User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy wróci ?

Głosujących
223. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie nie

    132 59.19%
  • Wróci

    19 8.52%
  • Apo niedługo upadnie .

    87 39.01%
  • Po dłuższym czasie ale tak .

    27 12.11%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki 101 do 107 z 107

Wątek: APO - czy odzyska miano THE BEST ?

  1. #101
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Grałem tutaj dwa lata temu, jednak przez brak czasu musiałem zrezygnować.

    Dzisiaj jest 6. dzień od mojego powrotu, mam 145lvl ek i podzielę się z wami moimi wnioskami.

    Wchodzisz na wolnego respa, expisz jak gdyby nigdy nic a tu ci wpieprza typ mający np. 100lvli więcej i od razu pk. Nie przegadasz, że byłeś pierwszy, administracja ma to w dupie. Nie przegadasz, że idziesz za 2 lvle i żeby zostawił w spokoju.

    Pełno gimbusów i napinaczy, dziś podbiega do mnie typ "Chyba ktoś tu dawno wpierdolu nie dostał" no i oczywiście nawet pk nie włącza. Cały klimat się maksymalnie zjebał, gimbozjeby się dostały, pokupowały na allegro konta i gotowe.

    Gdybym nie miał tak przeogromnie wyjebane i nie podchodził zdrowo do tego (rozrywka) to już pewnie bym napinał tak samo. A teraz po prostu mi szkoda, że serwer z którego dawniej pamiętam tak wiele fajnych momentów poszedł tak na dno.

    Gadam z kolegą ostatnio:

    -Gram na APO
    -Cooo?? Przecież APO upada.
    -No jak upada, mam już 100lvl i gra się całkiem przyjemnie.
    -Zobaczysz...


    No i potwierdza się, każdy kolejny dzień mnie tutaj bardziej wk**&^a.

    Albo podchodzi do mnie typ 150lvl i "Dam 10kcc za smsa za 12zł". No ku**a, ludzie - wiecie co to jest inflacja? Spadek wartości danej pieniądza. Tak tutaj, kto k**wa myślał kiedyś rzucać kcc na lewo i prawo?

    Trzecia sprawa - lov lvle. Dawniej w trade widziałem pełno ofert "Buy B Robe, Buy BOH" - czyli normalne ofery startowe za 3cc. Teraz przychodze z lootem do dp 20 blue robe i nawet nie ma kto tego kupić bo b.robe ludzie rzucają po całym depo. JEST TAKI PRZEJEBANY PRZEROST ITEMÓW ŻE TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI.

    Trade to teraz 80% ofert powyżej 500 lvla (no chyba że dla allegro kidów).

  2. #102
    Gaduła Pontius's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Międzywodzie
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie nie nie nie! To nigdy nie bedzie to samo. Ja gralem pare lat temu, a to co jest teraz to dno. Zobaczcie kiedy ja tu gralem. Wejdzcie na moj profil i zobaczcie kiedy zalozylem konto. Wtedy to byly czasy...
    Zarejestrowany
    25-05-2007

  3. #103
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lol co wy w ogole pierdolicie... dojebaliscie sie do tego old apo chociaz wcale nie bylo lepiej... tak czy siak wiele osob sie wbijalo na resp, wyzywali tak jak teraz... wydawalo sie ze gra duzo wiecej osob bo poprostu mapa byla duzo mniejsza.. gadacie gralo 700 osob hahah beka, gdzie ***** skoro nie bylo tyle slotow? farmazony pierdolicie takie ze plakac sie chce.... wielkie kozaki bo na old apo grali... tez gralem i wcale mi sie nie podobalo, chujowa mapa, malo potworow, malo miast, slaby wybor eq... bo co albo robe turban potem ewentualnie bh, panda klapy to wszystko kazdy mial to samo...

    plus byl taki, ze nie bylo kasy tyle na servie ale to sie nazywa postep ... im dluzej tym wyzsze lvle a tym samym wiecej kasy... proste...

    na rl tibi jak jest.. byly kiedys 100lvle tylko kasy nie bylo gra byla trudna... gralo duzo osob ale jakos nikt nie sapie "noo ja gralem na old tibi jestem zajebisty i w ogole "

    jedyne co odstrasza graczy, to te wysokie lvle... bo nowy gracz nie zdaje sobie sprawy ze moze wbic 3k lv ... bo przeciez brzmi to paradoksalnie 3 k lv i exp 5? pomyslcie troche


    Zapewne wiele osob podziela moje zdanie, ale wbili sobie cos na banie lub nie chca spotkac sie z krytyka, tych wspanialych ze starego apo co teraz sa cipami na 500lvlach i im zal dupe sciska bo kiedys byli na szczycie listy


    #t zaznaczylem ostatnia opcje bo nic nie trwa wiecznie ^^


    A skoro tak placzecie, ze teraz apo to dno - jedno pytanie PO CHUJ TU GRACIE?
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 18-08-2011 o 05:19

  4. #104
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam,
    Słowem wstępu - nie wracam na forum, apo, cokolwiek. Po prostu nie miałem co robić i może napiszę coś miłego.

    I. Wstęp
    Bez reform - bez szans, powolna degrengolada zeżre serwer od środka (co notabene widać po aktualnym stanie serwera). Z poważnymi reformami - czemu nie? To co ma APO to marka - wspomnienie świetności, którą onegdaj posiadało. Jednak jest pełno błędów, które zostały kiedyś popełnione i których obecnie nie da się poprawić.

    II. Problemy, które męczą APO to:
    1. Inflacja
    2. Za dużo XXXX lvli
    3. Rozcieńczenie terytorialne
    4. Brak upustu dla przedmiotów
    5. Dysonans między klasami
    6. Allegro
    7. Nooby


    1. Inflacja
    Inflacja to zjawisko, którego bezpośrednim wynikiem jest wzrost cen. Spowodowane jest to szybkim wzrostem podaży pieniądza (dla tych mniej światłych umysłowo - gdy ciągle pojawiają się nowe pieniądze w związku z czym zwiększa się ich ogólna ilość na serwerze). Wadą systemu APO było to, że po huncie każdy wynosił 'na czysto' po kilka KCC. Niby nic złego w tym nie widać, a jednak - zarabiając pieniądze w rzeczywistości i 'wyciągając' powiedzmy 1000zł 'na czysto' zabieramy te pieniądze innej osobie w zamian za czas, który poświęciliśmy na pracę - i widoczne jest tu zjawisko wymiany - ja daję czas, druga osoba pieniądze. W przypadku EXPienia, nie widzimy tego zjawiska wymiany - ja poświęcam czas i WYTWARZAM pieniądze, wyciągając je z ciał potworów (czy to pod postacią CC, czy DSL to nie ma znaczenia) - czyli do obiegu trafiają nowe pieniądze, świeżo wygenerowane przez system. Ta czynność powtarzana przez setki graczy, połączona z ułatwionym dostępem do generowania pieniędzy (nowe expowiska; potwory, które rzucają lepsze itemki etc.) wytwarza kosmiczną inflację.
    Jaki to ma wpływ na mikrogospodarkę APO? Amerykański ekonomista M. Rothbard świetnie opisał tę czynność w swojej książce, parafrazując jego słowa:
    Jeśli pewnej nocy przyleci do nas wszystkich wróżka i podwoi ilość pieniędzy wszystkich, to co zyskamy? Chwilową euforię z uświadomienia sobie faktu, że jesteśmy DWA RAZY bogatsi, ale po chwili namysłu stwierdzimy, że tak na prawdę nic się nie zmieniło. Dlaczego? Ty masz dwa razy więcej pieniędzy, sklepikarz ma dwa razy więcej pieniędzy, fryzjer ma dwa razy więcej pieniędzy, KAŻDY ma dwa razy więcej pieniędzy. Czy to coś nam daje? Zupełnie nic - w odpowiedzi na tę magiczną sztuczkę, wszyscy (o zdrowym rozsądku) podwyższą ceny dwukrotnie. Więc przy wzroście ilości pieniędzy, nikt nic nie zyskuje.
    Dowody na APO: -Ceny domków w city rosną, (bo ich ilość jest praktycznie niezmienna, a ilość pieniędzy rośnie - więc relatywnie trzeba poświęcić na to większą część całości pieniędzy)
    -Spadają ceny KCC na allegro (ja kiedyś sprzedawałem 1KCC za 10zł, a teraz?)

    [mądra_uwaga_jakiegoś_krytyka]Ale przecież przedmioty tanieją![/mądra_uwaga_jakiegoś_krytyka] Tak, ale ich ilość też wzrasta - jest coraz więcej 200 lvli, które robią quest na softy, coraz więcej potworów, które rzucają Winged Helmet. Co więcej, podaż itemków wartościowych rośnie szybciej niż podaż pieniądza, w związku z czym deprecjacja rzeczy następuje szybciej niż deprecjacja pieniądza.


    2. Za dużo XXXX leveli
    Gdy nowi gracze widzą, że serwer to exp x5, a na serwerze panuje hegemonia osób, które mają ponad 2500 poziom. Jakie są prospekty dla osoby, która zaczyna grać, a ludzie biegają już z poziomem, na którego wyrobienie trzeba pracować tysiące godzin? Żadne – więc zaczyna grać gdzie indziej.

    http://www.forum.toproste.pl/newrepl...ote=1&p=915309

    3. Rozcieńczenie terytorialne
    Każde miasto poza City jest praktycznie puste. Dlaczego? Brak w nich szczególnych cech. Potrzebne są miasta, w których obiekty są unikalne: np. handlarze, rzeczy potrzebne do wyrobu (powiedzmy kowadło na którym można coś sobie wykuć do jakiegoś pospolitego questa), zakłady, areny pvp na pieniądze etc. Bo jak narazie widać jedynie pustkę poza City i kongregację ludzi w nim.


    4. Brak upustu dla przedmiotów
    Pamiętacie jak softy kosztowały 2,5kcc? A jak winged helmet sprzedawali za 6kcc? Prawdopodobnie nie, ale ja tak. Jest to wada tego o czym mówiłem wcześniej: więcej osób wbija lvl na zrobienie questa, więcej osób lootuje te rzeczy - system po prostu generuje ich więcej niż poprzednio. A wraz ze wzrostem podaży, notujemy wzrost wartości pieniądza. Dlaczego domy w centrum City kosztują coraz więcej? Bo są unikalne, domów w centrum nie będzie więcej, w związku z czym ich wartość może jedynie rosnąć.


    5. Dysonans klas
    Po prostu, słaby balans klas. Balans na APO polega na tym, że w kwietniu sorc jest dobry, potem w maju przychodzi kolej na druida, potem na knighta i czasami palla. Nigdy klasy nie były równe, zawsze jedna się wybijała i APO doświadczało 'baby boom' tych klas, które są akutalnie zbyt mocne.


    6. Allegro
    Nie wiem dlaczego ludzie widzą tu problem. Osoba zaczyna grać, serwer jej się podoba. Gra przez tydzień 8 godzin dziennie. Uzbierała łącznie fortunę wartości 2kcc. Z ciekawości wchodzi na allegro i co się tam okazuje? Że 2kcc, na których zdobycie poświęciła 60 godzin swojego życia, na allegro kosztuje około 40 groszy. Po co mam marnować czas, skoro mogę wyciągnąć z portfela 20 złotych i zdobyć bogactwo, które sam kumulowałbym przez miesiące? Prawda jest taka, że wysokie lvle mogą tworzyć sobie niesamowite ilości pieniędzy w krótkim czasie, a małe lvle mają z tym problem.


    7. Nooby
    No cóż, dekadencja APO łączy się z wykruszaniem 'lepszego' elementu graczy i w grze zostaje tylko ten gorszy element...


    Wszystkie opisane wyżej problemy są do rozwiązania. Niestety nie bez rewolucji.


    Nie oddaje reputów.

  5. #105
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    III. REMEDIUM

    Jeśli APO miałoby się odnowić, wykorzystałbym istniejącą markę - wspomnienie dawnej chwały - do przywrócenia świetności. Niestety, nie obyłoby się bez czyszczenia obecnego systemu, tak aby z popiołów starego APO mógł powstać, nowy odrodzony cud.


    1. Przygotowanie
    Aby APO powróciło do poprzedniego stanu, trzeba zlikwidować obecne problemy.
    W tym punkcie omówię dwa wcześniej przytoczone problemy, tj.

    a) Rocieńczenie terytorialne
    Mapa musi zostać przerobiona w ten sposób, aby każde miejsce było atrakcyjne po wprowadzeniu kolejnego update'u. Tak, aby wszędzie można było znaleźć coś dla siebie... i nie mówię tu tylko o expowiskach, ale także o miastach czy terenach między miastami. Wszędzie musi być coś unikalnego, co jest przydatne. Nie ma co pastwić się nad szczegółami, bo i tak mam za dużo pomysłów (wymyślone w trakcie pisania posta), aby je spisać.
    Np. w jednym mieście byłaby kuźnia, w której można przetopić itemki takie jak DSL, golden helmet na esencje (potrzebne do profesji - punkt III.3.D), w jednym mieście byłaby arena pvp, która przypominałaby koloseum - w niej mogłyby być zawody pvp na których możnaby robić zakłady, jedna mogłaby być porośnięta krzakami wymaganymi przez zielarzy.

    b) Dysonans klasowy
    Zostawiłbym cztery klasy tak jak teraz, ale musiałyby być zbalansowane. Do tego, każda klasa powinna dostać dwie możliwości wyboru i skupienia się na tym co ważne. Np.
    Druid - mógłby wybrać drogę żywiołów i niszczenia swoich przeciwników magią, a także mógłby wybrać drogę leczenia i stać się najlepszą osobą do wspomagania przyjaciół.
    a) Druid żywiołów - skupia się na czarach mrozu i błyskawic. Podobny do maga elementalisty. Potrafi wyrządzic niesamowite kłopoty dużym grupom przeciwników. Potrafi zostawiać na swojej drodze różne elemental fieldy
    (np. taka błyskawica albo ogień na jednej kratce, co znacie z Tibii), które przysparzają sporo kłopotu nieuważnym przeciwnikom.
    b) Druid leczący - specializuje się w leczeniu, magii natury/trucizny i oszczędzaniu many. Potrafi leczyć przez dłuższy okres czasu i leczy lepiej od druida żywiołów. Potrafi wytwarzać drzewa, które zastawiają drogę przeciwnikom (jest taki czar w tibii), jego celem w walce jest unikanie przeciwnika i walka mająca na celu wykończenie przeciwnika.

    Podklasy będzie można zmieniać, lecz będzie to wymagało pewnego nakładu pieniężnego. (kontynuacja w punkcie III.3.)

    Moje pomysły (utworzone ad hoc) na podklasy to:
    Sorcerer
    a) Mag elementalista - skupienie na magii piorunów i ognia. Posiada najpotężniejszy czar obszarowy (który jest słabszy od czaru na najlepszego jedną osobę - pomyślcie logicznie to chyba oczywiste, że mag, który skupi całą swoją moc na jednej kratce wyrządzi tam więcej obrażeń, niż mag który rozproszy swoją magię na obszarze 50x większym). Specializuje się w niszczeniu dużych grup potworów, ale dobrze walczy także z jednym przeciwnikiem.
    b) Mag cienia (coś a'la nekromanta/demonolog) - skupienie na magii śmierci, trucizn i ognia. Posiada czary, które osłabiają przeciwnika; które potrafią mu wyrządzać szkodę przez jakiś okres czasu; potrafi przywołać demonicznych/martwych sługusów na krótki okres czasu.

    Knight
    a) berserker
    b) bloker

    Paladyn
    a) sharpshooter (skupia się na strzałach itd, czary mają mniejsze znaczenie)
    b) holy avenger (skupia się na czarach ofensywnych ognia i światła, strzałami atakuje tylko dodatkowo)

    2. Czystki
    Całkowite usunięcie wszystkich postaci i wszystkiego, co znajduje się na serwerze. Tak, aby gracze, którzy aktualnie są na serwerze nie stracili wszystkiego, zostałby wprowadzony system TOKENÓW.
    Token otrzymuje się za posiadany level, nieruchomości oraz pieniądze posiadane na obecnym serwerze. Dokładny przelicznik może zostać ustalony później, teraz nie ma to znaczenia.
    Za tokeny będzie można kupić nieruchomości w pierwszym miesiącu istnienia serwera, potem tokeny znikają.


    Po co to wszystko?
    Ten pomysł ma dwa teoretyczne znaczenia:
    1) Aby gracze, którzy dużo osiągneli nie stracili wszystkiego i nie byli brutalnie ściągani do ekwiwalentu postaci pierwszolevelowej.
    2) Aby był jakiś porządek w kupowaniu nieruchomości. Zwykle na nowych serwerach jest tak, że gracze kupują domki po 100gp, a gdy serwer się rozwinie sprzedają je za grubą kase. Domki w City, które później będą miały dużą wartość mogą zostać kupione jedynie przez graczy, którzy coś osiągneli na poprzednim serwerze.

    Tym samym mamy nowy, odświeżony serwer ze zbalansowanymi klasami, na którym każdy może się wybić, a starzy gracze mają najlepsze nieruchomości na prosperującym serwerze.


    3. Prewencja

    Celem tego działu jest opisanie tego, jak zapobiegnąć temu, co się wylęgło teraz na APO.

    Trzy z siedmiu wcześniejszych problemów opisałem wcześneij zostało nam:

    1. Inflacja
    4. Brak upustu dla przedmiotów
    6. Allegro
    7. Nooby

    Allegro nie jest problemem w związku z tym co napisałem wczesniej, więc zostaje nam:

    1. Inflacja
    4. Brak upustu dla przedmiotów
    7. Nooby

    Zajmijmy się najpierw inflacją i brak upustu dla przedmiotów.

    1. Inflacja
    W związku z tym, że pieniądze ciągle się tworzą i tracą swoją wartość, trzeba zwiększyć na POPYT na nie. W przeciwieństwie do pieniędzy w rzeczywistości (pieniądz fiduracyjny), pieniądze na APO są także towarem. Aby zapobiec szalejącej inflacji, należy zwiększyć ilość usług u NPC, które pochłaniają ten pospolity surowiec. Jest to jedyna droga na zapobiegnięcie inflacji. Jak wiadomo, pieniądze trafiające do NPC wypadają z obiegu i tym samym zmniejszają podaż pieniądza, przeciwdziałając inflacji.
    Jakie są na to sposoby?
    A. Usunięcie SL'a i wprowadzenie blessów. Bless, który można kupić w świątyni zapobiega stracie doświadczenia i posiadanych rzeczy, tym samym sprawiając, że slot na amulet jest wolny.
    Kolejnym etapem byłoby wprowadzenie systemu, który zmienia koszt blessa wraz ze wzrostem lvla. Sytuacją patologiczną jest to, że 2800 lvl płaci za SL tyle samo co 200 lvl.

    B. Więcej płatnych expowisk (nie jest to dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że psuje klimat RPG)

    C. Używanie pieniędzy jako środka potrzebnego do przejścia jakiejś misji w queście.

    D. Używanie pieniędzy jako surowca do PROFESJI.
    PROFESJA jest to zdolność wytwarzania jakichś dóbr. Każdy gracz mógłby mieć tylko jedną profesję.
    Moje przykłady profesji wymyślone ad hoc to np:

    a) Pierścieniarz (wiem, wiem, nie ma tego w słowniku) - wytwarza różne pierścienie, które dają specjalne moce. Czas działania pierścienia to ok. godziny, dwóch. (tak, żeby nie trzeba było ich zmieniać co chwilę - w związku z tym byłyby droższe do wytworzenia niż te obecnie) Wiąże się to z usunięciem pierścieni w sklepach i nadaniem zajebistych właściwości pierścieniom o obecnych grafikach. Tworzenie pierścienia będzie wymagało różnych itemków (zarówno te addonowe, pochodne innych profesji i te które wypadają z potworów np. dsl) i dodatkowo pieniędzy.
    Przykłady pierścieni (nie wiem na ile pozwalają skrypty, ale takie pierścienie to raczej nie problem, jeśli takie są za trudne, to można podkoxić obecne):
    -Ring of Life - zwiększa ilość życia o 10%,
    -Ring of Radiancy - zmniejsza otrzymane obrażenia od śmierci o 10%,
    -Ring of Valiance - zmniejsza otrzymane obrażenia fizyczne o 10%,

    b) Amuletnik (wiem, wiem) - robi amulety. W przeciwieństwie do pierścieni, które mają charakter defensywny, amulety są bardziej ofensywne. Wytwarzanie podobne do pierścieni.
    Przykłady:
    -Amulet of Dragonbreath - zwiększa zadawane obrażenia od ognia o 10%,
    -Amulet of Abyss - zwiększa zadawane obrażenia od śmierci o 10%,
    -Amulet of Recklessness - zwiększa zadawane obrażenia fizyczne o 10%.

    c) Alchemik - wytwarza różne napoje, które dają buffy podobnie jak pierścienie i amulety. Tylko jeden napój może być aktywny.
    Przykłady:
    -Phial of Nimbleness - zwiększa prędkość o 100 lvl,
    -Phial of Serenity - zmniejsza użycie many o 10%,

    d) Zielarz - może zbierać roślinki położone na mapie, których używa się w innych profesjach. Takie 'dzikie' roślinki zanosi się do NPCa, który obrabia je za pieniądze, by były gotowe do dodania do itemków z profesji.

    e) jest jeszcze kilka rzeczy, które można zrobić - po prostu trzeba zabrać pracę kilku npc i dać ją ludziom. Mogłaby być osoba, która robi meble i inne gówna tego typu; mogłaby być osoba, która tworzy itemy, które zmieniają podklasę etc.

    Jak widać, wszystkie z profesji byłyby przydatne i dostarczałyby graczom zarówno zabawy jak i pieniędzy, tym samym czyszcząc serwer z nadmiernej ilości pieniędzy i itemków.


    4. Nadmiar itemków
    Analogicznie jak w wypadku inflacji - itemki przerabia się na esencje, które wykorzystuje się w questach. W wypadku takich itemków jak Soft boots (dajmy na to, że wykonuje się go na 200 lvl) i nie wypadają z potworów - będzie potrzebnych powiedzmy 10 par na quest na zbroję na 500 lvlu. Tak więc 10 graczy na 200lvlu musi sprzedać swoje buty graczowi na 500lvlu, aby ten mógł dostać zajebistą zbroję (tym samym tworzymy korzystny dla serwera Schemat Ponziego). Jeśli cena jakiegoś itemu gwałtownie spada - w następnym updacie wystarczy dodać quest, który zwiększa POPYT na dany item, tym samym zmniejszając jego podaż i podnosząc cenę.

    7. Nadmiar noobów
    Jeśli serwer będzie miał dużo ciekawych rozwiązań, będzie na nowszym protokole, będzie miał fajny, rpgowy klimat - liczba normalnych graczy się zwiększy, tym samym wypychając noobów na margines.
    Wszystkie te rzeczy opisałem w dziale 'remedium'.

    IV. Zakończenie
    Oto efekt mojego leniwego popołudnia. Wszystkie pomysły były tworzone w trakcie pisania, a mimo to nie wymagają szczególnych poprawek. Ten mały traktacik który napisałem może posłużyć jako lekarstwo dla serwera, na którym spędziłem dosyć dużo czasu. Jeśli ktoś z administracji zainteresuje się przywróceniem temu serwerowi miana 'THE BEST', wystarczy PW i to wymyślę remedium na wszystkie nękające Was problemy.

    Pozdrawiam


    Nie oddaje reputów.

  6. #106
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Łódź.
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    apo ***** upadnie w ciagu tygodnia

  7. #107
    Średnio zaawansowany Helixes's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie sądzę, żeby APO wróciło do starego i dobrego klimatu, teraz powstają nowe klienty i 7.6 robi się coraz gorszy i ludzie odchodzą na inne, jeszcze bardziej tutaj można ludzi przyciągnąć przez robienie częstych update serwera 7.6 może wtedy coś się ulepszy.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •