User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Wątek: Tiny - wypadanie motyli

  1. #1
    Zaawansowany Plendil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down Tiny - wypadanie motyli

    Jak wszyscy wiedzą "ktoś" się obudził po tylu latach, że niby jakiś błąd jest w wypadaniu motyli, zrobił Ankietę z pytaniem czy zostawić tak jak było, głosowanie wyszło na zostawić tak jak było więc co to ma ku*wa znaczyć - zmienione częstotliwości wypadania złotego i brązowego motyla z Tiny jaja sobie robicie? Po co te całe forum jak w ogóle się nie liczycie ze zdaniem graczy? Tyle lat tak było, a nagle zmiana? Żądam przywrócenia z powrotem tak jak było, aby była jakaś sprawiedliwość, a nie od tak zmiana przez kogoś "widzimisie" Kto jest za to komentarz, bo ankiety nie ma sensu robić jak i tak nie biorą jej pod uwagę...
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 30-09-2017 o 22:23

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zmienili to zmienili, a fakt, ze Squid zalozyl temat, a pozniej zrobil to co planowal pomimo sprzeciwu ukazuje mentalnosc tego osobnika - dokladnie to samo bylo z Ahmedem, ktory byl zbugowany kilka razy - raz z kilkumiesieczna przerwa, bo ten zniknal XD

  3. #3
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wychodzi się z propozycją, która zostaje przegłosowana i wprowadza się to co uzna za stosowne - to już raczej demokracja nie jest.

    Takie zmiany powinny być wprowadzone od razu, a nie x latach. Dzięki motylom są na serwerze 4k lvle.

  4. #4
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolego otwórz oczy, chyba nie grasz na APO od tygodnia, więc dlaczego dziwi Cię takie działanie? Akurat jesteś na etapie Tiny'ów? Nie zarobiłeś tyle ile reszta? MASZ PECHA - Miałeś ponad 2 lata czasu, żeby to zrobić.

    To nie pierwsza i nie ostatnia taka """ sprawiedliwa """ oraz """trafiona w czasie""" zmiana.

    #typoweAPO
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 27-09-2017 o 21:42
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do loota, to nie mam nic przeciwko, nic się nie stanie jak ktoś będzie musial posiedzieć dłużej na respie żeby zarobić. Dręczy mnie tylko jedno, w czym przeszkadzały taski na tiny ? Obecne taski na 1k lvl są bardzo żenujące .... Pozdrawiam

  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wedlug mnie Squid przed stworzeniem ankiety juz podjal decyzje o zmniejszeniu loota z tiny i chcial tylko zobaczyc co reszta o tym sadzi. Motyle i jajka powinny zostac usunięte z loota (lub powinny one wypadac niezwykle rzadko) po zakonczeniu loterii, ktora miala miejsce tuz po wprowadzeniu respow eventowych (jezeli sie myle to mnie poprawcie).

    @Squid
    Cena motylkow wzrosnie nieznacznie. Jezeli bedzie na tyle wysoka cena, ze nikt nie bedzie ich kupowac to cena spadnie
    Ostatnio edytowane przez Nunak : 27-09-2017 o 23:16
    Abuligorav 1 - ...

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Dzięki motylom są na serwerze 4k lvle.
    Sasha ma juz 5k prawie

    #

    Nie powinni tego zmieniać skoro zrobili sondę do głosowania -.-

    Gdyby jeszcze przy (mozna powiedziec usunieciu golda z tiny jak bh z cracka) zabrali tym co expili na nich exp to bym sie zgodzil a nie zrobic po tylu latach taką beka z graczy.

    Pytanie teraz do Squida! jak ludzie teraz mają wykonać ahmeda???????? Misja z paleniem demon setów sokiem z golda i wkladanie do worka gold motylków? A wiem, że 2 osoby maja do spalenia spoooro demon setów. Pomyślałeś o tym? A dobrze wiesz jak żadko się udaje spalić seta gdy ma się tą misję

  8. #8
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogólnie rzecz biorąc sonda forumowa okazała się klapą - głosowały multikonta, osoby które 'nie grają i grać nie zamierzają'...
    Część dbała tylko o swój interes:
    Moje zdanie jest takie, aby całkowicie zmodyfikowano owe moby i aby już motyle z nich nie leciały. Jedynie powinny lecieć motyle z kurczaków, które są na pasku. Squid, co o tym myślisz? Odpowiedź mi w moim poście.

    #t

    Srry, ale nie.
    a część nawet nie zrozumiała tematu.

    Zauważcie też, że zmiana wpłynie również na cenę złotych motyli a to oznacza, że zarobek pozostanie na podobnym poziomie.
    Jak to mówią "It's a kind of magic"...
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  9. #9
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja rozumiem, że nie chcemy aby na 1-2k lv zarabiało się takie sumy jak było do tej pory bo to trochę przesada, powinno się albo zarabiać albo expic i to jest zmiana dobra, ale ruszając Goldy wypadałoby zmodyfikować również wszystko związane z nimi, prawda? Głównie chodzi mi o Ahmeda bo nie po to zachęcacie graczy do jego wykonania dodając nutki, żeby potem zjebać to w taki sposób.

    Co do zarobku dla 1-2k lv, mamy nowe respy faraonów, lecą fajne nutki, tak też można zarabiać!

  10. #10
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Ja rozumiem, że nie chcemy aby na 1-2k lv zarabiało się takie sumy jak było do tej pory bo to trochę przesada, powinno się albo zarabiać albo expic i to jest zmiana dobra, ale ruszając Goldy wypadałoby zmodyfikować również wszystko związane z nimi, prawda? Głównie chodzi mi o Ahmeda bo nie po to zachęcacie graczy do jego wykonania dodając nutki, żeby potem zjebać to w taki sposób.

    Co do zarobku dla 1-2k lv, mamy nowe respy faraonów, lecą fajne nutki, tak też można zarabiać!
    Jeśli chodzi o misję u Ahmeda - można przecież użyć 5x19% Wystarczy się chwilę pobawić
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja typu "zróbmy coś, żeby potem to spierdo***" weszła w życie, dramat... Po tylu latach zmieniać
    Ciekawi mnie jak bardzo odczuwalna będzie ta zmiana w looceniu motylków. Jednakże nie rozumiem sensu stawiania sondy i pytania graczy o ich opinie skoro nie bierzecie tego pod uwagę

  12. #12
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Ogólnie rzecz biorąc sonda forumowa okazała się klapą - głosowały multikonta, osoby które 'nie grają i grać nie zamierzają'...
    Część dbała tylko o swój interes:
    a część nawet nie zrozumiała tematu.
    Squid, żartujesz sobie? Co to ma do rzeczy, że głosowały np. osoby, które nie grają i może nie zamierzają grać? Głosowały również takie osoby, które spędziły swój czas na tym serwerze i moim zdaniem mają tak samo do gadania, jak i osoby, które dalej grają. Takie zmiany powinniście wprowadzić na samym początku, a nie teraz. Sami również zaznaczaliście, że propozycja musi mieć 75% głosów na tak, żeby "została zaakceptowana" - sami sobie zaprzeczyliście w tym momencie, jak i również pokazaliście, że macie w dupie takie coś(co było ustalone wcześniej) i zdanie graczy dla Was się nie liczy, bo i tak zrobicie po swojemu. Z całym szacunkiem, ale totalnie zjebałeś sprawę. Zabierasz jednym, a zapominasz o tym, ile inni z tego korzystali. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, prawda? Kolejny raz jedni wykorzystali to jak tylko mogli, a Ci nowi gracze lub którzy aktualnie są na etapie "motylkowania" dostają po dupie, bo Tobie zachciało się to zmieniać.

    Nie od dziś wiadomo, że każdy dba o swój interes, ale i również po co kolejny raz zmieniacie coś, co powinno być zmienione na samym początku wprowadzenia? Stworzyłeś tylko kolejny "temat" do wylewania gorzkich żali, że zostało to zmienione, a po kolejne - według mnie powinieneś mieć świadomość tego, że sonda "będzie klapą", gdyż dobrze wiedziałeś i wiesz, że motyle to pewnie do momentu zmian, były jednym z najlepiej sprzedających się "towarów" na apo.

    Tyle w tym temacie. Uważam, że na serwerze rzeczy, które powinny być już dawno zmienione, ale zmieniać je po kilku latach jest bezsensu według mnie, bo jest to niesprawiedliwe wobec nowych graczy.

    Ps. Pisałeś o błędzie w kodzie - Waszym obowiązkiem było to sprawdzić na samym początku, a nie dopiero po kilku latach.

  13. #13
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na co sondy?? Jesli i tak nie bierzecie ich pod uwage. Tak jak kolega wyzej napisal, 75% i propozycja zostanie " zaakceptowana "
    Zacznij sie liczyc z opinia graczy , gdyz to oni tworza ten serwer.

  14. #14
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wy wszyscy wyżej czytacie co napisał Squid? Głosowały osoby z multikont, bo mieli na tym spory zarobek, a OTS na tym cierpiał, bo z dnia na dzień można było wbijać po kilkanaście leveli na tych marnych motylach, do tego głosowały osoby, które nie grają i nie zamierzają grać na APO, a głos oddany przez takie osoby raczej są mało znaczące dla propozycji.
    Osobiście jesteś zadowolony z tej zmiany, może w końcu expienie na Tiny nie będzie super szybkim expem i najlepiej profitujacym potworem. Albo exp, albo loot.

  15. #15
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Squid, żartujesz sobie? Co to ma do rzeczy, że głosowały np. osoby, które nie grają i może nie zamierzają grać? Głosowały również takie osoby, które spędziły swój czas na tym serwerze i moim zdaniem mają tak samo do gadania, jak i osoby, które dalej grają. Takie zmiany powinniście wprowadzić na samym początku, a nie teraz. Sami również zaznaczaliście, że propozycja musi mieć 75% głosów na tak, żeby "została zaakceptowana" - sami sobie zaprzeczyliście w tym momencie, jak i również pokazaliście, że macie w dupie takie coś(co było ustalone wcześniej) i zdanie graczy dla Was się nie liczy, bo i tak zrobicie po swojemu.
    Niech następnym razem dadzą ankiety na stronie APO dostępne po zalogowaniu tylko dla tych, którzy mają np. 3k+ lvl. XD


    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Tyle w tym temacie. Uważam, że na serwerze rzeczy, które powinny być już dawno zmienione, ale zmieniać je po kilku latach jest bezsensu według mnie, bo jest to niesprawiedliwe wobec nowych graczy.

    Ps. Pisałeś o błędzie w kodzie - Waszym obowiązkiem było to sprawdzić na samym początku, a nie dopiero po kilku latach.
    I tutaj dodam po raz kolejny - jak już jest serwer testowy, to po prostu wystarczy go otworzyć dla wszystkich i pozwolić testować nowe rzeczy, dodatkowo dorzucić jakiś specjalny temat na forum gdzie będą zgłaszane rzeczy z testowego serwera, opisywane zmiany itp. Wtedy wszystko prosperowałoby znacznie lepiej i nie było sytuacji takich jak teraz.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wyczekiwałem aż ktoś zacznie płakać. Osobiście uwazam, ze Squid zrobił dobrze zmieniszajac loot z tin. Sam dorobiłem się full eq wbijając na tinach z ~600 lvli. Szkoda tylko, że tak pozno.

  17. #17
    Gaduła Sir Avengo's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał gwnstopro Zobacz post
    Wyczekiwałem aż ktoś zacznie płakać. Osobiście uwazam, ze Squid zrobił dobrze zmieniszajac loot z tin. Sam dorobiłem się full eq wbijając na tinach z ~600 lvli. Szkoda tylko, że tak pozno.

    Gwn płacz jest właśnie o to że np Ty się dorobiłeś a inni już nie będą mogli.

    Szkoda tylko nowych graczy o których tak serwer się stara bo oni z zarobkiem będą mieli gorzej.

    Zasada jest prosta, jak ktoś już ma wszystko na serwie to nie robi mu to żadnej różnicy. Gdy ja biegałem po Tinach cena motyla była 50sc aktualnie ceny były na poziomie 1,5uc. Jeśli motyle będą ciężej dostępne to ich cena znów wzrośnie do np 2uc więc zarobek na nich jest tak czy siak... Idąc za ciosem dobrym pomysłem jest usunięcie Tiny z paska niech będą dostępne tylko na przedziale lvlowym. Jak ktoś chce wypijać poziomy doświadczenia niech płaci, albo sam lata sobie po nich nobem

    W sondzie zaznaczyłem żeby zostało bez zmian. Jednak zmiana weszła w życie, szkoda że tak późno. Ale płacz na APO był i będzie co by się nie działo
    Sir Avengo (1- ...)

    Sir Avengo Rook (1- ...)

    Avengo Knight (3132-3220)

    Avengo (2974-2990)

  18. #18
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    City ;D
    Posty
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uważam, że wybieranie sobie teraz czy motyle będą spadały tylko z paska lub tylko na respie eventowym to kompletna bzdura.... Płaczecie, że są zmiany a za razem chcecie następnych zmian. Trzeba wiedzieć czego się chce. Jeśli faktycznie 75% (bez multi oraz tylko z graczami którzy są aktywni) zostało osiągnięte to nie w porządku było zmieniać ten loot. Jednak wątpię, że tyle było
    Dla mnie spoko pomysł ponieważ gra ma być przyjemna ale tez wymagająca. Jak ktoś chce grać na serwerze na którym wszystko można zdobyć w chwile to zapraszam na serwery typu: "GM za SMS"
    Nie Znasz ?
    Nie Oceniaj!

  19. #19
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Ogólnie rzecz biorąc sonda forumowa okazała się klapą - głosowały multikonta, osoby które 'nie grają i grać nie zamierzają'...
    Część dbała tylko o swój interes:
    a część nawet nie zrozumiała tematu.

    Zauważcie też, że zmiana wpłynie również na cenę złotych motyli a to oznacza, że zarobek pozostanie na podobnym poziomie.
    Jak to mówią "It's a kind of magic"...

    jesli byly multikonta to wstaw jakiś dowód
    za bardzo nie wierzę ci

  20. #20
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sluchaj, gdy zabrali bh z crackow "bo lecialo za czesto" opierali swoje obliczenia o gorna granice lvlowa graczy ktorzy to bili czyli:

    Skoro 4k ed loci 10bh na 5h to jest za duzo, ale nikt nie wzial pod uwage, ze na tym samym expi takze 3k ed ktory loci z 5x mniej + pada 3x czesciej. Teraz sytuacja jest praktycznie identyczna poniewaz lot i jego czestotliwosc prawdopodobnie byla sprawdzana na podstawie expiacych na pasku 4k lvli a nie zaczynajacych tiny 1.2k czy 1.5k (graczy bez itemow typu shield of empire itd)

Podobne wątki

  1. NPC (Motylki)
    By Yoohi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2013, 18:25
  2. Sprzedam motylki =)
    By Pikej v69 in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 10-12-2013, 12:32
  3. Motylki.
    By Beny Knight in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 19-06-2010, 13:29
  4. motylki Itd
    By Songoku v.2.0 in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 01-04-2010, 22:40
  5. Wszystkie motylki!
    By Vojska in forum Handel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 08-02-2010, 19:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •