ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest twoja opinia?
Jestem na tak 3 10.34%
Jestem na nie 25 86.21%
Nie mam zdania 1 3.45%
Głosujących: 29. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2022, 01:32   #1
Pandemia Covid
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Pandemia Covid nie jest jeszcze znany.
Domyślnie [Rook] Zmiany na zamku Ahmeda

Siema,
Zauwazyłem, że połowa serwera siedzi jedynie w trainerach i czeka aby raz na dwie godziny ubić sobie jakiegoś boss'a. Moim zdaniem wynika, to ze zbyt dużej łatwości uzyskania przedmiotów na owe bossy mowa tutaj o: Cycu i Basakielu. Moja propozycja polega na zmianie tych przedmiotów na trudniej dostępne oraz zlikwidowanie czasu oczekiwanie z 2h do 5 min.

Zmiany przedmiotów:
Giant sword na vial of virgin blood - aby dać również kolejną możliwość zarobienia mniejszym lvl. Dodał bym również loot tej vialki do potwora Priestess w częstotliwości wystepowania troche wiekszej niż z amazonek ze wzgledu na mniejszy resp.
Dragon scale mail na elven armor - dla h lvl
Pandemia Covid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 01:59   #2
Creati
Średnio zaawansowany

Miasto: City
Mentioned: 7 Post(s)
Creati to wzór do naśladowania !
Creati to wzór do naśladowania !Creati to wzór do naśladowania !Creati to wzór do naśladowania !Creati to wzór do naśladowania !Creati to wzór do naśladowania !Creati to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Siedzą w trainerach, ponieważ wszystko na roku jest nerfione bez uzgodnienia tego z graczami i poinformowania o tym. A ty zrobiłeś ahmeda jakieś 2-3dni temu i nagle Ci przeszkadza boss bity co 2h?
Zamek ahmeda istnieje już od kilku lat i nikt się nie skarżył na przedmioty oddawane na zabicie danego bossa.
Jestem na NIE

Odnośnie zarobku dla low lvl to ludzie kiedyś zbierali runy explo/gfb, a gdy dostęp na antic stał się praktycznie niemożliwy do zrobienia to owych run nie idzie w ogóle kupić. Poza tym vial of virgin blood jest potrzebny do jednej z misji do Ahmeda, więc low lvl mogą śmiało na tym zarabiać
Creati jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 05:19   #3
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 41 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Chcesz cos zmieniać co istnieje już tyle lat? Bez przesady, nie przejdzie. Jeżeli Ci to przeszkadza to nie łaź na bossy, a udaj się na np. respy kostiumowe.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 10:18   #4
Tomixx
Średnio zaawansowany

Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !
Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !
Domyślnie .

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Chcesz cos zmieniać co istnieje już tyle lat? Bez przesady, nie przejdzie. Jeżeli Ci to przeszkadza to nie łaź na bossy, a udaj się na np. respy kostiumowe.
Jakos na ancient z tuta i bosow lecialy th i arte i ogolnie funkcjonowalo TYLE LAT, i potrafili zrobic APDEJTA na "LEPSZE" , przez co tut juz zarosl grzybem...
Co do bosow ahmedowych, ja bym nic nie zmienial, JESTEM NA NIE

Ostatnio edytowane przez Tomixx : 14-01-2022 o 10:25
Tomixx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 10:58   #5
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 8 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Taka zmiana jedynie sprawi, ze juz nikt nie bedzie tam grac, kategoryczne nie.

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 11:42   #6
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 13 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomixx Zobacz post
Jakos na ancient z tuta i bosow lecialy th i arte i ogolnie funkcjonowalo TYLE LAT, i potrafili zrobic APDEJTA na "LEPSZE" , przez co tut juz zarosl grzybem...
Co do bosow ahmedowych, ja bym nic nie zmienial, JESTEM NA NIE
Osłabili lot z tuta bo za szybko i za łatwo ludzie na roku wbili takie lvle.

Jestem na nie, niestety.
Mój Life
Rekrut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 11:47   #7
Tomixx
Średnio zaawansowany

Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !
Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !Tomixx to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekrut Zobacz post
Osłabili lot z tuta bo za szybko i za łatwo ludzie na roku wbili takie lvle.

Jestem na nie, niestety.
Sluchaj, a nie mogli po prostu zmniejszyc exp?
A nie wprowadzac cos, zeby potem usunac to za jakis czas
I teraz przykladowo, jak taki nowy gracz ktory np nie ma zadnych znajomosci, ma wykonac quest na ramzes helmet kiedy nie ma mozliwosci wylocenia czesci?
Tomixx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2022, 20:15   #8
Damballa
Łowca postów

Damballa's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 47 Post(s)
Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !
Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !
Domyślnie

jestem na nie, opcja jest logicznie bez sensowna
Damballa 4577 - 4962
Damballa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2022, 21:44   #9
   6   °
Nowicjusz

   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !
   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na nie. Jest tak od dobrych kilku lat, a Tobie teraz przeszkadza? Pewnie nie masz dostępu lub itemów? Gdyby to zostało zmienione, to proszę o zmianę na Antic, że aby wejść na bossa potrzeba część helmeta, a nie artefakt, żeby nie było za łatwo.
   6   ° jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania