Cze, nie wiem czy chcieliście ale macie wywiad z Benn'em!

Kosa
Benn

Życie.

Cze, powiedz nam jak masz na imię skąd jesteś i ile masz lat?
Mam na imię Krzysiek, jestem z Jaktorowa i mam 15 lat (16 we wrześniu)

To młoda dupa z Ciebie, teraz powiedz w jakiej szkole się uczysz jaka klasa, profil.
Kończę teraz 3 gimbaze, a chodzę do Milanówka, profil chyba ogólniak xd

Uczyłeś się do testów, bo niedługo chyba masz, czy wolałeś wymieniać tibijczyków?
Ostatnio w ogóle nie wchodziłem, bo nie miałem na to czasu. Od jakiegoś miesiąca robię testy, i powtarzam sobie to co może być na teście, a już zapomniałem.

A jakie masz plany po Gimnazjum?
Chciałbym się dostać na profil społeczno prawny, jednak nie wiem czy podołam wymaganiom

Masz jakieś rodzeństwo, psa, kota, rybke?
Mam brata, dwa psy i kota

Współczuje.
Nie no nie jest tak źle. Z bratatem ostatnio się dogaduję :P, a zwierzęta bardzo lubię

Teraz pytanie trochę bardziej na topie, czy nie wkurwia Cię to że już jutro cała Polska będzie biegać z krzyżami?

Nie myślałem szczerze mówiąc o tym, szkoda, że ta tragedia i krzyż jest wykorzystywany do celów politycznych, a ludzie "biegający" z krzyżami robią obciach przed całym światem. Nie wątpliwie tragedia w Katyniu była wielkim ciosem dla Polaków, ale mam wrażenie, że niektórzy ludzie tego nie rozumieją. I nie radzą sobie z tym.

No może i niektórzy nie rozumieją, ale ja jestem z Warszawy. Praktycznie codziennie przejeżdżam/przechodzę koło Pałacu Prezydenckiego, jest bardzo dużo obcokrajowców którzy przyjechali na wczasy, a te moherowe babcie stoją od godziny 19 do godziny 23 i swoje modlitwy odmawiają... To one tak naprawdę robią pośmiewisko z Polskiego narodu.

Szkoda, że od niektórych starszy ludzi nie można brać przykładu, no ale cóż Ojciec Tadeusz Rydzyk powie im to, a one to robią :P

A jak się trzymają u Ciebie sprawy sercowe?
Nie mam i póki co się nie zanosi na żadną "miłość".

Dobra, więc jakie są twoje zainteresowania, uprawiasz jakiś sport, co lubisz robić w wolnym czasie?
Moim największym zainteresowaniem to historia oraz piłka nożna/siatkówka. Po testach zamierzam wrócić do mojej drużyny piłkarkiej (TUR JAKTORÓW), albo dojdę do pobliskiej drużyny siatkarskiej.

Mówisz że wrócisz, czyli trenowałeś już tak? Masz jakieś osiągnięcia?
Tak trenowałem, osiągnieć żadnych raczej nie mam, a raczej nie mamy.

A jakie masz zainteresowania muzyczne, rodzaj muzyki?
Jak większość słucham praktycznie wszystkiego (prócz polskiego hip-hopu). Najbardziej lubię POP i reagee

Forum

Dobra, przejdziemy do tematu FORUM. Jak zaczęła się twoja przygoda właśnie z tym dziełem szatana?
Z początku w ogóle tutaj nie wchodziłem, dopiero po sięgnięciu po poradniki, zacząłem się nabijać posty itp. Spodobało mi się forum, jednak moje pierwsze konto zostało szybko zbanowane. Dopiero po zrobieniu obecnego konta przeczytałem regulamin.

A od kiedy jesteś na forum?
Od dwóch lat.

Może nam opowiesz jak zdobyłeś w tak krótkim czasie range Clenera i po chwili Moderatora bo na pewno nie wszyscy wiedzą, a wiedzieć chcą.
Jeśli dobrze pamiętam to zaczęło się od tego, że zacząłem reportować posty z mojego pierwsze konta - Belhior, a potem z Benna. Zgłaszałem posty robiłem screeny (nabiłem ponad 80 postów w dziale zgłoszenia) i zacząłem dręczyć Scoopa, czy mam szansę na rangę Cleaner. Po pewnym czasie, razem z Santano doszli do wniosku, że zacznę od Vipa.
Dużo reportowałem również jako vip i dano mi szansę wykazania się jako Cleaner. Jako cleaner podobno dobrze sobie radziłem trafiłem akurat na czas "awansów" gdy cleanerzy awansowali na moderatorów. Zgłosiłem swoją kandydaturę chociaż nie liczyłem na awans, a jednak ku mojemu zaskoczeniu Sherlock i Santano uznali, że byłem dobry mudzinem i awansowałem.


Mnie doszła plotka że zgłosiłeś jakiś poważny błąd daltego dostałeś Vip'a, o co z tym chodziło?
Nie żadnego buga nie zgłaszałem, oraz nie zapłaciłem nikomu, za żaden awans.Po prostu często przebywałem na forum i dużo pomagałem, aby utrzymać je w porządku.

A co się wydarzyło że straciłeś range na forum, dlaczego tak się stało?
No cóż to jest dosyć trudna sprawa. Będąc na serverze, pewnien gracz mnie obraził w grze, ja postanowiłem przeszukać jego posty na forum, akurat tak się złożyło, że znalazłem wystarczający aby awansował on na rangę banned. Jeden z moderatorów widział co robię na forum i napisał do Santano. Zostałem zdregradowany do rangi cleaner po rozmowie w dziale dla ekipy forum, doszedłem, do wniosku, że nie ma miejsca dla mnie, a moja obecność w ekipie budzi wiele sprzeczek, które doprowadziły nawet do zrezygnowania Kazka z pozycji. Moim zdaniem wykorzystałem pozycję, ale ban na forum dla Boonka był słuszny i nie powinien być zdjęty, no ale cóż sorry Sherlock/Santano za problemy

Najlepszy Moderator, Clener wg ciebie to?
Nie odpowiem Ci na to pytanie, nie widzę wszystkich ile siedzą na forum, nie widzę kto ile warnuje/upomina oraz jakich dokonuje decyzji. Z pewnością każdy moderator i cleaner zasługuje na swoją rangę i robi to jak potrafi.

Jak sądzisz czy Sherlock i ekipa forum powinna mi dać szanse wypowiadania się normalnie w każdym dziale czy tez nie?
Myślę, że dostałeś wystarczająco dużo szans, a ich nie wykorzystałałeś
Ale skoro ja mam mieć perma to połowa forum także, bo gdzieś w regulaminie jest wyraźnie napisane jeśli Twoje konto zostanie zbanowane, to oznacza że nie chcemy Cie tutaj. No ale nic nie zrobie, to jest prywatne forum.

Chciałbyś powrócić na forum jako Moderator?
Chciałbym, ale wiem, że już nie ma takiej możliwości.
A to dlaczego?
Ekipa jaka teraz jest radzi sobie, więc nie ma potrzeby kolejnego cleanera/moderatora. Nawet jeżeli ktoś by odszedł to ja i tak nie awansuję, miałem swoje kilka miesięcy i nikt nie był zadowolony z mojej obecności.

A co sądzisz o banowaniu graczy na forum, a po kilku dniach odbanowaniu? Na jakich zasadach to działa twoim zdaniem?
Już gdzieś się wypowiadałem na ten temat. Moim zdaniem jest to głupota, ale tak to jest jedna osoba dostała bana, potem wszyscy chcieli. Zasada jest chyba taka : "dajmy mu unbana, bo się popłacze"

Gra

No dobrze, przejdziemy teraz do ostatniego tematu. Jak zaczęła się twoja kariera na apo 7.6 w grze?
Zobaczyłem, że mój brat gra na APO i wtedy ja dołączyłem do niego. On wbił 300+ lvl, a ja wbijałem takie poziomy po 200+ i wypróbowałem wszystkie profesje. Znudziła nam się gra i po roku wróciliśmy

Twoje największe osiągnięcie na 7.6 to?
Nie wiem czy można to nazwać osiągnięciami. Wbiłem 100+ na rooku, 1164-1540 wladca smoków i jeszcze grałem arinososem, ale nie pamiętam od jakiego lvl.

No dobrze, a czy miałeś kiedy kolwiek jakąś pozycje w grze (nie chodzi tutaj o zykłego usera), a może miałeś jakieś propozycje od Administracji?
Wysłałem kiedyś zgłoszenie do rekrutacji na tutorów, ale się nie dostałem. Nie miałem nigdy żadnej pozycji ani nikt mi jej nie proponował

A jak zaczęła się twoja przygoda z wymienianiem na apo, co zrobiłeś że zaufał ci Tygrys?
Właściwie nic nie zrobiłem. Po prostu poprosiłem o to aby mi pozwolił po wymianie zdań doszliśmy do porozumienia.

Na pewno dużo osób chciało by wiedzieć do jakiego porozumienia doszliście, na jakiej zasadzie wymieniasz, powiesz nam o tym?
Porozumienie i zasada jest taka :"Niech tylko kogoś oszukam to mogę się pożegnać z APO"

Ile już zarobiłeś na tych wymianach?
Coś koło 100kcc.

W porównaniu do Kazka, Precisionka to bardzo , bardzo mało zarobiłeś.
Nie przejmuje się tym, chciałem zarobić na eq i tyle.

I zarobiłeś, rozumiem. A masz zamiar jeszcze długo wymieniać na APO, jak potoczy się twoja dalsza kariera tibijczyka po ukończeniu gimbazy?
Będę wymieniał póki będę na apo, a tego nie wiem. Być może jak skończę gimbaze trzeba będzie się wziąć za naukę i będę odwiedzał tylko forum.

Czy twoim zdaniem GM'owie (Magik, Febris, James, Caav, Week) są stronniczy? Bo moim zdaniem Magik bardzo.
Gdyby byli stronniczy to wyszłoby to szybko na jaw. Myślę, że raczej nie ma takiej możliwości są to osoby, które nie mają pozycji żeby się mścić czy pomagać kolegom.

Chcesz kogoś pozdrowić?
Wszystkich, którzy przeczytają ten wywiad

http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

ps. to nie konto kosy, tylko moje (benna)