User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Oscar Pistorius

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Oscar Pistorius

    Skoro mowa o sporcie, może coś na temat tego niepełnosprawnego sportowca,który w Walentynki zamordował dziewczynę? Jak sądzicie,czy Sąd słuszną wydał decyzję co do jego czynu?. Czy taki powinien być wyrok, za znęcanie się,pobicie i wreszcie zabicie niewinnej modelki?.TO,że miał dokonania sportowe,nic nie powinno znaczyć, zamordował w bestialski sposób i powinien ponieść za to adekwatną karę do swojego czynu.A jakie jest Wasze zdanie?.

  2. #2
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie od dziś wiadomo, że sportowcy, politycy, celebryci w świetle prawa są traktowani inaczej. Przykładem może być moja była sąsiadka Otylia Jędrzejczak, która zabiła swojego brata Szymona. Jak dla mnie Oscar Pistorius powinien dostać najwyższą możliwą karę jednak nie można wykluczyć, że jego zeznania były zgodne z prawdą.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Oscar Pistorius

    Jak Jego zeznania mogą być zgodne z prawdą, skoro stwierdzono u zamordowanej strzaskaną czaszkę kijem do krykieta?. A Ona sama uciekła przed zwyrodnialcem do łazienki, nie wiedząc,że tam właśnie znajdzie śmierć?.Rzekomy złodziej nie zakrada sią do nikogo i raczej nie załatwia najpierw swoich fizjologicznych potrzeb. Zgodzisz się ze mną?. A co do Otylii Jędrzejczak , tak zabiła brata przez nadmierną prędkość i nieumiejętność kierowania pojazdem. Ale podejrzewam, że to akurat sprawa, mimo, że powinna odpowiadać karnie (siedzieć) nie da Jej spokoju do końca życia. Ona już tym samym faktem jest dostatecznie ukarana. Co nie znaczy, że nie powinna przebywać za kratkami. A Oscar, czytałam, że był "narwańcem",agresywnym i stosował przemoc fizyczną w stosunku do zamordowanej. Lekko jej z nim nie było.Tylko dziwię się, że nie odeszła od niego,skoro jak podaje prasa był impotentem?.Jak mówi powiedzenie:... nie zbadanie są wyroki Boskie.... chociaż w tym konkretnym przypadku wina Oscara jest ewidentna.Nie podejrzewam, że On ma jakiekolwiek wyrzuty sumienia. Brał sterydy, pewnie i narkotyki,a dziewczyna nie żyje tylko i wyłącznie z Jego winy.Sportowiec powinien dawać przykład innym,tylko nie taki jakim się popisał Pistorius.Uważam, że powinien dostać dożywocie, ale Sądy widocznie są wszędzie takie same.Biedak idzie siedzieć na kradzież butów, a znany osobnik wypuszczany jest na wolność. To okropne.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Oscar Pistorius

    A czy ta moja kropeczka jest za mało okrągła? Przeszkadza Ci to?, bo mnie jakoś niekoniecznie.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał foremeczka Zobacz post
    A czy ta moja kropeczka jest za mało okrągła? Przeszkadza Ci to?, bo mnie jakoś niekoniecznie.
    Na moje te kropki to okragle nie sa XD
    @top
    Zamknaj/usmazyc skurwiela i tyle w temacie, po co tu sie produkowac i gadac na takie tematy?

  6. #6
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał foremeczka Zobacz post
    A czy ta moja kropeczka jest za mało okrągła? Przeszkadza Ci to?, bo mnie jakoś niekoniecznie.

    Te kropeczki jeszcze jakoś zniosę, ale offtopów nie...

    @topic
    Czasami się zastanawiam, że dobrze byłoby wprowadzić w większości państw karę śmierci, ale z drugiej strony niech gnije w więzieniu robiąc rachunek sumienia do końca życia.

    Co do Oscara to powinna zostać zastosowana najdłuższa kara, ale jak znam życie to dostanie tak jak Anders Behring Breivik 20 lat i wyjdzie po 10-ciu

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z Pistoriusa ciągnęli ostatnio bekę na Puchałke :P Ja jestem ciekaw jak było naprawdę, bo media strasznie to rozdmuchały i plotka godni plotkę :P

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Oscar Pistorius

    Splaxor - to prawda, dzisiaj nie patrzą na to co się zrobiło, tylko patrzą na dokonania - tak jak w przypadku Oscara - sportowiec z osiągnięciami - więc puszczają Go wolno. Nawet gdyby tam była duża przestępczość, to jaki złodziej idzie najpierw do łazienki?.Tym bardziej,że jak wspomniałam wcześniej dziewczyna miała strzaskaną głowę kijem,a potem wpakował Jej bez mała cały magazynek. To wszystko jest po prostu chore.

Podobne wątki

  1. A4Tech Mysz OSCAR X748 + Podk?adka X7-200MP
    By [.l.]Korupcjonista in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 28-06-2011, 19:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •