User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    43 84.31%
  • nie

    7 13.73%
  • obojętnie

    1 1.96%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 24

Wątek: Ot client- oficjalny na apo

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ot client- oficjalny na apo

    Witam
    Proponuję z ot clienta zrobić oficjalnego klienta ots i dać go do pobrania na stronie a jednocześnie zalegalizować wszystkie jego funkcje jak np hoty.
    Główna z jego zalet to oczywiście wbudowany direct 9 który znacząco poprawia grafikę w grze przez co może zachęcić do gry nowych graczy (była tu właśnie przez to propozycja przez update do 7.7 i miała być do przemyślenia więc problem rozwiązany). Używanie hota z blue manasem przez graczy da się chyba przeboleć ta gra jest i tak łatwa więc przynajmniej to zachęci może nowych graczy.

  2. #2
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozważamy to rozwiązanie, jednakże należy wyeliminować wszystkie bugi, a jest ich znaczna ilość Dlatego nie nastąpi to tak szybko jakby każdy tego chciał...
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  3. #3
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ooo bardzo fajny pomysl, na Tak
    teraz bardzo duzo graczy, gra na otcliencie

    @Squid
    Jezeli chodzi o buga z krwia, to wystarczy zmienic 1 rzecz w dat i bedzie dzialac (znikajace drabiny itd) co do reszty nie wiem, nie zaglebialem sie az tak

    @Goldenka
    Cytat Napisał Goldenka Zobacz post
    a gdyby zrobić tak żeby tylko na tym cliencie można było grać na APO? wtedy moglibyście przerobić spr tak by można było dodać outfity i mounty z rl i można by dodać na nie questy, w dodatku na ot cliencie nie można używać botów? poprawcie mnie jeżeli się mylę.
    chcesz tego na apo?XDDDDDDDDDD
    Powiem tak, to jest do zrobienia, ale po 1 musieliby zgrac odpowiednio parametry z otb wraz z silnikiem a nastepnie dopasowac wszystko pod spr/dat co jest juz wiekszym wyzwaniem, robilem juz cos takiego na innym otsie, ale bylo bardzo ciezko, dodam rowniez ze bez mojej pomocy, albo kogos kto ogarnia tego typu rzeczy nie da rady... Oczywiscie ciekawi mnie co Squid ma do powiedzenia na ten temat, czekam na jego odpowiedz :P

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Również to mamy na uwadze. Co do dat/spr/otb to nie jest to nie wiadomo jak dużym problemem. Wystarczy być cierpliwym i dokładnym Jedynym problemem jest pozyskanie nowych grafik
    Jak dla mnie to jest najmniejszy problem szczerze mowiac
    Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 26-10-2017 o 01:38

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobra propozycja! Przy dzisiejszych komputerach i ich możliwościach przyda sie odkurzenie clienta, gdyż obecny jest mocno przestarzały i niewszystkim on działa...
    Co do legalizacji hotów, również jestem za, nie oszukujmy aie gbp blue manasow dostaje sie raz na 100 zwykłych gbp, wiec myśle ze to nie bedzie aż tak szkodliwe

    #zawszeZA

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, tak i jeszcze raz na TAK!

    Bardzo dobra propozycja, w sumie jak napisał Squid - wystarczy wyeliminować błędy i świetnie się do tego będzie nadawać Po kolejne - na "nowszych kompach" był problem ze starym klientem APO, a z Ot clientem nigdy nie było. Pamiętam, że nie jedna osoba miała i pewnie nadal ma problem ze starym klientem APO, jakieś czarne kropki po bokach czy coś w tym stylu, a do tego spadek FPS'ów(sam to kiedyś miałem i musiałem się nakombinować, żeby to jakoś naprawić).

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Rozważamy to rozwiązanie, jednakże należy wyeliminować wszystkie bugi, a jest ich znaczna ilość Dlatego nie nastąpi to tak szybko jakby każdy tego chciał...
    a gdyby zrobić tak żeby tylko na tym cliencie można było grać na APO? wtedy moglibyście przerobić spr tak by można było dodać outfity i mounty z rl i można by dodać na nie questy, w dodatku na ot cliencie nie można używać botów? poprawcie mnie jeżeli się mylę.

  7. #7
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co jak co ale legalne przyzwolenie na używanie tego bota nie powinno mieć miejsca. Parale z hotkeya, najpierw banują za to a teraz jak sobie to wyobrażacie? Przecież to jeszcze bardziej zniszczy pvp którego de facto tutaj nie ma. Nie róbcie z tego serwa tibii 8.6. I już nie wspomine o candybocie który dobrze skonfigurowany działa lepiej niż blackd xd

    Wracając do samego otclienta np. ja nie lubię go używać. Dla mnie działa tak jakby z opóźnionym zapłonem. Wolę tradycyjnego klienta.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  8. #8
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    @Squid
    Jezeli chodzi o buga z krwia, to wystarczy zmienic 1 rzecz w dat i bedzie dzialac (znikajace drabiny itd) co do reszty nie wiem, nie zaglebialem sie az tak
    Bugów jest pełno, nie na wszystkie zwracacie uwagę. Co do krwi to taki sposób to 'zapchajdziura' bo w rzeczywistości podobnych błędów jest więcej. Bardziej trzeba szukać błędu programowego w tym przypadku
    W większości jest to wina innej struktury pakietów zaczerpniętej z wyższych klientów tibii Bawiłem się tym trochę, ale sporo czasu potrzeba na ogarnięcie wszystkiego :-)
    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    @Goldenka
    chcesz tego na apo?XDDDDDDDDDD
    Powiem tak, to jest do zrobienia, ale po 1 musieliby zgrac odpowiednio parametry z otb wraz z silnikiem a nastepnie dopasowac wszystko pod spr/dat co jest juz wiekszym wyzwaniem, robilem juz cos takiego na innym otsie, ale bylo bardzo ciezko, dodam rowniez ze bez mojej pomocy, albo kogos kto ogarnia tego typu rzeczy nie da rady... Oczywiscie ciekawi mnie co Squid ma do powiedzenia na ten temat, czekam na jego odpowiedz :P
    Również to mamy na uwadze. Co do dat/spr/otb to nie jest to nie wiadomo jak dużym problemem. Wystarczy być cierpliwym i dokładnym Jedynym problemem jest pozyskanie nowych grafik

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Co jak co ale legalne przyzwolenie na używanie tego bota nie powinno mieć miejsca. Parale z hotkeya, najpierw banują za to a teraz jak sobie to wyobrażacie? Przecież to jeszcze bardziej zniszczy pvp którego de facto tutaj nie ma. Nie róbcie z tego serwa tibii 8.6. I już nie wspomine o candybocie który dobrze skonfigurowany działa lepiej niż blackd xd

    Wracając do samego otclienta np. ja nie lubię go używać. Dla mnie działa tak jakby z opóźnionym zapłonem. Wolę tradycyjnego klienta.
    Dlatego jeśli już to będzie to jedna wersja dla wszystkich, tak aby nie było możliwości odpalenia candybota A jak wiadomo jest on jedynym botem dla tego klienta A do tego wtedy każdy będzie miał równe szanse i o to głównie chodzi
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  9. #9
    Nowicjusz Ossama Samarytanin's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Dlatego jeśli już to będzie to jedna wersja dla wszystkich, tak aby nie było możliwości odpalenia candybota A jak wiadomo jest on jedynym botem dla tego klienta A do tego wtedy każdy będzie miał równe szanse i o to głównie chodzi

    Botów pod otclienta jest co najmniej 10 xd

    @t

    dobry pomysł, nikt by nie płakał o grafikę
    Szkoda, że tak mało przejmujemy od rodziny
    Więcej uczy nas zły czas i beton
    Jak uchronić dzieci swoje od adrenaliny
    Jak niebo im dać, skoro piekła chcą

  10. #10
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no generalnie po 5 minutach na otc nie da sie wrócić na normalny klient, bo idzie pierdolnąć rzyga na posadzke w temple, jestem na tak.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Dlatego jeśli już to będzie to jedna wersja dla wszystkich, tak aby nie było możliwości odpalenia candybota A jak wiadomo jest on jedynym botem dla tego klienta A do tego wtedy każdy będzie miał równe szanse i o to głównie chodzi
    Wierzysz w to co piszesz? Ludzie używali, używają i będą używać botów. Lepiej skupiłbym się na dopracowaniu waszego programu, który niby te boty sprawdza/ wykrywa.. Bo chyba coś szwankuje albo nie działa. : /

    #t

    Taki klient byłby dobry, sam używam OTclienta, więc polecam w 100%. Jeżeli jeszcze by nie było bugów z drzwiami, krwią to byłbym jeszcze bardziej zadowolony. Jeżeli jeszcze zrobić jakiś myk, aby mniej botów działało pod owego klienta to już w ogóle bomba!

    Pomysł mi się podoba, lecz czy zostanie on zrealizowany? Wątpię.

    #down

    Cytat Napisał Daburian Zobacz post
    Jestem jak najbardziej na tak! Dobrze by było, gdyby mieli własnego klienta, w którym mogliby tworzyć nowe grafiki.
    Bez przesady, przypominam, że to 7.6.. Nowe grafiki? Idź na 8.4 albo 10.98. :v
    Ostatnio edytowane przez Sasha Banned : 25-10-2017 o 21:16

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej na tak! Dobrze by było, gdyby mieli własnego klienta, w którym mogliby tworzyć nowe grafiki. Na apo już brakuje spr, więc nie ma nawet jak tworzyć własnych przedmiotów.
    Bugów jest masa, te które ja zauważyłem:
    - Brak możliwości użycia klucza na expowiska na EXP
    - Nie można skalpować małp nożem od Ahmeda(Raz można potem przez dłuższy czas nie można)
    - Znikające drabiny
    - Nie można użyć liny gdy jest krew lub jakiś inny przedmiot.
    - Nie można użyć tego miejsca na senji jak chce się wejść na wise many.
    Na razie tyle znalazłem.

  13. #13
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Dlatego jeśli już to będzie to jedna wersja dla wszystkich, tak aby nie było możliwości odpalenia candybota A jak wiadomo jest on jedynym botem dla tego klienta A do tego wtedy każdy będzie miał równe szanse i o to głównie chodzi
    Dlatego własnego clienta powinniście zrobić już dawno temu i byłoby z głowy. Najlepiej takiego, który by w jakiś sposób mógł być aktualizowany i tak, żeby serwer działał tylko na najnowszej wersji (jakieś sprawdzenie plików z bazą serwera by się przydało by zapobiec botom, no i jakiś system anty botowy do tego). Wtedy APO byłoby dużo przyjaźniejszym serwerem niż jest obecnie. Jeszcze pare rzeczy byście zmienili i ludzie by pograli.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    84
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejnym bugiem jest podlewanie drzewka na rooku life fluidami. Nie wykonamy tej misji z otclientem
    Na to trzeba sporo czasu, błędów jest bardzo dużo. Moim zdaniem są chyba ważniejsze rzeczy na ten moment ale na to też musi przyjść czas.

  15. #15
    Zaawansowany Tirell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do bledu z uzywaniem drzwi, krwi na rope placach, potworow na rope placach to wystarczy poprawic tylko kod, nawet na githubie gdzies jest i nie ma problemow z tym.

    Co do nowych grafik to od chyba wersji z update po oramond struktura pliku spr jak i same spr potworow sa inne i zajelo by w ch dlugo jak by squid mial to zrobic na 7.6 zeby apo nie wywalilo w kosmos XD

    No albo mozna sie bawic tak jak harakiri w sklejanie modeli ;d

  16. #16
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tirell Zobacz post
    Co do bledu z uzywaniem drzwi, krwi na rope placach, potworow na rope placach to wystarczy poprawic tylko kod, nawet na githubie gdzies jest i nie ma problemow z tym.

    Co do nowych grafik to od chyba wersji z update po oramond struktura pliku spr jak i same spr potworow sa inne i zajelo by w ch dlugo jak by squid mial to zrobic na 7.6 zeby apo nie wywalilo w kosmos XD

    No albo mozna sie bawic tak jak harakiri w sklejanie modeli ;d
    wszystkie grafiki są już dostępne w formacie .spr lub .png

    @topic
    oczywiście jestem na tak.

  17. #17
    Zaawansowany Tirell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale od update po oramond potwory w pliku spr maja nie tylko "Stand" czyli sam obrazek jak jest na 7.6 ale jeszcze "idle" czyli cala animacja w ruchu, a png no spoko tylko wez teraz kazdego potwora sklejaj ze 120 obrazkow;]

  18. #18
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra propozycja, oby jak najszybciej weszła w życie OT client daje dużo możliwośći szkoda jednak że ma pare bugów

  19. #19
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech ktoś napisze od zera dedykowany client dla APO

    #temat
    Jestem oczywiście za

    Cytat Napisał Daburian Zobacz post
    Jestem jak najbardziej na tak! Dobrze by było, gdyby mieli własnego klienta, w którym mogliby tworzyć nowe grafiki. Na apo już brakuje spr, więc nie ma nawet jak tworzyć własnych przedmiotów.
    Bugów jest masa, te które ja zauważyłem:
    - Brak możliwości użycia klucza na expowiska na EXP
    - Nie można skalpować małp nożem od Ahmeda(Raz można potem przez dłuższy czas nie można)
    - Znikające drabiny
    - Nie można użyć liny gdy jest krew lub jakiś inny przedmiot.
    - Nie można użyć tego miejsca na senji jak chce się wejść na wise many.
    Na razie tyle znalazłem.
    to jest tylko kwestia stacków na danej pozycji ; d

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie jakby to było zrobione w miare szybko, poprawa grywalności gry przyciągnie do niej nowych graczy.

Podobne wątki

  1. oficjalny klient APO
    By pablooss in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 15-09-2009, 10:07
  2. ApoBash - oficjalny start.
    By GroteznówBan in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 03-02-2009, 20:58

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •