User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 29 z 29

Wątek: Domki

  1. #21
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinno być tak jak w normalnym życiu. Masz hajs - możesz mieć tyle domów ile Ci się żywnie podoba. Tyle w temacie. Ten regulamin jest całkiem śmieszny XD
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis, wątpię że sprzedam domek do 20 kwietnia, ponieważ jest on bardzo drogi, a nie każdego stać na zakup takiego domku.
    Więc nie rozumiem Twojego toku myślenia. Powinieneś dać nieograniczony czas na sprzedaż takiego domku, a nie dałeś 14 dni i wyjebongo.
    (pewnie teraz pomyślisz, że nikt nie pozbyłby się swojego domku. Wcale tak nie byłoby, ponieważ domki stałyby puste, a sprzedający regularnie odświeżał swoje tematy odnośnie sprzedaży danego domku).

    Dajesz mi 2000kcc na Main'ie, a ja Ci oddaje domek. Tak będzie najlepiej.
    Kupiłem ten domek za około 1600kcc, ale w nim jeszcze były przedmioty, więc 2000kcc to dobra cena.

    Ubzdurałeś sobie coś do głowy, bo za dużo osób Ci płakało, że Sasza ma "15" domków i musiałeś wprowadzić takie coś? Chore jak dla mnie.
    Kiedyś nikt nie płakał, że dana osoba ma więcej niż jeden domek, a grało wtedy 400 osób, a teraz liczba nie wzrasta nawet do 100, a domków jest tak dużo, więc po co takie coś? Ja będą wolne domki, to jak ludzie je kupią jak każdy będzie miał już domek :l

    Czekam na odpowiedź Twoją odnośnie mojego zażalenia.
    2kk dajesz mi i masz po problemie
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 07-04-2014 o 15:34

  3. #23
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Powinieneś dać nieograniczony czas na sprzedaż takiego domku, a nie dałeś 14 dni i wyjebongo.
    Wyobraź sobie taką sytuację. Osoba ma kilka domków. Chętnie sprzeda każdy, ale cena każdego jest o 50% wyższa niż wartość domku. Wtedy wiadomo, że nikt nie kupi takiego domku jeżeli jest on wart 1000 kcc, a gracz chce 1500 kcc. Właściciel domku wg twojej teorii jest czysty, a tak na prawdę nigdy nie pozbędzie się żadnego domku i wszystko będzie tak jak teraz.

    Napisałem już na poprzedniej stronie zdanie na ten temat. Chyba Mortiis nie zdaje sobie sprawy, że nikt nie sprzeda domku za mniejszą kwotę niż wydał na domek plus dodatkowe koszty rozbudowy.

  4. #24
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Mortiis, wątpię że sprzedam domek do 20 kwietnia, ponieważ jest on bardzo drogi, a nie każdego stać na zakup takiego domku.
    Więc nie rozumiem Twojego toku myślenia. Powinieneś dać nieograniczony czas na sprzedaż takiego domku, a nie dałeś 14 dni i wyjebongo.
    (pewnie teraz pomyślisz, że nikt nie pozbyłby się swojego domku. Wcale tak nie byłoby, ponieważ domki stałyby puste, a sprzedający regularnie odświeżał swoje tematy odnośnie sprzedaży danego domku).

    Dajesz mi 2000kcc na Main'ie, a ja Ci oddaje domek. Tak będzie najlepiej.
    Kupiłem ten domek za około 1600kcc, ale w nim jeszcze były przedmioty, więc 2000kcc to dobra cena.

    Ubzdurałeś sobie coś do głowy, bo za dużo osób Ci płakało, że Sasza ma "15" domków i musiałeś wprowadzić takie coś? Chore jak dla mnie.
    Kiedyś nikt nie płakał, że dana osoba ma więcej niż jeden domek, a grało wtedy 400 osób, a teraz liczba nie wzrasta nawet do 100, a domków jest tak dużo, więc po co takie coś? Ja będą wolne domki, to jak ludzie je kupią jak każdy będzie miał już domek :l

    Czekam na odpowiedź Twoją odnośnie mojego zażalenia.
    2kk dajesz mi i masz po problemie
    Nie chodzi tutaj o kwestię tylko i wyłącznie Twojej osoby, bo ostatnio dostajemy coraz więcej zgłoszeń, że ktoś ma x domków, że są nieścisłości związane z tym punktem regulaminu itp. Postanowiliśmy to poprawić i mamy do tego pełne prawo. Można powiedzieć, że do daty napisania newsa miałeś nieograniczony czas na sprzedanie domków. Jak będziesz miał nieograniczony czas to kto się pozbędzie domków? Nikt, bo czas jest nieograniczony a to oznacza, że nikt mi nic zrobić nie może z tego tytułu.

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Dajesz mi 2000kcc na Main'ie, a ja Ci oddaje domek.
    Może 9999 dni PACCa i +3500 poziomów w grze do tego? Regulamin jasno mówił, że jedna osoba (człowiek) może posiadać jeden domek w grze, a że Ty kupiłeś sobie więcej to co nam do tego? Nikt z nas Ci nie kazał go kupować.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wreszcie się za to weźmiecie, brawo!

    Może i ja sprawie sobie jakiś domek

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Mortiis, wątpię że sprzedam domek do 20 kwietnia, ponieważ jest on bardzo drogi, a nie każdego stać na zakup takiego domku.
    Więc nie rozumiem Twojego toku myślenia. Powinieneś dać nieograniczony czas na sprzedaż takiego domku, a nie dałeś 14 dni i wyjebongo.
    (pewnie teraz pomyślisz, że nikt nie pozbyłby się swojego domku. Wcale tak nie byłoby, ponieważ domki stałyby puste, a sprzedający regularnie odświeżał swoje tematy odnośnie sprzedaży danego domku).

    Dajesz mi 2000kcc na Main'ie, a ja Ci oddaje domek. Tak będzie najlepiej.
    Kupiłem ten domek za około 1600kcc, ale w nim jeszcze były przedmioty, więc 2000kcc to dobra cena.

    Ubzdurałeś sobie coś do głowy, bo za dużo osób Ci płakało, że Sasza ma "15" domków i musiałeś wprowadzić takie coś? Chore jak dla mnie.
    Kiedyś nikt nie płakał, że dana osoba ma więcej niż jeden domek, a grało wtedy 400 osób, a teraz liczba nie wzrasta nawet do 100, a domków jest tak dużo, więc po co takie coś? Ja będą wolne domki, to jak ludzie je kupią jak każdy będzie miał już domek :l

    Czekam na odpowiedź Twoją odnośnie mojego zażalenia.
    2kk dajesz mi i masz po problemie
    Ty chyba kpisz i sam nie wiesz co piszesz. Myślisz sobie chyba ze jesteś sam na tym serwerze i wszystko kręci się wokół Ciebie. Szkoda że nie zabrali ci tych domków bo cieszył bym się z tego bardzo!


    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Nie chodzi tutaj o kwestię tylko i wyłącznie Twojej osoby, bo ostatnio dostajemy coraz więcej zgłoszeń, że ktoś ma x domków, że są nieścisłości związane z tym punktem regulaminu itp. Postanowiliśmy to poprawić i mamy do tego pełne prawo. Można powiedzieć, że do daty napisania newsa miałeś nieograniczony czas na sprzedanie domków. Jak będziesz miał nieograniczony czas to kto się pozbędzie domków? Nikt, bo czas jest nieograniczony a to oznacza, że nikt mi nic zrobić nie może z tego tytułu.



    Może 9999 dni PACCa i +3500 poziomów w grze do tego? Regulamin jasno mówił, że jedna osoba (człowiek) może posiadać jeden domek w grze, a że Ty kupiłeś sobie więcej to co nam do tego? Nikt z nas Ci nie kazał go kupować.

    Po co Ty mu w ogóle odpisujesz? Przecież ma czas 2 tygodnie to i tak dużo bo naprawdę powinien stracić te domki bez wskazanego przez was czasu. MI już dawno Tygrys kazał sprzedać 3 i zostawić 1 a ten _ nadal ma kilka

    Bardzo dobre posunięcie tylko nie wiem czy do końca się wam to uda jak dla mnie w ogóle daliście za dużo czasu. Tydzień w zupełności by wystarczył

  7. #27
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moriis mówiąc "upadate" masz oczywiście na myśli obiecane od sytcznia respy dla porfesji magicznych i balans??

  8. #28
    Zaawansowany hunterkula's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra a nie da sie tego obejsc metoda na brata? Brat ma konto tez gra tez ma domek. Jest liczna rodzina i co wtedy?
    Old : xkrisx, Nighter Killer, Norion, Shakur Shooter, Pupaj,
    Mysticus, Aziel Vara, Azeff, Xovin, Eboo, Kimuss
    Teraz : Koniec!!!

  9. #29
    VIP Kellet's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    143
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Regulamin od zawsze zabraniał posiadania dwóch domków przez jedną osobę. Jak ktoś sobie wbrew temu kupił więcej domków, to już jego problem, że nie zdąży sprzedać. Po co kupował skoro wiedzial ze to jest zabronione? Moglismy nie dać nawet tych dwóch tygodni na sprzedaz domków i bez ostrzezenia czyścic te nadprogramowe, poszlismy na rękę.

    @UP będziesz musiał udowodnić posiadanie brata!

    /Demon
    zamykam, bo offtop przechodzi wszelkie granice
    Ostatnio edytowane przez Demon : 08-04-2014 o 23:32

Podobne wątki

  1. Domki
    By Krsix in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 06-03-2010, 15:59
  2. Domki
    By Dalekowidz84 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 16-03-2009, 14:32
  3. [8.42] Domki.
    By Kapitan Alkohol. in forum Inne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 05-02-2009, 03:31
  4. domki 8.4?
    By Fenix in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 27-01-2009, 20:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •