User Tag List

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 84

Wątek: Elite Knight

  1. #41
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro ek jest "zbyt silny" to czemu nikt nie czepia się rp, który bije więcej niż ek + na dystans.
    Flacu czepiałbym się gdybym miał "trochę" mniej hp co ek. Różnica stosunku w hitach między rp a ek i ich hp jest co najmniej śmieszna. Z ogromną przewagą w stronę knighta. Co mi to daje jak 3.1k rp jest na przegranej pozycji z 2.8-2.9k ek.

    Balans na APO: 7 sorcow, 2 druidow, 11 palkow, 21 knightow powyzej 2590lvl
    Z czego w grze: 2-3 ms'ów, 1 ed'ów, 6-7 rp'ków, 15-16 ek'ów Xd.
    Jednak to nie jest żadna zależność, bo na rl też jest najwięcej ek'ów :P

    Jestem ciekaw czy kiedyś wypowie się ktoś z administracji i powie otwarcie, że nie zmienią nic w ek'u, ponieważ boją się o odejście 3/4 graczy APO.
    Chyba, że wyprą się i powiedzą, że osłabili u ek'a exori max o 1%, no zmiana godna uwagi!

  2. #42
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał #Lordzik# Zobacz post
    Jednak to nie jest żadna zależność, bo na rl też jest najwięcej ek'ów :P
    chyba sobie kpisz, najwięcej jest rp, bo to maszynka do kasy od 1 lvla, a ekiem na prawde ciężko zarobić

    jak już idziemy w strone porównania APO > RL to ek czy to 100lvl czy 300lvl nie ma prawa bić tyle co ms/ed/rp na ture (wiadomo, raz na 5min strzeli gran ico, ale co z tego?) to jest nielogiczne, że postać, która jest do bloczenia, solowania jest wykorzystywana do wszystkiego, a inne profesje są zbędne (wow, ed raz na miesiąc kogoś siochnie - beka)
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  3. #43
    #Encyklopedia APO ..:Too Get:..'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Sanok
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał #Lordzik# Zobacz post
    Różnica stosunku w hitach między rp a ek i ich hp jest co najmniej śmieszna.
    3k rp bił we mnie tyle samo z erexa co 3,4k ek z maxa :|
    W mojej wcześniejszej wypowiedzi chodziło o ek/rp vs ed/ms gdzie ostatnio był widoczny "płacz", że ek ściąga prof. magiczne na combo, ale nikt nie napisał o rp, który to combo ma większe od ek.
    Jeśli chodzi o ek vs rp to też nie jest źle, wystarczy dobrze ogarnąć i ek leży, hp nie ma znaczenia, bo wiadome, że rp nie będzie spamował erexami mając 60k hp gdy ek ma 90k tylko powoli zbije mu hp z uw i dopiero gdy ilość hp jest porównywalna zaczyna się walka. Osobiście gram ek i gdy biję się z innymi profami specjalnie daję sobie zbić hp gdyż w innym wypadku walka nie doszła by do skutku.
    7.6: Too Get 402-837 Nobik 1012-1062 Shon1699-1797 Reishy 758-905 Flac 1-1033 1045-?
    Ramius Pephilvola 1537-1594 Bartolomeoziom 1502-1539 Labelizer 1780-1894 Kostel Zibi 2530-2582 Endrolid 2400-2481 Neko Knight-2711-2717 Alet Mort 1420-1448 Pupaj 2275-2375 Azeff 2135-2214 Aziel Vara 2682- 3405

  4. #44
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    lepiej osłabić eka niż, ulepszyć inne profy, mniej roboty. Może i faktycznie kilka % mniej z czaru i uw na 1sqm to najlepszy wybór.
    W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to APO

  5. #45
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pewnie ze mniej roboty, ale nie jestem pewien czy to najlepszy wybor

  6. #46
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ..:Too Get:.. Zobacz post
    3k rp bił we mnie tyle samo z erexa co 3,4k ek z maxa :|
    W mojej wcześniejszej wypowiedzi chodziło o ek/rp vs ed/ms gdzie ostatnio był widoczny "płacz", że ek ściąga prof. magiczne na combo, ale nikt nie napisał o rp, który to combo ma większe od ek.
    Jeśli chodzi o ek vs rp to też nie jest źle, wystarczy dobrze ogarnąć i ek leży, hp nie ma znaczenia, bo wiadome, że rp nie będzie spamował erexami mając 60k hp gdy ek ma 90k tylko powoli zbije mu hp z uw i dopiero gdy ilość hp jest porównywalna zaczyna się walka. Osobiście gram ek i gdy biję się z innymi profami specjalnie daję sobie zbić hp gdyż w innym wypadku walka nie doszła by do skutku.
    Moim 2660+/- rp z lepszym eq bije dużo mniej niż 2750ek :|

    Stwierdzenie ek=czołg wg mnie to prawda.

  7. #47
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na wstępie ogłoszę iż gram profesją, która jest uważana za " czołg ".
    Szczerze to wk**wia mnie już ten płacz. Wyjebcie UW i po sprawie, lub zróbcie tak, że UW działa tylko w pvm, wtedy nie trzeba usuwać UW. E maxa zostawić w spokoju.

    Żegnam.
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  8. #48
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ..:Too Get:.. Zobacz post
    3k rp bił we mnie tyle samo z erexa co 3,4k ek z maxa :|
    W mojej wcześniejszej wypowiedzi chodziło o ek/rp vs ed/ms gdzie ostatnio był widoczny "płacz", że ek ściąga prof. magiczne na combo, ale nikt nie napisał o rp, który to combo ma większe od ek.
    Jeśli chodzi o ek vs rp to też nie jest źle, wystarczy dobrze ogarnąć i ek leży, hp nie ma znaczenia, bo wiadome, że rp nie będzie spamował erexami mając 60k hp gdy ek ma 90k tylko powoli zbije mu hp z uw i dopiero gdy ilość hp jest porównywalna zaczyna się walka. Osobiście gram ek i gdy biję się z innymi profami specjalnie daję sobie zbić hp gdyż w innym wypadku walka nie doszła by do skutku.
    Tu już nawet nie chodzi o samo combo ek/rp, bo faktycznie - rp bije nieco więcej, ale bez przesady. Na siłę próbujesz wmówić komuś coś co jest nierealne. Grałem 2,6k ekiem, grałem 3k ekiem i wiem jaki to jest czołg. Ms/ed ubijałem jak chciałem, rp w sumie też. Jeśli nadal ek będzie miał takie combo, tyle hp i uha działającego jak vita to nie będzie balansu. Tyle ode mnie.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  9. #49
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    myślę, że 3 strony tych bezsensownych wywodów to za dużo, zachęcam do zamknięcia tematu ))))

  10. #50
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Do zamknięcia tematu bo co? Bo grasz ek patałachu -.- Więc może przyznasz uczciwie że knight jest nie do rozjebania? I nie chodzi już tu o teksty trzeba było kupić/zrobić knighta, bo co to za tibia gdzie rycerz napierdala magią i bije z broni na dystans?

  11. #51
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co z tego jak ja od allegro kida First Boonka w spamie nie mogę się wyuhac. W sumie ek już jest gównem. Moim zdaniem teraz lepsza profesją jest rp! Skończcie pierdolić
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Rekrut' Zobacz post
    Co z tego jak ja od allegro kida First Boonka w spamie nie mogę się wyuhac. W sumie ek już jest gównem. Moim zdaniem teraz lepsza profesją jest rp! Skończcie pierdolić
    tak tak tak
    leonidaasem i tak nie ogarniasz, padasz solo od 500 mniejszych leveli więc eka, który jest jedyną profesją na apo pod pvp/pvm lamisz niczym dziecko specjalnej troski, od boonka się nie możesz wyuhać? nie rozśmieszaj mnie jak on bije 15/16k, a ty się leczysz po 20k+

    Temat rzeczywiście można zamknąć (santano/mortiis się nie wypowiedzą, bo po co? Po co zmieniać coś na lepsze, wyrównać balans i wprowadzać sprawiedliwość na serwerze?)
    Ja nie gram i nie wrócę tutaj dopóki sytuacja z balansem się nie poprawi

    bajo



    post scriptum
    rekrut, nikogo nie obchodzi twoje marna opinia na dany temat
    Ostatnio edytowane przez Logest♥ : 23-10-2013 o 23:19

  13. #53
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Rekrut' Zobacz post
    Co z tego jak ja od allegro kida First Boonka w spamie nie mogę się wyuhac. W sumie ek już jest gównem. Moim zdaniem teraz lepsza profesją jest rp! Skończcie pierdolić

    HAHAHA jak to przeczytałem to jebłem, czemu się wypowiadasz pisząc takie głupoty? Rp lepszą profesją od ek? To musze Ci serdecznie pogratulować.
    Elite Knight jest za mocną profesją

  14. #54
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Logest Zobacz post
    tak tak tak
    leonidaasem i tak nie ogarniasz, padasz solo od 500 mniejszych leveli więc eka, który jest jedyną profesją na apo pod pvp/pvm lamisz niczym dziecko specjalnej troski, od boonka się nie możesz wyuhać? nie rozśmieszaj mnie jak on bije 15/16k, a ty się leczysz po 20k+

    Temat rzeczywiście można zamknąć (santano/mortiis się nie wypowiedzą, bo po co? Po co zmieniać coś na lepsze, wyrównać balans i wprowadzać sprawiedliwość na serwerze?)
    Ja nie gram i nie wrócę tutaj dopóki sytuacja z balansem się nie poprawi

    bajo



    post scriptum
    rekrut, nikogo nie obchodzi twoje marna opinia na dany temat
    Ok on bije 16k + z uw5 a ja sie lecze 20k wiec ogarnij sie i pomyśl co jest nie tak. ed nakurwia taki spam mortem ze chuj, malo co grałes h lvlami na apo wiec sie nie wypowiadaj jak chuja wiesz i tyle. temat do zamkniecia!
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  15. #55
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Rekrut' Zobacz post
    Ok on bije 16k + z uw5 a ja sie lecze 20k wiec ogarnij sie i pomyśl co jest nie tak. ed nakurwia taki spam mortem ze chuj, malo co grałes h lvlami na apo wiec sie nie wypowiadaj jak chuja wiesz i tyle. temat do zamkniecia!
    Nawet jeśli jest jak mówisz to z każdym jego combo mort+uw, jestes całe 1k hp w plecy. TO naprawde zajebiście smutne zważając na to że masz ile tego hp? 90k czy jeszcze lepiej?

  16. #56
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Rekrut' Zobacz post
    Ok on bije 16k + z uw5 a ja sie lecze 20k wiec ogarnij sie i pomyśl co jest nie tak. ed nakurwia taki spam mortem ze chuj, malo co grałes h lvlami na apo wiec sie nie wypowiadaj jak chuja wiesz i tyle. temat do zamkniecia!


    [tak dla sprostowania]
    Bije 14-15k a nie 15-16 i 4-4.5k z uw a nie 5k



    Ja spamuje? Szkoda tylko ze dostane raz max 2 razy z uw i musze sie leczyc co oznacza koniec spamu - jak ktos juz napisal skladasz sie niczym dziecko specjalnej troski

  17. #57
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Por Zobacz post
    Nawet jeśli jest jak mówisz to z każdym jego combo mort+uw, jestes całe 1k hp w plecy. TO naprawde zajebiście smutne zważając na to że masz ile tego hp? 90k czy jeszcze lepiej?
    Po pierwsze to bonek nie bije 5k z uw ani 16k w ludzi z eq. 14-15k mort, 4k uw, które bije rzadziej niż morta, toteż wystarczy uh 17k żeby się wyuhać od niego.

    ____
    Gram ekiem i edem, grałem każdą profesją na wysokim lvlu i bez problemów muszę stwierdzić, że ek bije za dużo.



    #bonek
    nie było twojego posta jak pisałem swojego ;[
    nie ma bo ukradli -_-

  18. #58
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    OMG a tutaj dalej płacz nie wierzę

    Płaczecie jakbyście musieli kupować kcc na allegro żeby mieć na sl czy doładowania.

    Jak dla mnie zbędny temat czy to rok 2006/07 czy to rok 2013 i tak nadal płacz o to samo Beka z was

    ELO !!
    APO IS a dead Server

  19. #59
    Średnio zaawansowany Pewniacha's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po pierwsze apo można wykluczyć z kręgu otsów w których koderzy itd starają się zrobić coś na podobieństwo rl tibii dam przykład: Ue na cala mape dla każdej profesji i o dziwo podział hp i mp: na rl i apo ed/ms ma tyle samo mapy co jest żenadą przy czym ek ma 2x wiecej hp i mp niż na rl. Dużo jest takich niuansów. Gdyby ms i ed mieli zgodnie z regułą 2x więcej mp niż na rl można by tu mówić o balansie chociaż i tak wiadomo, że jak magiczna profesja zarzuci utame to prędzej czy później i tak straci tą maną bo to nie jest hp które regeneruje się 1 czarem tylko trzeba regenerować manasami lub smoczymi jajami które też nie zawsze działają jak trzeba.

  20. #60
    Łowca postów Samuraj's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nic nie zmieniać ek ma zasięg uw zmniejszone do 2sqm jak się nie podoba gra to gracie ekiem elo

Podobne wątki

  1. PAQ by 367 Elite Knight
    By Azielu$ in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 15-09-2012, 11:28
  2. Elite Knight
    By Patryk1441 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 16-02-2010, 14:31
  3. 42o @by Maro Elite Knight
    By Ibos in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 30-12-2008, 11:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •