User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 44

Wątek: Wywiad z Rzulfem, adminem serwera CS.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Rzulfem, adminem serwera CS.

    Witajcie użytkownicy!

    Postanowiłem przeprowadzić wywiad z Rzulfem - administratorem serwera Counter-Strike APO.

    Wolly
    Rzulf

    Wolly: Jak masz na imię, skąd pochodzisz i ile masz lat?

    Rzulf: No więc, nazywam się Maciej, mam 18 lat i obecnie mieszkam w Zielonej Górze ( tak się uczę ), ale urodziłem się i zamieszkiwałem w przepięknym mieście - Słubice.

    Wolly: Czym się interesujesz, co robisz w wolnych chwilach?

    Rzulf: Interesuje się głównie sportem, którego nie uprawiam. Może jaśniej... Interesuje się tym, jaki wynik padł w danym meczu, czy też kto w jakim klubie będzie grał. Połowę swojego dzieciństwa (jak chyba większość) spędziłem kopiąc piłkę na osiedlu i taki sentyment do tego sportu został. W wolnych chwilach gadam na skype, wychodzę na miasto, bądź też siedzę ze znajomymi w domu słuchając muzyki. Ostatnio coś tknęło mnie, żeby wrócić na APO 7.6 i tak sobie pogrywam.


    Wolly: Więc co do sportu, to piłka nożna, a jakiej muzyki słuchasz, jaki gatunek filmu Ci najbardziej odpowiada?

    Rzulf: Muzyka w której się zakochałem to RAP. Wiele osób powiedziało mi, że jestem egoistyczny, że zamykam się tylko na tą kulturę, jaką jest HIP-HOP. Ale osobiście uważam, że gdyby każdy słuchał rapu z przekazem i utożsamił teksty z swoim życiem (przede wszystkim był prawdziwy) to było by o wiele lepiej. Co do filmów - nie oglądam. Znaczy słyszę o nowościach, ale nie chodzę do kina, a jeśli nawet ściągnę to nie chce mi się go oglądać. Może to głupie, ale lubię bajki, które powstawały kiedyś... "Król Lew", przypomina to dzieciństwo i te łzy w oczach jak ginął "Mufasa" (ahhh wspomnienia).

    Wolly: Widzę, że mamy podobne upodobania. Jakich raperów lubisz najbardziej z Polski i zagranicy?


    Rzulf: Więc tak, zagranicznego rapu nigdy nie słuchałem, choć zdaję sobie sprawę z tego, że 'od czarnuchów możemy się wiele nauczyć'. Słuchanie rapu zaczęło się od tego, że kuzyn puścił mi Adama Ostrowskiego z kasety kiedy u niego siedziałem, na początku nie pasował mi ten rodzaj muzyki... Parę dni potem natrafiłem na kawałek : Paktofonika - Chwile Ulotne, w którym się zakochałem. Słucham głównie : PIH, Paktofonika, O.S.T.R., Gural, oraz mniej, ale też: Fabuła, Małpa, Chada. Ostatnio mocno jaram się Shellerinim, oraz zacząłem kolekcjonować i kupować płyty.


    Wolly: A jak oceniasz Polską scenę Hip-Hopową?

    Rzulf: Dla mnie jest ona na bardzo wysokim poziomie i nie rozumiem jak ktoś mówi, że hip-hop umiera. Doskonałym przykładem na to jest PIH, który jest w mistrzowskiej formie, Gural, albo O.S.T.R., który zrobił prze kozacki patent z ukrytą płytą. Oczywiście są 'zespoły' które psują tą całą kulturę... Chodzi mi tutaj o pseudo raperów, pseudo składy takie jak Firma o której nie ma się co wypowiadać... Oraz o hejterów, którzy siedzą przed komputerem i krytykują tych co robią to co kochają, a przy okazji mają z tego ładne pieniądze.


    Wolly: Zamykając temat o muzyce, ostatnio można było usłyszeć promo z "Brutalna Leksyka" PIH'a, jak oceniasz ten projekt?

    Rzulf: Ohh! Powiem Ci tak, że czekam na PIH`a już od dawna, kiedy tylko zapowiedział swoją płytę, a zarazem całą trylogię. Uważam, że teraz niszczy, ale nie można zapomnieć kawałków z płyt np. z Chadą lub Pyskatym ( chodzi tutaj o 'O nas dla Was', oraz 'Skazani na Sukcezz' ), a także "Krew, Pot, Łzy", "Boisz się alarmów", widać ogromny postęp od czasów 2002 roku, po Kwiatach Złach i osobiście uważam, że takiej płyty jak "Dowód Rzeczowy nr.1" nie można nie kupić, bo będzie to grzech. Sama Brutalna Leksyka, kładzie mnie na kolana... 'Powraca przekaz, dzieciak pierdol syf.'

    Wolly: Z przyjemnych tematów przejdźmy na troszkę inny "tor". Jak dowiedziałeś się o serwerze?

    Rzulf: Pamiętam jak szukałem jakiegoś OTS`a, z 4 lata temu (?) i natrafiłem na otservlist.org i APO. Pamiętam, jak czekałem w kolejce po 600 osób... To już nie wróci, ale wtedy był klimat, który myślę, że wielu chciałoby, aby wrócił.

    Wolly: Jakie miałeś/masz postacie na APO?

    Rzulf: Miałem parę postaci, których nicków nie pamiętam, bo było to zbyt dawno. (500lvl max) Obecnie mam postać o nicku ; Rzulf, którą założyłem dwa lata temu w wakacje. Miała dość długą przerwę i właśnie dobijam nią 800 lvl.


    Wolly: Jaką profesją zawsze grałeś i dlaczego?

    Rzulf: To zależy, jeśli chodzi o APO, to obecnie palladyn, chociaż wolałbym by była to jakaś postać magiczna. Na serwerach, na których gramy z Massive głównie dla warów, to zawsze gram druidem. Dlaczego? Uważam, że innymi profesjami nie potrafię.

    Wolly: Od kiedy jesteś na forum i dlaczego założyłeś konto?

    Rzulf: Na forum jestem jeszcze za czasów starego forum, ale nigdy nie zakładałem konta. Na obecnym koncie jestem od 2008 roku, a powodem założenia tego konta była chyba chęć założenia własnego tematu w dziale screeny 7.6.

    Wolly: Kto Twoim zdaniem jest najlepszym moderatorem i użytkownikiem na forum?


    Rzulf: Uważam, że każdy z moderatorów stara się wypełniać swoją pracę najlepiej jak potrafi, nigdy nie miałem nieprzyjemności związanych z ich pracą, więc nie potrafię tego ocenić. A użytkownik? Oczywiście, że Deduś (za wszystko co dla mnie zrobił).


    Wolly: Czy uważasz, że techniczne forum jest dobre, czy przydały by się jakieś zmiany?


    Rzulf: Uważam, że bezsensowny jest system 'reputów', większość użytkowników, ma je po prostu za nic bo - 'Bawię się w zielone', dla mnie powinno być to jakieś wyróżnienie, za pomoc. Poza tym, nic.


    Wolly: Co sądzisz o serwerach Tibii na APO?


    Rzulf: Uważam, że są to najlepsze serwery w Polsce. Ale... no właśnie, trzeba usiąść i odpowiedzieć sobie na pytanie : "Co stało się, że tyle osób już tutaj nie gra?" I wydaje się, że odpowiedz jest jasna, ale tak naprawdę nie... Administracja stara się robić wszystko, żeby utrzymywać serwer na wysokim poziomie (i moim zdaniem to się udaje), ale wiadomo, wszystkim się nie dogodzi. Może tak, serwer 7.6, jest cały czas ulepszany, cały czas dopracowywany co bardzo cieszy, natomiast serwer 8.42 jest zaniedbywany... Nie podoba mi się to, serwer ten naprawdę mógłby być dobry, gdyby się nim zająć. Zrobić odpowiedni balans postaci, zrobić res postaci, zebrać nową ekipę, która by czuwała i oczyszczała serwer z boterów, oraz usunąć APO-ROX, które jest dla mnie w ogóle nieporozumieniem, które w pewnym stopniu zabrało graczy z 8.42. Osobiście wierze, że serwery te będą przyciągać tak samo jak kiedyś.

    Wolly: Jak oceniasz ostatnie zmiany (hotkeye, pacc runa) na 7.6?

    Rzulf: Może tak, po kolei.
    • Hotkeye:

    Uważam to za dobre posunięcie i tak 90% bociła, teraz przynajmniej można manasować się "legalnie" na hocie.

    • Pacc runa:

    Myślałem, że zastąpi to pacc za sms. To znaczy, będzie kosztować 10 zł, (tak jak sms), będzie dawała 21 dni pacc (tak jak sms), tylko zamiast kodu, dostawać będziemy runkę, co spowodowało by mniej oszustw na pacc.
    Więc myślę, że hoty na +, a runka na -/+ .


    Wolly: Gdybyś był administratorem, co zmieniłbyś na serwerach?

    Rzulf: Administratorem.. ohohoho, no dobra, gdybym był. Zrobiłbym reset postaci na 8.42 (przynajmniej na okres próbny) + balans i zobaczył czy przyciągnie to graczy, jeśli tak by się nie stało przywróciłbym dawne postacie, oraz powiększył loot na 7.6 (odrobinę). Resztę ekipa robi znakomicie, to znaczy przemyślane questy itp. itd. Więc tutaj nie ma co zmieniać.


    Wolly: Od kiedy grasz w Counter-Strike'a?


    Rzulf: Około siedem lat, nie pamiętam dokładnie.

    Wolly: Zostałeś adminem CS'a, co spowodowało, że zgłosiłeś swoją kandydaturę?

    Rzulf: Więc tak, wtedy jakoś nie grałem na 7.6, ale forum śledziłem i zobaczyłem, że powstał serwer CS`a. Pograłem na początku, jak nic nie było jeszcze poustawiane. A, że w pewnym sensie CS to moje hobby (lubię grać, sprawia mi to radość),to postanowiłem spróbować swoich sił. Zostałem wybrany, pozostało mi się starać i podziękować jeszcze raz za szanse.

    Wolly: Czy praca jest ciężka, musiałeś się czegoś uczyć?

    Rzulf: Człowiek uczy się każdego dnia, co prawda nie musiałem dużo, ale zawsze coś. Tak praca jest ciężka, a najgorsze jest to, że niedoceniana. Jesteśmy też ludźmi, a nie robotami. Ludzie zgłaszają nam, że ktoś gra na "czitach', ale po przyglądnięciu się mu, jestem pewny że nic nie ma, wtedy zaczynają się obelgi w moją stronę jaki to ja nie jestem, że nic nie robię. Staram się to ignorować, ale czasem nerwy puszczają. Uważam, że robię tyle ile mogę.

    Wolly: Taka już praca, "każdemu nie dogodzisz". Co sądzisz o graczach?

    Rzulf: Uważam, że większość jest w porządku. Jedynie to, żeby jeśli widzą kogoś na 'czitach" nie pisali (cytuje) "wypierdalaj czicie", tylko zgłosili to do nas, na admin czacie (say_team@) i wystarczy raz napisać, a nasza reakcja na pewno będzie. I trochę wyrozumiałości co do naszej pracy.

    Wolly: Teraz może takie zadanie, masz do dyspozycji pięć słów, jak zareklamował byś serwer APO?

    Rzulf: Uważam, że dobry serwer sam się reklamuje, ale jeśli muszę.
    'Szkoła, dom, spanie ? WOLĘ APO"


    CIĄG DALSZY W DRUGIM POŚCIE!
    Ostatnio edytowane przez Wolly : 22-03-2010 o 17:40

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wolly: Sądzisz, że APO kiedyś "upadnie"?

    Rzulf: Nic nie jest wieczne. Myślę, że długo jeszcze postoi.

    Wolly: Co najbardziej denerwuje Cię na serwerze 7.6 i CS?

    Rzulf: Na serwerze 7.6 jakoś mnie nie denerwuje nic, tam wszystko traktuję z 'dystansem' i gram 4fun
    A na CS'ie denerwuje mnie to, że mimo wszystko tyle osób gra na wh (nie bójcie się, wyłapiemy Was wszystkich!).


    Wolly: Jak oceniasz pracę poszczególnych GM'ów: Santano, Mortiis, Tygrys, Dexoti, Scoop?

    Rzulf: Santano - robi ogromny kawał roboty, te wszystkie questy (domyślam się, że to o opracowuje 'scenariusz'). Widać, że po jego dołączeniu wszystko idzie ku dobremu.

    Mortiis - podziwiam, za wytrwałość. Ja nie raz mam dość, jak ktoś "truje dupe" na cs`ie, a wyobrażam sobie ile on dziennie dostaje mailów, z jakimiś bezsensownymi prośbami.

    Tygrys - Robi świetne mapki i ma do nich głowę. Poza tym, zdarzyło się parę razy pogadać i brak problemów.

    O Dexoti`m i Scoop`ie się nie wypowiadam, gdyż nie znam ich roli na serwie.

    Podsumowując: Razem tworzą coś zajebistego. I myślę, że bez Santano, czy bez Tygrysa, czy bez Dexotiego, czy Scoopa, to wszystko nie szło by do przodu tak jak idzie. Więc wielki "big up" dla nich wszystkich.


    Wolly: Myślisz, że potrzebny jest ktoś nowy?

    Rzulf: Myślę, że jakaś świeża 'krew' na pewno by się przydała. Ktoś kto siedział by na serwie i pilnował porządku. Ale to już nie ja jestem od ustalania kogo przyjąć i nie chcę w to ingerować.


    Wolly: Na tym zakończmy nasz wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić, coś powiedzieć graczom/użytkownikom?


    Rzulf: Więc zacznijmy od pozdrowień:
    • Deduś - za wszystko : *
    • Adrian - za wszystko : *
    • Maatini, Zoltan, Mejger, Fifuś, Drah`a, Margoth, Damiana.
    • Wszystkich którzy okazali się w porządku wobec mnie, a myślę, że ja starałem się być również w porządku wobec nich.
    • Administrację serwera oraz wszystkich czytających wywiad.
    • No i oczywiście Ciebie, że poświęciłeś chwilę, aby przeprowadzić ze mną wywiad


    Słowo dla użytkowników:

    Pamiętajcie, że wszystko robimy dla Was. I też jesteśmy tylko ludźmi.

  3. #3
    VIP Precision's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    890
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawy wywiad. Można się wiele dowiedzieć

    Wywiady Ci wychodzą 10/10. Myśle że możesz robić następne :P

    !Wymiany!

    Precisionek 1-[620]

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    South Park
    Posty
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i bardzo fajny wywiad podoba mi się

  5. #5
    VIP Zoltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Jasło
    Posty
    204
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad bardzo przyjemny i jak zawsze perfetto. Dziekuje za pozdrowienia, do zobaczenia na serverze.
    Życzenia od Zoltana to tak, jak błogosławieństwo od Jezusa. -By^Crayon

  6. #6
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ładny wywiad z fajną osobą.Dużo się dowiedziałem o Rzulfie.Gdzieś tak dam 10/10,zrób jeszcze z Maatinim.

  7. #7
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawy, długi wywiad, co do wczoraj Rzulf, to nie wiedziałem, że siedziałeś na spectacorze(?) tyle, wydawał mi się bot XD. Osoba też dużo wie na temat muzyki, dodam, że też czekam na płytę PiH'a Mogłeś dodać też, że postać Rzulf miała delete! XDDD pozdro ;d

  8. #8
    Zaawansowany Ridz_Forester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry wywiad, fajnie się czyta.
    Ni i propsy za gust muzyczny

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    ██████████
    Posty
    330
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zwykle zajebisty wywiad, duzo sie dowiedzialem, bardzo dobrze _/
    10/10
    Ostatnio edytowane przez ~Mari : 19-07-2010 o 10:51

  10. #10
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad dobry, żul i tka bocisz na cs Widzimy się na pierwszym lepszym weście.

  11. #11
    Expert `Artas's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Kożuchów
    Posty
    456
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Znakomity wywiad. Dużo rzeczy się dowiedziałem, wielki +!
    10/10

    [01-01, 00:40] Helloween Ja na bani jestem... [01-01, 00:45] Helloween poluwke bolsa ojebalem. i grama skopcilem. sam / [10-06, 16:01] Goatee yyy, kto to Zygmunt I stary?
    ;/

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sub Zero 2 Zobacz post
    Ładny wywiad z fajną osobą.Dużo się dowiedziałem o Rzulfie.Gdzieś tak dam 10/10,zrób jeszcze z Maatinim.
    wywiad z maatinim już jest.

    ^topic
    Przeczytałem tylko o muzyce, reszty nie czytałem do końca, bo była po prostu nudna.

  13. #13
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wolly, bardzo fajny wywiad - estetyka, ortografia. 10/10 ;D rób więcej.

  14. #14
    Łowca postów ^Deduś.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj Maćku, Maćku =*
    Niczego nowego się nie dowiedziałem, bo dla mnie takie informacje o Tobie to żadna nowość! jesteś ogra janek i Cię loff; *

  15. #15
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o Rzulfie 10/10
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  16. #16
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zwykle miło czytać Twoje wywiady;d Wszystko na swoim miejscu
    Widać od strzału że Rzulfik to ciekawa osoba 10/10
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    756
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikiel Król Sedesów, ej! Zobacz post
    wywiad z maatinim już jest.

    ^topic
    Przeczytałem tylko o muzyce, reszty nie czytałem do końca, bo była po prostu nudna.
    Ja tylko o muzyce i końcowy apel,ot co.

    Nudy ON

  18. #18
    VIP Rzulf's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Słubice / Zielona Góra
    Posty
    510
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziękuję za wywiad i za miłe komentarze
    Ja nie mogę żyć tak, mówić że jest git, gdy jest pizda.



  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad z ciekawą osobą ; P
    10/10.

  20. #20
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo interesująca osoba i wywiad także niczego sobie. Literówki czy błędu nie wyłapałem także plus za wykonanie. Powodzenia Rzulf

Podobne wątki

  1. [7.6] Prezentacja serwera
    By Cinasek in forum Inne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2010, 10:45
  2. Regulamin Serwera.
    By master kallhi in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2010, 23:44
  3. Crash serwera.
    By NejsieQ in forum Bugi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 29-09-2009, 18:31
  4. Wywiad z Rzulfem By Fifeks ;)
    By Fifeks in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 08-08-2008, 18:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •