !quest.
    5. Przejść przez bramkę o odpowiedniej godzinie (12:00 albo 00:00).
    6. Mieć wytrenowany do maksimum czar: 'exire mas aque'.
    7. Mieć wytrenowany do maksimum czar: 'exire mas tera'.
    8. Mieć wytrenowany do maksimum czar: 'exire mas flam'.
    9. Posiadać 255 soul oraz przejść przez bramkę.
    10. Posiadać strój nimfy.
    11. Zabić 2000 potworów, które zaczynają się na pierwszą literę naszego nicku, bądź drugą.
    12. Zabić 500 ludzi, nie ważne z jakim poziomem.



    Możecie mi napisać co jest źle? A napisze do kogoś, aby mi edytował ten poradnik, aby był w 100% prawidłowy.


    Dzięki, pozdrawiam.








  2. #2
    Inpacto
    Guest

    Domyślnie

    1. Uzycie 25k tys razy JEDNEGO z swoich najsilniejszych czarow (u mnie EK - bylo to exori gran)
    9. Posiadać odpowiednia ilosc Soul Points ( u nie bylo chyba 140) - klikanie w ddrzwi zabiera soul
    12. Nie Gracz ma zabic, tylko w ciagu doby na serwerze ma byc 500 fragow PVP obojetnie kogo zabijamy (liczy sie suma kili wszytkich graczy od 00;00?)

  3. #3
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    2. Npc zmienia miejsce swojego pobytu - nie pokazuje się wyłącznie na POH. Spotkałem go na ROTS Quest, innym razem na Joke Quest, a znając życie, to lokalizacji może mieć dużo więcej. Warto także dodać, że jednorazowe użycie 'finde exa' zabiera 1 punkt duszy, więc nie opłaca się rzucać go co sekundę.



    Edit: Skoro już temat powstał, to na marginesie chciałbym dodać, że istnieje możliwość sprawdzenia, czy odpowiednie sale mamy już za sobą - dotyczy zwłaszcza osób, które zakupiły konta. Po przejściu przez bramkę (jedną z dziewięciu), pojawia się odpowiednio aura koloru zielonego (pomnik w sali dotknięty) bądź czerwonego (odpowiednio nieruszany). Pokazane niżej w spoilerze, dla przykładu, drzwi na Asian Hornet. Być może warto dodać tę notkę do poradnika.
     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Sir Mastah : 07-02-2021 o 18:23

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Katowice
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Mastah Zobacz post
    2. Npc zmienia miejsce swojego pobytu - nie pokazuje się wyłącznie na POH. Spotkałem go na ROTS Quest, innym razem na Joke Quest, a znając życie, to lokalizacji może mieć dużo więcej. Warto także dodać, że jednorazowe użycie 'finde exa' zabiera 1 punkt duszy, więc nie opłaca się rzucać go co sekundę.



    Edit: Skoro już temat powstał, to na marginesie chciałbym dodać, że istnieje możliwość sprawdzenia, czy odpowiednie sale mamy już za sobą - dotyczy zwłaszcza osób, które zakupiły konta. Po przejściu przez bramkę (jedną z dziewięciu), pojawia się odpowiednio aura koloru zielonego (pomnik w sali dotknięty) bądź czerwonego (odpowiednio nieruszany). Pokazane niżej w spoilerze, dla przykładu, drzwi na Asian Hornet. Być może warto dodać tę notkę do poradnika.
     Click to show spoiler

    No powiem Ci ze nie wiedziałem o tym, fajnie ze to napisałeś, dzięki i repucik leci do Ciebie

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odświeżam temacik.. Ktoś może coś wie więcej na temat owych bramek? Co trzeba mieć done, jaka kolejność? Bo ponoć prawie wszystkie, które podałem w poradniku są złe. Za pomoc nagradzam reputem.

Podobne wątki

  1. Bramki lvlowe
    By Kaziu Extreme in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 11-01-2012, 07:43
  2. Bramki lvlowe
    By Emilka in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 11-01-2011, 10:04
  3. Wprowadzenie bramki lvl'owej na motyla.
    By Marcelllo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 12-03-2010, 07:47
  4. Darmowe SMS'y na Er? z bramki
    By XxOLIxX in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 14-09-2008, 12:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •