User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o najazdach przeprowadzanych przez Disca?

Głosujących
107. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem z nich w pełni zadowolony.

    68 63.55%
  • Jestem z nich częściowo zadowolony/chciałbym, żeby były przeprowadzane w nieco inny sposób.

    23 21.50%
  • Nie jestem z nich zadowolony; chcę, aby Disc nie miał możliwości robienia najazdów.

    16 14.95%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 66

Wątek: Codzienne najazdy Disca.

  1. #21
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Disc Zobacz post
    Słuchaj nie robię najazdu po to aby fantazjować, więc wybacz. Jakoś nie widzi mi się pisanie, że "Mroczne siły ciemności chcą przejąć kontrole nad miastem Canyon" etc. Może brakuje fantazji, ale po co mi ona skoro mam chęć i ochotę której im brak? Nigdy nie zrobiłem nawet 3x najazdu w ten sam dzień, więc o czym Ty człowieku piszesz? Daj mi przykład kiedy zrobiłem 10x najazd w ciągu jednego dnia.
    Proszę o dodanie sondy do tematu!
    Widzisz, tu nie chodzi o to, że robisz to kilka razy dziennie, a że prawie codziennie. Zauważyłeś jaką sensacje wzbudzały najazdy gdy były trzy, cztery razy w miesiącu? Nie masz fantazji? Trudno. Spróbuj. Przez tydzień zaplanuj sobie najazd z gotowymi tekstami i będzie znacznie lepszy, zapewniam Cię.

    Zapamiętaj sobie, że coś co gracze mają łatwo dostępne, lub jest często najzwyczajniej w świecie się nudzi. Taka już kolej rzeczy. Wyprosiłeś komendę- wyproś monstera, albo sam jakiegoś napisz, nawet nie wiesz ile to pomoże.

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najazdy są zajebiste
    Płaczecie nooby, że nie ma najazdów, a jak ktoś się postara i robi co 1,2 dni to ***** też zle...
    Ogarnijcie się Nooby, a nie się spinacie tutaj i robicie Milion takich samych Tematów, nie podoba się to ***** nie graj przez tą chwile najazdu, proste..
    A nie płacz robisz ;l
    Najazdy są w 100% zajebiste
    Jak najbardziej na tak, by były dalej.

  3. #23
    Łowca postów KePuczasta's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Poznań <okolice>
    Posty
    278
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    Najpierw narzekaliscie, że nie ma najazdów a taraz jak w koncu ktoś je robi to oczywiśćie (jak zawsze) coś jest nie tak, a przecież to jakies urozmaicenie monotonnego expienia...
    ofc...jestem za robieniem dalej najazdow przez Disc'a
    zbyt duża sygnaturka!

    //k

  4. #24
    Nowicjusz Anabeth's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Łódź .
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem co Wam to przeszkadza, ale gdy nie było najazdów był kompletny płacz, że nie ma najazdów. A teraz są i zaczyna się kolejny płacz..
    Czy 1 najazd dziennie To aż tak dużo ? jak dla mnie jest wszystko dobrze, a To, że padacie To nie wina Disca, tylko Wasza, gdyż podchodzicie i próbujecie bić potwory, na których na pewno dobrze wiecie, że padniecie i taka jest prawa..
    Nie chcecie najazdów To nie przychodźcie na nie, nie latajcie i nie walcie z czarów, w ogóle nie wychodźcie gdzie expicie.
    Tyle mam do powiedzenia.
    Ostatnio edytowane przez Anabeth : 19-07-2011 o 15:56

  5. #25
    Nabijacz postów Dideek's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    .
    Posty
    521
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesteście popierdoleni żałośni ..
    Niema najazdow - zle
    Sa - zle
    Palanci -.-
    #t
    Dobrze ze robi najazdy,a tobie chuj nic do tego
    Pierwszy Dideek 1-2214
    First Dideek
    1-1720
    Dideek 1 - 2002

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tj. pisalem wczesniej : nie bylo najazdow - byl placz, sa najazdy - jest placz. Zastanowcie sie. Najazd powoduje wam lagi ? Dziwne, ze jakos mi nie. Proponuje zainwestowac w lepszy sprzet, internet. A co do samych najazdow : sa dobre, widac ze Disc stara sie, aby dzialo sie cos na servie, wiec moze docenicie to, ze ktos sie fatyguje, zeby wam sie nie nudzilo ? :| Nie podoba sie ? Stoj w temple, daj loga, wyskocz przez okno etc.

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najazdy powinny być 2-3x w tygodniu, takie porządne. Wtedy by się nie nudziły.

  8. #28
    Zaawansowany Woody's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Atlanta
    Posty
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najazdy codziennie to trochę przesada, uważam, że powinny być raz na jakiś czas, bo zaraz się znudzą. To nie tylko "tworzenie" potworów, ale coś dodatkowo.

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    GDZIE MIESZKAM
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Woody Zobacz post
    Najazdy codziennie to trochę przesada, uważam, że powinny być raz na jakiś czas, bo zaraz się znudzą. To nie tylko "tworzenie" potworów, ale coś dodatkowo.
    co ty (wy) pierdolicie


    dawno temu jak najazdów nie było to powstawał jeden, drugi, trzeci temat aby takowe plagi były

    a jak już są bardzo regulanie, to nie - 'mi nie pasuje i ja nie chce bo nuda hehe'

    popierdolilo was z tą krytyką, ten temat powinien być pochwalny


    ps. na chuj komu teksty jak tutaj chodzi tylko o zabijanie potworów w niecodziennych miejscach?
    Ostatnio edytowane przez Azbest on de tour : 19-07-2011 o 14:53

  10. #30
    Expert John Cena's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    Prudnik
    Posty
    434
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Disc się stara aby na apo coś się działo a wy narzekacie,jak nie było najazdów marudziliście a teraz co,jeśli nie chcesz najazdu to nie idz na niego proste...

    Royal Bolts 0-1000 Kibuss 1580-1690 Szybki Samuraj 66 -666 Elite Twister 1440 - 1475 Shakur Shooter
    2095-2102 Baby Vegeta 2150-2169 Ghael 2238-2254 Van Meghon 1402-? Bialy Wojownik 1456- ?

  11. #31
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Omg wez czlowieku zamknij ryj, dobrze ze w ogole robi, chuj ze codziennie...

    lepiej codziennie niz wcale jak to bylo wczesniej :|

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozkazuje Ci ktoś chodzić na te najazdy? NIE! Freezy podczas najazdów? Kiedy? NIGDY nie miałem freeza podczas jego najazdu - zmień dilera neta.

    elton.

  13. #33
    Bywalec adrian0093's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    394
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat nie ma kompletnie sensu, zaprzeczacie sami sobie! Niedawno czytałem temat w którym płakaliście o brak najazdów, a teraz o dziwo płaczecie o nadmierną ilość najazdów.. Zastanówcie się co wy sobą reprezentujecie - zakompleksione dzieci[?]
    Stojąc umrę za swoje przekonania jak Jan Koj

  14. #34
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zlałbym po dupie jednego i drugiego pasem, to byście ***** się opamiętali z tymi tematami i przestali jęczeć do chuja pana.

    P.S

    Normalnie jak kobiety to nie to nie a wypierdalać na podwórko tam sobie marudźcie wśród absolwentów przedszkola, bo ja mam was dość jak i inni.
    Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych to
    dziewięciu musisz skreślić jestem ja i nie ma reszty.

  15. #35
    Mastah! ViVuSeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem, niedawno większość wręcz narzekała na brak najazdów, a gdy się pojawiły, znów macie jakieś problemy - ale to żadna nowość . Jak dla mnie to dobrze, że Disc tak dba o to aby nam się nie nudziło i za to plus, ale za niedługo znudzą nam się najazdy bo staną się codziennością. Jeśli już mają być, to 2 - 4 razy w tygodniu maksymalnie.

  16. #36
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodałem sondę i osobiście zaznaczyłem drugą opcję. Nie mając większego pojęcia na temat tych najazdów powiem szczerze, że jedynym czynnikiem mającym wpływ na moją ocenę są wasze komentarze i skargi. Uważam, że inicjatywa Disca w postaci robienia najazdów jest bardzo dobra i odbieram ją bardzo pozytywnie, jednakże wszystko można poprawić, ewentualnie zmienić nastawienie do niektórych Waszych zachowań.

    Jednak nie rozumiem, dlaczego przeszkadzają Wam dość częste najazdy. Disc się stara, chce Wam uprzyjemnić grę, a wam z niewiadomego powodu się to nie podoba. Wątpię, żeby najazdy miały wpływ na stabilność serwera, jednak sprawdzę dostępne mi dane na ten temat i zobaczę, na ile to możliwe.

  17. #37
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Magiczny ma lagi na mózgu. Takie najazdy są dobre bo każdy lvl znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni.

  18. #38
    Łowca postów palobo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serio nie potraficie ogarnąć, że nikt nie narzeka na fakt, że najazdy są, tylko:
    1) na ich ilość
    2) na sposób w jaki są przeprowadzane
    3) na butność i nieumiejętność pogodzenia się z krytyką jaką prezentuje Disc

    Niech są przeprowadzone 1-2x tygodniu, ale z zaangażowaniem i sensownie, a nie na zasadzie rutyny - jeden, codziennie powtarzany schemat.


    #Brain

    Ale powiedz mi jak można chwalić za coś, co robi na odpieprz? I popada z jednej skrajności w drugą? Wypośrodkuje, a będzie okej.
    Ostatnio edytowane przez palobo : 19-07-2011 o 23:43

  19. #39
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie gram na apo, ale jedno zauważyłem:


    -OKRES BEZ NAJAZDÓW

    OMG TYLKO NIC NIE ROBICIE!! NAJAZD RAZ NA ROK I MYSLICIE, ŻE JEST DOBRZE?!!!

    -OKRES Z NAJAZDAMI

    CODZIENNIE TYLKO TE DURNE NAJAZDY, WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY!
    Propsy dla was _/

  20. #40
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem to świetne urozmaicenie, a ty jesteś pionkiem, który padł od devil atoma i płacze na forum.

Podobne wątki

  1. codzienne trz?sienie ziemi
    By Poiwo in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 15-01-2012, 16:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •