User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Wymiany!

  1. #1
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Wymiany!

    Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ już sam nie pamiętam kto w ogóle ma te pozwolenia na wymiany, a kto nie...

    UWAGA!
    Zacznę od bardzo ważnej rzeczy, jaką jest odpowiedzialność...

    Wszystkie wymiany kont/przedmiotów itp poprzez osoby do tego "uprawnione" (czyli te, które mają na wymiany pozwolenia), są na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, czyli np jeśli osoba, która ma pozwolenie oszuka kogoś, my nie ponosimy (my, tj. ekipa APO) odpowiedzialności za to i także nie zwracamy żadnych przedmiotów itp. Możemy jedynie ukarać osobę wymieniającą (np. usunąć konto), jeśli - i tylko jeśli - będziemy mieć mocne dowody na to, że osoba wymieniająca oszukała!

    Dlatego najlepiej jest ZAWSZE, przy każdej wymianie kręcić filmik! Pamiętajcie, że to jest dla waszego własnego dobra! Jeśli nie będzie wam się chciało nakręcić filmiku, bo np. nie macie programu, albo jesteście zbyt leniwi, żeby go włączyć, to już wasza sprawa i wasza strata!


    Info dla osób posiadających pozwolenia: Każda wymiana od teraz musi być nagrywana (TibiCam, HyperCam etc.), a filmik z wymiany przechowywany u siebie na komputerze co najmniej 7 dni.

    Myślę, że najważniejsze rzeczy apropo tego zostały już napisane. Teraz przejdźmy do najważniejszego, czyli kto posiada tzw. pozwolenia.






    Tylko wymienione osoby posiadają pozwolenia, nikt inny!

    Jeśli kogoś pominąłem, proszę o informację na PW wraz z linkiem do swojego tematu.

    UWAGA! Na chwilę obecną, nie daję więcej pozwoleń! Dlatego pisanie do mnie PW i proszenie o zgodę jest bezcelowe. Myślę, że te osoby, które są, jak na razie wystarczą do wymian.

    Edit
    Nie wiem czy nie wyraźnie napisałem, ale odkąd powstał ten temat i napisałem w nim, że więcej pozwoleń na daną chwilę nie daję, to szczególnie dużo było takich próśb! Czy ze mną jest coś nie tak, czy z wami? Dlatego od teraz nawet nie zamierzam odpisywać na takie PW. koniec, kropka...

    [Magik] Powyższy temat (treść) nie upoważnia nikogo do ogłaszania sprzedaży, wymiany czy kupna postaci jakąkolwiek drogą na kanałach publicznych, jak i niepublicznych w grze. Regulamin nie uległ zmianom!


    !UWAGA!

    Od dnia 1 grudzień 2011r., każdy wymieniający musi dostosować się do nowej zasady, która brzmi: Postacie (tyczy się to całego konta! Dlatego osoba wymieniająca przed wymianą, musi sprawdzić czy postać, która jest wymieniana, nie znajduje się przypadkiem na koncie, które było już wymieniane w ciągu miesiąca! Jeśli było, do wymiany nie może dojść!) nie mogą być zamieniane częściej niż raz w miesiącu! Jeśli np. gracz Tygrys wymieniał postać, a po kilku dniach gracz Tygrys znowu będzie chciał wymienić postać (nie ważne, że inny owner), to osoba wymieniająca ma prawo mu odmówić, a wręcz musi mu odmówić! Jeśli gracz Tygrys chce wymienić znowu tą postać, musi odczekać miesiąc od ostatniej wymiany! Jedna postać z danym nickiem nie może być wymieniana częściej niż 1 miesiąc. Jeśli osoba wymieniająca mimo tego zakazu wymieni taką postać, która niedawno była wymieniana, zostanie ukarana. Pozwolenie do wymian zostanie odebrane + możliwy ban na całe konto. Dlatego osoby wymieniające, niech lepiej sobie zapisują kiedy kogo wymieniali.

  2. #2
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    !UWAGA!
    W tym temacie mogą pisać jedynie osoby, które wymieniają! Jeśli znajdzie się post użytkownika, który nie wymienia, zostanie on usunięty, a twórca nagrodzony warn'em!!

    Osoby wymieniające proszone są o wypisywanie ludzi, których wymienili, oraz datę wymiany, po to, aby nie było sytuacji gdy jedna osoba wymieni np. Tygrysa, a Tygrys pójdzie za kilka dni do innej osoby wymieniającej.

    P.S
    Każda osoba wymieniająca, niech podaje nicki oraz daty w jednym poście, czyli edytując swój post.

  3. #3
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    !! UWAGA !!

    Nie wiem co to za dziwny zwyczaj znowu Wy gracze wprowadziliście z tymi zgodami na wcześniejsze wymiany, ale dość tego!
    Koniec ze zgodami na wcześniejszą wymianę/sprzedaż/kupno itp.
    Nie po to został wprowadzony limit miesiąca, aby wymieniać się przed końcem limitu.
    Możecie pisać, jaki to jestem niesprawiedliwy, bo innym dałem zgody, a wam nie - że nie traktuje Was równo? Owszem, traktuję. Jedynie wcześniej takie zgody miały miejsce, ale odkąd się to zaczęło, mam niesamowity spam w tej sprawie i znowu tracę czas na to (wbrew pozorom, aby dać zgodę na wcześniejszą wymianę, też parę rzeczy trzeba sprawdzić), zamiast zajmować się innymi ważniejszymi sprawami... Ale to było wcześniej, a teraz jest teraz.

    Dlatego od tej chwili, czyli dnia 27 lutego 2012r., koniec ze zgodami! I żeby się waliło czy też paliło, takiej zgody NIE UZYSKACIE!
    Nie ma również sensu pisać do mnie i prosić o taką zgodę, bo np. wyjeżdzacie, bo jutro koniec świata itp. itd., jedyną odpowiedź jaką uzyskacie będzie krótka, a mianowicie ujrzycie trzy litery - jakie? - "NIE"


    !! UWAGA !!

    Dziękuje za uwagę, przekazać dalej

  4. #4
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nick postaci Data wymiany
    KameHame14.03.2021 - postać nie może być wymieniana.
    Saykoo14.03.2021 - postać nie może być wymieniana.
    Avengo14.03.2021 - postać nie może być wymieniana.
    Tru09.04.2021 - Postać nie może być wymieniana.
    Rilisek25.09.2021 - Postać nie może być wymieniana.
    Afroman Rook27.11.2021 - Postać nie może być wymieniana.
    Toruviel02.01.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Brox03.01.2022 -Postać nie może być wymieniana.
    Cartier03.01.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Saykoo03.01.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Erpek Lissy10.01.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Darksider/Herato 07.02.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Dokan Knight 10.02.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Sir Fiszu 06.03.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Endrolid 12.06.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Prime 17.06.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Ozix 17.06.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Spyra 21.06.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Knypo 14.09.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Waste Rook 20.09.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Spyra 22.09.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Wulfgar von Cookie 22.09.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Tourviel 06.11.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Starozytny Royal Paladin 07.11.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Stilet 20.11.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Kevar 10.12.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Brezer 14.12.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Lethorn 18.12.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Unlucky One 26.12.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Ozix 27.12.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Zoldyck 27.12.2022 - Postać nie może być wymieniana.
    Vildred 09.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Spyra 09.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Damballa 09.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Kirooshi 09.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Strong Master Sork 17.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Kirhard 21.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Marsher 22.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Erpek Lissy 22.01.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Lethorn 10.03.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Uncover 10.03.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Slavia 16.08.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Spooky Shadow 16.08.2023 - Postać nie może być wymieniana.
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 16-08-2023 o 22:15

  5. #5
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nick postaciData wymiany
    Dark Monster01.10.2023
    Schwaab01.10.2023
    Stilet10.12.2023
    Farv10.12.2023
    Santzen10.12.2023
    Crevsai01.01.2024
    Maciep14.01.2024
    Byriron07.03.2024
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 07-03-2024 o 22:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •