User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Pvp w wykonaniu Nie ma lipy/Na rejonie/PLN'y

  1. #1
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pvp w wykonaniu Nie ma lipy/Na rejonie/PLN'y

    Były 3 rundy, tej ostatniej nie nagrałem(błąd jakiś mi wyskoczył).

    Szybkie 3:0 i poszli spać xd

    Runda 1
    Kod:
    http://speedy.sh/kM4dr/Runda1.rec
    Runda 2
    Kod:
    http://speedy.sh/7GEjk/Runda2.rec
    Pozdrawiam

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    cieniasy mieli przewagę liczebną a i tak płakali, huehueue

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sokół jadą nas równo nie mów tak o tej Konkret GILDI " Na Betonie "

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie fajnie bylo XD jak mozna byc tak slabym

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    cieniasy mieli przewagę liczebną a i tak płakali, huehueue
    hmmm? urzekająca historia tylko, że to ty już po 2 3 razie nie odpalałeś czachy tylko udawałeś głupiego

  6. #6
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yoohi Zobacz post
    hmmm? urzekająca historia tylko, że to ty już po 2 3 razie nie odpalałeś czachy tylko udawałeś głupiego
    Płacz dalej! XD Wy w ogóle dajecie "czache"? XD Ostatnio taka sytuacja nie ma miejsca. Wczoraj nawet Barta nie mogli ubić w 6, więc pokazują wysoki poziom(gdzie Bart ich co chwile zabijał). Zaproponowałem cod i zgodzili się. Nie nasza wina, że mając przewagę liczebną, byli tak słabi, że dostali szybki wpierdol i nawet nie przyszli znów. Tłumaczenie ich? "Oni poszli spać" < to napisał nam kaczor. Śmieszniejsze było to, że u nas niby były same 3k lvl'e(gdzie Uzu ma 2k i Zabijaka 2.6k), a przy drugiej rundzie poszliśmy bez Arka. Rezultat? Też padli, bo nie ogarniają w ogóle.

    Sorry Yoohi, ale jesteście słabi i jedyne co potraficie, to wyzywać Arka od grubasów i nic więcej. Jak przychodzi co do czego, padacie jak muchy :>

    Cytat Napisał Yoohi Zobacz post
    Arek jest gruby nie oszukujmy sie, a co do Barta to zauważ różnice levelową tłoku, a potem pisz cokolwiek na ten temat, bo gdy miałem Deadsa to jakoś innaczej wszystko się toczyło. PvP w city wyglądało innaczej i jakoś nie tylko ja padałem ale Bart na równym levelu kład się na ziemie i leciał do temple ;[
    Słyszałem, że Ty również ciekawie nie wyglądasz XDXD Jaką różnicę levelową? Bijecie zawsze w kilka osób(przeważnie w 6-7), a on ma nie padać? Dlaczego właśnie o tym nie wspomnisz? No właśnie "miałeś", a już go nie masz, więc? XD Rozśmieszyłeś mnie xD

    Ps. Tłoku? xD Nie stać Cię na nic bardziej twórczego? W sumie czego oczekiwać po kimś, kto jest nie lepszy od swoich ziomków xDDDDDDD
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 16-12-2014 o 22:31

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Miasto
    Bielsko-biala
    Posty
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sokół ty aferowiczu xD widzę nudzi ci się Xd może idź na wardy się rozładować po 2godz nic się już niechce xD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Płacz dalej! XD Wy w ogóle dajecie "czache"? XD Ostatnio taka sytuacja nie ma miejsca. Wczoraj nawet Barta nie mogli ubić w 6, więc pokazują wysoki poziom(gdzie Bart ich co chwile zabijał). Zaproponowałem cod i zgodzili się. Nie nasza wina, że mając przewagę liczebną, byli tak słabi, że dostali szybki wpierdol i nawet nie przyszli znów. Tłumaczenie ich? "Oni poszli spać" < to napisał nam kaczor. Śmieszniejsze było to, że u nas niby były same 3k lvl'e(gdzie Uzu ma 2k i Zabijaka 2.6k), a przy drugiej rundzie poszliśmy bez Arka. Rezultat? Też padli, bo nie ogarniają w ogóle.

    Sorry Yoohi, ale jesteście słabi i jedyne co potraficie, to wyzywać Arka od grubasów i nic więcej. Jak przychodzi co do czego, padacie jak muchy :>
    Arek jest gruby nie oszukujmy sie, a co do Barta to zauważ różnice levelową tłoku, a potem pisz cokolwiek na ten temat, bo gdy miałem Deadsa to jakoś innaczej wszystko się toczyło. PvP w city wyglądało innaczej i jakoś nie tylko ja padałem ale Bart na równym levelu kład się na ziemie i leciał do temple ;[

Podobne wątki

  1. ~~ *Nie Ma Lipy* ~~
    By Kalorek in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni Post / Autor: 23-12-2014, 15:45
  2. Nie Ma Lipy Na Rejonie - Tarcza Wykonana !
    By Kalorek in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 16-12-2014, 09:37
  3. nic nowego na Rejonie -1800 + Bonus
    By Sir pakol in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 03-09-2014, 16:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •