User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy dodanie sqm blokującego wejście złodziejom jest dobrym pomysłem?

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem uczciwy

    38 82.61%
  • Nie, jestem złodziejem

    8 17.39%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 26

Wątek: Areny z bossami ahmedowymi Rook

  1. #1
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Areny z bossami ahmedowymi Rook

    Witam. Proponuję dodanie sqm, które blokuje wejście osobom niechcianym na bossy ahmedowe. Przykładowo kupuję motyla na Ahmeda za 80sc, uczciwie składamy się z gildią po równo, no bo wiadomo każdy chce odebrać loota.
    Nie może być tak, że ktoś myśli, że za darmo sobie odbierze (przykłady Sasha Rookslayer i Mokry Sum) kiedy inni płacą.
    Taki sqm mamy na ancient na bossach i nie ma problemu. Raz my expimy a raz Mokre Gnomy i spółka. Liczymy, że coś takiego zostanie wprowadzone. Powiedzmy NIE złodziejom :]

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Cała gildia płacze - jakie to piękne. Odnośnie sqm masz bossy w antycznym mieście i niech tak zostanie. Bossy od Ahmeda były takie same od początku, więc nie potrzeba nic zmieniać.
    Skoro nie ma problemu z ancient to nie będzie problemu na ahmedowych. Tobie nie przeszkadza, bo masz darmowego loota - nam przeszkadza, bo wchodzisz za nasze pieniadze - dlatego twój głos jest tak potrzebny jak kobiecie niskich obyczajów majtki.
    Prosta sprawa, raz my wchodzimy a raz wy. Kto pierwszy ten lepszy.

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Gościu, to tylko gra, a nie realne życie. To są pixelowe pieniądze, ogarnij.
    Gościu, jest to forum o grze więc pisze o grze. Tym tokiem myślenia mogę pytać po co piszesz poradniki skoro w życiu się nie przydadzą, ogarnij się

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    Jestem na Nie
    Bosy ahmedowe to nagroda za zrobienie 100misji u ahmeda każdy ma prawo na nie wbijać czy bije Je Pan Naruto Sasha czy Man każdy ma prawo wejść i może z nimi bić ( Jak zgodzi się któryś z nich) jak nie to nie bijemy i tyle tylko klikamy na ciało potwora i odbieramy lota co jest naszą nagrodą za zrobienie 100 misji
    Niech zostanie tak jak jest

    PS
    HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

    Śmieszku, to dlaczego 10 osób ma płacić za motyla? Żebyś mógł sobie loota odebrać, nie ma szans Dziwna ta nagroda... my płacimy a ty nie , dlatego ten temat powstał
    Ps. Twoją nagrodą nie są bossy ahmedowe tylko dostęp do bossów. Niestety, ale za dostęp trzeba jeszcze coś dać/zapłacić
    Ostatnio edytowane przez Nektar : 15-10-2017 o 22:46

  2. #2
    Gaduła Sir Avengo's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgodzę się z autorem posta. Argument że "loot jest dla wszystkich" nie ma tutaj najmniejszego sensu (zgodzę się z tą zasada podczas najazdów) gdyż wejście na bossa do tanich nie należy a ktoś na przysłowiowy "krzywy ryj" wchodzi za free i odbiera loota. Na antycznym mieście taka krateczka funkcjonuje na bossach jak i na arenie z Tutem i tam spiny nie ma. Raz jedni bija raz drudzy jeśli posiadają dany przedmiot na bossa. Jestem za zmianą aren na bossach ahmedowych. Przynajmniej (Rook King / Ahmed)


    Cytat Napisał EbooW Zobacz post
    Jestem na Nie
    Tylko jak ja bije to wbija cała gildia i nie płacze
    hmmm no to mi przypomnij kiedy biłeś kinga / ahmeda i wbiliśmy cała ekipa ? xD Dość często biłeś z nami bossy nawet dzieląc konto z rybnym kolegą wiec Ty nie masz o co płakać

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Jestem na Nie.
    Dlaczego?
    Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.
    A kto wam zabrania korzystać ? Oddajcie swój item na bossa i bijcie sami a nie wbijajcie się na krzywy ryj jak ktoś się składa. Za darmo umarło.

    @@@@@@@

    Widać po sondzie jakie osoby głosują na "nie" Jeszcze raz złodziejskiemu odbieraniu loota z bosów. Przydał by się głos czerwonych w tej sprawie...
    Ostatnio edytowane przez Sir Avengo : 16-10-2017 o 12:10
    Sir Avengo (1- ...)

    Sir Avengo Rook (1- ...)

    Avengo Knight (3132-3220)

    Avengo (2974-2990)

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cała gildia płacze - jakie to piękne. Odnośnie sqm masz bossy w antycznym mieście i niech tak zostanie. Bossy od Ahmeda były takie same od początku, więc nie potrzeba nic zmieniać. Te wasze śmieszne argumenty możecie zostawić dla siebie płaczki. Zawsze było mówione, że można wchodzić na "areny", odebrać loota, lecz jest jeden argument - nie można bić moba.
    Zawsze przecież można dodać PvP na Rookgard i wyjaśnialibyśmy takie sytuacje na miecze. XD

    Co tam u waszego przyjaciela Mixmo? Nagrał mnie i co? Chyba lekko się zdziwił. :v
    Oczywiście, jestem na nie.

    Cytat Napisał Nektar Zobacz post
    Skoro nie ma problemu z ancient to nie będzie problemu na ahmedowych. Tobie nie przeszkadza, bo masz darmowego loota - nam przeszkadza, bo wchodzisz za nasze pieniadze - dlatego twój głos jest tak potrzebny jak kobiecie niskich obyczajów majtki.
    Prosta sprawa, raz my wchodzimy a raz wy. Kto pierwszy ten lepszy.
    Gościu, to tylko gra, a nie realne życie. To są pixelowe pieniądze, ogarnij.

    Cytat Napisał Magwere Zobacz post
    Czy ty czlowieku zawsze musisz miec jakies zale do nas ? Walnij sobie baranka w ścianę i się ogarnij. Skończ bo jak narazie tylko ty płaczesz. Kozaczysz bo msz wysoki poziom. Liżesz dupy, robisz poradniki to myślisz że cie będą lubić ? Tylko się błaźnisz i robisz z siebie debila. Utrudniasz grę. Wyzywasz i zgłaszasz wszystkich. złodziejom.
    Żale? Płacz? Lizanie? Coś sobie wmawiasz, haha.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Banned : 15-10-2017 o 20:42

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najlepiej jak wchodzisz na bossy włączaj cama i będzie ban xd ja tak juz dostałem;/

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Cała gildia płacze - jakie to piękne. Odnośnie sqm masz bossy w antycznym mieście i niech tak zostanie. Bossy od Ahmeda były takie same od początku, więc nie potrzeba nic zmieniać. Te wasze śmieszne argumenty możecie zostawić dla siebie płaczki. Zawsze było mówione, że można wchodzić na "areny", odebrać loota, lecz jest jeden argument - nie można bić moba.
    Zawsze przecież można dodać PvP na Rookgard i wyjaśnialibyśmy takie sytuacje na miecze. XD

    Co tam u waszego przyjaciela Mixmo? Nagrał mnie i co? Chyba lekko się zdziwił. :v
    Oczywiście, jestem na nie.



    Gościu, to tylko gra, a nie realne życie. To są pixelowe pieniądze, ogarnij.
    Czy ty człowieku zawsze musisz mieć jakieś żale do nas ? Walnij sobie baranka w ścianę i się ogarnij. Skończ bo jak narazie tylko ty płaczesz. Kozaczysz bo masz wysoki poziom. Robisz poradniki to myślisz że cie będą lubić ? Tylko się błaźnisz. Utrudniasz grę. Wyzywasz i zgłaszasz wszystkich. złodziejom.

    Jestem za tym aby tacy ludzie nie wbijali się i free loot mieli albo co najgorsza utrudniały grę. Zróbcie coś z tym.

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Żale? Płacz? Lizanie? Coś sobie wmawiasz, haha.
    Skończ dobrze ci człowieczku radze. Błaźnisz się tylko. Jak na razie to ty tylko nie żyjesz realnym życiem tylko apo. Zawsze i ciągle. Bawi cię to ? Bo nas nie. Nic do ciebie osobiście nie mam ale przeginasz i samego siebie już nawet przerastasz więc coś z tym jest nie tak.

    Oczywiście jestem na TAK !!!!!!
    Zróbcie coś z tym. Bo to jest żałosne

    /Scuv
    edytuj posty i nie przesadzaj z wypowiedziami
    Ostatnio edytowane przez Arab : 15-10-2017 o 21:56

  6. #6
    Zaawansowany Mti Rookstayer's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Paderborn
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Raz mamy posty z jednej ekipy, raz mamy posty z drugiej ekipy
    Skoro panuje taka walka o to, że ktoś sobie wejdzie to tak, dajcie 1sqm na wejście, kłódkę na klucz dla jednej lub drugiej ekipy (w zależności która bije), npc'ka z tajnym hasłem... Cokolwiek, bo się tego czytać nie chce xD
    Jestem na tak, żeby się skończyły o to spinki.

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Nie
    Tylko jak ja bije to wbija cała gildia i nie płacze

    Może niech wam zrobią osobny serwer ??
    To jest najlepsze rozwiązanie

    A z tego co widziałem to motyle macie darmowe

    - Wykorzystujecie błąd serwera
    wchodzie na arene pacc z mobami zabijacie Mutated Mummy i logacie i za 1h znów to samo aż komuś spadnie motylek
    Ostatnio edytowane przez EbooW : 15-10-2017 o 21:47

  8. #8
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    134
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Nie
    Bosy ahmedowe to nagroda za zrobienie 100misji u ahmeda każdy ma prawo na nie wbijać czy bije Je Pan Naruto Sasha czy Man każdy ma prawo wejść i może z nimi bić ( Jak zgodzi się któryś z nich) jak nie to nie bijemy i tyle tylko klikamy na ciało potwora i odbieramy lota co jest naszą nagrodą za zrobienie 100 misji
    Niech zostanie tak jak jest

    PS
    HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

  9. #9
    Zaawansowany Cery's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, nie ma nic za darmo. Niech administracja coś z tym zrobi. Gdyby był system drużyn jak w nowszych tibiach na pvp to by nie było problemu ale tutaj jest 7.6 wiec nie ma jak tego rozwiązać poza jakąś banicją.
    Verkyl 0 - ?

  10. #10
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magwere Zobacz post
    A to nie jest żaden błąd gry.
    Ależ oczywiście, że jest. Polecam się doinformować.

    - - -

    Wg mnie powinno być analogicznie, jak z arenami na Ancient - popieram.
    Ostatnio edytowane przez Apendor : 16-10-2017 o 12:56

  11. #11
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Nie.
    Dlaczego?
    Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.

    #smieszku Goate
    Dla twojej wiad. Jestem juz po misji z Hero

    #afroman
    Mowi to osoba , ktora go nie wykonala ;p

    #Sir Avengo
    A kto wam wbija? Jak narazie to wiekszosc u was w quild ma wykonanego Ahmeda.
    Ostatnio edytowane przez Sunarrem : 16-10-2017 o 13:45

  12. #12
    Gaduła Afroman's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Miasto
    Częstochowa/Lubliniec
    Posty
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Jestem na Nie.
    Dlaczego?
    Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.
    Ok, nie jesteśmy sami. Ale skoro wszyscy od nas z zrzucaja sie na owy item na bossa, to dlaczego inni maja wchodzic sobie na niego za free?? Albo zrzucaja sie porówno, albo niech nie wchodza wcale...Zobaczysz sam jak to jest, kiedy wykonasz Ahmeda
    Oczywiscie jestem na tak.

  13. #13
    Zaawansowany Tirell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Jestem na Nie.
    Dlaczego?
    Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.

    Po 1.

    NAGRODĄ JEST MOZLIWOSC WEJSCIA DO ZAMKU A NIE TO ZE BEDZIESZ SOBIE ZA DARMO BIL BOSSY XD

    Po 2.

    Oczywiscie ze powinno byc tak jak na arenach ank, ze mozna blokowac kratke i tyle.

    Zbieracz truskawek jak ma jakieś żale to tez może zdobyć motyla i zabic ahmeda, bo z tego co wiem nie ma zakazu zabijania ahmeda albo kinga.

  14. #14
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Afroman Zobacz post
    Ok, nie jesteśmy sami. Ale skoro wszyscy od nas z zrzucaja sie na owy item na bossa, to dlaczego inni maja wchodzic sobie na niego za free?? Albo zrzucaja sie porówno, albo niech nie wchodza wcale...Zobaczysz sam jak to jest, kiedy wykonasz Ahmeda
    Oczywiscie jestem na tak.
    Nie wykona bo nikt nie pomoże mu bić waterów XDDD


    #
    Propozycja jak najbardziej na tak. Dlaczego ktoś za frajer ma sobie odbierać loota skoro inni za to płacą i wcale nie muszą mieć profitu jeśli nic nie spadnie?
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  15. #15
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tak, chodzisz na bossy z ekipą którą sam wybierzesz, nikt postronny nie powinien być w stanie przeszkadzać/czerpać z tego profitu - jest to element dominando które tu jest kategoryzowane jako destruktywne zachowanie, osobnicy jak sasha powinni zostać zbanowani.

  16. #16
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak ponieważ jeśli dana "grupka" się zrzuca na wejście na bossa to tylko ona powinna mieć prawo go bić a nie jeśli takie poboczne wieprze wbijają za darmo żeby odbierać loota, na którego ktoś musiał "wyłożyć".

  17. #17
    Średnio zaawansowany First Adachi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli bicie moba grozi banem a odebranie lota nie to jest proste rozwiazanie LOT mozesz odebrac po zadaniu hita mobowi . POZDRAWIAM

    Nie jest problemem kupienie,nazbieranie burst arrow a w szczególności zdobycie LUKU
    Ostatnio edytowane przez First Adachi : 16-10-2017 o 17:37
    Adachi Druid ( 1-300 )
    First Adachi Druid / Konopianka ( 1-... [?] )
    Adachi Rook ( 1-... [?] )
    Shabus Rookslayer ( 1080-1680 )
    Slice Kimbo ( 3025-3125)
    Killerek ( 3200-3300 )

  18. #18
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    134
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Takie pytanko może jeszcze cała grę się pod was zmieni? za dużó kratek na wejście żle że jak !!nie bijesz to możesz lota odebrać też zle !! zaraz będzie post
    żle bo Sum żyje !! i co dalej będzie................ szkoda słuchać serio . niech pozostanie tak jak jest i tyle zawsze wam coś nie odpowiada !!
    BANAN NA TWARZY OD UCHA DO UCHA
    Już się więcej nię będe wypowiadał na ten temat
    /Scuv
    edytuj posty
    Ostatnio edytowane przez Kamilosek55 : 16-10-2017 o 17:43

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co w przypadku Saint Petera oraz Stiffa main? Na oba bossy potrzeba przedmiotu na wejscie - tak jak w przypadku Ahmedowskich aren.

    Ogolnie uwazam, ze skoro wymagane do bossa jest 100 misji ahmeda + dodatkowa oplata to kazdy powinien dobierac sobie ekipe.

    Troche za duze wymagania zeby sobie ktos wbijal na krzywy ryj.

    Zaglosowalem Tak, jestem uczciwy, ale kazdy wie, ze Nie, jestem zlodziejem.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 16-10-2017 o 17:40

  20. #20
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do tych boosow main jak i rook jest duzo zastrzezen... Głosowałem na TAK ale na main np to Sasha decyduje kto moze a kto nie moze wybic na boosa jak sie ktos mu nie spodoba to go po prostu zabija -_- wiec nie rozumiem dlaczego ZWYKŁY GRACZ moze o czyms takim decydowac ????? jak dla mnie powinny byc zrobione sgm tak aby stojac na nich mogly wbic osoby za 1 uzyciem dzwigni i oddaniem itema a nastepne osoby juz nie mogly wbic

Podobne wątki

  1. RL-Chat - Rook-Areny-Chat?
    By zii_twardziel in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-06-2015, 16:01
  2. Areny DAO!
    By Tsu in forum Questy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 02-12-2014, 18:07
  3. PZ z Areny? ;o
    By Demonizas in forum Bugi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 01-03-2011, 23:30
  4. Jak dojsc na Areny PvM rook
    By Khuramek in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 07-01-2008, 01:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •