User Tag List

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 84

Wątek: Ten serwer ju? nie ma sensu :)

  1. #1
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam na starcie chciałbym zaznaczyć , że gram tutaj jedynie dla zabawy. Chara dostałem z 8.42 z przenosin i wbijam naprawdę rzadko by odpalić pk czy coś zabić ( można powiedzieć , że nie gram ) , także nie mam na celu pisać tego by kogoś specjalnie zdenerwować albo , że jestem zazdrosny itp bo tak nie jest. Ogólnie tak jak ktoś kiedyś napisał liczba graczy spada powoli lecz konsekwentnie i to widać. Pvp tutaj nie ma w ogóle sensu na dzisiejszym apo i nie mówcie , że nie a Ci co będą się kłócić między obecnym a starym apo to chyba nie grali na starym. Kiedyś grałem tutaj charem o nicku Fightter z 900+lv ek. Było to kilka lat temu i muszę przyznać , że po tym jak wszedłem po przenosinach pobawić się teraz to zobaczyłem jedną wielka orshbombę. Kiedyś potrafiłem dać radę wygrać 900ek z 1300+msem ( wiem , wiem napiszecie zaraz noob nie miał pvp - ja miałem bota ) a byłem sprawdzany kilka x . Wyzywano mnie od botów bo ludzie denerwowali się ,że z takim lv nie mogą zgasić mnie a jednak to pvp miało sens - była rywalizacja. Aktualnie widzę jakieś uw , sety i to wszystko popsuło serwer. Dziś widziałem kilka walk i zauważyłem , że to już nie jest pvp lecz spam ( kto 1 ten lepszy ) . Kiedyś walka między ek polegała na b.dobrym uhaniu - ręka i suwaniu się teraz to ek lata na map clicku nawet - porażka aż grać się odechciewa. Hoty i spam to naprawdę dno i te lvele : / przyznam nie potrafię grać rp i nie zamierzam tutaj grać ( oprócz zabawy czasem ) lecz to co się dzieje na tym ots to porażka. Pomyślcie sobie , że wszystkie możliwości zostały wykorzystane - setów ani broni już dodawać nie mogą bo to co teraz jest już niszczy serwer a co dopiero jakby dodawali nowe rzeczy o lepszych właściwościach to dopiero byłoby dno. Mapa jest zaje..bista więc lepszej nie trzeba. Tak naprawdę ten serwer jest już wypalony i nie pisze tutaj by zrestartować go bo szanuję czas włożony w postacie przez Was graczy ale naprawdę nie widzę przyszłości dla tego ots'a. Jakbyście postawili nowe 7.6 bez tych bajerów i hotów głowę dam ściąć , że sporo osób by grało bo aktualnie zakładać chara to już nawet sensu nie ma - żadnej rywalizacji. Jak dla mnie ten serwer jest już na skraju upadku i wybaczcie , że tak piszę ale to moje zdanie. Kiedyś w pvp liczył się skill a aktualnie map click , umiejętność wciśnięcia hotkeya i bot na ringa - to wszytko. Porażka jak dla mnie. Cześć


    Jeśli są jakieś błędy to wybaczcie - pisałem na szybko i proszę o zachowanie się od głupich komentarzy w stylu " kup se char jak zazdrościsz , naucz się expić itp itp..." ja naprawdę wbijam w ten serwer , także darujcie sobie.

    Wiesz co rozumiem , że są osoby co zaczną grać od nowa ale ile tych osób będzie ? zobacz , że tych osób praktycznie nie przybywa. Każdy jedzie na Mortissa ale tak naprawdę to człowiek któremu na kasie nie zależy bo jakby zależało to zakończyłby tą edycje i wyj...miał na graczy a stworzył nową gdzie grałoby na pewno sporo więcej osób znając armia podkarpacki ots ale widać mu nie zależy aż tak na kasie jak innym twórcom ots typu narvia gdzie gra 1000+ osób przez 3 tyg. potem restart i znów to samo. Tu się grac odechciewa widząć obecny system pvp z tymi hitami. Kiedyś zgasić 1500ms to było coś a aktualnie hmm 2 strzały i leży. I w ogóle to pvp najbardziej razi mnie ek uciekający na map clicku używający hotkey to przecież parodia jakaś jest. Kiedyś aby grać ek trzeba było już trochę skila mieć by się wyuchać itp a teraz ? Słów szkoda. Jak dla mnie to ots jest wypalony i rozumiem , że się powtarzam ale co ekipa apo może dodać nowego na tym protokole ??

    taski są , uw jest ( więc żadna lepsza bron już nie wchodzi w grę ) , inne b.dobre bronie są ,sety są , mapa jest wielka jak na 150 osób więc czego Wy się spodziewacie ? Gra tutaj coraz mniej osób. Każdy normalny gracz który pamięta czasy kilka lat temu wolałby apo gdzie ganiały max 800lv i walka o potwora na respie - b.ciekawe czasy mające sens. I naprawdę nie zazdroszczę tutaj tym 2klv bo jakbym chciał nawet przez 4 miesiące odłożyłbym po 50zł z wypłaty i miał chara lepszego ale nie chce. Ots porażka już.


    I WIECIE nie wkurzajcie się , że coś takiego piszę ale każdy serwer ma swój początek i swój koniec ( no dobra rl tibia się trzyma ale to co innego ) tak więc zrozumcie to

    Nie porównuje ots'a 7.6 z 8.6 itp tylko postawę Mortiisa bo mógłby równie dobrze robić z 7.6 tak samo jak inni robią z 8.6 tyle , że wiadome restarty takie na 7.6 byłby co sporo większy okres z względu całkowicie innego systemu. Ale nie o tym tutaj mowa. Nie mam nic do nikogo ani też nie mam zamiaru wywoływać spiny tak więc drodzy gracze ( gracze którzy tutaj są długo ) odpowiedzcie sobie na pytanie - jaką dalszą satysfakcje z gry da Wam ten serwer o ile w ogóle taką przynosi ? To co miało być dodane zostało dodane. I co dodadzą teraz potwora do ubicia na 3.5klv i co to będzie naprawdę sensem by expić aby go zabić ? Wydaje mi się , że nie. Dodali UW które jak dla mnie załatwiło sprawę dodawania broni , gdyż są inne b.dobre więc co oni tutaj mają jeszcze dodawać ? Setów już nie dodadzą bo jeśli tak to już w ogóle będzie totalna kicha. Ja to się dziwie , że oni jeszcze wene twórczą na update mają.

    Jakby odpalili nowy serwer z tym wszystkim tylko bez uw , hotów to dopiero byłby "czad" dla osób lubiących tibie 7.6 bo była by motywacja do zdobycia jako pierwszy itemów itp a teraz ? Allegro - sprawa załatwiona. To tylko moje skromne zdanie. Oczywiście serwer stary by pozostał.
    Ostatnio edytowane przez Xelix : 10-03-2012 o 21:51
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przeczytałem wszystko, trochę się z Tobą zgadzam, trochę też nie.
    Aktualnie zaczynam grę od 1lev, może to będzie jakaś frajda, innego tak dobrego otsa pod 7.6 nie znam.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Bywalec SoniQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zupelnie sie z toba zgadzam i podbijam pomysl z nowym serverem 7.6

  4. #4
    Sciex Trade Center! Sciex's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A czy granie w Tibie ma jakis sens? Oczywiscie ze nie Grasz tylko dla zabawy jezeli nudzi Cie ta gra to czas najwyzszy ja zmienic na inna Jesli chodzi o serwer to rzeczywiscie wszystko idzie w zlym kierunku ale miejmy nadzieje wszystko sie zmieni na lepsze.


    Cytat Napisał Marek Zobacz post
    Wiesz co rozumiem , że są osoby co zaczną grać od nowa ale ile tych osób będzie ? zobacz , że tych osób praktycznie nie przybywa. Każdy jedzie na Mortissa ale tak naprawdę to człowiek któremu na kasie nie zależy bo jakby zależało to zakończyłby tą edycje i wyj...miał na graczy a stworzył nową gdzie grałoby na pewno sporo więcej osób znając armia podkarpacki ots ale widać mu nie zależy aż tak na kasie jak innym twórcom ots typu narvia gdzie gra 1000+ osób przez 3 tyg. potem restart i znów to samo. Tu się grac odechciewa widząć obecny system pvp z tymi hitami.
    Ty porownujesz OTS'a pod klienta bodajze 8.6 do APO 7.6? Pffff(brak slow).
    Ostatnio edytowane przez Sciex : 10-03-2012 o 21:44

  5. #5
    Zaawansowany xxxElteserxxx's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam!!!
    Jak ja zaczynałem grę na apo a były to początki 2008 roku to wtedy było zajefajnie (atmosfera,ludzie,wieksze zainteresowanie gm serverem) a teraz?
    Nigdy nie myslałem ze doczekam takich czasów że knight bedzie rzucał jakąś kulką na polowe mapy no ale cóż jest jak jest.
    Popieram autora tematu ze apo powoli się wypala a przyczyniły się do tego nstępujące sytuacje: dodanie hotów(najwieksza klapa),dodawanie items +/- xxx od/do magii przez co oczywiscie najwiecej tracą profesje magiczne ms/ed ktore bija bardzo mało.
    Do konca apo według mnie brakuje tylko jednego itemu typu -100% od magi i po sprawie

  6. #6
    Gaduła Loki's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sciex, kiedyś miało sens. Bo szło popisać z innymi graczami, było można hmm... ,,poszpanować" pvp, fajnie się expiło, bo walczyło się o respy. A teraz??? Pvp zależy więcej od ilości kasy niż zdolności, expienie jest nudne i żmudne (bieganie i klikanie f1, f2, f1, f3 itd.) W 100 % zgadzam się z Markiem.

  7. #7
    Średnio zaawansowany Alber Einstein return's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up kolejne dni spędzone w czasoświecie TIBIA!!!!!!!!

    Witam!

    Trochę to bezsensu otwierać konkurencyjny serwer taki sam. Uważam że to bzdura znaczy pomysł do dupy. Zauważcie, że jak jest wprowadzone nowe update to przez kilka tygodni loga więcej o 30% graczy do gry w godzinach szczytowych (14.00-22.00). A więc wystarczy częste upy.
    A, że pvp nie ma sensu to prawda.

    Huj z tym: "Kto lubi dużo ded, szybki exp idzie na otsy" - PROSTE!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alber Einstein return Zobacz post
    Trochę to bezsensu otwierać konkurencyjny serwer taki sam.
    Mortiis zrobił by Mortiisowi konkurencje, heh.

    #t
    Hoty jakoś da się przeboleć, ale uw? Totalnie zniszczyło PvP.

    Na miejscu Mortiisa otworzyłbym drugi serwer 7.6 z mniejszym exp rate.
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał xxxElteserxxx Zobacz post
    Witam!!!
    Jak ja zaczynałem grę na apo a były to początki 2008 roku to wtedy było zajefajnie (atmosfera,ludzie,wieksze zainteresowanie gm serverem) a teraz?
    Nigdy nie myslałem ze doczekam takich czasów że knight bedzie rzucał jakąś kulką na polowe mapy no ale cóż jest jak jest.
    Popieram autora tematu ze apo powoli się wypala a przyczyniły się do tego nstępujące sytuacje: dodanie hotów(najwieksza klapa),dodawanie items +/- xxx od/do magii przez co oczywiscie najwiecej tracą profesje magiczne ms/ed ktore bija bardzo mało.
    Do konca apo według mnie brakuje tylko jednego itemu typu -100% od magi i po sprawie
    + Mortiis którego w ogóle nic nie dodaje, na forum nic nie pisze, ani w tibii. Jedynych gm'ów których widuję to: Tygrys, Sayto, Crayon, Ferrum, Mc Maciek, James (dość rzadko), prawda - klapa totalna, ale jak mi się całkiem znudzi to sprzedam eq i chara za kcc, potem na allegro i jakiś typ kupi i przejdę na jakąś grę FPS ...

  10. #10
    Średnio zaawansowany Cynmus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    Sanok
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Masz w *** racji w tym co napisałeś.
    To jest praktycznie cala prawda o tym co się stało na apo.
    Jesteś już mój, jesteś już moja, weź się w to wczuj
    I nie zapieraj się nogami zębami
    Rób swoje i nie patrz się na innych,
    idź swoją drogą i rozwijaj się stale.
    Nikogo nie będą później obchodzić Twoje żale.
    Najgorsze co może być to zmarnowany talent.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sethan Zobacz post
    Wyłączyć APO! .
    Taa ... potem goście co wydali po 200zł na grę by płakali

  12. #12
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja to proponuję zrobić nową tibię ze swoimi potworkami z wyglądem ze swoimi itemami i niektóre rzeczy zmienione wtedy to jestem pewny, że grało by wiele osób .

    klienta by się ściągało z APO można przerobić całą tibie 7,6 tak .

    ale wiesz ludzie przestają grać bo mają życie zresztą reklam tibi nie ma już a cały czas są lepsze gry z lepszą grafiką ; d.
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  13. #13
    Łowca postów palobo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziq76pl Zobacz post
    Taa ... potem goście co wydali po 200zł na grę by płakali
    Peszek. Jak to zawsze w aukcjach jest ladnie ubrane w slowa - "sprzedaję czas poświęcony na grę". A czas ma to do siebie, że mija

  14. #14
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    fakt faktem masz racje, bo każda rzecz przemija, każdy server musi mieć swój koniec, a on jest bliski

  15. #15
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Stawiać nowego serwera nie ma sensu, bo czołówka ze statystyk nie pójdzie na nowy serwer jeśli tutaj mają takie poziomy i takie możliwości...
    Co do pvp to każdy jest świadomy, że to właśnie UW zepsuło cały balans, a właściwie to moc UW u ek/rp.
    Jak dla mnie ten serwer ma swój klimat, który i tak strasznie się zmienił od czasów 2007~, ale teraz jest dobra beka z ludzi takich jak Paul Dirac czy Nivelato

  16. #16
    Zaawansowany Pyrtówka's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Las Chapas- España
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie to sie zgadzam. Uw, shaman sety, amulety itp. to porażka. Pandema czy hota to ujdzie jeszcze. Ale niedługo bedzie jakiś item typu 15 % do magii pewnie.. Powinni też cześć potworów przerobić bo teraz są takie respy że przez pół dnia wbiłem 100 lvli.

    ------------------------
    Polakos Banditos -SPRZEDANY

    Ali Akbar Haszemi 0- ???lvl

  17. #17
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał palobo Zobacz post
    Peszek. Jak to zawsze w aukcjach jest ladnie ubrane w slowa - "sprzedaję czas poświęcony na grę". A czas ma to do siebie, że mija
    bardzo interesujące

    #topic

    Kiedyś tym swoim 900 knightem biegałeś z przesadzonym uhem, sorc/druid mieli mniej hp niż teraz, a ty biłeś więcej z exori maxa. Ciebie to jarało? Balansu nie było w ogóle, teraz jest marny, bo marny, ale jest. Jak nie potrafisz grać to się naucz albo nie graj.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    272
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Zarex
    Nie porównuj pvp dzisiejszego z wcześniejszym, nawet mi to przez myśl nie przychodzi jak możesz takie głupoty wypisywać, teraz knight to jest tank i nitk na to nic nie poradzi. Przesadzeniem było dodać uw, oraz uhy i manasy na hocie, wcześniej dużo graczy bociło, ale była tam jakaś adrenalina i to poczucie, że możesz dostać bana ekipie sie nie chcialo siedzieć i banować to na łatwizne dla wszystkich poszli... DLA TEGO SIE GRA NA 7.6 BO NIE BYLO HOTOW, jak chcesz hoty to idz na 7.92+ i pokazuj pvp.

    # temat

    Trochę masz racji.
    W końcu Apo istnieje już około sześciu lat. Moim zdaniem i tak Ekipa tego serwera jest na tyle odpowiedzialna i elokwentna żeby utrzymać ten serwer rozwijając go po przez nowe pomysły, itemy potwory. Zrozumcie, każda rzecz na świecie rozwija się macie na to masę dowodów - np. Wy sami rozwijacie się, jakieś rzeczy Was nudzą inne rzeczy Was ciekawią, tak jest z Apo, co by to było, gdyby serwer nie był rozwijany? 3k lvl expiłby na demonach z mpa, g legami itp. Także nie płaczcie, że przez te 6 LAT WPROWADZONE ZOSTAŁY NOWE ITEMY TJ. UW, SHAMAN SET. Tak jak w mojej wcześniejzej misji, serwer MUSI się rozwijać, zobaczycie zaraz jak poupadają inne serwery 7.6 typu extra exp (100000exp) bo na tym ots nic już nie osiągną. Żeby coś normalnie funkcjonowało musi się rozwijać taka natura, Administracja o tym wspaniale wie, dodając ciekawe misje oraz questy.
    Nie PVP, nie Przedmioty lecz niestety nic innego jak gracze - to jest problem tego serwera, nie jest ich mało i nie jest ich dużo, lecz najbardziej pyskatych, zarozumiałych i nie wdzięcznych smarkaczy, 60% serwera to dzieci, które wbijają na respy, kupują postacie, itemy z allegro, wyzywają twoich rodziców bardzo wulgarnie i można byłoby wymieniać i wymieniać... z moich obserwacji wynikło, że jedynie 20% graczy na serwerze jest w miare normalnych, ale wiecie jak to jest w praktyce...

  19. #19
    Nowicjusz First Adrian of Sork's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierdolicie juz tak od 2007 tylko lata się zmieniają :[
    Adrian of Sork 1-?

  20. #20
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kovalchuk Zobacz post
    ....
    napierdoliłeś tyle błedów, że to masakra XD
    _

    No z tym nowym serwerem to byłaby fajna sprawa. A co do teraźniejszego apo - to zgadzam się z tobą, teraz wszystkie profesje używają ringa, ekowie biegają na m clickach i 1.7k ek teoretycznie jest nie do zabicia. Knight bijący z różdżki, palladyn bijący z różdżki, to jest trochę śmieszne :| Expienie nie ma sensu + od 2595 lvla jest 2x więcej expa na lvl, czyli czas wbijania lvl'a podwaja się. Przybywa nołnejmów z allegro typu akuzino, adasik czy kicaii. Żeby kogoś zabić wystarczy założyć ringa na redzie i spamować ile wlezie. Uh na hocie to było najgorsze posunięcie Mortiisa : o Rozumiem, wtedy nie było tylu gmów, tutorów, senior tutorów, ale teraz? Teraz jest tego masa, chyba daliby radę przypilnować graczy? Teraz nawet nagrywanie filmików nic nie daje, jedyne co odpisują to "XXX będzie monitorowany". Ogólnie tu się już dzieją śmieszne rzeczy, ale co poradzisz XD Jak na moje mogliby zamknąć apo w chuj, ale 100 z tych 200 osób, by się powiesiło. PIS JOŁ i w ogóle _/

    ps. miaueś 700 lvl i cie zabijałem edekiem XD Miix hir joł
    nie ma bo ukradli -_-

Podobne wątki

  1. Cs-Serwer.com.pl
    By Anrol in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-01-2011, 09:56
  2. Serwer [FFA]
    By Lord Morgan. in forum Serwery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 10-10-2010, 18:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •