User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy to dobry pomysł?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 53.33%
  • Nie

    7 46.67%
Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Expowiska

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Expowiska

    Jak pewnie wiecie gra na apo polega na expieniu od jakiegos 1,5k lvla na respach eventowych do konca gry
    proponuje aby odswiezyc stare respy tak zeby umiescic tam moby z wysp eventowych a ich ilosc i respawn ustawic jakos podobnie zeby nie bylo placzu ze nagle sie expi 2 razy wolniej
    Czemu?
    bo to wyspy EVENTOWE, kiedys otwierane byly w czasie eventu a teraz sa otwarte caly czas
    na apo mamy fajne, unikatowe pvp
    no ale jest problem, malo osob online i nie ma sie z kim bic to chociaz mozna by bylo sobie fajnie gdzies poexpic bo nie ukrywajmy, expienie przez cale gre na jednej mapie zanudza i to strasznie
    mapa apo jest ogromna i jest pelna respow na ktore nikt nie chodzi czy mortiss lub inny czlonek ekipy moglby podmienic te bezuzyteczne moby na moby eventowe? wykorzystajcie mapy ktore macie i zaoszczedzicie czas a zrobicie fajnego upka
    na pewno by sie przyjemniej gralo, zawsze to jakies urozmaicenie a nie wejscie w teleport w temple i bicie mobkow
    normalnie jak na jakims EVO otsie xD staroczoty tibijskie pamientajo
    @edit
    Moj serdeczny przyjaciel banbuso ktorego pozdrawiam pisal mi ze podczas mojej nieobecnosci usunieto taski z niewiadomej przyczyny, przeciez to zachecalo ludzi do expa, zawsze cos tam wpadlo za taska
    mowi tez ze drop goldow jest slaby i wypadaloby go zwiekszyc
    ale ja nie wiem bo jeszcze ich nie dropilem

    JESLI KTOS JEST NA NIE TO NIECH NAPISZE CZEMU I O CO CHODZI, CZY O MOTYLE CZY O POPRAWE RESPOW
    Ostatnio edytowane przez Drexu : 20-07-2018 o 14:40

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Miasto
    City
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie ze względu że po pierwsze powiększyli płatne bally ank, po drugie omniby, convertery itp zostały powiększone to jest gdzie expić, a po trzecie jest mało teraz osób z takim lvl żeby siedziały na "Tiny" bo wolą iść na płatne Bally ank i tak szybko wbijać lvl.

    Jak byś popytał graczy to już sporo respów już poprawili, tak że ten NIE


    @edit
    Cytat Napisał Drexu Zobacz post
    No dobra ale jesli zostawimy dostep do expow eventowych to wtedy bylbys na tak? przeciez nic ci to nie zaszkodzi, wiecej expowisk=mniej ludzi na spotach
    ale w sumie sa dwa 5k lvle tylko wiec nie masz tak zle

    Typie, ale zrozum że mało osób gra to musisz walczyć o resp, bo tak by było zbyt łatwo pomyśl troszkę.



    Ostatnio edytowane przez Komornik : 20-07-2018 o 06:03

  3. #3
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Komornik Zobacz post


    Typie, ale zrozum że mało osób gra to musisz walczyć o resp, bo tak by było zbyt łatwo pomyśl troszkę.



    Ty wiesz co w ogóle piszesz? Jak mało osób gra to raczej nie ma z kim walczyć o resp, co ty do kur** pierdoli**? Jesteś śmieszny, z każdym postem jeszcze bardziej się ośmieszasz. Walka o resp gdzie zgon kosztuję 100cc? XD

    Pomysł spoko, jest masa starych expowisk gdzie by tylko wystarczyło zwiększyć troszkę expa lub dodać coś do loota bez konieczności ingerencji w map edytorze. Jestem na tak.

    A Komornika to proszę usunąć z tego forum

  4. #4
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat wałkowany kilka, jak nie kilkanaście razy. Wystarczy poszukać na forum, a nie zakładać kolejne takie same tematy.

    Jestem na nie, w ogóle ktoś jeszcze gra? XD

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od 1k lvla do ok 1800 expią na bally na płatnych respach więc już wprowadzasz w błąd;]

    Wbiłeś tu przynajmniej jakiś lvl czy tak o sobie piszesz głupoty? Dawniej expiło się na ots quenach, umach, fluberach i fw... nie zdajesz sobie sprawy z tego jak teraz szybko można wbić 1500 lvl chłopcze.

    co prawda mogli by coś zrobić z starymi respami na które nikt nie chodzi a nie dodawać inne miejsca z nowymi potworami. ale kto wie może tak się stanie jak skończą uptade... czas pokaze

  6. #6
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no tak jak napisał @Hokage każdy rzuca się na te bally ank... jest jeden resp na który leci każdy od 1k do przynajmniej 1,8k.... można by było nad tym pomyśleć, noi jak ktoś wspomniał to taski bo np często gęsto MS'y i Ed'y nie mają na czym tego robić??
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na tak bo to jedna z niewielu sensownuch propozycji poki co, ale sceptyczne nastawienie graczy do wszystkiego zostalo wiec nie bedziemy miec nic i tylko bedziemy plakac zeby zrobili update ale sami pomyslow to nie damy xD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat wałkowany już kilkukrotnie. Nowe respawny na dalszych terenach powinny wejść już dawno w życie.
    Squid zrobił respawn z Dwarfami i widać było od razu zainteresowanie ludzi danym terenem, mimo iż jest daleko od miasta - brać z niego przykład.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    o wlasnie, brakowalo mi przykladu chociazby te dwarfy
    prawde powiedzial i go zbanowali xD
    moze ktos z ekipy sie wypowie co o ty mysli

Podobne wątki

  1. Expowiska Urge
    By Rileyek in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 10-07-2009, 00:57
  2. Expowiska Na rookgaadzie
    By Gutek in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni Post / Autor: 08-04-2008, 03:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •