User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Cennik APO - Rynek postaci!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Cennik APO - Rynek postaci!

    Cześć! Chce wam zaprezentować nową opcje, która weszła w życie na naszym fansite, który jest na stronie głównej APO. Jest to rynek postaci, dzięki któremu będziecie mogli legalnie zamieścić ofertę wymiany, kupna bądź sprzedaży postaci. Opcja działa w podobny sposób jak działała na znanym nam kiedyś fanpage (intergaming.info).
    Korzystanie z naszego serwisu jest w pełni legalne oraz darmowe, więc zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.



    Na fansite mogą pojawiać się reklamy, więc polecam ściągnąć sobie AdBlocka.
    W razie jakiejkolwiek awarii proszę pisać do Xelix, bądź do niego na Gadu-Gadu: 7638015



    Pozdrawiam i czekam na waszą opinię!
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 16-10-2016 o 18:42

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Watpie, ze bez potwierdzenia przez administracje o bezpieczenstwie zamieszczania tam ofert ktos to zrobi. Nikt raczej nie chce zeby Xelix mial dostep do jego konta - tak jak bylo to w przypadku intergamingu i Franqa.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W pełni wystarczy temat Dementora! Nie trzeba nic innego.
    Tam można zamieszczać takie oferty legalnie i bezpiecznie a nie przez coś wymyślone przez min ciebie. Djakon dobrze napisał
    Wątpię że ktoś wam doda tutaj ofertę
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 16-10-2016 o 18:05

  4. #4
    Zaawansowany tigon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepiej byłoby gdyby czerwoni zrobili owy rynek na stronie głównej, ale to dużo roboty jak wiadomo ;/
    Ostatnio edytowane przez tigon : 16-10-2016 o 18:30

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł dobry, wykonanie dobre, ale brakuje mi tutaj zdania kogoś z czerwonych. Przydałoby się jakieś zapewnienie z ich strony, że owy fanpage naprawdę jest legalny i bezpieczny. Po akcji z intergamingiem podchodzę dosyć sceptycznie do jakichkolwiek fanpage'y i myślę, że większość graczy ma podobne zdanie.

  6. #6
    Don't look at me... Xelix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do Waszych wątpliwości, napisany przeze mnie skrypt działa na zasadzie wczytania danych z wyszukiwarki oficjalnej strony APO i wrzucenie ich do bazy danych wraz z dodatkowymi informacjami podawanymi przez użytkownika (typu kontakt na forum, numer gadu-gadu itp.)

    Nie wiem na jakiej zasadzie działała strona intergaming.info, lecz wykradając hasła i loginy do kont musiał mieć on dostęp do plików strony, czego ja nie mam.

    Czy wam wchodząc na stronę APO i wyszukując gracza wyświetlają się passy do jego konta? Jeśli tak to dajcie mi namiary na waszą przeglądarkę

    Dla powierdzenia fragment kodu, który pokazuje na jakiej zasadzie pobierane są dane ze strony.

    Kod:
    	$url = 'http://www.armia.toproste.pl/player-'.$_POST["nick"].'.html';
    
    	$site = file_get_contents($url);
    
    	preg_match('#<th class="textcenter" colspan="2">(.*)</th>#', $site, $nick);
    A to jest fragment strony:

    Kod:
    <tr>
    	<th class="textcenter" colspan="2">Xelix</th>
    </tr>
    Chyba już widać na jakiej zasadzie działa rynek postaci?

    Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości

  7. #7
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xelix Zobacz post
    Co do Waszych wątpliwości, napisany przeze mnie skrypt działa na zasadzie wczytania danych z wyszukiwarki oficjalnej strony APO i wrzucenie ich do bazy danych wraz z dodatkowymi informacjami podawanymi przez użytkownika (typu kontakt na forum, numer gadu-gadu itp.)

    Nie wiem na jakiej zasadzie działała strona intergaming.info, lecz wykradając hasła i loginy do kont musiał mieć on dostęp do plików strony, czego ja nie mam.

    Czy wam wchodząc na stronę APO i wyszukując gracza wyświetlają się passy do jego konta? Jeśli tak to dajcie mi namiary na waszą przeglądarkę

    Dla powierdzenia fragment kodu, który pokazuje na jakiej zasadzie pobierane są dane ze strony.

    Kod:
    	$url = 'http://www.armia.toproste.pl/player-'.$_POST["nick"].'.html';
    
    	$site = file_get_contents($url);
    
    	preg_match('#<th class="textcenter" colspan="2">(.*)</th>#', $site, $nick);
    A to jest fragment strony:

    Kod:
    <tr>
    	<th class="textcenter" colspan="2">Xelix</th>
    </tr>
    Chyba już widać na jakiej zasadzie działa rynek postaci?

    Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie wątpliwości

    Nie, żeby coś ale doskonale wiesz jakie zdanie o Tobie ma 90% graczy tego upadłego serwera. Swoje za uszami masz, nie bez pardonu również zostałeś zdegradowany z pozycji tutora. Pozdrów swojego kuzyna bo jesteście siebie warci. Nie ufałbym tej stronie. Być może będzie tak samo jak z intergamingiem.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  8. #8
    Don't look at me... Xelix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Nie, żeby coś ale doskonale wiesz jakie zdanie o Tobie ma 90% graczy tego upadłego serwera. Swoje za uszami masz, nie bez pardonu również zostałeś zdegradowany z pozycji tutora. Pozdrów swojego kuzyna bo jesteście siebie warci. Nie ufałbym tej stronie. Być może będzie tak samo jak z intergamingiem.


    Podaj mi swój adres IP to zablokuje Ci możliwość wchodzenia na tą stronkę i nie będzie Cię przypadkiem kusiło, aby ją odwiedzić
    Ostatnio edytowane przez Xelix : 16-10-2016 o 23:22

  9. #9
    Nowicjusz Abel's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Opcja działa w podobny sposób jak działała na znanym nam kiedyś fanpage (intergaming.info).
    Dobra anty-reklama.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Na fansite mogą pojawiać się reklamy, więc polecam ściągnąć sobie AdBlocka.
    A to wy/ty/xelix nie zarabiacie przypadkiem na reklamach? :v
    Po co reklamy, skoro sugerujecie żeby je blokować?

    #t
    Generalnie świetne rozwiązanie problemu, którego nie ma, bo jest na forum temat, który służy do wystawiania ogłoszeń dot. postaci.. no ale odkąd sięgam pamięcią, Xelix słynie z "innowacyjnych" i przy okazji czyichś pomysłów

  10. #10
    Wszechobecny! Zark's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Patologiczna wioska Przeworsk
    Posty
    829
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mnie się podoba. Ładnie i przejrzyście. Lubię taki "prosty" design. Według mnie strona wykonana lepiej niż intergaming. Nie faworyzuję specjalnie Xelixa, ale chyba pierwszy raz zrobił coś co mi się podoba

    Pozdrawiam, Zark.

  11. #11
    Średnio zaawansowany Notorious's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak czytam wypowiedzi paru osób wyżej, to nie wiem czy śmiać się czy plakać... Pozwólcie, że zacytuję...

    15:21 Niktt: [14]: jak czytam ten czat to mam ochote wyslac sms o tresci POMAGAM
    Serio myślicie, że was okradną przez tą stronkę? xD No nieźle, jak tak się boicie to polecam usunąć przeglądarkę z komputera, bo okraść mogą was wszędzie, a utrata konta na tym serwerze będzie i tak najmniej bolesną sprawą.

    Co do reklam, to już odpowiem za Xelixa i Sashe, oni na 99.9% nie mają żadnej kasy z tych reklam, bo to są reklamy cba, czyli bezpłatnego hostingu, dlatego każdy zaleca używanie AdBlocka.

    #t
    Sam pomysł ze stroną bardzo dobry, jedynie brakuje mi podziału na kupno i sprzedaż, mimo że ja raczej z tego nie skorzystam, bo nie zamierzam już grać, to innym na pewno by się to przydało.
    Notorious 2650-2777 (sprzedany)
    Azeff 3319-3339 (sprzedany)




    13:11 Dabros Knight: wymysl cos lepszego bo nie blysnoles intelogencja

  12. #12
    Don't look at me... Xelix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abel Zobacz post
    A to wy/ty/xelix nie zarabiacie przypadkiem na reklamach? :v
    Po co reklamy, skoro sugerujecie żeby je blokować?
    Bo to nie są moje reklamy, tylko darmowego hostingu cba.pl. Żeby opłacało się zarabiać na reklamach trzebaby strony, która ma conajmniej 10000 wejść dziennie, bo 1000 wejść jest 1$. Na tej stronie jest 50 wejść dziennie więc o kant dupy obić takie kwoty.

    Mogę wrzucić jakieś reklamy aby w przyszłości uzbierać na płatny hosting bez reklam, ale sporo czasu to zajmie...

    Cytat Napisał Notorious Zobacz post
    Jak czytam wypowiedzi paru osób wyżej, to nie wiem czy śmiać się czy plakać... Pozwólcie, że zacytuję...



    Serio myślicie, że was okradną przez tą stronkę? xD No nieźle, jak tak się boicie to polecam usunąć przeglądarkę z komputera, bo okraść mogą was wszędzie, a utrata konta na tym serwerze będzie i tak najmniej bolesną sprawą.

    Co do reklam, to już odpowiem za Xelixa i Sashe, oni na 99.9% nie mają żadnej kasy z tych reklam, bo to są reklamy cba, czyli bezpłatnego hostingu, dlatego każdy zaleca używanie AdBlocka.

    #t
    Sam pomysł ze stroną bardzo dobry, jedynie brakuje mi podziału na kupno i sprzedaż, mimo że ja raczej z tego nie skorzystam, bo nie zamierzam już grać, to innym na pewno by się to przydało.


    Dodałem do rynku postaci opcję odśwież (aby nie odświeżać całej strony co minute czy ileś w celu sprawdzenia nowo dodanych postaci) wraz z timerem ustawionym na 10 sekund, aby nie zaspamować strony.

Podobne wątki

  1. Rynek Handlowy
    By Meidis in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2013, 00:41
  2. Rynek aslana!!!!!
    By Vronixik in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 18-06-2011, 12:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •