User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: e-papieros

  1. #1
    Nabijacz postów Palladyn Zlosci's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie e-papieros

    jakiego e-papierosa polecicie do 100-150 zł, zależy mi na tym żeby dawał sporo dymu i smak był odczuwalny
    /za duża grafika

  2. #2
    Bywalec Salik Shoter's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław/Radwanice
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    smak zalezy tylko od olejku i stanu grzalki. polecam volisha a jezeli chodzi o liquidy to aromativ
    Cytat Napisał Krsix Zobacz post
    gdzie POI się pytam?
    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    @up
    W dupie, jak nie wiesz gdzie...

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moge powiedziec od siebie tyle ze jak jeszcze mialem elektryka to jakiego liquidu bym nie uzyl po 1-2 dniach epalenia nie odczuwalem jego smaku (liqueen, rm1 , king-e cigar, dr jack)

    Polecam clearomizer Volimizer od Volisha oraz baterię Volish Black, swietny zestaw za ok. 130zł

  4. #4
    Nabijacz postów Palladyn Zlosci's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a teraz pytanie, bo ogólnie teraz mam p1 i jakbym baterie od p1 sobie zostawił i kupił clearomizer Volimizera, coś takiego: http://allegro.pl/clearomizer-volish...747421392.html
    to by podeszło? gwint jest ten sam 510, ale czy to nie jest bateria za słaba czy coś? ;o
    /za duża grafika

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jak gwint jest ten sam to bedzie ci pasowac, od siebie dodam ze wgl tego nie polecam palilem 1.5 roku - zajebane pluca w chuj gorzej niz po normalnych fajkach

  6. #6
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polecam Ci sklep który aktualnie chyba jest najtańszy w mieście DonSenior ew. przez neta sobie zamówisz z strony e-dym.pl
    Zaczynając od baterii zależy co chcesz:
    -pojemność
    -zmienne napięcie
    -ładowanie pod usb
    Polecam z własnego doświadczenia baterię Vision Spinner II 1650 mAh z zmiennym napięciem (każde clearo inaczej pracuje na danym napięciu, o grzałce nie wsponinam). Moim zdaniem lepszej nie ma niż ta (oczywiście nie mówiąc o modach)- koszt 103zł w Don Seniorze

    Clearo:
    Sądząc jaki przykład podałeś to preferujesz dolnogrzałkowce. Nie bierz volisha zbyt przereklamowany badziew. Lepiej zainwestować moim zdaniem w podwójna grzałkę na dole (firma bodajże Aspire takie produkuje lecz na Seniorze ich nie ma, na e-dymie są) dużo lepszy smak tylko wiecej bierze liquidu. Moim faworytem jest Kanger- znajdziesz coś ciekawego dla siebie jednak Tanki (te powyżej 3ml) często się psują bo są naprawdę spore.

    Liquid:
    Polecam z góry firme Blue Mist (e-dym) mają dobre promocje np. 8 różnych liquidów/10ml za 40zł. Taniej sie chyba nie da

    A po za tym najlepiej to gówno rzucić. Po pół roku palenia miałem zapalenie płuc + podejrzenie o gnicie płuc (para wodna w płucach się zbiera). Ale kto co woli. Myślę żę pomogłem w razie czego pytaj

    Ps.
    W razie czego isteniją przejściówki gwintowe.

    #Down
    Chyba nie masz w ogóle pojęcia o czym mówisz ...
    Ostatnio edytowane przez Bambucha Rook : 14-05-2015 o 17:55

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie sluchaj sie tych z gory, epalenie nie posiada substancji smolistych i praktycznie wogole nie doznasz uszczerbku na zdrowiu paląc liquidy. Liquidy skladaja sie z glikolu propylenowego i gliceryny a to nie jest szkodliwe.
    ŻADNA PARA WODNA ANI WODA NIE ZBIERA SIE W PLUCACH, to glupi mit nie wiem kto to wymyslil.
    Volimizer to najlepszy dostepny wedlug mnie clearomizer do 50 zł wiec nie mow ze jest przereklamowany. Na baterii RM1 nie dokrecisz go niestety do konca wiec nie bedzie pasowal
    Clearomizery z grzalka umieszczona przy gwincie na dole bardzo mocno sie grzeja, nie polecam

  8. #8
    Nowicjusz Tedef'uck's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mam na sprzedaz 2 e - faje, renomowanej firmy lucky seven smart; jezeli jeszcze nie kupiles nowego nabytku, to pisz do mnie na pw, podesle fotki i moze zdecydujesz sie kupic u mnie w dobrej cenie


    1 - 720 [?]

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    E-kiepy paskudza pluca, ale nie z winy samego liquidu tylko baterii i smiertelnych chemikaliow w nich zawartych. Podczas zaciagania sie wszystko zostaje w srodku, smacznego.

    Jezeli rajcuja Was e-szlugi to super, ale nie chwalcie tego gowna publicznie. To gowno uzaleznia jak kazde inne. Ogolnie to nie polecam, liepiej juz bakac xD

  10. #10
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Palenie paleniem ale wielu gimbów się przerzuciło bo lans i mama nie wyczuje -.^. Ogólnie substancja która się tam znajduje to można ją porównać do składu domestosu (mówiąć o liquidach za 10zł). Zagłębiłem się w ten temat i odrazu to odstawiłem ponieważ jest to jeszcze gorsze niż normalne szlugi cały czas siedziałem z tym w gębie. Nie wiadomo jakie skutki palenia będą za pare lat jest to zbyt świeży temat by wyciągnąć wnioski. Jak już palić to palić liquidy po 18-20zł/10ml ponieważ te tanie to są te droższe tylko rozcieńczone jakimiś zjebanymi chemikaliami. Ja miałem opcje na liquidy Volisha/Liqueena po około 10-12zł to można było to jarać .

    Btw.
    Lepiej se zapał jointa a nie jakiś shit...

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Liqueen to jakies 18zł/10ml.
    Tak palcie dalej analogowe bo to przeciez lepsze dla waszych pluc, naogladaliscie sie filmikow sponsorowanych przez koncerny tytoniowe i myslicie ze epalenia jest zle?
    Jezeli pali analogowe to joint nie zaspokoi jego glodu nikotynowego wiec zostaje mu elektryk

Podobne wątki

  1. E papieros
    By 'Boonek' in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 01-03-2014, 00:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •