User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Lagi, kicki etc.

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Angry Lagi, kicki etc.

    Pragnę zadać szczere pytanie do ekipy i uzyskać SZCZERĄ odpowiedź. Kiedy ***** MAĆ naprawicie serwer aby w końcu dało się normalnie pograć? Nie ma dnia bez lagów, nagłych kicków i pojawiania się raz po raz w temple - aby się wylogować, bo po co grać z takimi lagami. Jeśli nie potraficie tego naprawić/opanować po prostu bez lecenia sobie w chuja napiszcie - NIE POTRAFIMY TEGO OGARNĄĆ, TA SYTUACJA NIE ULEGNIE ZMIANIE. Po prostu, krótka piłka, okażcie odrobinę profesjonalizmu i udzielcie odpowiedzi "prostemu ludowi"
    P.S. oczywiście zaraz zaczną się sypać posty "nie podoba się to kurviu nie graj" albo "bul dupy bo nie może expić!!1!11", ano właśnie żaden ból dupy, po prostu chcę się dowiedzieć (jak i również większość osób, które jeszcze grają na tym serwerze) czy mam spodziewać się lepszego czy po prostu nie łudzić się, że ktoś się tym zajmie.

  2. #2
    Zaawansowany Mopsu_Lechista's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Miasto
    GDAŃSK
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapewne to wina serverowni więc musisz do nich pisać, jakiś czas temu gdy były bardzo duże problemy z serverem to napisałem do nich i mnie olali wiec jedyne co trzeba to czekać aż to naprawią...
    Hardcorowy Mopsu- 0-.......

    JAK RYCERZE ZAKŁADALI ZBROJE I BRALI MIECZE TAK MY BIERZEMY BARWY I CHODZIMY NA MECZE


  3. #3
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie jest to nasza wina, jak i również nie jest to wina serwerowni (serwerownia banuje potencjalne IP DDoSów jednakże ataki mają coraz to inne rzesze adresów IP co utrudnia sprawę - nie chcemy aby zbanowali IP zwykłych graczy)

    Dlatego też nie jesteśmy w stanie Ci odpowiedzieć kiedy komuś się znudzi bądź organy ścigania wtargną do domu takiej osoby
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. lagi kicki
    By Frugo in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 10-08-2011, 16:11
  2. Lagi I Kicki
    By yakapushi in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 14-01-2009, 20:37

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •