ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Komunikacja > Internet

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-03-2013, 18:21   #1
Creatynka
Gaduła

Creatynka's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Domyślnie Wybór internetu !

Witam zastanawiałem sie ostatnio nad wybraniem nowego internetu, poniewaz moj obecny jest za słaby. Zalezy mi aby internet nie miał częstych rozłączeń i oczywiście był szybki, z góry dziękuje za pomoc
Stary 19-03-2013, 22:57   #2
Rekrut
Mastah!

Rekrut's Avatar

Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie wybieraj tylko radiówki! Bo będziesz żałował tego
Mój Life
Rekrut jest offline  
Stary 19-03-2013, 23:07   #3
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Leicester 桶
Mentioned: 11 Post(s)
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

Cytat:
Napisał 'Rekrut' Zobacz post
Nie wybieraj tylko radiówki! Bo będziesz żałował tego
e tam gadasz, w MIEŚCIE nie mam problemu z radiówką

^ja jestem anty neostrad itd.

edit
zapomniałbym, nie bierz internetu mobilnego, najgorsze :blee:

Ostatnio edytowane przez Demon : 19-03-2013 o 23:46
Demon jest offline  
Stary 19-03-2013, 23:14   #4
Carlos!
Średnio zaawansowany

Carlos! ma wspaniałą przeszłość!
Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!Carlos! ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Radiówka może być pod warunkiem, że dostawca zmierzy Ci siłę sygnału i będzie ona dobra, wtedy OK.

Z własnego doświadczenia nie polecam internetu z Orange, straszna lipa, juz z Plusa lepszy..

Aktualnie mam neta z UPC i jestem zajebiście zadowolony, wejdź na ich stronke i poczytaj o ofertach, serio warto.
Carlos! jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania