User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Wywiad z Wladca Smokow, old Badzjos

  1. #1
    Gaduła Belhior's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Wladca Smokow, old Badzjos

    To mój pierwszy wywiad, dlatego nie napinajcie się od razu że pytania słabe, albo że mogłem zadać ich więcej.

    Z tego co wiem to jeszcze nikt nie przeprowadzał z nim wywiadu, więc postanowiłem napisać do starego znajomego z czasów kiedy na apo były jeszcze train monki

    Belhior - B
    Wladca Smokow - WS

    B
    Skoro zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, to zaczynamy Standard, czyli: Jak się nazywasz? Ile masz lat? Skąd jesteś? W ile osbó sharujesz konto? Jakich botów używasz?

    WS
    No widze że z grubej rury dajemy
    A więc tak, mam na imię Jakub. Mam 17 lat. Jestem z Jaktorowa jak niektórzy wiedzą. Zawiode was ale jednak nie sharuje konta, expi na nim tylko jedna osoba, czasem sharuje z bratem inną postać której nicku nie podam Po zmianie regulaminu i kilku ostrzeżeniach bota już nie używam. (nie dostałem nawet ostrzeżenia od miesiąca ponad ;o )

    B
    Zaczynałeś grę jeszcze przede mną, na old Apo którego wielu już nie pamięta. Co powiesz o tamtym starym apo w starciu z dzisiejszym?

    WS
    Kiedyś było po pierwsze trudniej Choćby stare manasy, których puste gbp trzeba było wywalać, było z tym troche zamieszania Po za tym server nie był wtedy tak przystosowany dla low lvli jak dziś. Nie było draculi na których można wbić 300 lvl w pare dni. Na starym apo liczyła się dobra zabawa, dziś już tego nie ma.

    B
    Hmmm, podzielam Twoje zdanie Może teraz spytam Cię jakie chary miałeś na apo? Znam tylko kilka nicków

    WS
    Dużo noob charów które potem gdzieś przepadły, prawdopodobnie zostały pusuwane bo miałem długą przerwę od apo, niektóre rozdałem kolegom żeby sobie pograli ze mną na apo, ale też nie były zbytnio używane. To by było tak: Badzjos, Badzjo, Calvar, Calvaric, Swiiezzy, i kupiony za kcc Wladca Smokow. Przez chwile grałem też Arinososem.

    B
    Grałeś może na RL Tibii?

    WS
    Grałem, mam tam kilka postaci na Elysii przede wszystkim i kilka na Menerze. Na Rl miałem 90 Rp (hack), 43 ek, 37 ms i jakiś 24 ed dla uhów niegdyś. Oraż duuużo noob charów

    B
    Najpierw było Apo czy Rl?

    WS
    Najpierw krótko była Rl tibia, potem troche Apo, same jego początki, potem znów Rl i teraz jestem tylko na apo

    B
    Do jakiej szkoły chodzisz, która klasa, jak się uczysz i co robisz w czasie wolnym?

    WS
    Takie pytania zadajesz, na które odpowiem a i tak połowa dzieci napinaczy z apo bedzie gadać że tak nie jest, ale odpowiem. Chodzę do 2 lo w kościuchu w pruszkowie. Jak na to liceum mam niezłą średnią, wypracowaną z niemałym trudem, równe 3.
    W wolnym czasie gram w tibie... A w czasie który mam pożytkować dobrze to spotykam się z dziewczyną i czasem sie ucze.

    B
    Co chciałbyś osiągnąć na apo?

    WS
    Nie zależy mi żeby coś tu osiągać, tak jak pisałem tibia to tylko rozrywka i nie musze tu nic osiągać żeby być szczęsliwy Po za tym wbiłem już 1500 lvl i jak zrobie kaptur to własciwie wszystko co do osiągnięcia jest na apo to będzie osiągnięte.

    B
    Co podoba/niepodoba Ci się na apo?

    WSHmmm, podoba mi się że jest dość sporo questów, ciekawa i duża mapka. Niepodoba to że jest tu tyle zwykłych "dzieci neo", tych które pod tym wywiadem na 4um bedą się najbardziej napinać

    B
    Przez tydzien jesteś gm'em. Co robisz żeby żyło się na apo lepiej?

    WS
    Ciekawe pytanie. Po 1 gdybym był gm'em to zbanowałbym reszte godów i rządził sam na wieki... A tak na serio to za pomocą komendy "/a 5" zwiedziłbym całą mapke, bo nie byłem na pewno wszędzie. A potem na niewidce troszke bym pobanował

    B
    Masz tu jakichś przyjaciół?

    WS
    Haha, fajne pytanie. Napinki "nie masz tutaj przyjaciół/kolegów" zawsze śmieszą mnie najbardziej Bo nie można mieć w grze przyjaciół uważam. W grze to są jacyś może znajomi, ale na pewno ktoś kogo się nie widziało i gada tylko na tibii/skype to nie jest przyjaciel według mnie. Mam tu kilku można powiedzieć kolegów: Discover, Old Edzio First (ten którego rookowali) czyli Krzysiek, Kevinek, Deads, Dodox, Endrolid i kilka innych osób z którymi można normalnie pogadać.

    B
    Gdyby Apo upadło... (nie skonczyłem zdania)

    WS
    Byłoby szkoda.

    B
    Którego z gmów cenisz najbardziej?

    WS
    Uważam że Ci którzy grają i banują teraz są dobrzy w tym co robią i każdy w jakimś stopniu się angażuje w to wszystko.

    B
    Nie mam więcej pomysłów na pytania, więc może chcesz coś jeszcze powiedzieć na koniec?

    WS
    Chce powiedzieć że miło mi że ktoś chciał zrobić ze mną wywiad i że ktoś jeszcze pamięta mnie ze starego apo Po za tym to nie zamierzam odpisywać na napinki dzieci pod tym wywiadem na 4um

    Macie spóźnione życzenia świąteczne i wczesne noworoczne

    B
    Dzieki za wywiad, też pozdrawiam

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Omg omg... Trzeba bylo kolorkami wziąć całe wypowiedzi a nie tylko skróty nicków... a tak to rzeczowo dobry wywiad .

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No bardzo dobry wywiad :P
    10/10
    nie mam nic do zarzucenia.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gohan Zobacz post
    No bardzo dobry wywiad :P
    10/10
    nie mam nic do zarzucenia.
    Ty caly czas nabijasz te glupie posty ... Po co Ci to ?

    Wywiad kiepski, poniewaz niema kolorkow

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad spoko Mozna sie dowiedziec o tej osobie kilku info
    Spoko koles Pozdrawiam

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o składnie wywiadu, to nie jest źle. Mogłeś jeszcze popytać, bo 'paleta' pytań jest na prawdę obszerna.

    Tak, czy inaczej - pracuj dalej!

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak na pierwszy wywiad nie jest zle. Daje 7/10 na zachętę

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    ██████████
    Posty
    330
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Postarales sie choc mogles zadac wiecej pytan z gry jak i z rl zycia
    Mysle ze jak bedziesz pracowal nad wywiadami to bedzie ci to wychodzilo.
    8/10

  9. #9
    Gaduła Angu$ XD's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    144
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad starannie wykonany jednak przydałoby się więcej pytań o życie.
    Władca spoko ziomek więc10/10 ^^

  10. #10
    Średnio zaawansowany MateoZ's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Zgierz
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoko wywiad. Myślę że na tym nie poprzestaniesz?

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    98
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry wywiad bo dlugi
    ale czeemu tee literki nie mogles calej nazwy napsac.
    Za checi 6/10

Podobne wątki

  1. [7.6] Paso / Wladca Smokow
    By Arshavin in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2011, 19:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •