User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Snowboard

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Snowboard

    Witam, ktoś kiedyś jeździł, był na snowboardzie?
    Planuje w następne ferie wyjazd.

    Jak ktoś był to powiedzcie gdzie dobrze pojeździć co trzeba prócz deski kupić.
    Kwota nie gra roli, aczkolwiek nie musi być to pro sprzęt bo totalny amator, jedynie 6 lat na deskorolce więc może mi być troche łatwiej.

  2. #2
    VIP Maatinii's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Sz-n
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja co roku jeżdżę do Czech na deskę. Przede wszystkim trzeba kupić porządne rękawicę (nie ma co na nich oszczędzać) ponieważ za każdym razem gdy zjedziesz musisz odpiąć całą deskę albo jedną nogę więc masz styczność ciągle ze śniegiem, a co za tym idziesz mokre rękawiczki. Zawsze brałem dwie pary. Do tego wiadomo jakieś porządne spodnie i kurtka. Pod to polar i termiczną koszulkę. Kaska obowiązkowo z kominiarką i gogle. Co do deski to za bardzo się nie znam na nich, zawsze wypożyczam u znajomego co ma firmę do testowania desek. A buty to najlepiej mieć swoje, to by było chyba na tyle. W razie pytań pisz.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam to szczęście, że mam znajomych w górach, jeżdżę dość często. Z takich przydatnych rzeczy to kominiarka!

  4. #4
    Wszechobecny! Soi's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    W-wa
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do kominiarki to roznie bywa, bo moi znajomi np. tylko w kominiarce, a mi to sie leb tak w tym grzal, ze nie dawalo rady, w samym kasku mialem mokry leb, wiec kwestia osoby i tego czy marzniesz bardzo czy nie. + polecalbym jeszcze chuste/szalik, bardziej chuste zeby zaslonic gardlo itd.
    Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.
    10.04.2012(666 postow) Satan ]:->

Podobne wątki

  1. Snowboard / Narty.
    By West Side Ryder in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni Post / Autor: 22-02-2010, 23:04

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •