ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Bugi

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-04-2018, 20:49   #1
Michuq
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Michuq ma wspaniałą przeszłość!!
Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!Michuq ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Witam, chciałbym zgłosić Buga. Mianowicie chodzi o to, że jak chcę zrobić kartę żeglarską i zacząć misje u Pirata Jacka to piszę do niego:
- hi
- misja lub quest lub mission, a ten nie odpowiada. Zależy mi na tej karcie xDD
#edit
Znaczy chodziło mi o kartę żeglarską, dzięki której mogę używać łodzi. Podobno jest taka, a ja chciałbym tych łodzi używać xDD

[Scuv] edytuj posty

Ok dzięki za pomoc

Ostatnio edytowane przez Inquso : 18-04-2018 o 21:14
Michuq jest offline  
Stary 17-04-2018, 09:29   #2
Sorc Kingow
Łowca postów

Mentioned: 6 Post(s)
Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !
Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !Sorc Kingow to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Pirat Jack, to chyba jest NPC BARMAN w Capital City przy bramie wschodniej. Tobie chyba chodziło o wyspę piratów?
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=130239
Oczywiście możesz u tego NPC Pirat Jack, również wykonać poboczne misje quest na Winged Helmet i na zwiększenie ilości zabić do RS.

#edit

Cytat:
Napisał Michuq Zobacz post
Znaczy chodziło mi o kartę żeglarską, dzięki której mogę używać łodzi. Podobno jest taka, a ja chciałbym tych łodzi używać xDD
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=130183
U tego Avara od wyspy QOTN korzysta się z biletów różnego rodzaju (1,7,30 dni).

[Scuv] edytuj posty
Scuv, to nie lepiej wyłączyć licznik postów? Zostawić tylko w tych działach licznik w których post może mieć coś wartościowego (opinia i krytyka serwera, propozycje, pomoc)
To nieźle!

Ostatnio edytowane przez Sorc Kingow : 18-04-2018 o 19:31
Sorc Kingow jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania