User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 32

Wątek: Gildia JDM

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Krosno/Rzeszów
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Gildia JDM

    Nudzisz sie w czasie gry i nie masz z kim pogadac ??
    Gildia JDM zapraszam graczy
    Pare wymagan ktore sa to tylko:
    -prog poziomu 700
    -aktywnosc graczy na czacie Gildi

    O inva prosze pisac do graczy z Gildi ktorzy skieruja was do vice-leaderow lub Leadera ewentualnie bezposrednio do nich
    A teraz zaczynamy Life









    Ostatnio edytowane przez Lynieeek : 26-03-2017 o 16:22
    Pamalini 1910-2982[????]
    Findero 1300-1350
    Elite Pysiu Knight 560-1223[????]

  2. #2
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ladnie zobaczymy co z teg o bedzie

  3. #3
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ode mnie narazie tak skromnie bo dopiero co wrocilem do gry (2 dni temu)



    Domek mojej siostry





    Awesome Power, Krolowa nocy, Laczki Szamana ;p

    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 02-03-2017 o 18:23

  4. #4
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratuluje gildia fajna

  5. #5
    Zaawansowany tigon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Coś ode mnie :>





    Maska

    Ostatnio edytowane przez tigon : 24-03-2017 o 01:22

  6. #6
    Wszechobecny! Zark's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Patologiczna wioska Przeworsk
    Posty
    829
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał tigon Zobacz post
    Coś ode mnie :>





    Maska

    Gratulacje Przeworszczaninie

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Krosno/Rzeszów
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pamalini 1910-2982[????]
    Findero 1300-1350
    Elite Pysiu Knight 560-1223[????]

  8. #8
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    gratuluje, powodzenia :]

  9. #9
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratuluję awansów mimo wszystko powodzenia
    To be continued .....

  10. #10
    Nowicjusz Kristo'vlee's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jako czlonek guildii wrzuce cos od siebie (:





  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Krosno/Rzeszów
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie





    Ostatnio edytowane przez Lynieeek : 17-03-2017 o 17:26
    Pamalini 1910-2982[????]
    Findero 1300-1350
    Elite Pysiu Knight 560-1223[????]

  12. #12
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Filmik ze zgloszenia co dla Voltana (nawet zwalil wine na mnie chociaz na filmiku widac ze nie bilem specjalnie zadnego moba Haracza) nie jest nawet argumentem do upomnienia gracza za perfidne latanie za mna i wybijanie moich mobow na respie ogolnym na ktorym wybijanie nie powinno miec miejsca... (Voltan jak cos nic nie zostalo wyjasnione ty wyjasniles sam ze soba...) filmik zamieszczony tutaj bo pewnie w innym dziale by usuneli.
    Cytat Napisał Voltan Zobacz post
    Nie dam mu za to bana, ewidentnie biegasz tak, żeby go na to złapać. Po co za nim latasz i cofasz się w jego stronę? Z trzema tinami prawie nie jesteś w stanie ustać, a bierzesz je i biegniesz w jego stronę... Jeśli sytuacja się powtórzy nagraj ją i na nagraniu niech będzie widoczne jak piszesz "nie bij moich mobów". Pozdrawiam.
    po 1. Biegam za moimi tinami ktore sam zlurowalem. po 2. nie latam za nim tylko on za mna (chyba ze slepy jestes) jak on mi kradnie tiny to po nie wracam bo co mam mu oddac je bo tak ?
    po 3. moge expic na jajkach wiec niech nie interesuje sie czy dam rade ustac 3 tiny czy nie i nie biegne w jego strone bo w ostatnich sekundach widac ze stoje w miejscu z 3 tinami a nie lece do niego... w pierwszych zreszta tez widac jak leci za mna i wybija mi je. po 4. chyba nie musze pisac kazdemu ze to sa moje zlurowane tiny? a co jezeli mialbym mute przykladowo za przeklinanie czy cos to tez mam napisac nie wybijaj mi ;p? (jak ja na Naturalu za wybicie kolesiowi jednej grupki nilow dostalem od razu bana na dzien i koles tez nie pisal zeby nie wybijac a ten nawet upomnienia nie dostanie to cos jest nie halo...)

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Sorry Awe, ale na reżysera to byś się nie nadawał przecież widać, że idziesz po grupkę Tiny i delikatnie się cofasz oczekując, że on zacznie bić. Nie dajesz mu żadnego upomnienia z swojej strony, żeby Ci po prostu nie bił Twoich potworów. Dodając też fakt, że na "małym" momencie 1 Tiny się na niego przerzucił i Ty podszedłeś do niego z drugim to rozumiem, że też Ci wybijał tak? Jak byś nagrał bardziej sensowny filmik z jego wybijaniem i pisał co trzeba i celowo nie cofał się do niego, a to by nie pomogło. To wtedy możesz coś oczekiwać z banem, a na tą chwilę na miejscu Voltana napisałbym Ci to samo...
    sory lecz nie mozesz wiedziec czego oczekiwalem... cofam sie bo chce isc na trapa (jak wiadomo na nizszym lvlu tak sie wlasnie expi na tinach) lecz przy koncu specjalnie stanalem z 3 tinami zeby mu nie wybijac ani on mi a on podlatuje i mi wybija no sory... a co do upomnienia to mu napsialem by nie wybijal lecz tego akurat nie nagralem i jak sam napisalem chociaz zeby upomnienie bylo... ( w logach mozna sprawdzic do tego akurat jest dostep)

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Przestań chcesz bic w trapie, a jednak włączyłeś tego cama na ponad minutę po co? Właśnie po to, żeby zgłosić lecz filmik jest słaby. Nikt nie będzie specjalnie sprawdzać tego w logach przecież co Ty o tym nie wiesz xD? Właściwie tutaj na filmiku nie widać, żebyś chciał bic w trapie, a wiem jak się tam expi.
    jak juz musisz wiedziec to zawsze mam wlaczonego cama na wypadek obrony przed banem lecz poprzednia czesc filmiku w ktorej nawet pisalem by mi nie wybijal ulegla zniszczeniu wiec wyslalem to. Chcialem bic w trapie lecz jak mam to robic gdy koles lazi za mna i mi wybija? jak wiadomo gdy lazi ci koles i przeszkadza to jak masz w trapie ustawic sie tak zeby tin cie nie bil na wprost ? nastepnym razem jak cos napiszesz to pomysl 5x ;p

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Śmiesz mi pisać żebym myślał zanim coś napiszę? Dokładnie wszystko przeanalizowałem i zrozumiałem, a Ty co edit posta gubisz się w tym co piszesz.... Awe prosze Cię napisałeś przecież, że chciałeś iść w trapa i ja Tobie to wypomniałem xD
    bo chcialem? gdybym nie potrzebowal trapa to bym sobie latal po respie ? ja mu nic nie bilem a on mi tak? i gdzie tu cos zgubilem ;p? chyba nie chcesz mi napisac ze wiesz lepiej ode mnie co chcialem a co nie... skoncz juz sie kompromitowac ;p ja bym tak w to wszystko nie drazyl gdyby nie to ze za cos poodobnego lecz w mniejszym stopniu ja bana dostalem a tutaj zero

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Gratuluję awansów mimo wszystko powodzenia
    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Generalnie 3/4 dzieci w gildii z czego jedna osoba szykuję się na wyjazd do mnie bo chcę mi zrobić kuku XD małe gz
    i kto tu sie gubi? szybko zmieniasz zdanie

    Jak juz napisalem nie bylo nawet upomnienia ja nikomu nie chce robic na zlosc i upomnienie by mnie w pelni usatysfakcjonowalo
    GZ Awansow ;p
    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 18-03-2017 o 12:44

  13. #13
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Krosno/Rzeszów
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post

    Filmik ze zgloszenia co dla Voltana (nawet zwalil wine na mnie chociaz na filmiku widac ze nie bilem specjalnie zadnego moba Haracza) nie jest nawet argumentem do upomnienia gracza za perfidne latanie za mna i wybijanie moich mobow na respie ogolnym na ktorym wybijanie nie powinno miec miejsca... (Voltan jak cos nic nie zostalo wyjasnione ty wyjasniles sam ze soba...) filmik zamieszczony tutaj bo pewnie w innym dziale by usuneli.
    Zapewne jakiś kolega Voltana . Od jakiegoś czasu własnie panuje na APO podział na kolegów . I wyjaśnianie tematów przez samych siebie jak to zrobił u ciebie Voltan tak samo jak zamykanie niedokończonych tematów bo według administracji są one zakonczone
    Pamalini 1910-2982[????]
    Findero 1300-1350
    Elite Pysiu Knight 560-1223[????]

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skuunik Zobacz post
    Ech to nie jest 1 raz... Haracz kolejny raz robi taki numer malo tego Voltan zlewa cala ta sprawe jakby nigdy nic i ma to w dupie ale raczej jakas zmiana musi byc prawda?..
    Gz awansow chlopaki !

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lynieeek Zobacz post
    Zapewne jakiś kolega Voltana . Od jakiegoś czasu własnie panuje na APO podział na kolegów . I wyjaśnianie tematów przez samych siebie jak to zrobił u ciebie Voltan tak samo jak zamykanie niedokończonych tematów bo według administracji są one zakonczone


    #t:
    Nie gratulację, nieudolna próba udupienia mnie.

  16. #16
    Zaawansowany tigon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gz all, małe Awanse :>






    __

    Co do do filmiku szkoda ze jest krótki ale ja tam widzę ze jednak Haracz trochę przeszkadza xd

    __
    Ostatnio edytowane przez tigon : 17-03-2017 o 23:59

  17. #17
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    Sorry Awe, ale na reżysera to byś się nie nadawał przecież widać, że idziesz po grupkę Tiny i delikatnie się cofasz oczekując, że on zacznie bić. Nie dajesz mu żadnego upomnienia z swojej strony, żeby Ci po prostu nie bił Twoich potworów. Dodając też fakt, że na "małym" momencie 1 Tiny się na niego przerzucił i Ty podszedłeś do niego z drugim to rozumiem, że też Ci wybijał tak? Jak byś nagrał bardziej sensowny filmik z jego wybijaniem i pisał co trzeba celowo nie cofając się do niego, a to by nie pomogło. To wtedy możesz coś oczekiwać z banem, a na tą chwilę na miejscu Voltana napisałbym Ci to samo...

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    sory lecz nie mozesz wiedziec czego oczekiwalem... cofam sie bo chce isc na trapa (jak wiadomo na nizszym lvlu tak sie wlasnie expi na tinach) lecz przy koncu specjalnie stanalem z 3 tinami zeby mu nie wybijac ani on mi a on podlatuje i mi wybija no sory... a co do upomnienia to mu napsialem by nie wybijal lecz tego akurat nie nagralem i jak sam napisalem chociaz zeby upomnienie bylo... ( w logach mozna sprawdzic do tego akurat jest dostep)
    Przestań chcesz bic w trapie, a jednak włączyłeś tego cama na ponad minutę po co? Właśnie po to, żeby zgłosić lecz filmik jest słaby. Nikt nie będzie specjalnie sprawdzać tego w logach przecież co Ty o tym nie wiesz xD? Właściwie tutaj na filmiku nie widać, żebyś chciał bic w trapie, a wiem jak się tam expi.

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    cofam sie bo chce isc na trapa
    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    nastepnym razem jak cos napiszesz to pomysl 5x ;p
    Śmiesz mi pisać żebym myślał zanim coś napiszę? Dokładnie wszystko przeanalizowałem i zrozumiałem, a Ty co edit posta gubisz się w tym co piszesz.... Awe prosze Cię napisałeś przecież, że chciałeś iść w trapa i ja Tobie to wypomniałem xD

    #
    Generalnie 3/4 dzieci w gildii z czego jedna osoba szykuję się na wyjazd do mnie bo chcę mi zrobić kuku XD małe gz
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 18-03-2017 o 05:12
    To be continued .....

  18. #18
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dla tych co mysla ze na 1.2k nie mozna samemu sobie zrobic tp na minosa ;p


    Awe wciaz cleanuje




    bym zapomnial specjalnie dla Voltana ktory twierdzi ze na 1.2k lvl prawie nie jestem w stanie ustac 3 tin pozdrawiam. (uwielbiam expic z e ringiem)


    ;]
    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 18-03-2017 o 15:40

  19. #19
    Średnio zaawansowany First Adachi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje dla wszystkich tu maly awans

    Adachi Druid ( 1-300 )
    First Adachi Druid / Konopianka ( 1-... [?] )
    Adachi Rook ( 1-... [?] )
    Shabus Rookslayer ( 1080-1680 )
    Slice Kimbo ( 3025-3125)
    Killerek ( 3200-3300 )

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [18/03/2017 16:49] Voltan -> Kristovleen was banished because of Uzywanie cave bota.

    Gratuluję, nie dziękuj.

    A całej reszcie małe gz.

Podobne wątki

  1. Gildia
    By Szczerbaty Rolnik in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 27-03-2012, 00:17
  2. Gildia (:
    By Rymerok in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 25-07-2011, 19:01
  3. Gildia?!
    By Crak . in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 11-12-2010, 10:31
  4. Gildia
    By Zelus in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 15-07-2008, 00:23

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •