User Tag List

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 151

Wątek: Ankieta dotycz?ca serwera 7.6.

  1. #41
    Średnio zaawansowany molton1's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Dobry, stabilny serwer. Mimo starej wersji tibi pojawiają się nowi gracze.
    Ogólnie miło i przyjemnie.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    FOLLOW, nowe respy, nowe tereny, moby. Dodajcie coś co wyróżniłoby Was spośród innych tak licznych OTS.
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    BOTY, DZIECi i IDIOCI. Podczas rejestracji acc powinno przejść się krótki test na ortografię lub inteligencję bo jak widzę tekst typu " IĆ ZTĄD" to mnie ściska. A w związku z botami to na pewno jakiś lepszy dozór chodzi tu o członków ekipy.
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?

    Santano - Tylko on zasługuje na to żeby wymienić go w gronie kompetentnych osób...


    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Boty, dzieciaki. ALLEGRO

  2. #42
    Łowca postów Baby Face's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    K-ca
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Najlepszy ots w Polsce

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Hmm... nowe respy, questy na rook

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Boty <--- dluzsze bany

    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Mortiis - tworca otsa, chce jak najlepiej
    Santano - najaktywniejszy moim zdaniem, poswieca duzo czasu na ots
    Tygrys - mapper
    Adios - cos tam robi
    Gellert - ostatnio nie widze jego pracy na ots
    Dexoti - nic chyba nie robi

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Boty, zabijanie czasu

  3. #43
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Poznań
    Posty
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Co tu by napisac ;x
    Mysle, ze jest to dobry server.



    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?

    Tibia nie nadrabia braków fabuła tylko grywalnością.
    Tibia to gra w której postawiono na kontakt gracza z graczem,
    oczywiście walka z potworami też wchodzi w grę jednak zdecydowanie
    więcej przyjemności płynie z wspólnej zabawy z przyjaciółmi wiec
    mysle, ze przydaloby sie wiecej grupowych questow (Takich ktore wykonuje sie kilka godzin),
    aren i systemow wojen czy cos w tym stylu..

    Mozna dodać kilka respow, nie tylko dla gracza z wysokimi poziomami powiewaz h lvle maja na czym expic.
    Fajnie byloby dodac inne swiaty bez pvp, pvp enfo i rpg.
    Inne outfity bo te juz sie nudza,
    Poprawic pvp Ms/Ed.
    -Piszecie, ze druid jest do siohania wiec nie powienien byc dobrylecz apo to juz nie global tibia.
    Sa nowe, mocniejsze czary.
    Problemem jest ilosc zadawanych obrazen przez paladyna.
    MS/ED pada na strzala, bolta i dobitke wiec co to za pvp.



    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?

    Głownum problemem sa ludzie...
    Zastanawiałem się co wy gracze najbardziej chcielibyście nowego i doszedlem do wniosku, ze nic.
    Wszystko co robia admini krytykujecie niezaleznie od pomyslu, wielkosci zmian.
    Wy byscie chcieli przez płoty w tibii skakac ;x
    Tego problemu nie da sie rozwiazac bo zawsze sie znajdzie ktos komu bedzie zle.





    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?

    Wedlóg mnie każdy z nich wykonuje swoja prace bardzo dobrze, chociaż kilka razy jeden z gmow postapil wbrew regulaminom i dał bana na
    podstawie screena, ktorego ktos przerobił. Byl/a to Dexoti.
    Robcie dalej swoje a bedzie dobrze.


    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?

    -Proszenie o free przedmioty przed depo ;x
    -Boty, najczesciej cave. Dzien w dzien widze kilka ludzi bocacych na cave.
    -Allegro, lecz to jest nawet dobre powiewaz gdyby nikt nie sprzedawal postaci
    na allegro to server nie bylby taki popularny.
    A tak ogolnie to jest miła atmosfera ;x

  4. #44
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Kiedyś był to najlepszy serwer w Polsce. Dalej jest na pierwszym miejscu OTSów w Polsce, ale dla mnie to miejsce jest śmieszne. Jestem ciekaw na jakiej podstawie dostaje się punkty na OTS.pl Według mnie jest kilka lepszych serwerów na polskiej scenie. Kilka lat temu ważny był gracz i jego przyjemność z gry, a teraz liczy się tylko pieniądz. Obecnie ogromny syf. Gdyby ktoś ze znajomych poprosił mnie o polecenie OTS'a na pewno nie byłby to APO. Wręcz przeciwnie - odradziłbym mu grę tutaj.

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    1. Nowi GM'owie, aby w nocy mogli banować caveboty .etc
    2. Osoby nadzorujące wymiany Rook-Main
    3. NPC skupujący rare items, albo dodać do NPC Sonia możliwość sprzedaży rarów.
    4. Częste eventy, konkursy.

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Głównym problemem są osoby używające nielegalnego oprogramowania. Wyeliminować ten problem można po wprowadzenie delete postaci, a nawet konta.

    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Santano - Bardzo dobry GM. Nie miałem okazji z nim rozmawiać, ale widać, że robi wiele dla serwera.
    Dexoti - Kiedyś był aktywniejszy, ale myślę, że nadal ciężko pracuje.
    Tygrys - Tworzy ciekawe mapy. Nie potrafi dotrzymać terminów, które sam ustala.
    Mortiis - Kiedyś najlepsza osoba z Ekipy (po Scorpionie). Pomógł mi w pewnej sytuacji, którą pamiętam do dziś i za, którą mu dziękuję, ale tak jak zmieniało się APO tak samo zmieniał się jej właściciel. Nie poświęca już tyle czasu graczom co kiedyś. Na pewno się stara, ale jego praca nie jest tak widoczna jak innych, ponieważ ma ważniejsze sprawy niż banowanie. Boi się podjąć odpowiedzialnych kroków walce z boterami. Priorytetem jest kasa, a nie gracz tak jak to było kiedyś.
    Adios - Czasami siedzi nocą i jest to jedyny GM, który łapię tych, którzy nocą czują się bezkarni. Teraz mniej aktywny.
    Gellert - Jakoś ciężko mi wypowiedzieć się na temat kogoś kogo nie znam.

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?

    APO kojarzy mi się z boterami, kradzieżami, noobami, nieudolną Ekipą, która nie potrafi sobie poradzić z bandą dzieciaków.

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Dopracowany serwer
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Wiecej respow
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Napinacze !
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    [Niżej wymienię nicki osób, które należą do ekipy. Przedstawię je w kolejności alfabetycznej, jednak prosiłbym, abyście Wy ułożyli nazwy w kolejności od osoby według was najbardziej kompetentnej.]
    Mortiis - gdyby nie on ten serwer by juz dawno spał :C
    Santano - ostatnio czesto online, duzo pracy wykonuje
    Tygrys - przydało by sie troche wiecej update mapek
    Gellert - zadko widuje
    Adios - zadko widuje
    Dexoti - zadko widuje


    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Moje zycie

  6. #46
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    276
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Odp: Kiedyś był to bardzo dobry OTS teraz to już zależy od graczy jaki zrobi się server.Narazie Syf.


    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Odp: Dodać nowe respy Bally (jakies duuże respy dla h leveli) no i przywrócić follow i zrobić cos z cave botami.


    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Odp: Największy problem to to że Mortiis robi teraz tylko wszystko by była kasa a nie porządny server
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Odp:
    Mortiis - Hm..Lepiej nie napisze... Dam edita jak odpisze na e-maila.
    Tygrys - Ostatnio mało widoczny ale źle nie jest
    Santano - Definitywnie zrobił wiecej niż reszta Gm'ow razem wzięci.
    Dexoti - Ostatnio dał kilka banów...
    Adios - nic nie robi.
    Gellert - Nic nie robi.


    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Odp: Hmm. z 10-latkami.(Oczywiście jest dużo normalnych i miłych osób.)



    Pozdro.

  7. #47
    Gaduła Shadow Sorcer's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Częstochowa =)
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Ogólnie rzecz biorąc ogarniacie wszystko, jak dla mnie wszystko ok oprócz konsekwencji wobec używania botów oraz delete za cave.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Może coś dla niższych poziomów jakieś eventy, respowiska, questy. Troche powiększyć respy takie jak: queeny, flubbery, umy i będzie ok. Może jeszcze jakieś questy na jakąś tarczę bądź nowe buty.
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Jak zawsze boty oraz chamstwo i bezczelne zachowanie niektórych graczy, poprostu karać za słownictwo oraz za "wbijanie się" na respowiska.
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?

    Adios - kiedyś napisałem raport w grze i odpisał mi na niego co mi się nie podobało 3/10
    Dexoti - bardzo dobry GM, który nie jest w cienie bity 9/10
    Gellert - kto to?
    Mortiis - stara się by zawsze było coś nowego na Armii 9/10
    Santano - myślę, że najlepszy GM dużo mi pomógł, zawsze słuchał co mam do powiedzenia bądź pomagał rozwiązywać moje problemy 20/10
    Tygrys - jakby nie on nie było by wielu miast/respowisk/ciekawego otoczenia. Zawsze patrzył na wszystko łaskawym okiem 10/10

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Ten niesamowity klimat, gdzie nie znajdzie się nigdzie
    Ostatnio edytowane przez Shadow Sorcer : 09-11-2009 o 18:09

  8. #48
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
     
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No nareszcie :sss


    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    To najlepszy serwer OTS,profesjonalnie prowadzony od 4 lat.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Częste Update i Log'i(co dodaliście,co dodamy).
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Wprowadzić DELETE na 4 przyłapaniu.
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    [Niżej wymienię nicki osób, które należą do ekipy. Przedstawię je w kolejności alfabetycznej, jednak prosiłbym, abyście Wy ułożyli nazwy w kolejności od osoby według was najbardziej kompetentnej.]
    Adios - Wyrzucić go z ekipy,nie widzę go od pół roku.
    Dexoti - Bardzo rzadko coś robi
    Gellert - Nie widać,nie słychać
    Mortiis -Szczerze to zaniedbał serwer.
    Santano - Robi Najwięcej,takich nam trzeba
    Tygrys - Świetny mapper,mógłby szybciej robić xD

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Bardzo miłe chwile spędzone tutaj,i masę poznanych ludzi
    Ostatnio edytowane przez Stronghold : 09-11-2009 o 18:22

  9. #49
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    ZPY Py█████
    Posty
    340
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    W porządku, lecz nienawidze "cave botterów"
    2.Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Przywrócić follow, dodatkowe i "fajne questy", dodać respy kingów, orshabaali tak jak w CoD-bardzo się by przydało dla 600 lv'ów. Bramka? 500 nie więcej, aha i osoba może wchodzić przez bramkę 500-900 nie więcej, ponieważ za dużo ludzi będzie. Narazie tyle (na 100%) by starczyło.... Ogólnie powiem 98% jest dobrze (2%-boty...)
    3.Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Przede wszystkim-boty i cave boty.... Jak wyeliminiować ten problem ? za 5 banie delete.... albo ban na ACC i by było lepiej... Wulgaryzmy-Wprowadzić "ukrytego" wszędzie npc-Policjan, i jak ktoś napisze k<piii>to też przekleństwo.... i npc zaprowadziłby osobę do więzenia na 1h ? Może i więcęj. Reszta-w porządku.
    4.Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    (Kolejność nie gra roli)...
    Adios - Ostatnio rzadko widywany, słabo loguje, lecz zawsze coś banuje.
    Dexoti - Już słabo online... szkoda... ale zawsze coś banuje.
    Gellert - Nigdy nie widziałem Gellert'a online na APO, ale na forum dobrze się sprawuje. Jak nie jest online na APO, to już nie moja sprawa...
    Mortiis -Bardzo dobre skrypty, dobre pomysły na questach. Jeden z najlepszych osób, z wszystkich serwów (na globalu to nie wiem jak to jest )
    Santano - Tu nie ma co pisać. Cały czas na APO i na Forum. Świetnie porządki i bany. Tak trzymać.
    Tygrys - Cieszę się z mapy, lecz Mortiis znalazł nowego mappera (??) nie wiem, ale ktoś mi to mówi. Tygrys dalej tak !

    5.Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Niestety, ale APO może być jak "Old APO", jak będziecie dawać delete po 5 banie-tak jak mówiłem przedtem punkt 2. Takie jest moje zdanie. APO kojarzy mi się z skandalem. Pisać dlaczego nie-wiadomo dlaczego...

  10. #50
    Bywalec Pokémon's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Poznań
    Posty
    328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Najlepszy ots na jakim grałem. Nie ma lagów crashów ale oczywiście niestety błędy można dostrzec.

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Jak jakiś kolega up loot z kingów a z msów minimalnie. Prócz tego przydałoby się jeszcze dodać coś a'la kingi magic i a'la MSy Senja a najlepiej wszystkie respy które są od MSów w górę. Oczywiście wraz z APO. Ale inny wygląd a nie takie prostokąty. :P System 5 banów-delete, niezależnie od ownera.

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Jak 90% forum powiedziało boty a szczególnie cave.

    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Santano - Najlepszy GAMEMASTER który cokolwiek robi. Nie leni się nie 'pierdoli się' za przeproszeniem i jest stanowczy. To wszystko co mogę powiedzieć na jego temat. Oczywiście opinia wzorowa.
    Tygrys - Poprostu zajebisty mapper. Nic dodać nic ująć. Podczas mojej gry na apo, a gram już około 3 lata zauważyłem może z 4 błędy mapy. Wydaje mi się że nie jest stanowczy, ale być może myslę tak iż nie spędza on dużo czasu przy banowaniu graczy. Opinia wzorowa.
    Mortiis - Noo, bez niego nie byłoby apo podobnie jak bez Tygrysa. Jest stanowczy podobnie jak Santano nie pierdoli się. Tygrys oraz Mortiis są u mnie ex aequo na 2 miejscu.
    Dexoti - Kiedyś był stanowczy teraz wchodzi rzadko no można ocenić jego pracę na 30% jego możliwości.
    Adios - Spędza mało czasu nad serverem, jego ilość banów jest bardzo mała, no ale chociaż coś robi.
    Gellert - Osoba która nie robi nic zupełnie, nie idzie z nim porozmawiać zbyt perfidny GM pod względem zachowania wobec graczy. Wyrzucenie go i wstawienie innego GMa zamiast jego byłoby dobrą decyzją. Na serverze nie robi zupełnie nic.

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Dobry, stały ots i nie tak jak inny 'tygodniówka'. Nie można też wykluczyć że jest najbardziej zaboconym otsem w Polsce.
    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Najbardziej lubię POP i reagee

  11. #51
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Warszawa ; O
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Kiedys niesamowity server - najlepszy w polsce, a teraz gowno zniszczone przez boty.

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Zamknac to wszystko w pizdu, mimo ze tu gram, to robie to tylko dla zabicia wolnego czasu, bo akurat leze chory ; d. Kiedys to byl server :] teraz - szajs. :>

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Samo to, iz wprowadziliscie faccowcow na COD, bylo wg. mnie najgorsza decyzja jaka mozna bylo podjac, teraz wszystko jest zajete dla ludzi w granicy poziomowej 30 - 300, np dark lordy i dracule. Spieprzyliscie to, nie naprawicie - proste. Nie przywrocicie juz starych 'warow', klimatu 7.6 i robienia nawet gownianych questow jak np. ots quest, ktorego robilo sie z adrenalina, bo kazdy wiedzial ze straci lvl / kase. Teraz 1kcc ktore kiedys bylo warte 'fortune' jak na nowego gracza jest warte cale 1zł

    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Adios - Na poczatku dobrze wykonywal swoja prace. Nie widzialem go od hmm... 2 miesiecy?
    Dexoti - czasem wpadnie na krocej, czasem na dluzej. Ogolnie dobrze wykonuje swoja prace.
    Fever - Gowno robi.
    Gellert - Tak samo jak up
    Mortiis - Jedyna osoba, ktora nie ma tego calego przedsiewziecia w dupie, chociaz ma z tego duzy zysk. Poswieca w chuj czasu, aby wszystkim gralo sie lepiej, no ale mimo staran zjebal serva.
    Santano - Rowniez sie poswieca, rozdaje duzo banow, stara sie 'umilac' gre najazdami itp. wg. mnie najlepiej tepi botterow ;d
    Tygrys - Kiedys robil mape non stop, nie bylo miesiaca bez update, no ale teraz rzadko go widze, praktycznie w ogole ;o

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    OTSTibiaBot v0.04 by Wosso, od kiedy stal sie on ze tak powiem 'powszechny' kazdy na apo czuje sie panem i wladca, no bo w koncu ma wosso, i jedna reka wali konia, a druga naciska F2 i sie uha.
    Ostatnio edytowane przez `Carlosek : 09-11-2009 o 18:32

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdańsk // Biskupia!
    Posty
    449
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    ŻAL, Ból i rozpacz.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Kaptur na nogi, magic sapphire backpack.
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Boty, boty i jeszcze raz boty. Nie da się ich usunąć więc boty
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    [Niżej wymienię nicki osób, które należą do ekipy. Przedstawię je w kolejności alfabetycznej, jednak prosiłbym, abyście Wy ułożyli nazwy w kolejności od osoby według was najbardziej kompetentnej.]
    Tygrys - Lubie go i chuj.
    Mortiis - [Sporo robi dla serwera.
    Gellert - Nie znam typa.
    Adios - Kiedyś spoko ziomek, teraz nie mam z nim kontaktu.
    Santano - Najwięcej banuje i to mi się podoba.

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    "FREE ITEMS !!!11" "DASZ COS ?!!11

  13. #53
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Najlepszy ots w polsce ze swoimi urokami.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Nowe manasy,system anty bot,resp apocalypto.
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Na pewno dzieci, oraz boty.
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    [Niżej wymienię nicki osób, które należą do ekipy. Przedstawię je w kolejności alfabetycznej, jednak prosiłbym, abyście Wy ułożyli nazwy w kolejności od osoby według was najbardziej kompetentnej.]
    Mortiis - bez niego APO by nie istniało.
    Tygrys - Robi bardzo dobre i rozbudowane mapy
    Santano - Gdyby cała ekipa była jak santano nie mieli byśmy się o co martwić że są boty na apo.
    Dexoti - Jego początkowa praca była doskonała, lecz potem wszystko się zmieniło.
    Adios - Jeszcze kiedyś banował wszystkich co popadnie, lecz teraz jest inaczej ..
    Gellert - Porażka.

  14. #54
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    A więc tak.
    W sumie nawet jest w porządku,ale za dużo jest 'botterów',kary są 'śmieszne'.

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Nawet jakaś pierdoła,NPC,itemki,ozdoby,więcej konkursów. To zbyt wiele czasu nie zajmuje,a graczom 'news' na stronie przynosi wiele 'frajdy'


    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Boty,hakerzy,kultura.
    Jak wyeliminować problem?
    To już zależne jest od Ekipy APO .



    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    [Niżej wymienię nicki osób, które należą do ekipy. Przedstawię je w kolejności alfabetycznej, jednak prosiłbym, abyście Wy ułożyli nazwy w kolejności od osoby według was najbardziej kompetentnej.]



    Mortiis.
    Dlaczego?
    Wielu z Was wmawia nam wszystkim że Mortiis'owi zależy tylko na kasie.
    Ja tak nie sądzę.
    Robi cofki?
    Dlatego że chce dla nas jak najlepiej i na pewno nie robi ich jak ktoś sam się deleweluje.



    Tygrys.
    W swoje prace wkłada wiele serca,i czasu.
    Ale to mało. W sensie tym że powinno ich być Więcej.
    Jakaś nowa wyspa czy coś...



    Gellert.
    Spoko gość,da się z nim pogadać. Nie 'szpanuje gje e mem' ;P



    Santano.
    Hmmm... Jesteś co prawda troszkę zarozumiały,opryskliwy. Ale...
    Dobrze wykonujesz swoją pracę,widać starasz się.
    Ale... Karaj bardziej botterów.



    Dexoti.
    Dexoti Oti.
    Również dobrze wykonuję swoją pracę. Ale włóż w to trochę więcej serca i czasu.



    Adios. Mało słyszany... Ale niech Ci będzie że wykonujesz swoją pracę nawet nieźle.


    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Heh,a co ma mi się tutaj kojarzyć,nie mam dużego poziomu (hacked 1,2k+). Ale powracam tutaj zawsze... Jest to najlepszy serwer 7.6 Mimo iż ma kilka wad.
    Jest to pierwszy serwer pod 7.6 jaki znalazłem już dawno temu. (Grałem zawsze na rl.


    No i coś ode mnie.
    Zróbcie serwer 7.6 ROX.
    @Coś do tych zarozumiałych.
    Wypowiedź jest dla GAME MASTERÓW. NIE DLA WAS.
    Więc mam Wyjeb*ne na to co piszecie.
    Ostatnio edytowane przez Saheer Fin : 09-11-2009 o 18:57

  15. #55
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Jeden z lepszych 7.6 w PL a może nawet i na świecie
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Nowy system banów, nowe questy zachęcające do gry wysokopoziomowe postacie.
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Są dwa problemy - boty które powinny dostawać delete za pierwsze i ostatnie użycie, oraz osoby z niską inteligencją, lecz lepiej ich nie usuwać bo zostałoby może 5% servera (czyt. Game Masterzy oraz kilka osób)
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Santano - najlepszy GM, zawsze odpisuje, nie ważne na jaki temat
    Tygrys - zawsze odpisze na PW jak mam jakieś pytanie Jedyną jego wadą jest to, że nie chce niczyjej pomocy :s Wtedy server zyskałby kilku graczy więcej, bo działoby się więcej
    Mortiis - stara się, lecz efekty trochę mizerne No ale bez niego nie istniałby server
    Dexoti - rzadko go można jakoś spotkać, lecz jak już wpadnie to banuje wszystko co się rusza Powinniście mu stworzyć runę banującą o obszarze 400x400 sqm Przeleciałby 2x mapę i by czasu zaoszczędził
    Gellert - mało go widuję, lecz uważam, że jest spoko

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Hmm początek mojej gry w tibię, no i dobra zabawa :d Co prawda coraz częściej robi się tu nudno, pomimo, że Santano się stara to naprawić, lecz nie wszystko da radę zrobić jedna osoba. Zatrudnienie mappera pomocniczego było dobrym rozwiązaniem, lecz jakoś znikł mi z pola widzenia po kilku dniach Powinniście zaangażować jeszcze kilka osób do pomocy jako skrypter/mapper pomocniczy No i oczywiście częściej wpadać i poprawiać humor innym graczom np. tu Mortiis:

    No myślę, że delete botów zmieniło by atmosferę na serverze, no i może ludzie zaczęli by się trochę szanować

  16. #56
    Łowca postów Badzjos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Myśę że apo to najlepszy polski OT, szybko się rozwija, ma profesjonalną ekipę gmów którzy robią dobrą robote

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Na serwerze powinny zostać dodane nowe respy do cave. :P A tak serio to za jakiś czas jakieś nowe miasto z nowymi respami, pisze za jakiś czas bo uważam że Tygrys i reszta ekipy zrobili ostatnio świetny update i trzeba poczekać do następnego. W następnym powinno być troche miejsc tzw multi exp, miejsca typowo do expienia bez przerywania i z pewną ciągłością, tak jak np queenu na cod czy bally na senji, tego typu respy sprawdzają się najlepiej. Nie uważam że powinno się robić update dla low lvli... Oni mają już gdzie expic i wbijać kolejne lvle, a nie bedą mieć wiecznie 100 lvla... A potem jest coraz trudniej, dlatego powinny powstawać nowe respy mad dogów 200+, kingów starczy, msów też starczy, bally troche no i queeny to też dobra alternatywa dla high.

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Głównym problemem są oczywiście oszustwa na serwie. Zbyt dużo jest sytuacji że ktoś sprzedaje/kupuje konto lub pacc i zostaje oszukany na kase, bo system "nie daje pierwszy" jest ciężki do skontrolowania i często duża kasa przepada. np mnie guildmage oszukał na 40kcc i codziennie są takie sytuacje. Transakcje powinny być przeprowadzane przy pomocy ekipy apo (chyba trzeba więcej świerzych tutorów do tego) i nie można wiecznie dawać banów za sprzedawanie kont na allegro (nie mówie że można ogłaszać to na serwerze).
    Drugimpowodem, niekoniecznie strasznym problemem, jest ostatnio takie troche "spoważnienie" apo. Przypomina mi się kiedys notka Mortiisa na temat transwestytów na serwerze... Można się było pośmiać, teraz raczej mało jest takich sytuacji gdzie możemy pośmiać się wszyscy razem z ekipą. Teraz kontakt z gmami ogranicza się dla niektórych do ctrl+r oraz do forum gdzie się donosi. Uważam że powinno być trochę wiecej brania tego wszystkiego na żarty. To w końcu przecież tylko gra!

    Trzecim powodem problemów jest po prostu chamsto, ale jak to wyeliminowac to juz nie mam pojęcia...

    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    [Niżej wymienię nicki osób, które należą do ekipy. Przedstawię je w kolejności alfabetycznej, jednak prosiłbym, abyście Wy ułożyli nazwy w kolejności od osoby według was najbardziej kompetentnej.]
    1. Santano - Według mnie robi bardzo dużo po prostu bedąc na serwerze, banując i pilnując wszystkiego. Jest z ekipy chyba najwięcej online. Zawsze można się dogadać, rozpatruje każdy raport, daje ostrzeżenia i ogólnie spoko
    2. Mortiis - Ex aequo z Tygrysem na 2 miejscu, pamiętam jak kiedyś często było bardzo zabawnie z Mortiisem Ponad to wiadomo, dużo robi dla serwa, mimo tego że nie wszyscy to widzą i doceniają. (nie mówie że kiedyś nie było większego zapału, ale wszystko po jakimś czasie się wypala). Co by nie mówić, dzięki niemu serwer istnieje.
    2.Tygrys - Ex aequo z Mortiisem na 2 miejscu, ponieważ to genialny mapper, i z tego co wiemy to też skrypter. Dużo ciekaweych pomysłów i również zapału do gry, mimo że serwer na pewno dał już nieco w kość wszystkim.
    4. Gellert - Dostałem jednego bana za free, ale to przeszłość, uważam że trochę wiecej czasu online i było by lepiej. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń
    5. Adios - mało czasu online, wiadomo że każdy ma swoje życie w Rl (chociaż jak ostatnio patrze to chyba jednak nie każdy) a po za tym to nigdy nie miałem przyjemności pogadać więc nie bardzo mogę ocenić
    5. Dexoti - Dokładnie to samo co u Adiosa, jedyne z czego go znam to "Tear of Dexoti" które mam aż 2



    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Niegdyś dobra zabawa, chciałbym żeby to wróciło

  17. #57
    Łowca postów Curly's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Łącznie 57201 Punktów.
    Posty
    292
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?

    Mniejsza ilość graczy niż w poprzednich latach. Świetny ots, wydaje mi się, że stąd nie da się odejść. Wiekszość osób które znam i które odeszły, prędzej czy później wracają

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?


    Myślę, że questy. Za równo dla mniejszych jak i większych lvli.
    Byłoby to spore urozmaicenie.

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?


    Główny problem? Z pewnością boty. Jak wyeliminować? Santano dużo robi, ale przydałby się ktoś w stylu Adiosa, który wchodził na serwer w nocy, kiedy jest najwięcej botów.


    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?


    Tygrys - Powinien postarać się o częste ( w miare możliwości) updaty. W jego pracy widać dużo starania +
    Mortiis - Ostatnio bardzo się przyłożyl. Swietna robota, oby tak dalej. +
    Santano - Jest online praktycznie cały czas, rozdaje dużo banów, oby tak dalej, bardzo aktywny. +
    Adios - Ostatnio praktycznie nie loguje, a szkoda. Dzięki Jego nocnym wejściom zostało wyeliminowanych dużo botów. +
    Dexoti - Ciężko mi jest co kolwiek powiedzieć, rzadko loguje. -
    Gellert - Ciężko mi jest co kolwiek powiedzieć, rzadko loguje. -


    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?


    Świetna mapa, sporo questów. Kiedyś miła atmosfera ( teraz też jest miła ale to nie to samo co kiedys )

  18. #58
    Nabijacz postów Wnorekkk's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    599
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Jest do bardzo dobry serwer, pomimo wielkiej ilości botów, oszustów i dzieci.

    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Nowe respy dla mniejszych lvli. Może być też jakiś Quest. Taki w rodzaju Winged Helmet Quest

    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    Dzieci, boty, oszuści. Można by wprowadzić Pacc Runkę, wtedy liczba oszustów by spadła do 0. Można by też dodać Delete Konta po 3 banie za boty. Oczywiście po owym Delete, nie oddawana by była postać NIGDY!

    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Mortiis - dzięki Jego poświęceniu swojego cennego czasu stworzył bardzo dobry serwer.
    Tygrys - bardzo dużo czasu poświęca pracom nad mapie. Dzięki Niemu gramy na najlepszej, unikatowej mapie.
    Santano - bardzo często zagląda na APO 7.6, banuje tych, którzy nie przestrzegają Regulaminu. Wraz z Mortiisem i Tygrysem najlepszy GM na serwerze.
    Gellert - widziałem go kilka razy, niestety nic więcej nie mogę powiedzieć o Nim.
    Dexoti - to samo, co u Gellert'a
    Adios - widziałem raz, może dwa razy Go na oczy, więc nic wiecej nie będę mówić.

    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Niestety, dzieci, złodzieje, oszuści, nieuki i tym podobni.
    A dawniej z kolejkami i nie tylko.
    Ostatnio edytowane przez Wnorekkk : 09-11-2009 o 21:26

  19. #59
    Średnio zaawansowany Rock of Golden's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    -Jeden z nieliczynych polskich OTS-serwów który nie zawiesza lub nie zamyka swojej działalności po 2miesiącach. Działa nie przerwanie z korzyścią dla graczy i ich rozrywki.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    -Nowy resp APO (przynajmniej jeden), nowe trudne questy (głownie wymagające od gracza pomysłowości i inteligencji).
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    -Głownie to plaga cave botterów i graczy nie grających uczciwie. Jak wyeliminować?
    Hmm... głownie to częstsze wizyty GM-ów.
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Mortiis -[Ojciec Dyrektor serwera, bez niego nie było by APO.]
    Tygrys - [Mapper APO, człowiek dla którego zawdzięczamy tak piękną mapke.]
    Santano - [Jeden z najlepszych GM, najwięcej online z pośród wszystkich mistrzów gry. ]
    Dexoti - [Kiedyś według mnie GM numer 1 na APO, dziś mało online.]
    Adios - [Gdyby był częściej online wtedy można było stwierdzić, że jest drugi po Santano. ]
    Gellert - [bez komentarza]
    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    -Kiedyś: kolejki, wspaniała gra,
    -Dziś: zgraja cave botterów i botów.

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślisz o serwerze APO 7.6?
    Jak zacząłem grać był to całkiem inny ots. Milej się grało, chociaż teraz nie jest najgorzej.
    Co według Ciebie powinniśmy dodać do serwera APO 7.6?
    Zdecydowanie więcej respów dla HLVLi i oczywiście więcej GMów, tutorów którzy połapali by tych Cave botów.
    Co według Ciebie jest głównym problemem na APO 7.6? Jak wyeliminować ten problem?
    BOTY, chyba każdy tak uważa. Co to za gra kiedy wszystkie lvle wbije komputer? Kiedy druga osoba na te same lvle traci czas. Wyeliminować sie oczywiście da. Tylko potrzeba odrobine chęci. Na przykład nocne naloty takie jak to kiedyś Tajger zrobił od razu się zmniejszyło o kilku boterów:] I dłuższe bany za CAVE albo nawet DELETE.
    Co sądzisz o pracy poszczególnych osób z ekipy APO?
    Mortiis- Nie robi tyle co kiedyś ale zawsze coś. Zbytnio naciska na te Pacce.
    Tygrys- Mapki ogarnięte ale update zbyt rzadko.
    Santano- Cóż można zrobić przed 22? Osobiście widziałem tylko gdy pomagał Viki i mnie banował ^^
    Gellert - Od dłuższego czasu nie widziałem Maćka.
    Dexoti- To samo co up
    Adios- Pozostawie to bez komentarza.
    Co przede wszystkim kojarzy Ci się z APO 7.6?
    Hmmm. Przede wszystkim znajomi których tu poznałem.

Podobne wątki

  1. Ankieta
    By Paulina in forum Pytania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 17-02-2010, 20:53
  2. [ANKIETA] Podoba si? ? ; d
    By Gakori in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-07-2009, 20:38
  3. Propozycje dotycz?ce serwera APO 7.6
    By Tygrys in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni Post / Autor: 14-07-2008, 08:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •