ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-06-2008, 10:30   #41
Major 997
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Major 997 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lu$hOoOoOfy Cineq Zobacz post
A czy przypadkiem KRS powstało jakoś tak potem po rozpadzie LIS'ów? Bo wtedy z tego co pamiętam było DC (drako chójek w nim) i LIS. : d
mozliwe ....mozliwe......;p
ale wiem ze bylo zajebiscie..expilem sobie na orshach na ev ...a zaraz update i gm wprowadza mega manasy to byl dopiero szok ;]
Major 997 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2008, 10:18   #42
Knight Xed
Średnio zaawansowany

Knight Xed nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Trafiłem tutaj, bo znudzil mi sie xamash. zal xamasha w ch** klonowac mozna itp w dodatku mnie wkurwili tak jakies trzy miechy temu ze zrobili non-pvp zal -.- poprostu zal. Wiec postanowilem ze zaczne grac tutaj

Tak to wszystko sie zaczelo..

Ostatnio edytowane przez Knight Xed : 24-06-2008 o 10:21
Knight Xed jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2008, 13:38   #43
Juman
Gaduła

Juman's Avatar

Juman nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Ponad rok temu. Gdy wszyscy kumple grali na rl lub dblots, postanowilem sie wybic z tlumu i przez przypadek trafilem na APO. Znalazlem serwer chyba na ots.pl ale nie jestem pewien. I tak sie zaczelo. Na starcie pomogl mi Dede Lionheart, ktory pokazal mi ots'a z innej strony. Dostalem od kogos na start mpa. Nie wiedzialem co z tym zrobic. Trzymalem w depo i balem sie zaloyc. Dopiero po czasie poznalem innych. Najpierw "Ziomusia Druida". Dzieki niemu poznalem Cinqow i innych: Citka, Denemixa, Kasiczke i wielu innych. Z czasem, gdy level zaczal rosnac spotkalem Poznaniaka, Slawoja i takze wiele innych osob miedzy innymi Acarne. Po wbijciu ~350 levela rzucilem APO. Wiecej czasu spedzalem na GC niz expiac... Ale to i tak nie ma znaczenia. Wazne ze powrocilem i gram na nowo :>

FRONT WYZWOLENIA APO!
Juman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2008, 11:15   #44
Mc Juri
Średnio zaawansowany

Mc Juri nie jest jeszcze znany.
Domyślnie elo

ja tu trafiłem przez mojego kolegę zaczołem grać 1rok temu miałem 599ek i mnie hakli i zaczołem 2 miechy temu zagrac se druidem i mam teraz 285 ed xD
Mc Juri jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2008, 11:39   #45
Lisek Chytruseq
Banned

Lisek Chytruseq nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

No wiec tak Xd gram w tibie od 5 lat ;] na Realu na poczatku udalo mi sie wbic maksymalny level 14 [zal] Xd . Kumpel powiedzial mi ze istnieja otsy , zaczelismy grac na jakims otsie ktory sie rozpadl po miesiacu . On wrocil na globa a ja zaczalem szukac stabilnego servera ^ . ots.pl ta strona mi powiedziala wszystko. Na apo gram od 2 lat z niewielkimi przerwami 1 konto sprzedalem Teraz gram pod tym nickiem
Lisek Chytruseq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2008, 11:43   #46
xxXTibiomanxxX
Łowca postów

xxXTibiomanxxX's Avatar

Miasto: Gdańsk
xxXTibiomanxxX ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Po prostu na poczatku gralem w RL tibie...
Potem kumple polecili mi APO , wszyscy na tym grali
No i ja tez sie przerzucilem na tego super OTSA .
I gra podobala sie bardziej i bardziej i bardziej xD
Stary 30-06-2008, 08:30   #47
Granis
Średnio zaawansowany

Miasto: Konin
Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!
Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!Granis to wcielenie dobra!
Domyślnie

W tibie gram od grudnia 2003, gdy to kuzyn na sylwestra pokazał mi tą grę. Na rl grałem do 2006. Zacząłem grać na ots'ach, lecz szybko mi się znudziły. Znalazłem jeden fajny podkarpacki . Grałem nas nim i osiągnąłem 301 lvl. Przestałem grać i po roku znowu osiągnąłem 293. I gram teraz. Więc można powiedzieć, że grałem na podkarpackim około 1,5/2 roku/lat. Pamiętam także, gdy neko wbił 1000 lvl. Było chyba 10 tematów o tym
Stary 30-06-2008, 11:43   #48
POŁA
Banned

POŁA nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Ja trafiłem na APO dzięki kumplowi ATTICUSOWI III old ownerem od 1lvl on grał do 230lvl+ ale stwierdził że mu się nie chce grac i itemki wyj.. do wody on jest spx bo to kumpel RL
POŁA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 11:47   #49
MirmilloxD
Banned

MirmilloxD nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Ja trafiłem na APO dzięki kumpla wszyscy opowiadali jak lvl maja itp wiec zalozylem sobie konto i gram
MirmilloxD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2008, 12:07   #50
Bondi
VIP

Bondi's Avatar

Miasto: Lublin
Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!
Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!Bondi jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Bondi
Domyślnie

Moja przygoda z APO rozpoczęła się z dniem, gdy znudziły mi sie ots'y x99999 z uptimem 30% i z lagami :P Buuum i tak zacząłem grać na APO po dzisiejszy dzień :P
Stary 03-07-2008, 11:17   #51
Baku
Nowicjusz

Miasto: Mielec
Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!
Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!Baku to wcielenie dobra!
Hym...Jak ja trafiłem na apo...To było tak...

Gdzieś rok temu Szukałem sobie ots'ów i tak sobie patrzę i widzę "Armia Podkarpacki Ots" , tak mnie zdziwiło...i Szukałem stronki xd Zajęło mi to z 2 dni :d Znalazłem stronkę , zrobiłem postać i myślałem to jedziemy :d Ale zanim zacząłem grać to ip changer i tibia...ok...loguję się...i gram

Potem zacząłem zachęcać kumpli żeby grali na apo ;P Jeden mnie cały czas nudził , że go "pekerzy" leją xd

Miałem postać --- Ancient Hero[0-115] - lecz hack , konto i e-mail pass zmienione i postać została usunięta.
Obecna postać---Bakus Mielec[0-100]- i będzie większy...

Nick:Bakus Mielec
Lvl:100 ( Wciąż Rośnie)
Mlvl:80(Rośnie powoli =P)
Profesja:Niestety już tylko Druid =d
Best Solo:2 Demon Lordy (Słabo =/ )

Bakuś Rlzzzzzzzz xD
Baku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2008, 19:02   #52
Wielki Meteor
Nowicjusz

Wielki Meteor's Avatar

Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!
Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!Wielki Meteor ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Po prostu - nudziłem się któregoś dnia na początku zeszłorocznych wakacji (a może przed nimi jeszcze) i naszła mnie ochota żeby pograć w tibię. Ale RL mnie nie pociągał, więc wszedłem na jakąś stronkę z OTSami i wybrałem najwyżej punktowanego.

Grałem przez całe wakacje; wbiłem 240lvl MSem i nie-pamiętam który rookstayerem (chyba 50-coś). Jak zaczęła się szkoła, to przestałem, zapomniałem, usunęło mi postacie Teraz gram znowu
Stary 21-07-2008, 14:37   #53
Silkroad
Banned

Miasto: Allegro
Silkroad nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Trafiłem na Apo od kolegi. powiedział mi żę tu jest super i że jest exp x5 to odrazu wbiłem zrobiłem hara i grałem od początku 07 ;]
Silkroad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2008, 14:50   #54
Kamil CBA
Nowicjusz

Miasto: Toruń
Kamil CBA nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Ja też od kolegi powiedział mi je że sie zdobywa szybciej level itp. I tak to sie zaczeło.
Kamil CBA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2008, 14:57   #55
Drako o.o
Nabijacz postów

Drako o.o's Avatar

Drako o.o ma wyłączoną reputację
Domyślnie

w styczniu 2006 nudzilem sie, bo padlem na rl za to ze nie mialem szacunku do kolegi najwyzszego lvla p.a sux

apo nie bylo na 1 miejscu tak jakos wyszlo ze wyszukalem
podniecilem sie bardzo i zagralem

ale zobaczylem takiego buca barta i jakos jakos ;/ / ////

"Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."
Drako o.o jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2008, 15:09   #56
Kamashi
Gaduła

Kamashi's Avatar

Kamashi nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Ja dawno temu wpadłem na APO, kumpel podał ip i wbiłem Pamiętam jak Neko, Tyrantur i Pako expili na OTS kingach, wtedy była zabawa dopiero xD i jeszcze pamiętam jak kumpel odkrył buga w mieście, jak się schodziło exani hur "down z balkonu do domku ale szkoda, że można było stać na jednej kratce;P
Stary 27-07-2008, 12:49   #57
tedziq08
Banned

tedziq08 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Ja trafiłem tak że chciałem zagrać na ots i nie wiedziałem jak. Znalazłem strone o ile sie nie mylę www.ots.pl i dowidziałem się jak zagrać. Pierwszym ots w tabeli bylo apo wiec wchodze biore ip i zakladam konto było to jakos w 2005 roku.
tedziq08 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2008, 18:38   #58
Kornas Pall
Banned

Miasto: Żerdź
Kornas Pall nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Hehe , ja na Youtube ogladalem filmiki z OTS-ow i zaciekawil mnie
Czarny Lucyfer .fajne filmiki mial xD
Dzieki Chir , dzieki Tobie gram na APO do dzis :P
Kornas Pall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2008, 12:37   #59
Adzik
Łowca postów

Adzik's Avatar

Miasto: Chelm
Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!
Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!Adzik to wcielenie dobra!
Domyślnie

Apo??? hmm... Najpierw RL, kilka zgonow ;p glupie raty i na Apo ale nie sam tylko przez kolege ;p
Adzik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2008, 13:04   #60
Verrier 2.0
Banned

Miasto: Wilczogóra
Verrier 2.0 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

O APO dowidziałem się od kolegi. Pamiętam te czasy kiedy Jazin miał największy level ... Ehh .. Wtedy było zajebiś**e
Verrier 2.0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania