User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Sprawiedliwo?? na APO? jedno wielkie nieporozumienie.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    K-ce
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Sprawiedliwość na APO? jedno wielkie nieporozumienie.

    Pisze ten temat bo już mnie kurw*** jasna strzeliła.
    W marcu niejaki Władca Roocka ukradł mi itemki z domku.
    W trakcie rozmowy z nim wyszło na jaw, że sharuje konto z bratem gdyż napisał,
    że
    zajebie brata za to ze ukradl te itemy
    czyli przyznał się do winy po czym przeklinał na mnie i zajął wszystkie respy na bk twierdząc, że tak można co też jest udowodnione na ssach.
    Od marca wysłałem około 50 raportów do gmów, 2 maila do Mortiisa oraz rozmawiałem z tygrysem na pw z której to rozmowy zamieszcze zaraz ssy.
    A i jeszcze zrobiłem sondę na forum z pytaniem Czy chcesz aby władcy roocka usunęli konto, wynik był 108 na tak i 10 na nie czy jakoś tak, przez Tygrysa zostało to nazwane sfałszowaniem sondy nie wiem jakim cudem jak sonda była jawna i ktoś w ogóle tą sondę usunął.
    Poniżej dowody na wine władcy rooka
    http://i38.tinypic.com/29ljjtj.jpg
    http://i38.tinypic.com/k2h1df.jpg
    http://i36.tinypic.com/vbcd0.jpg
    http://i35.tinypic.com/fxgwti.jpg
    http://i33.tinypic.com/2nq8f9l.jpg


    A tutaj ssy z rozmowy z tygrysem z której wynika, że Mortiis nie ma dla mnie czasu, że nic nie zrobi choć jest gmem, ogólnie, że mam spierdalać.
    A co do administratora apo to dla mnie nie ma czasu ale na rozmowy na raporcie z kolegami z "dużym levelem" ma czas...







    CZEKAM NA WYPOWIEDŹ KTÓREGOŚ Z GMÓW I ZACHĘCAM DO WYPOWIEDZI MODERATORÓW I UŻYTKOWNIKÓW FORUM.
    Ostatnio edytowane przez Dann : 21-08-2008 o 18:04

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No ale Tygrys napisał Ci jasno. Mortiis odpisuje jedynie gdy jest to ważne.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    176
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może Cie nie lubi ? Jak dla mnie nigdy nie miałem takiego problemu. Pisałem - miałem odpowiedź.

    W marcu
    To Ci się przypomniało .. : o

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    K-ce
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post ;)

    @upNigdy nie rozmawiałem z Mortiisem bo nigdy mi nie odpisał...I jak mnie ma lubieć jak z nim nigdy nie rozmawiałem a i tak w ogóle to on rozmawia tylko z ludźmi którzy mają level.
    Ale wiem, że jak ty z nim rozmawiałeś to ja pisałem do niego raporta i na niego nawet nie odpowiedział.
    Raportowałem to już od marca ale teraz to pisze bo sie wkur*** po rozmowie z Tigerem.

    @cielak
    Ważne sprawy ? tzn, że mortiis niegdy nie odpisuje bo każda wiadomość to dla niego mało ważna sprawa jedynie jak chodzi o pacca bo0 wtedy dostaje za to kase.

  5. #5
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież wszyscy wiedzą, że władca to oszust... kogo by nie zapytać odpowie, że słyszał o tych wszystkich wybrykach władcy, a dlaczego ekipa APO na to reaguje to nie wiem. Powinien dostać delete i tyle... Wiem, że kiedyś oszukiwał na dużą skale... Teraz nie wiem, jak jest trochę przycichło, ale dobrze, że założyłeś ten temat. Niedawno Atticus i Kalwi on Rook okradli domek Przystojnemu i Nolii, i co nic im nie zrobią? To jest jakieś chore, że ludzie sobie tak kradną, i nic, żadnych konsekwencji... Pozdrawiam!

    @down
    Zmieniłbyś zdanie jakby Ciebie też ojeba*... 'Później' a nie 'puźniej'
    Ostatnio edytowane przez Bondi : 21-08-2008 o 18:32

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Bielawa
    Posty
    180
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bondi Zobacz post
    Przecież wszyscy wiedzą, że władca to oszust... kogo by nie zapytać odpowie, że słyszał o tych wszystkich wybrykach władcy, a dlaczego ekipa APO na to reaguje to nie wiem. Powinien dostać delete i tyle... Wiem, że kiedyś oszukiwał na dużą skale... Teraz nie wiem, jak jest trochę przycichło, ale dobrze, że założyłeś ten temat. Niedawno Atticus i Kalwi on Rook okradli domek Przystojnemu i Nolii, i co nic im nie zrobią? To jest jakieś chore, że ludzie sobie tak kradną, i nic, żadnych konsekwencji... Pozdrawiam!
    H@H@H@HH, Doejbałeś! Jak jemu usuna postac to tobie też niech usuną, moze co?

    Ze ich oj*bal to znaczy o ich własnej głupocie. Że dali zrobic sie w konia i plakali puzniej ze ich okradziono. Smutne, ale prawdziwe!

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Proste. Trujesz dupę, a obsługa ma cię w głębokim poważaniu. (nie czytaj Tygrysa.) Mortiis tylko zależy na pacc

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    K-ce
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Tr4X Zobacz post
    H@H@H@HH, Doejbałeś! Jak jemu usuna postac to tobie też niech usuną, moze co?

    Ze ich oj*bal to znaczy o ich własnej głupocie. Że dali zrobic sie w konia i plakali puzniej ze ich okradziono. Smutne, ale prawdziwe!
    Drogi kolego mi nie zależy na itemach ale na tym aby dostał bana za sharing przeklinanie oraz kradzież respa.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pewnie dal w lape chlopak, i teraz ma Pro By Mortiis And Tygrys ;D.

  10. #10
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem Ci tyle.. Pierdol APO i całą tą śmieszną ekipę, biorą w łapę lepiej jak politycy.

    Mortiis teraz tylko zbiera kasę za pacc z konta i zapierdala na koncerty długo włosów w glanach z Sieką. =/

    Pierdol APO i chodź lepiej na rl tam przynajmniej nie ma korupcji jak tutaj ;s
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Gdzieś w Polsce
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Dokładnie!
    @topic
    Przecież jezeli w e-mailu bedzie temat "PACC"
    To odrazu to odbierze ;p
    Mu tylko zalezy na h lvlach i kasie z pacca.
    Ale przeciez jezeli olewa graczy to pacca tez nie bedzie, proste .
    Ehh...APO spada.
    Jeszcze na dodatek dal GMa Siece(chyba jego dziewczynie) i ona daje bany za free. ;/
    Jednym słowem ŻAL!!


    Biedny pokarm, co nie tuczy, biedna książka, co nie uczy.

  12. #12
    Zaawansowany Memphisss's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no fakt mortis totalnie olewa apo i zalezy mu tylko na forsie
    mi to nawet na maila dotyczacego pacca nie odpisal bo za ciezko...
    gm sieka..... czy tak jej tam..-totalne dno gm'a dostalem bana za free mozna powiedziec ale co bede plakal..moze jej ulzylo ale h jej w oko
    ten koles co Ciebie okradl poszedl w zapomnienie
    osobiscie wspolczuje...
    ek Collorado 0 - 520 (sprzedany i delete)
    rp Memphis 0 - 700 hack ;< (sprzedany)
    ek Grzesio 0 - 683 (sprzedany)
    rp Hesperide 1550 - ?

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    K-ce
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Citko7 Zobacz post
    Powiem Ci tyle.. Pierdol APO i całą tą śmieszną ekipę, biorą w łapę lepiej jak politycy.

    Mortiis teraz tylko zbiera kasę za pacc z konta i zapierdala na koncerty długo włosów w glanach z Sieką. =/

    Pierdol APO i chodź lepiej na rl tam przynajmniej nie ma korupcji jak tutaj ;s
    Tak też zrobiłem.
    Harmonia rox i kox.
    Ty chyba też grasz na harmonii podaj nick na pw.
    Temat założyłem bo chcę wiedzieć co powie na to Apo team

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Człowieku, tutaj jest Polska! tutaj masz kase to masz wszystko, niejaki Wladca Roocka~ ma napewno jakies uklady z Mortiisem, jak i Neko~. Wiec nie trudź sie na marne i nie pisz do wielkich, prze wielkich adminów serwera bo i tak nic nie zrobia. Neko knight placi i ma co chce, Wladca placi i tez ma wszystko.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •