User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: e papieros

  1. #1
    Zaawansowany Wojowniczek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie e papieros

    Witam. Chciałbym rzucić palenie i zakupić sobie e papierosa. Pale około paczka/2 dni. Nie znam się na tym , ale nie chcę za dużo wydać. Raz paliłem z ijusta 2. Bardzo mi się spodobał , lecz nie wiem czy jest to dobry sprzęt na początek. Mógłby ktoś się wypowiedzieć?
    Z góry dziękuje


    $Edit: Próbowałem już wszystkiego. Chcę spróbować również z tym , dlatego chcę zapytać kogoś kto pali tego ijusta , oglądałem filmiki , recenzje, same wypowiedzi dobre , ale czy to się nie psuje?
    Ostatnio edytowane przez Wojowniczek : 17-01-2016 o 13:31
    Frostbite - 2555-...?
    Emala 949- ...?

  2. #2
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hmm jak chcesz rzucic palenie to nie kupuj e papierosa XD ja sobie kupilem, i pale go czesciej niz te zwykle, zapytasz czemu ? Bo moge go miec caly czas przy sobie i palic wszedzie. Najlepiej jak chcesz rzucic palenie to plastry nicored czy jakos tak z tego co slyszalem.

    Ja pale olejjek 24mg mint, bateria 4.8V, grzalke dobiora ci w sklepie proporcjonalna do bateri. Im wieksza chcesz moc tym drozszy sprzet. Ja za swoj dalem 180zł, nie wiem jaka firma, bo zakupilem w Szwecji
    Mam nadzieje, ze pomoglem.

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  3. #3
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jasne, że dzięki e kiepowi możesz przestać palić zwykłe fajki, ale początki są ciężkie a drugą sprawą jest to, że zamieniasz jeden nałóg na drugi, sam zacząłem palić elektryka już ponad rok temu, zaczynałem od zwykłych mild'ów z grzałkami volisha i jeżeli chcesz przestać palić zwykłe fajki to na początek polecam właśnie coś w tym stylu, ewentualnie volish v3, a czemu? Bo na początku będziesz potrzebował mocnego liquidu a im większa grzałka i mocniejsza bateria tym lżejszy liquid musisz palić, na początku będziesz się dusił tym i będzie cię gryzło w gardło - to jest pewne XD Obecnie używam kangertech subox -

    ło taki
    regulowana moc baterii, możliwość robienia samemu grzałek, plus duży wybór grzałek, lecz cena to około 300-350zł razem z akumulatorem

    ale pamiętaj, że na początku tak czy siak będzie ci się chciało zapalić normalną fajkę - z głupiego przyzwyczajenia ; P
    nie ma bo ukradli -_-

  4. #4
    Zaawansowany Wojowniczek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzięki wielkie, rozważę propozycję!
    Frostbite - 2555-...?
    Emala 949- ...?

  5. #5
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja kupiłem sobie takiego oto milda :


    koszt 170 zł, myślałem, że dzięki temu zacznę mniej palić, jednak okazuje się, że zwykłej fajce to nie dorówna :P
    Jeśli nie masz silnej woli to wątpię, że rzucisz palenie ja nie mam i e fajka służy mi tylko do 'zabawy' chmurą (uwierz jest konkretna), a tak to tylko zwykłe fajki
    Ostatnio edytowane przez Arab : 17-01-2016 o 21:14

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie kupuj e fajki. Mam boxa za 600 zl, gora aspire triton i wydaje 30 zl dziennie na olejki. Palisz tego więcej niż fajki

  7. #7
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Riveen Zobacz post
    Nie kupuj e fajki. Mam boxa za 600 zl, gora aspire triton i wydaje 30 zl dziennie na olejki. Palisz tego więcej niż fajki
    30zł dziennie na olejki? Porzygałbym się.

    @Top
    Bateria Volisha(8dych), clearomizer kangertecha(niecałe 3 dychy) i wystarczy, mam taki zestaw w aucie i nie narzekam, nie widzę sensu wywalać xxx kasy na super zestawy i jarania 10 olejków dziennie. Wszystko zależy od tego co masz w głowie.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post
    nie widzę sensu wywalać xxx kasy na super zestawy i jarania 10 olejków dziennie. Wszystko zależy od tego co masz w głowie.
    Skoro jestes az takim sknera i nawet sobie nie kupisz dobrego sprzetu tylko jarasz chinska, rakotworcza tandete to nawet nie jestem w stanie podjac sie odkrywania tego co ty masz w glowie. Niestety nie jestem fetyszysta i nie lubie babrac sie w gownie, przepraszam jezeli cie urazilem, ale pierdolisz jakies kocopoly wyssane z chuja pracodawcy _/

    Co do 30zl za olejki na dzien to beka bo ja za jedna buteleczke placilem +/- 32zl, a jak sie uprzec i zesrac pod siebie to wypali sie go calego, ale po co... Zeby zjebac sobie beret i zakladac takie tematy na tibijskim forum, kiedy to wpisujac w google odpowiednie haslo masz to czego szukasz? `

    @edit
    Palenia dzieki temu nie rzucisz, a jedynie zamienisz jedno uzaleznienie na drugie. Poza tym ekiepy sa strasznie niehigieniczne az sie ***** rzygac chce.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 30-01-2016 o 10:45

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moja mam pali Joyetech, ale też kupiła go sobie, żeby oduczyć się palenia w ogóle, a i tak pali tyle ile paliła, a może i więcej, więc z tym zerwaniem nałogu poprzez e-papierosy, to bym uważał trochę.

Podobne wątki

  1. e-papieros
    By Palladyn Zlosci in forum Pytania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 15-05-2015, 00:07
  2. E papieros
    By 'Boonek' in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 01-03-2014, 00:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •